Dobro jutro! Evo informacija i ako vam pomognem biti će mi drago.EEG radi se u specijalnoj bolnici za kronične bolesti Gornja Bistra. DR.Branka Mucić-Pucić privatni broj mob.09156 86 520 možeš ju nazvati kad god ti treba , pa ti nazovi i dogovori sve sa njom inače ženska je stvarno super. Moram priznati da kad smo na rebru bili kod nje da nisam bila zadovoljna, no sad sam oduševljena jer stvarno se posvetila pregledu i odgovorila mi vrlo opširno na svako pitanje , u biti razgovarala je sa nama jednostavno ko kad mi razgovaramo. Što se tiče cipela ako su ti na socijalu ovijerili doznake one ne važe jer ako ih odneseš kod Valeka oni ih neće moći naplatiti jer sve doznake izdane od strane hzzo i pedijatra tj. stari obrasci koje smo morali ovijeravati na socijalu nemogu se naplatiti a ti češ biti evidentirana u sustavu i platiti cipele sama. Otiđi kod svog pedijatra i reci da ti izda doznaku na novom obrascu, ako nema taj obrazac može ga skinuti sa internet stranice HZZO i neka ti ga ispuni ili neka posudi od drugog liječnika koji ima obrazac i neka ga skopira. Na obrascu ti mora upisati šifru od onog specijaliste koji ti je dao preporuku. Nedaj da ti kaže da on to nemože jer nije istina a ti češ biti oštećena za 1450. 00 kn.Ja sam imala isti priblem što se tiče katetera, gela, pelena i podmetaća. Držim ti fige naš sustav KATASTROFA no zajedno smo jači ako što trebaš pitaj a ako pedijatru nebude kaj jasno ja ti mogu poslati naputak HZZO koji je i on primio i kopiju obrasca pa da mu pokažeš. Sreća što ja imam predivnog PEDIJATRA dr. ANTU KAMENJAŠEVIĆ zaista mu moram reći veliko hvala za sve a najviše što mene trpi i moje ideje i zahtijeve sve ove god.javascript:emoticon('')javascript:emoticon('')
Saint
Loveja odoh popiti kavu a vi javite ako kaj treba , stvarno sam namljela brdo toga a vi se snađite.javascript:emoticon('')
Coffee