Pozdrav. Slažem se s Draženkom, nema velike koristi od emisije, svi su samo slijegali ramenima, takav je zakon, mi tu ništa ne možemo, na roditeljima je da vrše pritisak na glavešine pa možda se nešto promijeni. Ali od nekud se mora krenuti...
I ja postajem sve više skeptična u vezi cjepiva. Djeca onih roditelja iz emisije imaju poteškoća nakon što su se cijepila živim cjepivom. Znam da to nama treba ali ću svakako pokušati odugovlačiti. Ako su svi oko nas cijepljeni i bolesti su gotovo pa iskorijenjene kolika je vjerojatnost da će se zaraziti. Jedino direktno od upravo cijepljenog dijeteta, što je slučaj sa moparu. Ja sam se cijepila protiv gripe, za sada me sve zaobilazi.

Iva, da li Leonu daješ lijek za astmu, onaj koji ti je prepisao liječnik. Pisala si da sadrži aspartam. Neki dan sam jela voćni jogurt i čitam deklaraciju, kad ono piše sadrži aspartam. To je umjetno sladilo, misliš bezazleno, a ustvari živi otrov. Nevjerojatno koliko nas truju, a izvlače se onom: zakonski dozvoljena količina.
Da, kod Miklića se ne zna tko pije, a tko plaća, a ljudi nemaju obzira prema maloj djeci. Jednom sam s njom čekala 2 sata u dežurstvu, a onda su došla tri mafijaša i uredno prek reda. Al sam ih oribala. Drago mi je da me trudnoća ili roditeljstvo promijenilo da mogu izboriti barem za Simonu. Inače ja šutim i gutam.