Tamarina mama, mi smo iz Požege.jeste li vi baš iz Vinkovaca ili iz nekog sela,naime moj suprug radi s vinkovačkom ekipom,tj.ljudima iz Nuštra(Džanak),Rokovaca (Bičanić)i Vinkovaca(Martinović),eto možda ih i poznaješ.meni su također u35.tj.trudnoće rekli da mi dijete ima hidrocephalus,onda sam završila u Petrovoj na kojekakvim pretragama dva dana,pa sam pred porod ponovno došla u Petrovu i tamo sam rodila,ma kad se tog sjetim hvata me jeza...točno znam kako si se osjećala,ne znam jeli gore nama koje smo prije poroda znale da nešto nije ok ili one žene koje su doznale tek kad su rodile.daj mi molim te reci jesi li pila folnu kiselinu od 5mg kad si se pripremala za drugu trudnoću.naime,ja sam neki dan radila provjeru vitamina i minerala u organizmu,sve mi ok,osim folne kiseline koja je granična,a već nekioliko mjeseci pijem folnu od 800 mikrograma,pila sam prije toga dva mjeseca 5 mg ali nije mi bilo baš najbolje,patila sam od nesanice,uznemirenosti...moj ginekolog stalno tupi da ako je željezo ok da mora biti ok i folna ,eto meni Fe ok,a folna granična...ma za pop......