Pozdrav svima! Zahvaljujem na dobrim željama koje također želim i ja vama.Čitala sam tvoju staru poruku gdje si govorila kako tvoja Laura brzo pamti i uči pjesmice i kako se ljudima brzo podvuče pod kožu, mogu ti reći da je i moj roberto isti takav , toliko je toplo iveselo dijete da mu čovjek jednostavno ne može odoljeti . Nama su lječnici rekli da su djeca rođena s MMC-om posebna i nadarena djeca ali ja bih tome dodala jer sam sigurna u to da su to BOŽIJA DJECA jer kako se kaže ako fali na jednoj strani onda Bog na drugoj strani da još i više jer da nije toga onda naša djeca ne bi tako dobro i napredovala.Malog Petra i Ivanu upoznala sam u 11 mjesecu u Heleni mali je presladak. Tada mi je Ivana rekla da se osniva udruga AURORA (SPINA BIFIDA) i jako sam se razveselila jer smatram da je to jako dobro za sve nas da možemo razmjeniti iskustva i da nismo sami u svemu tome , a i zato što su ljudi slabo informirani o toj bolesti pa misle da nas trebaju žaliti,a nama ne treba žaljenje nego razumjevanje i pomoć da se naša djeca što lakše prilagode društvu pogotovo kad krenu u školu da oni svojoj djeci objasne da netrebaju izbjegavati djecu koja su u kolicima ili koja malo teže hodaju već da im pomažu i to na taj način DA IM BUDU PRIJATRLJI jer naša djeca imaju im što za pokazati i puno ih toga naučiti. Nadam se da se slažete samnom jer ja uistinu smatram da su naša djeca posebna i vesela djeca koja šalju pozitivnu vibru svima oko sebe. POZDRAV OD BETA I ESME