Pokazuje rezultate 1 do 37 od 37

Tema: dječiji psiholog

  1. #1
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno dječiji psiholog

    necak ce mi sad napuniti 3 gdoine i do sad je cesto pokazivo agresivnost, narocito prema mojoj sestri, tj. njegovoj majci. naime kad mu nesto nije po volji grize i urla. cak je i BC znao stradati kad bi se njih dvojica pokefali oko igracke. prije dva tjedna je imao nezgodu u kojoj mu je stradala desna rukica. dosta je grda situacija, naime bilo je pitanje da li ce mu moci spasiti prstice ili ne. bio je puna dva tjedna u bolnici i sad se ta agresivnost naravno pojacala. dosta dugo govorimo ma to mu je faza, ali ta faza traje i traje, pa se sestra odlucila da ga odvede kod djecijeg psihologa ili mozda psihijatra. imate li neki prijedlog gdje da ga vodi? kod psihijatra ili psihiologa :? imali ko preporuke za nekog dr-a?

  2. #2
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Prvo psihologu. On će reći treba li dijete i dječijem psihijatru. Sa srećom ~~~~~~~ za malu rukicu

  3. #3
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    znas nekog, ja fakat ne znam gdje bi krenula, pa sam krenula od roda

  4. #4
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

  5. #5
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Znam i to jako dobru psiholog, ali ja sam ti dalekoooo

  6. #6
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    tweety hvala
    vještičica tek kad si napisala da si daleko, onda se sjetih da si preko save. hvala u svakom slucaju.

  7. #7
    otocanka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    599

    Početno

    Mi smo bili ovdje http://www.poliklinika-djeca.hr/ i oduševljeni smo :D

    Naprave kompletnu obradu: psihologa, pedijatra i psihijatra (to im je standardna procedura).
    Potrebna je jedna uputnica od pedijatra.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    mene zanima gdje ima dobar dječiji psiholog al u Splitu

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    191

    Početno

    Također dal netko zna za Rije ku

  10. #10
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    otocanka,koliko ste čekali na red?

  11. #11
    otocanka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    599

    Početno

    Citiraj stella prvotno napisa
    otocanka,koliko ste čekali na red?
    10 dana - izuzetno su brzi

  12. #12
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Super,sad ću ih zvat,jer trebam hitno pregled psihologa zbog vještačenja polovičnog radnog vremena, a sumnjam da ću na Goljaku tako brzo doć na red.Znači,jedna uputnica nam treba?

  13. #13
    otocanka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    599

    Početno

    Citiraj stella prvotno napisa
    Super,sad ću ih zvat,jer trebam hitno pregled psihologa zbog vještačenja polovičnog radnog vremena, a sumnjam da ću na Goljaku tako brzo doć na red.Znači,jedna uputnica nam treba?
    Da, meni su sve odradili na jednu uputnicu

  14. #14
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Hvala za informacije!

  15. #15
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    podižem jer sam zvala navedenu polikliniku dr.Buljan Flander i rekli su da oni ne rade preglede nego samo lječe djecu od doživljenog stresa :?
    meni treba pregled zbog komisije za pola rv

  16. #16
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    maxi taj ce ti pregled obaviti u sklopu czss.

  17. #17
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    Citiraj flower prvotno napisa
    maxi taj ce ti pregled obaviti u sklopu czss.
    na razumijem? soc.radnica me uputila da se sama naručim i obavim preglede bilo gdje
    imam termin idući tjedan (čista slučajnost) kod T.Sever ali on košta 610 kn makar mi sam treba papir za komisiju :shock:

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    187

    Početno

    pozdrav svima, i nama bi trebao dječji psiholog.
    Moje dijete od 6,5 god. već duže vrijeme mi priča da je tužno,uz jednog bracu uskoro će dobiti još jednog ili jednu.
    u zadnje vrijeme jako ispituje moje granice, kao da uopće nema poštovanja prema meni( na trenutke) i to me izluđuje.
    poneki put mi se čini da je u biti sve ok ali me današnji incident izbacio iz takta. unio mi se u lice i rekao- ja te se ne bojim. a počelo je s tim da je tužan i da ne bi u vrtić i to cijeli ovaj tjedan. stvar je u tome da imam crohnovu bolest i u zadnje vrijeme mi baš nije ok, pa mi se čini da je zabrinut.pričala sam s njegovom tetom u vrtiću i ona je predložila psihologa.
    baš nema kuna, pa sam mislila u klaićevu ili nešto drugo preko uputnice.

    ali, ako ima netko bolji, naći ću pare.

    hvala unaprijed.,

  19. #19
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    je si li probala kod vrticke psihologice? Ima i psihologa po domovima zdravlja, npr. u Sigetu i sl.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    187

    Početno

    teta u vrtiću mi je rekla da idem kod pedijatrice. ova teta psiholog u vrtiću mi nije baš simpa

  21. #21
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Zna li netko možda dobrog privatnog dječjeg psihologa u Zadru?

  22. #22
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    podižem temu..mi trpimo zlostavljanje u vrtiću, još nisam otišla do tete, MM je ali ona tvrdi da ništa nije primjetila...dok moje djete dolazi doma u masnicama, udarana nogom u glavu i šakama u trbuh, smršala je 2kg, počela pišati u gače...do pn. vježbam pristup teti od blagog do tužit ću vas (ja sam od stresa dobila mengu 3 dana prije)...ona plače boji se ići u vrtić , a meni se svjet okrenuo, jer je ona obožavala ići u vtić ja sam imala jakooo veliko povjerenje u njezine tete, a sad kao da imama grižnju savjesti zbog toga...kao da svaki dan djete šaljem u logor....uglavnom ne vjerujem vrtićkom psihologu jel imam tko kakvu preporuku za Zagreb djete ima 3,5g ( mada i mami ne bi škodio)
    Hvala!

  23. #23
    sandy-l avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb - Jarun
    Postovi
    244

    Početno

    I meni bi trebao psiholog, imam petogodišnjaka. Naša nas je pedijatrica uputila u Polikliniki za zaštitu djecer grada Zagreba, u Gajnicama. Tu čitam da oni ne obavljaju preglede. Ima li tko svježe informacije? Ili preporuku za nekog drugog psihologa? Inače, imamo problem s noćnim mokrenjem.

  24. #24
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj sandy-l prvotno napisa Vidi poruku
    I meni bi trebao psiholog, imam petogodišnjaka. Naša nas je pedijatrica uputila u Polikliniki za zaštitu djecer grada Zagreba, u Gajnicama. Tu čitam da oni ne obavljaju preglede. Ima li tko svježe informacije? Ili preporuku za nekog drugog psihologa? Inače, imamo problem s noćnim mokrenjem.

    Odvedite ga prvo urologu na pregled. Napuštene su one starinske spoznaje da je noćno mokrenje isključivo psihološki problem. Često (puno češće od psihološkog problema) bude problem sa nezrelosti sfinktera, pogotovo ako je netko u obitelji već imao taj problem.

  25. #25
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Citiraj ivana zg prvotno napisa Vidi poruku
    podižem temu..mi trpimo zlostavljanje u vrtiću, još nisam otišla do tete, MM je ali ona tvrdi da ništa nije primjetila...dok moje djete dolazi doma u masnicama, udarana nogom u glavu i šakama u trbuh, smršala je 2kg, počela pišati u gače...do pn. vježbam pristup teti od blagog do tužit ću vas (ja sam od stresa dobila mengu 3 dana prije)...ona plače boji se ići u vrtić , a meni se svjet okrenuo, jer je ona obožavala ići u vtić ja sam imala jakooo veliko povjerenje u njezine tete, a sad kao da imama grižnju savjesti zbog toga...kao da svaki dan djete šaljem u logor....uglavnom ne vjerujem vrtićkom psihologu jel imam tko kakvu preporuku za Zagreb djete ima 3,5g ( mada i mami ne bi škodio)
    Hvala!
    ja bih tražila promjenu grupe bez odgađanja!

  26. #26
    sandy-l avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb - Jarun
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Odvedite ga prvo urologu na pregled. Napuštene su one starinske spoznaje da je noćno mokrenje isključivo psihološki problem. Često (puno češće od psihološkog problema) bude problem sa nezrelosti sfinktera, pogotovo ako je netko u obitelji već imao taj problem.
    Već smo bili na obradi kod nefrologa (UZV mjehura) prije godinu dana, a sad idemo opet. Istovremeno trebamo i kod psihologa.

  27. #27
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    za vas iz Dalmacije, ima odličan dječiji psiholog u Makarskoj ako vam nije daleko.
    Jadranka Ivandić, prof.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Citiraj ivana zg prvotno napisa Vidi poruku
    podižem temu..mi trpimo zlostavljanje u vrtiću, još nisam otišla do tete, MM je ali ona tvrdi da ništa nije primjetila...dok moje djete dolazi doma u masnicama, udarana nogom u glavu i šakama u trbuh, smršala je 2kg, počela pišati u gače...do pn. vježbam pristup teti od blagog do tužit ću vas (ja sam od stresa dobila mengu 3 dana prije)...ona plače boji se ići u vrtić , a meni se svjet okrenuo, jer je ona obožavala ići u vtić ja sam imala jakooo veliko povjerenje u njezine tete, a sad kao da imama grižnju savjesti zbog toga...kao da svaki dan djete šaljem u logor....uglavnom ne vjerujem vrtićkom psihologu jel imam tko kakvu preporuku za Zagreb djete ima 3,5g ( mada i mami ne bi škodio)Hvala!
    Jeste li bili kod vrtićkog psihologa? Ako niste, obavezno odite, jer osoba iz vrtića može pomoći da se situacija sredi ili pomoći djetetu u prilagodbi na novu grupu-ako je nužno, a vanjski psiholog tu ništa ne može - on može pomoć djetetu s posljedicama.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1

    Početno

    Imam djevojčicu od 11 god. koja ima problema s usvajanjem gradiva i često nam taji o obavezama koje ima u školi. Uči satima ,a nema rezultata. Sve što uspije shvatiti je isključivo uz moju pomoć. Zanima me dali netko zna adresu dobrog dječjeg psihologa u Splitu,jer i ova moja pomoć ima sve manje učinka.Hvala

  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1

    Početno pozz

    pozz svima
    evo ja imam sličan problem kao i većina vas
    imam djevojčicu od 3 god i 6 mjeseci i evo već gotovo godinu dana svakodnevno ima izljeve bjesa,ako nešto nije po njenom, mislila sam na početku da je to samo faza koja će proći ali ovo svaki dana postaje sve gore i gore,od prije ponekad sad je to već došlo na nekoliko puta dnevno. ne znam što više da napravim ne tučem, ne vičem, pusti je da je prođe i kad idem razgovarati s njom ona mi jednostavno kaže da ona ne zna o čemu ja pričam.
    da ne duljim odlučila sam potražiti pomoć, pa ako netko zna nekog dječjeg psihologa u Splitu gdje bi je mogla odvest

    hvala

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    6

    Početno

    da li znate dobrog djecjeg psihologa u osijeku ili vinkovcima? moze preko zdravstvenog i privatno, hvala

  32. #32
    Miss Take avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav! Mene isto zanima ima li kakva preporuka za dječjeg psihologa u Osijeku? Hvala puno!

  33. #33
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    koja je razlika u pogledima kliničkog ili vrtićkog psihologa

  34. #34
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    uf, u pogledima na sto? Radi li taj klinicki psiholog inace s djecom? Vazno je voditi dijete nekome tko zna raditi s djecom. Bas sam u fazi cudjenja koliko ljudi, koji svaki dan, osam sati dnevno rade s djecom, imaju razliciti pristup djetetu.

  35. #35
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    e da, zao mi je cure koje ste izvan ZG sto tako tesko dolazite do psihologa, na stranicama http://www.psihoportal.com/index.php/hr/ bi trebao negdje biti barem popis onih koji rade privatno.

  36. #36
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    koja je razlika u pogledima kliničkog ili vrtićkog psihologa
    Zdravoseljački, klinički psiholozi se bave poremećajima (bolestima) a vrtićki psiholog se bavi pretežno zdravom djecom koja su u vrtiću, a može i ukazati na smetnje i uputiti roditelje gdje da potraže pomoć.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Poštovana,ova stranica se ne otvara..jeli mozda znate njihovu novu stranicu,adresu,broj telefona ,bilo šta.hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •