Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: A što će ona jesti dok ja radim?

  1. #1
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno A što će ona jesti dok ja radim?

    Tko god vidi moju curicu od 11 mj. kaže kako ja sigurno nemam problema s hranjenjem. Stvarno je velika ali nije tolika izjelica. Ona papa pomalo od svega ali voli posisati nakon svakog jela. Nema onog "zamijeniti mljiečni obrok"! Doručak skoro uopće ne želi. Voli ručak i večeru, međuobroke tipa jogurti i voće isto jedva pojede.

    Brine me hoće li biti gladna jer me neće biti od 7-17 h.

    Sa starijom nisam imala brige jer je ona puno bolje jela sve i kad sam ja radila pila je 1 bočicu mlijeka. Dojena je 15 mj.
    Sad sam u dilemi dal djetetu od skoro godinu dana davat bočicu jer znam kako se djeca navuku na to. Moja starija je skoro 3.5 g a na sam spomen da mlijeko popije iz čaše počne plakati.

    Stavila sam pitanje pod ovu dobnu skupinu jer u skupini 0-1 nema baš mama koje rade.

    Jeste imale sličnu situaciju s bebom izbirljivicom sisalicom?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    169

    Početno

    Ja nisam imala slicnih iskustava jer ne radim, isto sam dojila 15 mjeseci.
    A mozda mozes dobiti pauzu za podoj, naravno ako ti posao nije daleko od doma.
    Stvarno neznam, al drzim figra da sve dobro prodje.


    _________
    N 28.12.04.

  3. #3
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    A izdojiti se i da joj daju tvoje mlijeko na čašu?
    Inače ne vjerujem da će gladovati, djeca nisu programirana da gladuju
    Ako ne bude sise pojest će nešto drugo, a sikanje nadoknaditi kad ti dođeš doma

  4. #4
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    I ja tako mislim, nije njoj više sika zbog hrane toliko, više zbog maženja nakon klope. Vjerujem da neće biti problema i da ćete to moći sve nadoknaditi popodne i noću

  5. #5
    Sanela-Naja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    532

    Početno

    Mi još uvijek sisamo...
    preko dana sa tetom čuvalicom super jede / nekad bolje, nekad lošije ali smo zadovoljne/..a kada dođem s posla - cica..pa - "..ga" /druga/ ..
    preko vikenda žica sisu u npr. parkiću, u šopingu, prije dnevnog spavanja, poslije spavanja, prije ručka ...itdvrlo često vikendima slabije jede nego radnim danom - jer više sisa

    ali, mislim da se ne trebaš brinuti oko toga..već će ona skužiti kada se jede - aa kada se druži sa sikom

  6. #6
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Hvala!

    Pa i ja nekako mislim sa se ona više voli pomaziti pogotovo kad je uzmem u krilo pa me namiriši...

    Sad sam se sjetila da sam jednom stvarno neplanski sa starijom ostala duže u gradu, a beba je bila s tetom koja će je čuvat. Dala joj je ručak, popila vode i dok smo nas dvije konačno došle doma, spavala je!


    A i kao što kaže Aleksandra, kad ne bude imala što drugo. jest će! Nadam se!

  7. #7
    odra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    961

    Početno

    Andrej je takvo dijete (bio). Baka (svekrva) je imala pune ruke posla smišljajući što bi mu dala dok mene nema. Nisam se izdajala jer nisam smatrala da mora dobiti moje mlijeko u tom periodu, dovoljno bi dobio noću i popodne. I snalazili su se. On je, za razliku od tvoje cure, jeo doručak, ali ručak - skoro ništa. Jeo je puno voća, tako da se nisam bojala...i sve vrste žitarica - cornflakese, muesle... Popodne bi često znalo proći da se ni ne sjeti sike, ali navečer i po noći... uh uh...
    Ne brini se, neće ti ona ostati gladna!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •