Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Jaka glavobolja i mala temperatura :-/

  1. #1
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno Jaka glavobolja i mala temperatura :-/

    Nikad mi dijete do sada nije imalo glavobolju.. Danas je ujutro bio skoro sa suzama u ocima zbog toga sto ga glava boli

    Ostavila sam ga doma.. Spavao je do nekih 11h. I imam osjecaj da ga ne boli stalno isto nego kao da je u valovima. Jer se neke trenutke savrseno smije i prica a onda se druge uhvati za glavu i namrsti se - vidno ga boli. Cijelo vrijeme je u krevetu. Uopce se ne zeli dici niti ne zeli jesti.

    Mjerila sam mu temp. Bila je 37.2.

    Jeste imali takve slucajeve? :/

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ma mislim da ti je to ova prehlada koju cijeli zg ima. mene isto nikad ne boli glava, ali mi se ovaj put raspadala; isto tak na mahove, pogotovo kad bi se dizala.
    i luka se isto žalio da ga boli glava.
    mi temperaturu nismo imali, ali lovro je; tak da mislim da su sve to varijacije na temu :/

    niš, pazi, mazi i ljubi bubu. za par dana bu prošlo

  3. #3
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    upala sinusa :?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    I mi smo cijeli tjedan vukli tu neku virozu kaj nam je D.donio iz škole i nas je bolila glava, meni se raspadala, a djeca su se povremeno žalila na bol. Temperature su isto tak nešto sa 37 bile, s tim da su oni ozdravili, a ja završila na Sumamedu jer meni moji sinusi uvijek sve zakompliciraju.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    moj je imao takvu glavobolju i takvu malu temp. prije nekih godinu dana (ako se ne varam) znači bilo mu je šest godina i koji mjesec. Došlo i prošlo bez lijekova, odspavao je, doc ga pregledao

  6. #6
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Hvala vam, puno mi ovo znaci Ima nade da je to samo to i nista drugo

    Sinusi ne bi trebali biti jer mu niti nos ne curi... nista, ni grlo.

    Ja sam se smrzla jer sam progooglala glavobolja + temp, i naravno odmah je google lijepo izlistao meningitis :shock:

    I jos kad sam se sjetila da se nocas strasno zalio na to da ga bole oci od svjetla dok je isao piskiti.. :/

    Nakon otvaranja ovog topica sam uspjela saznati (nisam doma s njim) da mu je vrat ok i da moze normalno savinuti.

    Zvala sam njegovu doc. Ona zvuci smireno, i rekla da ga promatramo.

  7. #7
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Hvala vam, puno mi ovo znaci Ima nade da je to samo to i nista drugo

    Sinusi ne bi trebali biti jer mu niti nos ne curi... nista, ni grlo.

    Ja sam se smrzla jer sam progooglala glavobolja + temp, i naravno odmah je google lijepo izlistao meningitis :shock:

    I jos kad sam se sjetila da se nocas strasno zalio na to da ga bole oci od svjetla dok je isao piskiti.. :/

    Nakon otvaranja ovog topica sam uspjela saznati (nisam doma s njim) da mu je vrat ok i da moze normalno savinuti.

    Zvala sam njegovu doc. Ona zvuci smireno, i rekla da ga promatramo.
    nisam nista pisala, jer sam i sama prvo pomislila ono sto i ti.

    sinusi bi mogli biti, bez obzira sto ne curi nos. meni su prije sinusi cesto "lovili", a ne bi bila ni prehladena, niti bi mi nos curio.

  8. #8
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa
    sinusi bi mogli biti, bez obzira sto ne curi nos. meni su prije sinusi cesto "lovili", a ne bi bila ni prehladena, niti bi mi nos curio.
    Vidis, to nisam znala.

    A istina je da bi mogao (nazalost) imati geneticke predispozicije za to jer MM ima oduvijek problema sa sinusiam, strasne glavobolje zbog sinusa, cistu u sinusima itd. :/

  9. #9
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Isto takve simptome je imao Fran prije 10 dana. Imao je malo povišenu temperaturu i straaašno ga je boljela glava. Cijeli dan. Isto mu je smetalo svjetlo. Ostali simptomi ništa. Sutradan mu je prošla glavobolja i temperatura ali je taj cijeli dan isto imao bolove u valovima. Ja isto odmah panično pomislila na meningitis.

    Nakon dva dana mu je počeo curiti nos i onda je počeo kašljati. Sve to je bilo i s Mislavom par dana kasnije, samo što on jadničak vjerojatno nije znao reći da ga boli glava. :/

    Viroza, sigurno. Proći će za koji dan.

    Pusa Viti!

  10. #10
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Ovo danas i kod nas...prvo jučer kao malo boli grlo...jučer temp. do 37,5...danas boli glava, večeras jako boli glava - plače od bolova i počeo se čepiti nos...maloprije se probudile i tražila da upalim svjetlo i ispušemo nos...kad sam upalila svjetlo počela je vikati da je bole oči...jedva se smirila i zaspala dalje.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    I Tin već 8 dana tako. Svaki dan kaže "Mući me glavica i pokazuje na čelo." Temperaturu nema, nos mu curi već osam dana, a od jučer je počeo iskašljavati. To je ta viroza koja je poharala sve ovih dana!

  12. #12
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Jel maloj Bubi bolje?

  13. #13
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Mene već 5 dana muči glavobolja, bez temperature. Povremeno postaje nepodnošljivo. U životu me glavobolja mučila svega nekoliko puta, sveukupno manje nego zadnjih par dana..
    Mislila sam da možda ima veze sa trudnoćom, ali sad vidim da je vjerovatno neka viroza.

  14. #14
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Jel maloj Bubi bolje?
    U subotu je sve bilo kao da nikad nije imao glavobolju i temp

    Hvala vam cure, stvarno je zivot laksi uz vas

  15. #15
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Molim da mi netko odgovori ako zna jer se jako bojim meningitisa

    Roko od jučer stalno ima temperaturu 37,5 do 38. Sav je začepljen,ali ne kašlje i tek sad mu je počeo malko curiti nos. Bili smo kod doktora koji ne znam da li ima upaljeno grlo,kao nešto vidi bijelo po krajnicima ali nije sigurna. Dala nam Amoxil,još mu nisam dala.
    Najgore od svega što se žali na jaku glavobolju i to iznad vrata! Svako malo zaplače!
    Doktorica više ne radi,ne znam što da mislim...
    Zna li netko barem otprilike da li tu može biti ikakvih naznaka o meningitisu,i što da radim?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Da je meningitis ne bi se dvoumila već bi bila na hitnoj.
    Daj mu paracetamol (za bolove). Normalno je da boli glava, od zaštopanog nosa, temperature, vjerojatno i bolnih limfnih čvorova na vratu,...
    Kod meningitisa djeca uglavnom ne plaču jer ih kod plača boli jače, mirna su pospana, drže se kreveta, povraćaju,...

  17. #17
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Tnx Bibai,nadala sam se da ćeš se ti javiti

    Od jutros nema temperaturu,ali je dobre volje. Danas se ne žali više na glavobolju koja je očito bila povezana s temperaturom. Povraćanja nema pa se tješim da je neka obična viroza. Čitala sam neke topice o meningitisu,pa mi odmah sto crnih misli prostrujilo glavom! Nadam se da nije ovo kod nas bilo ništa opasno!
    Hvala još jednom!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Da podignem malo ovu temu, jer moja curica koja ima 24 mjeseca se već par dana žali da je boli glava.
    Prije par dana je imala malu temperaturu (do 38 u uhu), curio joj je nos i stalno joj je suzilo oko, bila je jako kenjkava, cmizdrava i stalno se žalila na glavobolju. Pedijatrica koju sam nazvala je rekla da obzirom na moju trudnoću (21 tjedan) i njene simtome nema potrebe da dolazimo, čistiti nos, puno tekućine, paracetamol ukoliko temperatura poraste ......
    Temperatura nije rasla, ali sam joj dva puta dala paracetamol zbog boli i nakon toga joj je raspoloženje bilo vidno bolje.
    Nakon dva dana temperatura je prestala, još uvijek ima sluzi u nosu, slijeva joj se niz grlo pa iskašljava, ali se evo jutros ponovo počela žaliti na glavobolju. Isto na mahove, kao i u gornjim postovima.
    Nema mučninu, ne smeta joj svjetlo, ne suze joj više okice.
    Da li kod tako malog djeteta mogu biti sinusi? Mislim upala sinusa.
    Što raditi u tom slučaju?
    Da li da joj dajem paracetamol u tim slučajevima, da joj olakšam, strašna mi je pomisao da je nešto boli, a ja ne dam lijek jer nema temperatutu? Ili to nije dobro.
    Pedica radi popodne danas, nazvat ću je ili ćemo ipak otići do nje, ali dajte mi neki savjet na brzinu, baš brinem.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Može biti i uho. Lucian je imao upalu uha, pa se kasnije često žalio na glavobolju. Do plaća. Dali bi Ibuprofen sirup.

  20. #20
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    I mene rastura glava

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •