Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 233 od 233

Tema: Izgled vagine - horor!

  1. #201
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Sirius, svaka čast.
    Pročitala sam obrisane postove prije pola sata i kipim i jedva sam se suzdržala da prva ne napišem nešto poput tebe, ako ne i oštrije.

  2. #202
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ljudi moji , onda slobodno prijavite. Stvarno sam slucajno dosla na temu. Ne stignem sve citati.
    ali zaista su neke stvari za prijavu bez razmisljanja.
    Posljednje uređivanje od sirius : 14.02.2015. at 19:08

  3. #203
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Upravu si.
    Ja sam se nasmijala kako je ona to napisala a iskreno nebi volila da sam ja bila ta zena i da nemam privatnosti.
    Doslo mi iz guzice u glavu.
    Posljednje uređivanje od zadarmamica : 14.02.2015. at 19:11

  4. #204
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ljudi moji , onda slobodno prijavite. Stvano sam slucajno dosla na temu. Ne stignem sve citati.
    ali zaista su neke stvari za prijavu bez razmisljanja.
    Da, u pravu si, ali nisam se sjetila.
    Kurim, kašljem ko konj i sve me boli pa mi ni mozak ne radi kak spada.
    Suzdržala sam se od komentara, jedva, iako me post ne pogađa osobno, ali znam mnoge žene koje bi i to jako.

  5. #205
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Nikog od nas vjerojatno ne pogada osobno.
    Ali pogada nas kao zene.
    Zar nemamo pravo da nepoznati ljudi NE gledaju u nase intimne djelove posebno u tako ranjivom trenutku!
    Osoblje bolnice nas treba stititi i postovati! To je njihova obaveza.
    Isto tako treba postovati sestru od stark da ona ne bude izlozena takvom pogledu i stresu u svom vrlo osobnom trenutku radanja.
    Molim vas , obratite paznju na to u stvarnom zivotu. Trazite da vas ( i druge zene ) medicinsko osoblje stiti i postuje , kao osobu i kao zenu.

  6. #206

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    16. meridijan
    Postovi
    747

    Početno

    Kaj su sve vas redom pariške guvernante odgajale? Pa i ja sam rodila i ja sam bila u takvoj situaciji i nije me ni najmanje smetala promenada jer sam grlila svoju ljubav i baš me briga jel' me tko u tom trenu gledao ili nije! Nisam to uopće ni najmanje smatrala nedostatkom intime jer to je ipak bolnica i za to mjesto i taj trenutak em mi je bilo normalno, em svejedno! Na koncu, kad su ne kućnim porodima prije "modernog doba" u bolnicama sudjelovale žene iz pol sela i pol familije, kaj su one imale, po vašem mišljenju, intimu i dostojanstvo? To je jednostavno prirodno i normalno! I na koncu, po čemu je moj post izazvao toliku sablazan pojedinih moralistkinja, dok istovremeno te iste podrobno opisuju izglede svojih "Gospođa"??? Po meni je onda cijela ova tema totalno neprikladna i cijelu bi je trebalo obrisati!
    Naposlijetku, nisam navela psovku, nego točkice, koliko je meni poznato to je isto kao na radiu ili tv-u onaj piiiip za proste riječi, a korisnica Optimistična je u svom postu navela konkkretan prosti sleng pa je kazna izostala!!! Očito se radi o dualizmu kriterija po Orwelu - neki su jednaki, neki jednakiji!
    I samo za kraj da pojasnim onima kojima mozak ne funkcionira dobro zbog hormona (moj hvala Bogu još uvijek savršeno šljaka za 26. tjedan trudnoće!) - nije poanta moje priče bila smiješna situacija ili dotična rodilja, nego osobni doživljaj moje sestre koja je u stvari zapanjeno prepričavala svoj trenutni strah od nadolazećeg vlastitog poroda, pri ulasku u svoj box, a obzirom je cijeli život frajerica i fajterica i muško i doma i na poslu među muškima, to je ono što je meni u cijeloj toj priči bilo smiješno, ali eto, svima u našem stvarnom svijetu, tko je priču čuo, zaista je to i bilo smiješno, samo u ovom virtualnom je to nešto prestrašno!
    Pa drage moje, onda se zgražajte i dalje, ha što vam ja mogu?!

  7. #207
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Zakon o zastiti prava pacijenata

    Načelo humanosti zaštite prava pacijenata
    Članak 4.
    Načelo humanosti zaštite prava pacijenata ostvaruje se:
    – osiguravanjem poštivanja pacijenta kao ljudskog bića,
    – osiguravanjem prava na fizički i mentalni integritet pacijenta,
    – zaštitom osobnosti pacijenta uključujući poštivanje njegove privatnosti, svjetonazora te moralnih i vjerskih uvjerenja.

  8. #208
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj stork prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj su sve vas redom pariške guvernante odgajale?
    ti si fakat nabrijana
    ako misliš da je tema neprikladna i da je treba brisati, zašto uopće pišeš tu?

    i ako tebe ne bi smetalo da te netko na taj način komentira na forumu, ne znači da ne bi smetalo i povrijedilo nekog drugog

  9. #209
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Evo ja mogu reci da mi se nakon prvog poroda sve vratilo u normalu vrlo brzo i da nije bilo razlike u odnosu na prije ni u izgledu ni u osjecaju. Sada sam pak 10 dana od drugog poroda i na izgled je ponovo sve kao prije (nisam pucala ni bila rezana). Isprobavanje ce ipak malo pricekati. :D

  10. #210
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja mogu reci da mi se nakon prvog poroda sve vratilo u normalu vrlo brzo i da nije bilo razlike u odnosu na prije ni u izgledu ni u osjecaju. Sada sam pak 10 dana od drugog poroda i na izgled je ponovo sve kao prije (nisam pucala ni bila rezana). Isprobavanje ce ipak malo pricekati. :D
    Potpisujem sve receno.

  11. #211

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno

    Ja sam danas svoju pogledala nakon mjesec dana... ne sviđa mi se što vidim, još je rastegnuta a na sredini unutra vidim nekakvo tkivo, nakupina, nemam pojma, nije baš malo...
    Što je to? To se vama povuklo? :S jel imala koja to?

  12. #212
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Spustena rodnica/maternica vjerojatno
    Radi kegelove.

    Meni se pojavilo nakon 2.poroda i nije se bas puno povuklo. Gin rekla da necemo o tome misliti dok ne radi problema

  13. #213

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno

    ne smeta ti kod spolnih odnosa?:/

    Ostale, koliko vremena je prošlo da se vratilo na mjesto?

  14. #214
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Bok mame
    Rodila sam prije 3 mjeseca, veliki deckic, 4.400kg, 52cm. Rezali su me, imala sam 20ak savova. Nisam se usudila gledati do prije par dana.. i... u shoku sam i strahu malo jer ne znam je li to normalno uopce. Na mjestu reza je kao..hm..kako da to uopce opisem.. kao da imam stvari pa je crveno, mislila sam da je krv pa sam isla prstom provjeriti jer na papiru mi nije bilo krvavo...ali nije, takva je koza bas. Je li to tako normalno uopce? Za 10 dana idem na 1.pregled kod gin nakon poroda

  15. #215
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Čestitke na dečkiću.
    Mislim da je normalno. To je ipak svježe zašiveno. Pitaj dr sve što te bude zanimalo.

  16. #216

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj Roimeda prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas svoju pogledala nakon mjesec dana... ne sviđa mi se što vidim, još je rastegnuta a na sredini unutra vidim nekakvo tkivo, nakupina, nemam pojma, nije baš malo...
    Što je to? To se vama povuklo? :S jel imala koja to?
    Da podignem temu. Je li ti se povuklo to dole? Ja sam dva mjeseca nakon, nis se joa nije pivuklo. Meni se spustila mokracna cijev i kao zatvorila vaginu. Kaze ginekolog da ce se povuci za 6 mjeseci pa sta znam. Uzasno sam preplasena. Jel imao jos ko sta slicno.

  17. #217

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj Pacco prvotno napisa Vidi poruku
    Veliki pozdrav svima! Vec dugo citam korisne informacije sa Rode, ali tek sam se sad odlucila uclaniti. Naime, nisam uspjela naci nikoga sa slicnim iskustvom. Rodila sam prije tri i po mjeseca, prirodnim putem, djecaka od 3, 600 gr i 54 cm. Nazalost, imala sam epiziotomiju, tri konca, ali mislila sam da je najgore proslo. Tek danas sam otisla na prvi pregled nakon poroda i rijeci mog doktora: "Da, ostalo je da zjapi!" :shock: Dijagnoza (izostavicu latinski): "Introitus vagine zjapi i u njega prolabira prednji i straznji svod". Pokusao mi je objasniti razloge time da sam imala tezak porod, te da se to desava. Rekao je da radim Kegel i da drugim vjezbama ucvrstim misice donjeg stomaka, te da se vratim na kontrolu za sest mjeseci. Uvjeravao me je da ce se to vratiti u "podnosljivo stanje" mada nikad nece biti normalno. Iako sam ja vec ranije zagledala svoju "prijateljicu" i sama sam vidjela da takav izgled ne moze biti normalan, ipak sam se nadala da ce mi reci da je sve u redu te da ce se to vratiti. Uzasnuta sam, uopste ne znam kako sam izasla iz ordinacije. Ima li jos neko sa slicnim iskustvom?
    Je li se povuklo ista...?

  18. #218

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj senainter prvotno napisa Vidi poruku
    Da podignem temu. Je li ti se povuklo to dole? Ja sam dva mjeseca nakon, nis se joa nije pivuklo. Meni se spustila mokracna cijev i kao zatvorila vaginu. Kaze ginekolog da ce se povuci za 6 mjeseci pa sta znam. Uzasno sam preplasena. Jel imao jos ko sta slicno.
    6 mjeseci. Nije se povuklo. Uretrokela, cistokela, rektokela. Mrzim zivot. Da mi se oporaviti psihicki da unajmim advokata.

  19. #219
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Je li vama čudan osjećaj kad stavite ruku u vaginu, onako ko da ima neke žlundre, ne znam kak bih to nazvala. Ono, znam da vagina nije ravna cijev ko ne znam, jednjak, ali kod mene ima isto tak nekog tkiva, mesa, kože, što li je. Nemam problema, ali je čudno.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 02.01.2021. at 12:29

  20. #220

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Je li vama čudan osjećaj kad stavite ruku u vaginu, onako ko da ima neke žlundre, ne znam kak bih to nazvala. Ono, znam da vagina nije ravna cijev ko ne znam, jednjak, ali kod mene ima isto tak nekog tkiva, mesa, kože, što li je. Nemam problema, ali je čudno.
    Ako nemas problema i ne muci te psihicki, bolje nemoj otvarati tu pandorinu kutiju. Prije poroda iskreno vagina mi je bila ravna kao jednjak a sad imam veliki strah i kad trwbam staviti vaginaletu a kamoli sta vise...

  21. #221
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ja stavljam čašicu pa se bojim da si ne izazovem endometriozu. Čudno mi je da tako lako mogu dosegnuti grlić maternice, ali gin mi je rekla zadnji put kao da je sve u redu. Mada, ona mi se čini nemarno pa bih možda morala po još jedno mišljenje. Osjećam se pomalo kao nakaza, ali nije mi baš jasno ni kako bi to trebalo izgledati po pravilu jer sam i prije poroda osjetila tu neku žlundru.

  22. #222
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Vagina nit je duga, nit je ravna. Koliko blizu ti je casica?

  23. #223
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ne ravna, nego zapravo glatka.

  24. #224
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Pa vrlo nisko, jer je i grlić nisko. Ne znam. Moguće je da mi se maternica spustila.

  25. #225
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Pa vrlo nisko, jer je i grlić nisko. Ne znam. Moguće je da mi se maternica spustila.
    Nakon tri poroda nije to neočekivano. S druge strane, ne mora biti baš ništa patološko. Rodnica zene koja je rodila izgleda drugačije od rodnice žene koja nije rađala.

  26. #226

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Pa vrlo nisko, jer je i grlić nisko. Ne znam. Moguće je da mi se maternica spustila.
    Mislim da ti je to. Ginekolozi UOPSTE ne spominju zenama prolapse sko se ne zale i nemaju nekih simptoma. Kod mene je vagina glatka bila prije i sad. Materica je visoko gore gdje je bila i prije. ALI, ulaz u vag je otvoren i svo tkivo je izlozeno sto NIJE bio slicaj prije. Ta uretra mene smara jer se nalazi u vidu kvrge sa prednje strane vagine. Boli me i zulja. Kad stisnem vag vrati se u neki "ispravan polozaj". Na prednjem zidu vagine imam isto kao neko izbocenje. Prilicno sam sigurna da toga nije bilo prije. Valjda je to mjehur koji se malo spustio. Straznji vag zid je super IZUZEV debelog crijeva koje lagan prolabira odmah dole na ulszu. Inace od tog imam pritisak u rektumu i neko zuljanje. Haj to mi ne smeta toliko, ali ova uretra i mjehur ce me ukopati stvarno ak se to nekako ne rijesi jer ne mogu da sjedim. Zasad mi to pripisuji oziljnom tkivu al ima 6.5 mjeseci otkako sam rodila...

  27. #227
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj senainter prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da ti je to. Ginekolozi UOPSTE ne spominju zenama prolapse sko se ne zale i nemaju nekih simptoma. Kod mene je vagina glatka bila prije i sad. Materica je visoko gore gdje je bila i prije. ALI, ulaz u vag je otvoren i svo tkivo je izlozeno sto NIJE bio slicaj prije. Ta uretra mene smara jer se nalazi u vidu kvrge sa prednje strane vagine. Boli me i zulja. Kad stisnem vag vrati se u neki "ispravan polozaj". Na prednjem zidu vagine imam isto kao neko izbocenje. Prilicno sam sigurna da toga nije bilo prije. Valjda je to mjehur koji se malo spustio. Straznji vag zid je super IZUZEV debelog crijeva koje lagan prolabira odmah dole na ulszu. Inace od tog imam pritisak u rektumu i neko zuljanje. Haj to mi ne smeta toliko, ali ova uretra i mjehur ce me ukopati stvarno ak se to nekako ne rijesi jer ne mogu da sjedim. Zasad mi to pripisuji oziljnom tkivu al ima 6.5 mjeseci otkako sam rodila...
    Suosjećam... to je baš gadno.

    Htjela sam napisati da postoje posebni prstenovi (pesari) koji podižu mjehur i maternicu i drže ih u ispravnom položaju. To postavlja ginekolog, a onda ideš 1x mjesečno na kontrole. Evo malo više o tome https://poliklinika-harni.hr/novosti...lvicnih-organa, ali ne znam je li to primjenjivo u tvom slučaju. Nadam se da će se naći neko rješenje. Sretno!

  28. #228

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Suosjećam... to je baš gadno.

    Htjela sam napisati da postoje posebni prstenovi (pesari) koji podižu mjehur i maternicu i drže ih u ispravnom položaju. To postavlja ginekolog, a onda ideš 1x mjesečno na kontrole. Evo malo više o tome https://poliklinika-harni.hr/novosti...lvicnih-organa, ali ne znam je li to primjenjivo u tvom slučaju. Nadam se da će se naći neko rješenje. Sretno!
    Kaze ginekolog da meni ne treba pesar ali ipak na moje insistiranje pokusao je da stavi. Ja nissm mogla podnijeti bol. Urolog mi je dao kao cunjice za vaginu da vjezbam prije skoro 3 mjeseca, al mene je toliko tad boljelo d anisam ni pokusala jos. Uskoro cu pokusati pomalo da to vkezbam. Kazu da bi 15 min dnevno moglo dovoljno ojacati vag misic da bolje drzi. Takodjer olaniram probayi laser. Urolog mi veli da je prolaps jako mali za operaciju dizanjq mjehura al eto ako nista ne upali ja cu to jednostavno morati jer ne znam vise sta drugo. Inace vjezbam svaki dan po pola sata to sam jedino mogla od bolova...

  29. #229

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj senainter prvotno napisa Vidi poruku
    Kaze ginekolog da meni ne treba pesar ali ipak na moje insistiranje pokusao je da stavi. Ja nissm mogla podnijeti bol. Urolog mi je dao kao cunjice za vaginu da vjezbam prije skoro 3 mjeseca, al mene je toliko tad boljelo d anisam ni pokusala jos. Uskoro cu pokusati pomalo da to vkezbam. Kazu da bi 15 min dnevno moglo dovoljno ojacati vag misic da bolje drzi. Takodjer olaniram probayi laser. Urolog mi veli da je prolaps jako mali za operaciju dizanjq mjehura al eto ako nista ne upali ja cu to jednostavno morati jer ne znam vise sta drugo. Inace vjezbam svaki dan po pola sata to sam jedino mogla od bolova...
    I da nesto su mi napisali "introitus vagine zjapi" al mi nisu htjeli reci sta je to. Njima je sve to "normalno".

  30. #230

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno

    Pozdrav zenice.
    Ja sam rodila sad vec skoro pred godinu i pol..
    Bila sam rezana ali sam dobila epiduralnu koja mi jako primila tako da ja nisam nista osjetila sivanje, sivala me dr sigurno pola sata, na niti jedan ubod nisam trznula, tako da mislim da su mene isto dobro sasili jer ja ne vidim gdje je bio rez a znam gdje je bio...
    Mene vise brine kak mi to izgleda iznutra!
    Jos uvijek sve rastegnuto i siroko i u sredini nekakve nakupine necega, nekakvo tkivo... otkud to?
    To je uvijek bilo tako samo se prije poroda nije vidjelo ili cu sad tako to imati?
    Haha.
    Nisam na to naviknuta, ne na takvu...
    Niti ginic nis ne veli da nes nebi bilo uredu, nit smeta kod odnosa, al ono meni smeta xD

  31. #231

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Hi svima
    Napokon da se uclanim u grupu.
    Rodila sam kraj 7.mj, moram priznati da mi savovi izgledaju skroz pristojno, cak su pomalo nevidljivi, aliiiiii ulaz u rodnicu to je ajme

  32. #232

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno

    Pozdrav.
    evo mene i poslije drugoga poroda.
    jedno pitanje...
    ova nakupina u rodnici... to ima neki otvor mali... dok stisnem misice se vidi kak to tiskam...
    Jel to mjehur ili sta ??
    to mi ostalo tak jos od prvog poroda ali ne vele ginekologi da bi to nest znacilo . Neznam.

  33. #233
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Prije grlić materice, mjehur se ne otvara u rodnicu.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •