Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 233

Tema: Izgled vagine - horor!

  1. #101
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    sir, točno znam o čemu pričaš i kako se osjećaš, tako je bilo i meni. I to, stara moja, trajalo godinu dana, tako da mi je ginić rekao da je međica totalno uništena i da moram na korekciju ako ne želim imati stalne infekcije. I onda se odjednom skupilo, ne znam kako niti zašto, ne vjerujem da je od kremica i vaginaleta koje sam dobila što zbog gljivaca, što zbog ostalih vaginalnih infekcija. Tak da nije sve još izgubljeno, te fight goes on. 8)

  2. #102
    s_i_r avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    108

    Početno

    Elin, drago mi je da situacija ide na bolje, dobra vijest :D

    meni dođe ovak kak je napisala monax, pa se totalno izbediram:

    Citiraj monax prvotno napisa
    I kod mene je na lijevo epiziotomija, i meni strašno smeta kad se perem i kad to tako puno osjetim pod rukom :shock: i svaki put trznem rukom nazad jer me jeza prođe.
    kad si pomislim da bi to trajalo godinama :shock:
    zato bih najradije i što prije na korekciju, ali me frka da će i to boljeti...
    stvarno bih voljela da se javi netko od cura koja je išla na ''make over''' pa da nam malo približi postupak i kaže kakvi su konačni rezultati

  3. #103
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj ema1980 prvotno napisa
    ...ovaj put kad te recnu reci doktoru moze li jedan za muza...tako sam se ja napravila blesava dok su me sivali i pitala:" a sta misle kad kazu jedan za muza"?
    Doktor mi je na to odgovorio: "evo,sad cemo vam pokazat"
    sad sam uza nego prije i dolje sve stvarno pristojno izgleda 8) (tko ne zna skupo bi me platio)
    ne znam baš jesi li zbilja uža... ja sam bila uvjerena da su me predobro zašili jer evo i nakon godinu dana još se tako osjećam pri seksu 8) ali onda sam negdje na blaženoj rodi pročitala da je (i) to normalno, jer kod dojilja je rodnica suhlja pa se preporuča upotreba lubrikanta...

    tako ako dojiš, trebalo bi biti zbog toga. Baš se pitam je ji to još jedan trik majke prirode da žene koje doje odvrati od prijevremenog začeća???

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    73

    Početno

    E, nikad nisam bila medju drugaricama koje od osnovne skole kukaju da se boje bola na porodu. Ni najmanje. Ali mi je toliko frka od tog usivanja i izgleda poslije.
    Jos kad procitam iskustva ovdje... :shock: Stvarno se nadam da ce sve proci prihvatljivo. A ako ne bude - plasticna hirurgija uvijek postoji. A i Kegel, koga radim od kako mi je test pokazao dvije plave crtice

  5. #105
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    1. sir, ma proći će to, mislim da nećeš trebati na plastičnu. Iskreno, u početku sam totalno vidjela gdje su mi napravili epi i onda sam se nervirala kako sve to izgleda, taj divotni rez, pa tek ona zjapijuća gđa. I onda sam pustila dlake i prestala gledati. I onda, znatiželjno, ja ti obrijem dlake i skužim da se rez uopće više ne kuži (tu i tamo poneka točkica koja je drugačija od ostatka kože). Dobro, bilo je između toga još par nerviranja i puštanja dlaka i znatiželjnog brijanja i psovanja majke prirode, osoblja na SD, škarica, prvog čovjeka koji je izmislio epi, MM, tako, uglavnom skupilo se dosta opsovanih. 8)
    2.oblak u bikiniju: kao prvo ovo mi je najbolji nik koji sam vidjela; drugo Kegel ha znam za to, radila jesam koji put (dan-dva), onda zaboravim mjesec dana, pa pogledam gđu pa :shock: pa ajde opet Kegel dan-dva dok ne zaboravim. Vjeruj mi da ćeš imati toliko posla oko bebe i kuće da ćeš na Kegela zaboraviti (iskerno, ne vjerujem da ćeš se uz dojenje svaka 2 sata, pa peglanje, pa pranje, pa spremanje, pa mijenjanje plena najmanje 6 puta na dan sjetiti da legneš guzu na krevet i stišćeš mišiće međice, jer kad legneš guzu na krevet biti će hhhhhhh, ssssss, kakav Kegel)

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    73

    Početno

    Peglanje? Joooj , kada u tvom gradu stanuju i mama i muzeva mama i rodjena sestra, i mamina sestra i od te mamine sestre dvije cerke i strina i obje moje babe... Od petog mjeseca moje trudnoce se otimaju ko ce sta.

    Po prirodi sam samostalna, pa cu nastojati sama koliko mogu, ali cu rado platiti nekome da mi opegla dva pranja robe...

    Kegel na krevetu? Nikad u zivotu. Radim ga kad sjedim sad ovdje za kompom, kada sjedim u kaficu, kada peglam, kada se tusiram, kada piskim , kada se vozim kolima. Jos nisam uhvatila taj tren da legnem i krenem.

    A da ce beba da unese svoje drazi u zivot - ne sumnjam

  7. #107
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    oblak u badiću uvijek možeš na carski pa ti gospođa ostane netaknuta i ne treba ti Kegel

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    73

    Početno

    A, ne bih bas isla na taj carski ako ne moram... Pobornik sam teorije da ide sve prirodno koliko je moguce. Ako mora carski - onda mora, ali mi se nesto ne da oporavljati u porodilistu pet umjesto dva dana...

    Tako da - Kegel i velika nada da me nece dopasti neki manijak sa motornom pilom tamo u bolnici!

  9. #109
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    OT: ovdje ima žena koje peglaju? :shock:

  10. #110
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj Oblak_u_bikiniju prvotno napisa
    A, ne bih bas isla na taj carski ako ne moram... Pobornik sam teorije da ide sve prirodno koliko je moguce. Ako mora carski - onda mora, ali mi se nesto ne da oporavljati u porodilistu pet umjesto dva dana...

    Tako da - Kegel i velika nada da me nece dopasti neki manijak sa motornom pilom tamo u bolnici!
    niti ja nisam pobornik carskog ako nije apsolutno potrebno, ali te moram ispraviti što se tiče oporavka. Ti se od epiziotomije (što se tiče aktivnosti) oporavljaš jednako dugo kao i žena koja je imala carski. I epi ti je operacija, ja nisam mogla sjesti, leći, a ako ćemo iskreno niti pravo hodati da me nije bolilo 2 tjedna. Isto tako i curka koja je ležala na krevetu do mog na gin I, a rodila carskim. Osim ako te ne budu rezali, e onda je to navodno druga priča - ja nisam doživjela. Hoću ti reći, jedno tjedan dana nakon poroda (rodile negdje u isto vrijeme, ona 1 dan nakon mene mislim) smo bile pokretne/nepokretne u jednakoj mjeri.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    259

    Početno

    Elin, ja imala obje vrste poroda, rezana na oba poroda, brz oporavak nakon oba poroda i ipak bih se uvijek ponovno odlučila na vaginalni porod (no ipak moram naglasiti kako problema s ovog topica nisam imala pa možda nisam najkompetentnija prosuditi).

  12. #112
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj Beta prvotno napisa
    Elin, ja imala obje vrste poroda, rezana na oba poroda, brz oporavak nakon oba poroda i ipak bih se uvijek ponovno odlučila na vaginalni porod (no ipak moram naglasiti kako problema s ovog topica nisam imala pa možda nisam najkompetentnija prosuditi).
    ma da, sve ti je to relativno. Nekome ne treba epi, pa se brzo oporavi, nekome naprave minimalni epi pa se brže oporavi nego žena koja je rodila carskim, a nekome, kao npr. meni naprave epi da te bog sačuva, pa se ti oporavljaj.
    Još k svemu nekome su mišići međice jaki pa ne dođe do prolapsa, nekome kao npr. meni su slabiji, pa prolabirali zbog pritiska djetetove glavice na međicu. Sva sreća, izgleda da se tijelo pobrinulo da naknadi na drugi način - jer ne vidim kako bi se mogli oporaviti ako je moj ginić (koji je super i kojem 100% vjerujem) mogao reći da su mišići međice totalno devastirani, a onda se skupilo. Negdje je došlo do kompenzacije, vjerojatno neki drugi mišići ojačali da bi se ovo skupilo da na nešto sliči. Ne mogu drugačije objasniti, ovo mi je logično, nisam doktor.

  13. #113
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    samo da vam se javim i velim da mi je papa napokon uredan :D :D Ima nade.

  14. #114
    s_i_r avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    108

    Početno

    Baš mi je drago, elin :D

    Što se mene tiče, pričekat ću još neko vrijeme i vidjeti kak se situacija razvija. U svakom slučaju, neću čekati s remontom do sljedećeg ljeta pa da opet moram paziti svaki put na plaži ne bi li mr. ožiljak provirio iz badića, koji neugodnjak, brrrrrrr...

  15. #115
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    ma ja sam sigurna da bu sve s tobom bilo o.k. kao i sa mnom, ali mi nije jasno kako ožiljak može priviriti ispod badića. Kaj su gačice tanga.

  16. #116
    s_i_r avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    ma ja sam sigurna da bu sve s tobom bilo o.k. kao i sa mnom, ali mi nije jasno kako ožiljak može priviriti ispod badića. Kaj su gačice tanga.
    Eh, da su bar tanga... Ne, normalne. Tolko su me zarezali da ožiljak ide na lijevo, na koso van iz gaćica prema nozi tj. guzi i vidi se ako noge nisu skupljene dok sjedim ili sjedim po turski, kužiš? A sve skupa crveno, debljine malog prsta i s još uvijek vidljivim šavovima, i to nakon 6 mjeseci. Ma, zlo mi je od svega.

  17. #117
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj s_i_r prvotno napisa
    Citiraj elin prvotno napisa
    ma ja sam sigurna da bu sve s tobom bilo o.k. kao i sa mnom, ali mi nije jasno kako ožiljak može priviriti ispod badića. Kaj su gačice tanga.
    Eh, da su bar tanga... Ne, normalne. Tolko su me zarezali da ožiljak ide na lijevo, na koso van iz gaćica prema nozi tj. guzi i vidi se ako noge nisu skupljene dok sjedim ili sjedim po turski, kužiš? A sve skupa crveno, debljine malog prsta i s još uvijek vidljivim šavovima, i to nakon 6 mjeseci. Ma, zlo mi je od svega.
    ajme s_i_r plače mi se kad ovo čitam ,a još sam više bijesna . Ja bi ih uistinu tužila za takvu svinjariju!

  18. #118
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    džizuz sir, ovak što još nisam čula :shock: Mislim, stvarno, moje saučešće, gdje su te tako iskasapili? Moja nije tak velika, ja sam mislila da je velika, ali ovo kaj si ti opisala to je koma. A zakaj je crveno, da li se upalilo. Mislim, moje nije bilo crveno.

  19. #119
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    ja već 10 minuta ne mogu doći k sebi...i još privatna bolnica.... užas jedan! Tuži ih draga!

  20. #120
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    otkud ovi smajlići što se smiju?! Izgleda da sam nešto krivo napisala. Sorry! Trebao je biti onaj ozbiljko što vrti glavom

  21. #121
    s_i_r avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    džizuz sir, ovak što još nisam čula :shock: Mislim, stvarno, moje saučešće, gdje su te tako iskasapili? Moja nije tak velika, ja sam mislila da je velika, ali ovo kaj si ti opisala to je koma. A zakaj je crveno, da li se upalilo. Mislim, moje nije bilo crveno.
    U PR.
    Mislim da nije upala, doduše, još uvijek me boli na dodir i zateže u nekim položajima, ali da je upala, vjerojao bi se drugačije manifestiralo, s nekim iscjedkom i sl.
    A inače imam jako osjetljivu i svijetlu kožu, tako da mi se recimo i prištić na licu vidi tjednima tj. i kad prođe, još mjesec dana imam flekić na tom mjestu. Zato ovakav rez na mojoj koži, , to će se vidjeti još desetljećima ako nešto ne napravim...

  22. #122
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    S_i_r oprosti draga što se ponavljam, ali meni je ovo bolno na samo čitanje. Strašno! Da li si razmišljala da ih tužiš?

  23. #123
    s_i_r avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj iridana2666 prvotno napisa
    S_i_r oprosti draga što se ponavljam, ali meni je ovo bolno na samo čitanje. Strašno! Da li si razmišljala da ih tužiš?
    Jesam, evo baš sam ti poslala pp u kojoj sve piše...

  24. #124
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    sir, idi ti to popravi. Ovo tvoje uopće ne zvuči kao moje, to zvuči kao nešto prestrašno. PR - jel to ona od Podobnika. By the way, ja svoju, nakon svih tvojih postova danas pogledala i damica se skroz skupila. Napokon imam male i velik usne :D :D Džizuz koliko problema, sve si nekaj u zadnje vrijeme razmišljam da bi mi bolje bilo da sam išla na elektivni carski. Uštedila bi si živce, novce, nekoliko stotina posjeta ginekologu, a i odavno bi se već seksala, a ne cmizdrila po forumu.

  25. #125
    s_i_r avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    sir, idi ti to popravi. Ovo tvoje uopće ne zvuči kao moje, to zvuči kao nešto prestrašno. PR - jel to ona od Podobnika.
    Baš ta

    By the way, ja svoju, nakon svih tvojih postova danas pogledala i damica se skroz skupila. Napokon imam male i velik usne :D
    :D

    Džizuz koliko problema, sve si nekaj u zadnje vrijeme razmišljam da bi mi bolje bilo da sam išla na elektivni carski. Uštedila bi si živce, novce, nekoliko stotina posjeta ginekologu, a i odavno bi se već seksala, a ne cmizdrila po forumu.
    Ma ja si u zadnje vrijeme isto tak gruntam, ma baš isto po svim točkama - živci, novci, seks, doktori. I sama sebi već idem na živce zbog kukanja

  26. #126
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    e da, još sam nekaj zaboravila kaj me prije par dana šokiralo. Od frendice mama kad je rodila prije 18 godina (tada žene baš i nisu gledale kak im gđa izgleda nakon poroda) izgleda imala prolaps a da nije niti znala (ginekolozi ti takvu stvar neće baš reći, meni moj je jer sam ga pitala koji je to drek, zakaj to tak zjapi). Ženi ispao mjehur - mislim spustio se na otvor, ne ispao iz tijela. Kad mi je rekla ja :shock: rekoh idem na remont bez obzira što se skupilo, da ne bi poslije bilo - gle ode moj mjehur, brijem da će mi trebati. 8)

  27. #127
    s_i_r avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    Ženi ispao mjehur - mislim spustio se na otvor, ne ispao iz tijela. Kad mi je rekla ja :shock: rekoh idem na remont bez obzira što se skupilo, da ne bi poslije bilo - gle ode moj mjehur, brijem da će mi trebati. 8)
    Je, ziher će ti još dulje vrijeme trebati, o bože priče

  28. #128
    Spider Pig avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    130

    Početno

    a jooooj, di je meni pamet bila pa sam krenula citati ovakve teme...

    mene prvi porod ceka u 11-om mjesecu... ja se kao informiram o svemu, al sve si mislim, izgled vagine nakon poroda... pa jel mi bas treba da sve znam!!!

    najbolje na napravim sad par slika.. slozim mali albumcic, pa da imam za uspomenu kasnije

  29. #129
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    muko moja, pa ovo je užas! mene porod čeka u deseti mjesec i ja se samo informiram, i kao što sam već pisala najviše me frka rezanja i šivanja. još kad ovo pročitam, mislim da ću ostat doma rodit!

  30. #130
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj astral prvotno napisa
    najviše me frka rezanja i šivanja. još kad ovo pročitam, mislim da ću ostat doma rodit!
    meni se prolaps dogodio od nalijeganja djeteta na međicu, ne od rezanja i šivanja.

    Citiraj Spider Pig prvotno napisa
    di je meni pamet bila pa sam krenula citati ovakve teme
    točno tako, i ti i astral.

    Ove teme su za nas nakon poroda, znaš ono kao kod uljepšavanja prije i nakon, samo što si nakon lijepši. 8)

  31. #131
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno


    ma kad bolje razmislim, bit će kako bude, samo da beba bude ok.
    prebacujem se na sretnije teme a na ovu ću se vratit poslije poroda. pozdrav!

  32. #132
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj astral prvotno napisa
    prebacujem se na sretnije teme a na ovu ću se vratit poslije poroda. pozdrav!
    nadam se da nećeš jer ti neće biti potrebno. Sretno i pusa tebi i bebici.

  33. #133

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    224

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    e da, još sam nekaj zaboravila kaj me prije par dana šokiralo. Od frendice mama kad je rodila prije 18 godina (tada žene baš i nisu gledale kak im gđa izgleda nakon poroda) izgleda imala prolaps a da nije niti znala (ginekolozi ti takvu stvar neće baš reći, meni moj je jer sam ga pitala koji je to drek, zakaj to tak zjapi). Ženi ispao mjehur - mislim spustio se na otvor, ne ispao iz tijela. Kad mi je rekla ja :shock: rekoh idem na remont bez obzira što se skupilo, da ne bi poslije bilo - gle ode moj mjehur, brijem da će mi trebati. 8)

    Meni ispada mjehur i vidi se groooozno a nemam vremena za Kegela

  34. #134

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    73

    Početno

    I evo, moje traume gotove
    Ne morm brinuti kako ce mi ono dolje izgledati posle poroda, jer je porod obavljen i sada je tako kako je.

    Naime, imam 3 sava, a na stolu mi e cinilo da mi je pola noge rascjepila I gledam danas, 7 dana nakon poroda kako izgleda - sasvim ok! Narvno, konci su jos tu, jos uvijek krvarim sto nije lijepo za vidjeti, ali je stvarno sasvim korektno i mislim da ce kad ispadnu konci i rana normalno raste izgledati isto kao prije poroda ili makar slicno. Sam oziljak nije ispupcen, sav je valjda iznutra, ne izgleda kao da su spajali dvije krpe...
    Nije isto, i ne moze biti, na kraju krajeva, tek sam se porodila, ali se super krecem, smo sto malo teze sjedim ponekad sto je problem jer stalno dojim sjedeci.

    Uvece, kad se istusiram, osjecam se preporodjenom! Ponekad me zacne dolje, ali ne strasno, tek da podsjeti da je tu.
    Samo da krvarenje prestane i ja presrecna. Nadam se da cu do kraja iduce sedmice biti u potpunosti dinamicna Za sad mogu da ubcim ves na pranje, nmjestim krevet, slozim garderobu, operem sudje i naravno, radim oko bebe.

    Dakle, nije strano, ali bih vise voljela da me nisu reckali.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    73

    Početno

    I kad smijem poceti sa Kegelom?
    Mene sada ne boli kad se, kako bih rekla, zategnem dolje, ali necu da forsiram dok rana ne zaraste.
    Sta mislite?

  36. #136

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    224

    Početno

    Citiraj Oblak_u_bikiniju prvotno napisa
    I kad smijem poceti sa Kegelom?
    Mene sada ne boli kad se, kako bih rekla, zategnem dolje, ali necu da forsiram dok rana ne zaraste.
    Sta mislite?
    Sa Kegelovim vježbama se može početi 2 mjeseca od poroda tak kaže ginekolog

  37. #137
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    ok, na brzinu sam sam sve procitala, al ne mogu zamislit kak to kod vas izgleda :/

    mene je moja gđa pocela brinuti, nisam bas previse zagledavala dolje, ali sam skuzila da nemam vise malih donjih usana :? izgledam ko da sam obrezana...
    jel to normalno, jer ja ne osjecam ko da je.

    i stalno ispusta zrak kod nekog veceg napora. hocu ic na pilates, al me sram jer se gospodja stalno javlja

  38. #138
    s_i_r avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    108

    Početno

    Morena, a jesi li radila kegelove vježbe? One su stvarno super za jačanje mišića. Ja sam počela čim sam mogla, tako da sam s time iskontrolirala ispuštanje mokraće, a dobre su i za uspješno i bezvučno vježbanje pilatesa, provjereno

  39. #139
    s_i_r avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj Oblak_u_bikiniju prvotno napisa
    rana normalno raste izgledati isto kao prije poroda ili makar slicno. Sam oziljak nije ispupcen, sav je valjda iznutra, ne izgleda kao da su spajali dvije krpe...
    Ajde, super su ti to napravili. A ovaj tvoj opis o dvije krpe dobro odgovara onome što su napravili meni

  40. #140
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    pocela sam nedavno sa kegelovim, a vidjet cemo napredak...

  41. #141
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj morena24 prvotno napisa
    ok, na brzinu sam sam sve procitala, al ne mogu zamislit kak to kod vas izgleda :/

    mene je moja gđa pocela brinuti, nisam bas previse zagledavala dolje, ali sam skuzila da nemam vise malih donjih usana :? izgledam ko da sam obrezana...
    jel to normalno, jer ja ne osjecam ko da je.

    i stalno ispusta zrak kod nekog veceg napora. hocu ic na pilates, al me sram jer se gospodja stalno javlja
    tvoja je u nekako podjednakoj komi kao i moja. Isto i kod mene kako si opisala + ti idiotski vjetrovi iz rodnice. Ako te muči idi kod ginekologa pa pitaj. A ovo sa pilatesom - i ja, i kaj bum ja sad kad se gđa provjetrava, ja ću reći da mi ruli u želudcu od gladi... ne smrdi, vjerovati će

  42. #142
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno



    mozemo skupa na pilates...bit ce manje bed!

    ma ginic mi nista nije rekao kad sam bila ono poslije poroda na kontroli. kao sve super, sve 5...pregled me bolio katastrofa i rekla sam mu da se necu jos skoro seksat, pa mi reko da si ja to sve brijem u glavi..

    znam da tu nema neke velike pomoci...MM kaze da je sve to normalno kad zena rodi - kao on zna!!!

    a ti kazes da ti se vratilo stanje u normalu nakon kegelovih? ja sam sad pocela s njima...

  43. #143
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj morena24 prvotno napisa
    mozemo skupa na pilates...bit ce manje bed!
    nemoj se ljutiti, ja ne bi - manje se čuje kad samo jedna pušta vjetrove nego dvije u duetu, a osim toga uvijek mogu svaliti na osobu do (daaa, takva sam ti ja - zločesta).

    Citiraj morena24 prvotno napisa
    ma ginic mi nista nije rekao kad sam bila ono poslije poroda na kontroli. kao sve super, sve 5...pregled me bolio katastrofa i rekla sam mu da se necu jos skoro seksat, pa mi reko da si ja to sve brijem u glavi..
    kaj on zna, kod mene nema sexa od poroda, odnosno već 16 mjeseci, ali s obzirom kako TM reagira na to, čini se bolji od mog, pa ćeš ti vjerojatno vidjeti sex koji put, što ti nije loše, tek toliko da se podsjetiš kako je dobro bilo.

    Citiraj morena24 prvotno napisa
    a ti kazes da ti se vratilo stanje u normalu nakon kegelovih? ja sam sad pocela s njima...
    ja ti kegelove nisam radila, mislim da ti je to rekla oblak u bikiniju ne ja. Ja sam ti koma kombinacija: lijena za vježbanje za poludit, a još k svemu i zaboravna, tak da sam možda ukupno dva put skupila gđu kao da se gđa može fakat skupiti, moš si mislit.
    Sve je došlo u normalu samo od sebe, mislim u normalu - nije više tunel, nego postoji naznaka malih i velikih usana (kužiš). Moj ginić veli da je malo bolje (za razliku od onog "Vama su potpuno devastirani mišići međice" - mislim, kad ti to kaže ne ostavlja ti previše mjesta za nadu da će se sve vratitit u normalu), ali dobra ili loša vijest (nisam ziher kako ćeš to primiti) je da sam pitala ginića i da mi je čovjek rekao da ti nikada neće biti onako kako je bilo, uvijek će biti veće.
    Pitanje: u kaj da uložimo lovu u pilates ili u šminkanje gđe? Nemoj se smijati, ovo je fakat ozbilno pitanje, jer iako nemam sexualni život mislim ga nabaviti i to uskoro.

  44. #144
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    sta svaki put kad ti se gdja oglasi ti vices : nisam ja, ova do mene je!

    trebao bi netko organizirat pilates za zene s ''greskom'' kod poroda, ne bi bi muzika trebala...

    a sto se tice MMa i sexa, ni kod nas ne cvatu ruze ali bilo ga je par puta, no to nije ni blizu onog sexa od prije poroda. imam osjecaj da su mi oduzeli sex u bolnici!

  45. #145
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj morena24 prvotno napisa
    sta svaki put kad ti se gdja oglasi ti vices : nisam ja, ova do mene je!

    trebao bi netko organizirat pilates za zene s ''greskom'' kod poroda, ne bi bi muzika trebala...

    a sto se tice MMa i sexa, ni kod nas ne cvatu ruze ali bilo ga je par puta, no to nije ni blizu onog sexa od prije poroda. imam osjecaj da su mi oduzeli sex u bolnici!
    neeee, pa to je pilates - postoji ispred mene 3 žen , iza mene 3 žene, lijevo od mene, desno od mene. Kad ih sve iskoristim mijenjam grupu 8) A ako su muški, još bolje, za njih se zna ... jel da puštaju dosta plinova.

    Čuj, ne huli, sex je sex, i ne hvali se pred nama u nedobrovoljnom celibatu 8)

  46. #146
    _Candy Candy_ avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    di se nađem
    Postovi
    277

    Početno

    Može li se divlje meso početi povećavati npr. pola godine od poroda? I kako to točno izgleda, je li odvojeno od kože (sluznice) i može li biti dublje u rodnici? Molim vas odgovorite. Osjetila sam nekakvu izraslinu u rodnici, a od poroda je prošlo 17.mj., a zadnjeg pregleda godinu dana, na kojem je sve bilo u redu, papa test uredan.

    Užasno me strah što bi to moglo biti.
    Pokušat ću sutra otići ginekologu ako radi.

  47. #147
    _Candy Candy_ avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    di se nađem
    Postovi
    277

    Početno

    Hvala na (ne)odgovorima, valjda mi nitko nije mogao pomoći u tajni nepoznate "izrasline" u rodnici.

    Večeras sam bila na pregledu, nakon 5 dana neispavanosti, noćnih mora i čitanja o raznoraznim strašnim izraslinama ispalo da sam otkrila grlo maternice. Koje se nakon poroda poveća i niže je. Eto.

  48. #148
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    pa najbolje je da si isla na pregled...

    ja se ni ne usudim pipat previse dole jer ko zna sta bi sve mogla otkrit

  49. #149
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj morena24 prvotno napisa

    ja se ni ne usudim pipat previse dole jer ko zna sta bi sve mogla otkrit

  50. #150

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno

    evo da se i ja pridružim rodila prije 3 mj. tek sutra idem na prvi pregled jer naravno gužva ne mogu me naručiti prije... a ona izgleda katastrofa...šavovi pukli drugi dan.. nešto sreslo, nešto nije al ove unutrašnje usmine... praktički komadi mesa vise..svako svoju politiku vodi.. ..pregrmila bi ja to ..al prilikom odnosa boli za poluditi..čisto me strah da se koža ne iskida.. a već čujem svoju dr. nije to ništa.. bla bla..i šta sad... muku mući sama sa soom.. a do seksa mi je previše stalo da bi ga se odrekla

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •