Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 81

Tema: Privatni fizijatar u Zg

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Špansko
    Postovi
    147

    Početno Privatni fizijatar u Zg

    Dobili smo termin na Goljaku tek krajem 11. mj, no voljeli bi to prije obaviti...
    Trazila sam preko pretraznika, no nisam uspjela nista naci...
    Imate li kakve preporuke?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    41

    Početno

    Mi smo bili kod dr. Doko u Dubravi. Evo ti broj telefona, pa probaj nazvati ako ti odgovara - 2006-336. Mi smo čekali termin oko 2 tjedna.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Špansko
    Postovi
    147

    Početno

    Hvala cupko...
    Ima li jos tko kakve prijedloge, pls....

  4. #4
    SIM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    300

    Početno

    Mi smo vježbali kod tete Vlaste ona je viši fizioterapeut i Bobath terapeut. Nama je bila super. Prije nas je vježbala naša kumica i od nje je napravila čudo. Poslije nas je vježdala našu Emu i malecka je super, sada vježba Leonu i već se vide pomaci. Treba li bolje preporuke ja mislim da je teta Vlasta super.
    Telefon je 4619-843 ili mob. 091/536-2728.
    Nalazi se na Gračanskoj cesti 29
    Ima parkiralište.
    Sve izgleda kao igraonica nas je morala otjerati jer smo htjeli vježbati zauvjek.
    Možeš reći da te šalje mama od Marka ali i nemoraš.

  5. #5
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    poliklinika polovina u kosirnikovoj
    poliklinika sabol u cvjetnom naselju

    mislim da možeš dogovoriti termin u roku par dana

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Preporucujem Sabola, fizioterapeuticu Karolinu (ne znam jel jos tamo radi, prije tri godine je radila).
    Upisi Polovina u pretraznik, pa odluci - ona zna preplasiti roditelje...

  7. #7
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Mislilm da cekod Sabola napraviti UZV mozga, pa pregled kod dr.Sabola. Ne sjecam se koliko je tocno kostalo prije skoro 2g, ali mislim oko 800kn.... Pitaj na telefon kada se budes narucivala.

  8. #8
    Ava M avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    422

    Početno

    Kod Sabola je pregled 450kn a ultrazvuk (mozak, kukovi..) 400kn.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno

    I nisam baš sigurna čemu zapravo služi fizioterapetu. [/quote]

    Ma ne, lapsus: nisam sigurna čemu služi fizijatar )

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    236

    Početno

    Dr. Sabol

  11. #11
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    meni je fascinantno kako uvijek čujem da je dr Polovina izvrstan stručnjak, a znam za hrpe slučajeva blagog motoričkog odstupanja gdje je po svom običaju veli da ne može garantirati da li će dijete hodati :shock: Kakav je to stručnjak koji ne zna dati dobru dijagnozu i predviđanje?

  12. #12
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Citiraj nadica_b prvotno napisa
    meni je fascinantno kako uvijek čujem da je dr Polovina izvrstan stručnjak, a znam za hrpe slučajeva blagog motoričkog odstupanja gdje je po svom običaju veli da ne može garantirati da li će dijete hodati Kakav je to stručnjak koji ne zna dati dobru dijagnozu i predviđanje?
    Je, izvrstan je stručnjak. I isto je tako izvrstan stručnjak za navesti uplašene roditelje da puno puta dolaze na terapije s djetetom i ostave mu za to brdo para. Jer se tamo radi po metodi koja valjda najsporije daje rezultate.
    Nama su kod Polovine branili da dopuštamo djetetu da sjedi, a nakon pregleda na Goljaku i danih uputa (dakle, još nismo ni bili na terapiji), propuzala u roku od tjedan dana.
    Također, u poliklinici Polovina reći će vam da oni svakom djetetu pristupaju i određuju vježbe koje su individualno prilagođene, a nama su dali vježbe za koje je dr. na Goljaku rekao da su primjerene djetetu od 2 mj, a ne od 11 mj. Isto tako, tamo se rade pasivne vježbe koje mnoga djeca mrze, a hajd sad ti natjeraj moju klipanicu od tada 11 mj. da mirno leži dok joj vježbam prstić po prstić, svaki po 10 puta ovako, pa deset puta onako, i tako u nedogled.
    I još mi dijete ima traume od tih vježbanja tamo i tjeranja da bude mirna i surađuje. To je bio plač i vrištanje svaki put, i to ne onaj ljutiti plač iz protesta, već paničan strah, sva bi se tresla i isflekala po licu od stresa. Prekinuli smo to mučenje i otišli na Goljak, evo je sad diže se i hoda uz namještaj.
    Ali panično se boji ne samo svih doktora, već i drugih ljudi na mjestima koja joj nisu poznata. Ljuta sam jako zbog toga što smo nasjeli na njih, ne bih nikome savjetovala da tamo vodi dijete, a da imam novaca za sudske troškove, majke mi tužila bih ih za bespotrebno traumatiziranje djeteta, bar da mi vrate novce koje sam im ostavila, a od njih nikakve koristi.
    Mogu Polovine biti ne znam kakvi vrhunski stručnjaci (iako mislim da su oni samo razvikani) ali pristup im je katastrofa.

    Eto.
    Uf, sad sam se malo ispuhala.

  13. #13
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    baš to - oni su "stručnjaci" samo po nekoj razvikanosti jer njihova metoda daje rezultate. Moš misliti! Daje rezultate jer kod blagih motoričkih odstupanja zaplaše roditelje koji onda manijakalno vježbaju i gle, dijete je prohodalo! Sva zasluga ide njihovoj metodi, a ne činjenici da bi to dijete prohodolo bez obzira na sve.
    Moš mislit kako su vježbe individualne - ja sam s oba sina imala iste vježbe. Kod starijeg koji je bio lagano odstupanje, to je davalo rezultate, a kod mlađeg je cijela priča otišla u regresiju. Preporodili smo se tek kada smo otkrili Bobatha i baby handling, te počeli raditi i na drugim područjima djetetova razvoja a ne samo na motorici.
    Nažalost, još puno roditelja ide kod njih (mame i sina), te su duboko uvjereni da je samo ta metoda najbolja i da samo ona će dati rezultate. Kod pojedinih slučajeva kada sam pokušala tim roditeljima reći i drugu stranu priče, dobila sam takve protunapade i kritike da sam jednostavno digla ruke od svega.

  14. #14
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    I moja mala ima blago odstupanje (blaži distoni) zato joj je i dijagnosticirano tek s 10 mjeseci jer prije nije nitko niš skužio. A Polovina mi priča o cerebralnoj paralizi.

  15. #15
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    kad smo bili na pregledu kod pedijatrice sa 5 mjeseci rekla je da je Lorena malo mlitava i da malo kasni nekih 15 dana u razvoju jer se ne oslanja na rukice u potrbušnom položaju te se neokreće s trbuha na leđa i obrnuto. Nakon mjesec dana stanje je isto. Ne znam je li lijena ili da idemo dalje na pretrage.
    30.10. smo ponovno kod pedijatrice na kontroli pa ćemo vidjeti. Inače vježbam s njom svaki dan po 20min vježbe s dvd Prve 3 su najvažnije.
    Da li ju forsiram pa sam dobila kontraefekt ili da tražim pomoć?

  16. #16
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno

    Citiraj Adi prvotno napisa
    Nakon mjesec dana stanje je isto. Ne znam je li lijena ili da idemo dalje na pretrage.?
    Ja bih otišla na pretrage, za svaki slučaj. Sad mi pada na pamet, pisalo je na Dohrani da bebe sa distonim sindromom slabije jedu, jer su im i mišići čeljusti opušteni. Možda je to uzrok nedovoljnom prirastu na težini.

    Citiraj Adi prvotno napisa
    Inače vježbam s njom svaki dan po 20min vježbe s dvd Prve 3 su najvažnije. Da li ju forsiram pa sam dobila kontraefekt
    To nikako ne bih rekla.
    Imaš vježbice i kod Jovančevića u knjizi.

  17. #17
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj Adi prvotno napisa
    kad smo bili na pregledu kod pedijatrice sa 5 mjeseci rekla je da je Lorena malo mlitava i da malo kasni nekih 15 dana u razvoju jer se ne oslanja na rukice u potrbušnom položaju te se neokreće s trbuha na leđa i obrnuto. Nakon mjesec dana stanje je isto. Ne znam je li lijena ili da idemo dalje na pretrage.
    30.10. smo ponovno kod pedijatrice na kontroli pa ćemo vidjeti. Inače vježbam s njom svaki dan po 20min vježbe s dvd Prve 3 su najvažnije.
    Da li ju forsiram pa sam dobila kontraefekt ili da tražim pomoć?
    To nisu vježbe razvojne gimnastike a ako je dijete mlitavo tj. hipotono treba ga pregledati fizijatar.

  18. #18
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno

    Citiraj dutka_lutka prvotno napisa
    bebe sa distonim sindromom slabije jedu
    Preciznije rečeno, bebe s hipotonijom.

  19. #19
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    stanje je ovako specijalista na Goljaku nam je dijagnosticirala hipotoniju i obavezno ići fizijatru i neuropedijatru i uzv mozga.
    Kako smo išli preko Udruge Osmijeh da prije dođemo na pregled na Goljaku tako nas je dr. sa Goljaka i prebacila kod fizijatra iz Udruge Osmijeh. Ta fizijatrica je dobra ali je preokupirana i bilo nas je 3 u isto vrijeme. Pola toga sam skužila a pola ne.

    Sad bih išla privatno. Tko još ide kod tete Vlaste? I da li ona može doći k meni doma? Da li još imate neke preporuke?

    Jako mi je žao jer nisam još prije otišla samoinicijativno fizijatru.

    Cure žene trebam brze odgovore još sutra se želim naručiti.

  20. #20
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    sabol :up
    klaiceva :up

  21. #21
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    zvala sam gđu. Vlastu međutim na redu bi bili tek za 2 tjedna.
    Koliko nakon obavljenih pretraga kod Sabola dođe jedan tretman kad počinjemo vježbati, da li netko zna?
    Da li netko zna kako je kod dr. Doko?

    Pa zar u Zagrebu nema niti jednog fizijatra za djecu koji bi i doma dolazio?

  22. #22
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Adi, fizijatri su doktori i ne dolaze baš doma, a ono što tebi treba je fizioterapeut. Na Goljaku se - koliko sam čula - može dogovoriti sa raznim terapeutima da dolaze doma. Nadam se da će ti se netko od cura ovdje kojima su terapeutice dolazile doma javiti. Ja sam dijete vodila kod dvije odlične terapeutice na Goljak (Karolina i Ines) ali su obje nažalost bile jako zauzete i nismo se uspijevali dogovoriti za dolaske privatno.

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    236

    Početno

    Citiraj Adi prvotno napisa
    zvala sam gđu. Vlastu međutim na redu bi bili tek za 2 tjedna.
    Koliko nakon obavljenih pretraga kod Sabola dođe jedan tretman kad počinjemo vježbati, da li netko zna?
    Da li netko zna kako je kod dr. Doko?

    Pa zar u Zagrebu nema niti jednog fizijatra za djecu koji bi i doma dolazio?
    .....kod Sabola smo čekali 3-4 dana između pregleda i početka vježbi.

  24. #24
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    izgleda da ćemo kod Sabola jer kod svih je gužva, a i Sabol nam je najbliži.

    Hvala cure.

    Inače na netu imate opisan baby handling, ako koga zanima.

  25. #25
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Kod Sabola vježbe radi i pokazuje Karolina sa Goljaka, proba pitati nju da vas privatno uzme ili da nekog preporuči.

  26. #26
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Adi prvotno napisa
    Pa zar u Zagrebu nema niti jednog fizijatra za djecu koji bi i doma dolazio?
    Ako ce ti trebati, imam kontakt od gdje koja je vjezbala sa mojom H. Inace je fizioterapeut na Goljaku. Mogu je pitati da li je zainteresirana, imala je puno djece kojoj je dolazila doma nakon posla, pa smo se i mi jedva ugurali, posebno jer smo joj bili na drugom kraju grada.

  27. #27
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    evo ovako kod Sabola smo bili ali samo na uzv i pregledu. imala je II. stupanjsko krvarenje. dr. saboeduciraju l je rekao da oni samo educiraju roditelje, a kako smo mi već uključeni preko udruge Osmijeh da nema potrebe da dokazimo kod njih. Tako da ni nismo. Mislila sam da će nas udruga početi naručivati ćešće jer se Loren OPIRE VJEŽBANJU i meni je teško doma s njom vježbati, a i pola tog zaboravim. Sad je bila bolesna 2 tjedna i niš od vježbanja.
    Htjela bih nekoga ko bi s nama barem 1 tjedno vježbao.

    Evo pa pliz i ako netko stvarno zna ko bi mi mogao doći doma. Te koliko to otprilike košta.

    Hvala cure

  28. #28
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    udruga Osmijeh???
    Ma, ne treba ti nitko dolaziti doma, ja sam svoje dijete normalno sama vježbala 3 godine s povremenim odlascima stručnjacima na korekcije i daljenje upute. Sve snimala s kamerom i s vremenom sve pohvataš. To ti je isto kao kada si s prvim djetetom mislila kako je promijeniti pelenu i obrisati ukakanu guzu veeeeliki zadatak, a kada se ufuraš, shvatiš da je sve pis-of-kejk.
    Naime, na tržištu imaš raznovrsnih kvaliteta fizioterapeuta, a ako si neiskusna (a jesi) teško možeš razlikovati tko je dobar, a daš novaca i novaca. Kada sama radiš s djteteom, sama odabereš najbolji trenutak za vježbanje
    Mima - dobar izbor terapeutica

  29. #29
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    hvala

    mislim da i je u tome problem što se ja još nisam izvježbala i što mi još nije sjelo pa onda ni nemogu kvalitetno vježbati s djetetom.

    Nemogu ja s njom vježbati 24 sata, osim baby handlinga koji stvarno pomaže.
    A kad idemo na vježbe onda fizioterapeutica rijetko kad mi da mogućnost da ja to ponovim. Vidiš to ti je dobra ideja s kamerom. Nemam kameru, al i digitalni fotić sa snimanjem bi mogao pomoći.

    Udruga Osmijeh je Udruga koja se bavi s neurorizičnom djecom.

  30. #30
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    ipak smo se naručili od Karoline kod Sabola, košta 250kn.
    jedino je gužva pa je teško dobiti termin tek za 3 tj

  31. #31
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Mi smo bili i kod Sabola i na Goljaku.

    Karolina samo pokazuje vježbe, ali ne vježba stano i mislim da sat košta oko 250 kn.
    Pregled i uzv mozga mislim 800-850 kn.

    Na Goljaku smo bili 4 dana za redom, odlično, ali neke stvari jednostavno nemam u rukama i ne mogu izvesti. Na ponovni pregled tko zna kad će nas naručiti, a vježbe ....

    I ja tražim privatno nekog terapeuta na istočnom djelu -Sesvete-Dugo selo. Mogu ga i ja voziti nekamo, samo nikog ne znam.

  32. #32
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    Citiraj AndrejaMa prvotno napisa
    Na Goljaku smo bili 4 dana za redom, odlično, ali neke stvari jednostavno nemam u rukama i ne mogu izvesti. Na ponovni pregled tko zna kad će nas naručiti, a vježbe ....
    Nas nisu ni naručivali na Goljaku. Ali tebi je super što si išla 4 dana zaredom.
    Normalno je da ti neke stvari nisu sjele kad nisi fizioterapeut.

  33. #33
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Adi, ako želiš termin na Goljaku zovi 29.01. oko 9 ujutro. Tada dogovaraju termine za slijedeći mjesec.

  34. #34
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    Adi, pliz više info o toj udruzi - kontakt i što pružaju.
    Ja se sjećam kada je fizio radila s Denisom da je to tak jednostavno izgledalo, a kada sma ja probala, on mi se stalno migoljio i falilo mi je ruku. Trebalo mi je vremena, ali danas sam pored njegove fizio još uvijek najbolji maher za njegovo vježbanje bez obzira što nam doma dolaze izvrsne fizioterapeutice preko HZZO-a (nakon 3. godine djeteta)

  35. #35
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    Hrvatsko društvo za optimalizaciju razvoja neurorizične djece >OSMJEH< JE NEVLADINA I NEPROFITNA ORGANIZACIJA KOJA JE OSNOVANA 2005.

    KOD NJIH SE MOŽE RAZGOVARATI O SVEMU PA I O PRAVIMA koja možeš ostvariti. Mi smo prvo išli na pregled kod pedijatrice, pa kod psihologice pa kod fizioterapeuta.

    Remetinečki gaj 14 tel. 6141333 radnim danom od 16:30 do 20:30h u prostorijama Doma zdravlja Novi Zagreb

    Koja je dijagnoza za tvoje dijete?[/code]

  36. #36
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    hvala na info, zbilja nisam znala za njih.
    Denis ima cerebralnu parallizu 5. stupnja + visoki stupanj slabovidnosti

  37. #37
    antigona avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    272

    Početno

    jel ima netko za preporučiti fizioterapeuta koji bi dolazio doma vježbati sa djetetom?
    može na pp
    hvala

  38. #38
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    Citiraj nadica_b prvotno napisa
    hvala na info, zbilja nisam znala za njih.
    Denis ima cerebralnu parallizu 5. stupnja + visoki stupanj slabovidnosti
    kad sam bila kod pedijatrice pitala sam medicinsku sestru da li ona zna nekoga ko bi mi dolazio doma vježbati s djetetom. Rekla je da je jedna mama isto pitala i na kraju je našla kod kućne njege Čorluka te je još te posjete ostvarila preko zdravstvenog ili socijalnog. Dijete joj je isto imalo teška oštećenja.

    Evo vrijedi se raspitati pa možda možeš i ovo ostvariti preko zdravstvenog.

  39. #39
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    Citiraj antigona prvotno napisa
    jel ima netko za preporučiti fizioterapeuta koji bi dolazio doma vježbati sa djetetom?
    može na pp
    hvala
    ja ga još nisam našla

  40. #40
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    I mene zanima, moze na pp.

  41. #41
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    mi ujutro idemo kod Sabola pa ćemo vidjeti razliku između fizioterapeuta

  42. #42
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Adi, koliko si cekala na termin?

  43. #43
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    danas smo bili kod Karoline u Poliklinici Sabol i žena je odlična. Punih sat vremena je vježbala s Lorenom, ima idealan pristup za djecu. Čak se Lorena nije toliko ni plakala.
    Možda nam nađe nekoga ko bi nam dolazio doma, ali mora prvo vidjeti.

    Na termin smo čekali 2 tjedna. Ponovno smo naručeni za 2 tjedna.

    Vježbanje je 250kn ali vrijedi toliko

  44. #44
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    evo Karolina nam je našla jednu fizioterapeuticu koja radi sa njom i kaže da je dobra i dolaziti će nam doma. Ali ćemo povremeno ići i kod Karoline jer ona hoće pratiti Lorenu. Rekla je da je šteta što nas naručuju svaka 3 tjedna jer ona ima 9 mjeseci a nije stabilna i u velikom je zaostatku. I da onda i ona, tj. Lorena i ja u ta 3 tjedna izgubimo štih.

    Što je točno i drago mi je da je ovako ispalo i da smo napokon našli pravog fizioterapeuta. Evo kad mi dođe Anja sljedeći tjedan prvi put pitati ću je da li ima vremena i volje za još posjeta doma pa ako potvrdno odgovori dat ću vam broj.

    Nismo ništa pričali o cijeni. Da li znate koliko se kreće cijena za dolazak doma?

  45. #45
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Meni bi trebala ft za frendicu koja ima 3 bebe, njoj je najzgodnije da nadje nekoga tko bi joj doma dosao, pa ako ta zena bude za, javi mi broj, pliz

  46. #46
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    nema problema javim ti

  47. #47
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    Kada sam pred 2 godine zvala Čorluku, oni nisu imali fizio za djecu. Bojim se da se situacija nije promijenila.
    Adi, super za Karolinu, ona spada u sam vrh

  48. #48
    antigona avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    272

    Početno

    Adi javi i meni, please.
    Cijene se kreću oko 150-200 kn.

    Pusa Loreni!

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno

    Cure, to s privatnim vježbanjem: idete vjerojatno na Goljak - tamo si nađete najboljeg terapeuta (Karolina, moj izbor) i pitate tko bi vam mogao doći doma. Mi smo tako napravili i nismo pogriješili. Dapače!

  50. #50
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Drage moje, mi smo nasli jako dobru privatnu ft koja istina, ne dolazi doma, nego radi u svom studiju, ali je uistinu jako dobra: vrhunski je strucnjak, moje je dijete voli, pristupacna je, a opet i nije skupa, mislim da je medju najpovoljnijim od onog kaj sam cula. Radi i po Bobathu i po Wojti, ali naravno na preporuku fizijatra ili neuropedijatra. Ako zelite, javim vam na pp.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •