Cao Tamarina mama zaboravila sam kako se zoves? Drago mi je sto si se javila i sto nas se sijecas ja se vas cesto sijetim jer cijelo ovo vrijeme imam griznju savijesti. Antonela kad je mijenjala pumpicu imala je 1,5 g. i Tamara je cekala op.i nije bilo pumpica.Tad je Miklic reko nama da se Antoneli moze stanje pogorsati a Tamari da se ionako nece puno pomoci te da je odlucio staviti pumpicu koju ima za Tamaru ja sam mu rekla da ako nema pumpica da neka napise kakva treba i da ce suprug otici do Austrije po nju da nema smisla da pumpicu koja je za nekog vec narucena da sad Antoneli ,na sto je on rekao da to nije nasa stvar nego da on mora uciniti kako smatra da je najbolje. Cijelo vrijeme mi je u podsvijesti da sam trebala poduzeti nesto vise . Tada postavljena pumpica radi jos i danas i daj boze sto duze a Antonela je velika brbljavica,ide u redovni vrtic , ne hoda i imamo trenutno velikih problema sa lijevom nogom da ne pisem skuzit ces na postovima poslanim prije . Nemas pojima koliko mi jedrago da ste se javili i da sam si sad olaksala dusu i savijest sto sam ti ovo ispricala .Jeste jos kod Miklica, od prijateljice curici je ove godine u 6 mj. promijenio 5 pumpica i sad 6 koju on i nije postavljao radi. Malo sam se i u njemu razocarala .bas sam se raspisala nadam se da se neces ljutiti .javascript:emoticon('')
Lovejavascript:emoticon('')
Heart