Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 233

Tema: Izgled vagine - horor!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    11

    Početno Izgled vagine - horor!

    Veliki pozdrav svima! Vec dugo citam korisne informacije sa Rode, ali tek sam se sad odlucila uclaniti. Naime, nisam uspjela naci nikoga sa slicnim iskustvom. Rodila sam prije tri i po mjeseca, prirodnim putem, djecaka od 3, 600 gr i 54 cm. Nazalost, imala sam epiziotomiju, tri konca, ali mislila sam da je najgore proslo. Tek danas sam otisla na prvi pregled nakon poroda i rijeci mog doktora: "Da, ostalo je da zjapi!" :shock: Dijagnoza (izostavicu latinski): "Introitus vagine zjapi i u njega prolabira prednji i straznji svod". Pokusao mi je objasniti razloge time da sam imala tezak porod, te da se to desava. Rekao je da radim Kegel i da drugim vjezbama ucvrstim misice donjeg stomaka, te da se vratim na kontrolu za sest mjeseci. Uvjeravao me je da ce se to vratiti u "podnosljivo stanje" mada nikad nece biti normalno. Iako sam ja vec ranije zagledala svoju "prijateljicu" i sama sam vidjela da takav izgled ne moze biti normalan, ipak sam se nadala da ce mi reci da je sve u redu te da ce se to vratiti. Uzasnuta sam, uopste ne znam kako sam izasla iz ordinacije. Ima li jos neko sa slicnim iskustvom?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno haj

    Evo ja imam isti problem. Samo što meni dr. nije ništa komentirao, ali ja vidim. Ako je rekao da će ti se s vremenom sve "popraviti" jedino što možeš je čekati, kao i ja...

    Pozdrav

  3. #3
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Ja sam upravo pisala ne jednom drugom topicu da su mi na prvoj epi prerezali velike labije ali tada je bio jako dobar dr. sve zašio u jednu cjelinu tako da to uopće nisam primjećivala. Drugi put rezana po istom mjestu, pa sam osula drvlje i kamenje kako me taj drugi dr. nije zašio do kraja..... (nisam znala u čemu je problem) onda mi je moj gin. rekao da šta se bunim, da je to sve ok i još neke gluposti (a tada mi je to jako smetalo, nisam mogla normalno sjediti) i da je jedino riješenje da se pravi novi rez i šivanje. Nisam bila spremna na to. Užasavala me pomisao od rezanja "na hladno"...da bi na trećem porodu zamolila babicu da me reže iako ne bude trebalo pa da poprave taj skandal. Nije trebala epi.... a kada me šivala..... dobro su se zagledale (njih dvije) da pokušaju skužiti o čemu ja to pričam i onda :shock: i priopćenje ovo što sam već napisala...

    Jedino riješenje je estetska kirurgija, na žalost

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    11

    Početno

    Zaboravila sam reci da mi je naveo "utjesni primjer" svoje pacijentice koju je bio spreman poslati na estetsku ali da su zbog necega morali malo sacekati. Citavu godinu nakon poroda se sve vratilo u to "podnosljivo" stanje te su odustali od operacije. Jedino nisam uspjela shvatiti sta je to "podnosljivo". Znam da ne mogu izgledati kao da nisam radjala, ali bih da izgledam kao sve ostale (barem vecina) koje su rodile...
    Hvala na odgovorima, lakse mi je kad vidim da ima jos neko sa ovakvim iskustvom, jer sam vec pocela sa onim "zasto ja..."
    BTW, jos uvijek nisam dopustila MM da pogleda... Sex nam je zasad u mraku, ovo prelazi u kompleks...

  5. #5
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Joj, baš mi je žao.... meni nije smetalo kod sex-a, je malo u početku ali samo fizičik, nikad psihički pa mi je bilo lakše s te strane. Da izgled nam je važan, ali gleda te ionako samo TM i ginekolog.... ono što je važnije jest kako se ti osjećaš.... budi strpljiva.... potrajat će do potpunog oporavka

  6. #6
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    evo ni moja ne izgleda baš ko da bi je mogla pokazat na izložbi.
    možda sam ja i bila fino sašivena nakon poroda, ali bome sad to izgleda poprilično loše. meni su 5. dan od poroda popucali šavovi, a kako se nije moglo ponovo šivat onda je to sve zaraslo "na živo" onako kako je zaraslo. pa je na jednu stranu malo bolje sraslo, na drugu ima malo lufta, negdi ima malo viška mesa, a ne bi ga tribalo bit i tako to.
    mm se ne žali, ustvari i ne "studira" me baš tako pomno doli. a srića malo mu je i dioptrija porasla, pa ne primjećuje "detalje"

  7. #7
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Da te utjesim, kod poznanice je stanje bilo tako lose da bila narucena za operaciju. Prije 10tak dana, kad je isla na pred-operativni pregled, receno joj je da se sve povuklo na svoje mjesto i da vise nema potrebe za operacijom.
    Ovo je informacija koju je javila mailom, sutra cu je vidjeti, pa ako saznam jos sta korisno napisacu.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    180

    Početno

    mi smo doma skoro krepali od smijeha, kada mi je moja ginekologica na prvom pregledu poslije drugog poroda rekla da bih mogla na estetsku jer su me jednom zašili, pa su skužili da nije sve ispalo iz mene, pa su me ponovno rezali i šivali. Možeš misliti na šta je to onda sličilo? Idem pogledati na šta to sada sliči

  9. #9
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj banklorraina prvotno napisa
    Idem pogledati na šta to sada sliči
    ja svoju više i ne gledam.
    radije je držim u sjećanju onako finu i lipu dok nije došla pod škare, igrlu i konac

  10. #10
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Radite Kegelove vjezbe ili si kupite japanske kuglice ili utege za vjezbanje misica zdjelice. Stanje ne treba ostaviti kako je, nego treba aktivno raditi na tome da se popravi. Ne postoji misic koji ce sam od sebe doci u "formu".
    Treba vjezbati.
    Kegel i jope Kegel.

  11. #11
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    a gdje se mogu kupiti te japanske kuglice ?

  12. #12
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj iridana2666 prvotno napisa
    a gdje se mogu kupiti te japanske kuglice ?
    ja sam mislila da su one za nešto drugo

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Radite Kegelove vjezbe ili si kupite japanske kuglice ili utege za vjezbanje misica zdjelice. Stanje ne treba ostaviti kako je, nego treba aktivno raditi na tome da se popravi. Ne postoji misic koji ce sam od sebe doci u "formu".
    Treba vjezbati.
    Kegel i jope Kegel.
    Evo ne prestajem sa Kegel- om Hodam "stisnuta", a moze li malo opsirnije o kuglicama? Hvala svima na odgovorima!
    Banklorraina: i ja sam se danas uspjela nasmijati na svoj racun. Prijateljica mi kaze da se ne smijem previse, moglo bi mi sta izaci van
    Hvala vam cure, super ste!

  14. #14
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    daj me podsjetite na kegela: to je kao da stisces dolje misice kao recimo da se ne zelis popiskiti? jesam li dobro skuzila opis? znam da sam citala jos u trudnoci al mi je isparilo...

  15. #15
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    kao da se ne zelis pokakati

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    strašno...
    moja je popravljena, srećom nije bilo niš strašno, sad izgleda ljepše.

    doktor mi je preporucio estetsku nakon zadnjeg poroda ako zelim. (vjerojatno ga je potaknulo moje zenskasto kenjkanje kako je to ruznooo i ruzno i sta cu sad ja jadna...hehe)
    e nisam znala da to postoji, hehe, pa sta ti rade s malom?? jel bio netko na tome?

  17. #17
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj Yuna prvotno napisa
    e nisam znala da to postoji, hehe, pa sta ti rade s malom??
    ulipšaju je
    ne izgleda više ko neki naši kvazimodni selebritiji muškog roda sa kolagenom u ustima

  18. #18
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Moja je nakon prva dva poroda bila OK,prvi put kad sam bila dosta šivana pazili su kako to rade i ispalo je dobro.Drugi put sam pukla mrvicu i stavili su jedan šav,čisto estetike radi i sve 5.Na trećem porodu rodila sam bez epi,bez pucanja,porod savršenstvo ali gospoja nije više ljepotica kakva je bila.Sve se rasteglo,deformiralo,imam osjećaj da sam dosta široka dolje.Muž se ne žali ali sve se mislim da se boji da je ne uvrijedi

  19. #19

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    52

    Početno

    ajme al ste me sad isprepadale , i ovako me strah poroda, a tek sad kad znam šta sve mogu nesposobni doktori da ti urade :shock:

  20. #20
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    sale&ivana uvijek možeš na carski i onda ti gospođica ostane ista

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    VG
    Postovi
    183

    Početno

    ja sam pri prvom porodu rezana ravno dolje, i taj šav se nakon ovog poroda (makar je bio neprimjetan prije druge trudnoće) sada tako nekako "izdeformirao", izgleda ko kad žmirečki spojiš i zasiješ dva dijela tkanine. I, mislim da je to nažalost definitivni izgled

  22. #22
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    sale&ivana, nije uvijek tako grozno
    imala sam epiziotomiju (ne znam koliko šavova jer nisam pitala, trajalo je dosta šivanje) i sad mi se ništa ne vidi, ne mogu ni naći ožiljak iako znam gdje je. prvih mjesec dana sam jako pazila, nisam uopće sjedila, zatezalo me je i bojala sam se uopće pogledati. prvi put sam pogledala nakon 2 mjeseca
    kad sam bila kod gina na pregledu, rekao je da su me lijepo zašili

  23. #23
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa
    kad sam bila kod gina na pregledu, rekao je da su me lijepo zašili
    blago tebi.

    moje je ovako izgledao :shock: pa kad je došao sebi pita: života ti di i ko te ovo sašio?

  24. #24

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    11

    Početno

    A gdje rade tu estetsku? Zlu ne trebalo
    Ja sam iz Sarajeva i kako mi doktor isprica slucaj jedne pacijentice, te se operacije ne rade kod nas...

  25. #25

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    obzirom na potražnju, bilo bi vrlo unosno da se neka od teta šivalica prekvalificira u estetsku kirurginju, pa umjesto da onak lepo štepa pelenice odvali sitni vez po vagini

  26. #26
    Tonja_1 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    375

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa
    bojala sam se uopće pogledati. prvi put sam pogledala nakon 2 mjeseca
    ja sam rodila prije godinu i nešto sitno. još uvijek nisam pogledala!!

  27. #27
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    ja ću onda svoju s ljubavlju i divljenjem proučavati i kao takvu pamtiti jer ko zna šta me čeka nakon poroda

  28. #28
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Tonja_1 prvotno napisa
    ja sam rodila prije godinu i nešto sitno. još uvijek nisam pogledala!!
    rodila prije 4 godine i 5 mjeseci
    još uvijek živim u blaženom neznanju

  29. #29

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    Ma kako niste gledale?
    Zar niste znatizeljne?

    Ja sam mislila da necu, ali mislim da sam izdrzala najvise dva tjedna da ne gledam...onda onako oprezno, malo po malo...

    Meni je to rekao doktor u sarajevu da radi.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    kvarner
    Postovi
    207

    Početno

    Citiraj vidra prvotno napisa
    ja ću onda svoju s ljubavlju i divljenjem proučavati i kao takvu pamtiti jer ko zna šta me čeka nakon poroda

    zeno, ,rasplace me od smijeha.

    moja je, hvala bogu, ostala skoro kao i nekad iako mi nekad zao sto mi ne napravise jos koji punat,

  31. #31
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj iridana2666 prvotno napisa
    sale&ivana uvijek možeš na carski i onda ti gospođica ostane ista
    Ili mozete inzistirati da vas nitko ne forsira da radite izgon na brzinu niti da vas rezu i sve ostaje kako je bilo i prije poroda 8)

    Prirodan porod je idealan iz puno razloga...inzistirajte na njemu i za djetetovo i za svoje dobro

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    da se nasmijem ili??
    inzistirala sam jakooo...i opet nisam izbjegla proceduru. uzmimo u obzir da sam nastojala pokazati da me nije strah prirodnog poroda.

  33. #33
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Yuna prvotno napisa
    da se nasmijem ili??
    inzistirala sam jakooo...i opet nisam izbjegla proceduru. uzmimo u obzir da sam nastojala pokazati da me nije strah prirodnog poroda.
    Zao mi je sto te nisu poslusali i nakon inzistiranja

    to gore sam napisala zbog svih cura koje ceka porod. I da, neke nece uspjeti i ako inzistiraju, no isto tako sve je vise cura koje uspijevaju u svojim nakanama jer se doktori polako senzibiliziraju. Ne moze se nista izgubiti ako se proba

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    Neke stvari sam ipak uspjela izbjeć tj. izboriti se za njih. ali neke ne...ali kad sam došla već sam znala da je nemoguće izbjeć osim da se vratim doma.

  35. #35
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Citiraj iridana2666 prvotno napisa
    sale&ivana uvijek možeš na carski i onda ti gospođica ostane ista
    Ili mozete inzistirati da vas nitko ne forsira da radite izgon na brzinu niti da vas rezu i sve ostaje kako je bilo i prije poroda 8)

    Prirodan porod je idealan iz puno razloga...inzistirajte na njemu i za djetetovo i za svoje dobro
    Pa i nije baš tako.Kao što već rekoh,nakon prva dva poroda sa njihovom intervencijom(šivanje) sve je ispalo jako dobro a nakon trećeg prirodnjaka,bez rezanja i šivanja,sve se pokvarilo.Ova tvoja teorija možda vrijedi kad je prvi porod u pitanju

  36. #36
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Nije to njena teorija, vec cinjenicno stanje.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    180

    Početno

    Citiraj vidra prvotno napisa
    ja ću onda svoju s ljubavlju i divljenjem proučavati i kao takvu pamtiti jer ko zna šta me čeka nakon poroda
    Znaš šta, a možda da je uslikaš. Ti još uvijek imaš šansu, za razliku od nas ostalih?

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    43

    Početno

    joj žene meni je to bolna tema ali hvala bogu daima ovakvih topica da semogu barem vama pojadati.
    ja sam svoju razgledavala nakon 5mjseci kaj sam rodila i otkrila sam nekakvo strano tjelo(kao nekakvu mekanu kvrzicu)na samom ulazu u spilju.
    e sad a nisam sigurna dali je to mozda od suvanja-mozda su me krivo zasili pa im je to ostlo a ja nisam prije primjetila.
    a iskreno me strah otici doktoru-skupljam hrabrost od kada sm to otkrila.
    a kad sam bila na pregledu poslije poroda nis mi nije rekao ginic da to imam pa me frka da to fakat nije kasnije naraslo.ima ko ovakvo nesto

  39. #39
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    cure, meni vas je stvarno žao.
    meni sve izgleda isto nakon dva vaginalna poroda
    (jedan uz epiz., valjda dobro sašiveno, drugi bez epiz., dva tri mala šava, danas ožiljak nije vidljiv).
    a uz kegeliće mišić može biti i jači nego prije .

  40. #40
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj banklorraina prvotno napisa
    Citiraj vidra prvotno napisa
    ja ću onda svoju s ljubavlju i divljenjem proučavati i kao takvu pamtiti jer ko zna šta me čeka nakon poroda
    Znaš šta, a možda da je uslikaš. Ti još uvijek imaš šansu, za razliku od nas ostalih?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj LuCy Lu prvotno napisa
    ja sam svoju razgledavala nakon 5mjseci kaj sam rodila i otkrila sam nekakvo strano tjelo(kao nekakvu mekanu kvrzicu)na samom ulazu u spilju.
    e sad a nisam sigurna dali je to mozda od suvanja-mozda su me krivo zasili pa im je to ostlo a ja nisam prije primjetila.
    a iskreno me strah otici doktoru-skupljam hrabrost od kada sm to otkrila.
    a kad sam bila na pregledu poslije poroda nis mi nije rekao ginic da to imam pa me frka da to fakat nije kasnije naraslo.ima ko ovakvo nesto
    Imam ja, ak te to može utješiti. Moj ginić nije ništ na to rekao, samo je iznutra pronašao neku granulaciju, premazao to s nečim crnim (meni je izgledalo kao katran), malo sam kapala krvi nekoliko dana dok mi nije ispala takva mekana kvržica. Ona vani je još uvijek tu. A o izgledu neću niti govoriti, ka-ta-stro-fa :shock:

  42. #42
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Ja sam još u rodilištu trčala na wc sa malim ogledalcem, dizala noge u zrak i promatrala "ishod". Ali, ja nisam imala epi i promatrala sam samo unutrašnje šavove koji nisu izgledali strašno, osim jednog na čijem mjestu danas imam mali ožiljak, kao nekakvu brazdicu na samom ulazu.
    Počela sam raditi Kegelove vježbe još u bolnici i sad se osjećam uža nego prije, a i MM kaže da sam ko junferica! Živio Kegel!

  43. #43

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Splicanka u Zagrebu
    Postovi
    86

    Početno

    Drage cure,nisam znala da vas bas toliko ima taj problem.Moj piki je manje vise isti.Imam jednu bebu,kidana sam i dobro zasivena...nekad mi se cini da je cak i uza sad nego prije.Jedino sta se rasteglo su male usne,nije strasno i mozda bi tako bilo svejedno,nevezano za porod.Malo me prpica kad tako pricate jer ja definitivno zelim najmanje 3 djece pa se bojim sto mojoj pikici buducnost nosi :shock:

  44. #44
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    Meni se moja sviđa.

  45. #45
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    promatrala sam samo unutrašnje šavove koji nisu izgledali strašno, osim jednog na čijem mjestu danas imam mali ožiljak, kao nekakvu brazdicu na samom ulazu.
    kako se mogu vidjeti ti unutrasnji savovi ako su unutra ? koliko su oni unutra, gdje tocno? nist mi nije jasno...

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Splicanka u Zagrebu
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj cokolina prvotno napisa

    kako se mogu vidjeti ti unutrasnji savovi ako su unutra ? koliko su oni unutra, gdje tocno? nist mi nije jasno...
    ni meni :? cijelu stvar zamisljam kao piki-hemoroide :?

  47. #47
    djuli avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    202

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Citiraj Tonja_1 prvotno napisa
    ja sam rodila prije godinu i nešto sitno. još uvijek nisam pogledala!!
    rodila prije 4 godine i 5 mjeseci
    još uvijek živim u blaženom neznanju
    zivjelo neznanje

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    129

    Početno

    Mene su isto šivali, iskreno nemam pojma jel se promjenila, jer ja ju pak nisam proučavala prije . MM ju je išao proučavao brzo nakon poroda, nije mi dao mira , kad je zaključio da je Ok, onda mu nije bilo jasno zašto ja neću gledat tak da sam i ja gledala. Hebiga, koka ko' koka . Jedino mi se čini da malo ima lufta jer mi nekako uđe malo vode kad se kupam. Čudan osjećaj. Nadam se da ću jednako proći i na ovom porodu što me čeka.

  49. #49
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    ali kako vidite te unutarnje savove?

  50. #50

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Postovi
    61

    Početno

    Smijem se i plačem i radim K odkad sam počela čitati ovaj topic. Rodila sam prirodno bez rezanja, pucanja i šivanja ali kad sam ja to išla malo studirati sve je bilo nekako razvučeno i otužno. M se ništa nije bunio. No ja bih da to izgleda kak treba. :/
    Koliko treba vremena da se to vrati na staro? Bar donekle.

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •