Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 100

Tema: Proslava rođendana u igraonici

  1. #51
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Znate li neku (dobru) igraonicu koja organizira proslave za vise od 20ero djece (25-mozda 30)?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    vidi www.tantan-kutak.com Što se tiče kvalitete igara s djecom za mene su oni br.1 od svega što smo prošli.

  3. #53
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Evo i mene... tražim nešto u Zapadnom dijelu grada, na potezu Špansko, Malešnica, Vrapče, Kustošija i Gajnice. Da je čisto, veselo, lijepo, da je program prilagođen... i tako.
    Može i City Centar - ali ne znam koje igraonice tamo postoje?

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    www.centar-iskra.com
    Igraonica ima lijepo uređen dvorišni prostor za djecu i imaju lijep program posebno za vrtičarce.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene... tražim nešto u Zapadnom dijelu grada, na potezu Špansko, Malešnica, Vrapče, Kustošija i Gajnice. Da je čisto, veselo, lijepo, da je program prilagođen... i tako.
    Može i City Centar - ali ne znam koje igraonice tamo postoje?
    Imaš ovdje popust za Borčec:

    http://grupnipopust.hr/

  6. #56
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    pozdrav,jel netko imao proslavu u ovoj igraonici,ako je dajte da cujem dojmove,hvala
    http://www.hakunamatata.hr/djecja-ig...i-s-animatorom

  7. #57
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj Nika prvotno napisa Vidi poruku

    B jucer u Zoo proslavio rockas. Vrijeme nam je bilo predivno a i zabava.
    Slavljen je bio jako sretan, sve je jako zanimljivo i veselo.

    Samo je jako vazno da svi dodju na vrijeme. Mi smo u startu kasnili nekih 20 min pa smo na kraju malo pozurili.

    Ja sam mislila sta cemo raditi tri sata, a ono proletilo
    ja jutros uspjela rezervirati proslavu nikinog ročkasa u zoo-u početkom rujna!
    većina termina je već popunjena!

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    ovaj vikend smo bili kao uzvanici na ročkasu u igraonicu u Parku Ribnjak i bilo je prestrašno. Prostor je bezvezan, neuređen, par nekih girlandica visi sa zida i to je sve od veselih boja. No sigurno me to ne bi smetalo da je sam ročkas bio smislen i zabavan. Prvo sam se nemalo iznenadila kada sam vidjela da animatorica ima šancov ovratnik i s te strane i razumijem njene kasnije bijesne i živčane ispade prema djeci...Mi roditelji sjedili smo u Purgeraju tik do djece pa smo na sreću mogli vidjeti što se događa i imati na oku djecu koja su izlazila vani u park, a za koje animatori većinom ne bi niti skužili da su izašli. Tragikomično je bilo kad čujete dječju graju a onda urlik tete animatorice i trenutačni muk...Igara smislenih nešto jako malo a i za njih nisu uspjeli zainteresirati većinu djece ili su bile igre gdje su samo neki dobili poklone na što su drugi bili revoltirani. Svi smo se međusobno pogledavali i zgražali... s obzirom da sam nedavno rodila mislila sam da će mi to biti jedan lijepi i opušteni "izlazak" uz neobavezno i neizostavno klafranje no na kraju sam non stop bila u grču gledajući da li je moja curica na ročkasu ili bezbrižno trčkara poo parku. Šteta jer mjesto bi moglo biti odlično za dječje provode, svojedobno smo bili na jednom rođendanu u kombinaciji igraonice,kafića i vrta i mislila sam da će to biti ista priča. Ma frišku figu, kad smo krenuli kući ona me pita: A mama zašto su ovdje animatori tako zločesti

  9. #59
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Post

    Toplo preporučujem igraonicu "Ježeva kućica" u Dugavama, http://www.jezeva-kucica.com
    Jučer smo tamo slavili rođendan i djeca su se odlično zabavljala!

    Igraonica uređena kao ježeva kućica, program je standardan: razne igre prilagođene dobi djece, muzika, disco kugla. Prilikom nošenja torte dva djeteta obuku se u maskotu ježića i lije i nose slavljeniku tortu , ali kako se koje dijete boji maske onda zaobiđu taj dio već ih samo našminkaju u ježiće. Na kraju slavljenik i uzvanici dobiju poklončić, slavljenik dobije na poklon i majicu.
    Cijena je 800 kn za 20-tak djece, 2,5 sata, 2 animatorice, u cijenu uračunato: grickalice, dekoracija, poklončići, negazirani sokovi, CD sa slikama, pozivnice. Plaća se na kraju slavlja. Teta Renata koja vodi igraonicu je jako pristupačna i topla osoba.
    Tortu donosite sami.

  10. #60
    anitak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    243

    Početno

    mene zanima jel netko slavio rođendan u igraonici bajka u središću,kakav je prostor i koliki.voljela bi ćut vaše komentare.

  11. #61
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mi uskoro slavimo u ZOO-u (rezervirali termin još u svibnju) i baš me zanima kako će nam biti!

  12. #62
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Molim preporuku za proslavu 6-og rođendana za istočni dio Zagreba. Pešćenica, Kvatrić, Borongaj ili Dubrava. Prošle godine smo bili u Pank Panteru i bilo je ok ali ove bi htjeli malo promijeniti lokaciju.

  13. #63
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    www.tulumulu.hr
    mi par rođendana slavili tamo i bili jako zadovoljni

  14. #64
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    da i ovdje pitam, jel netko bio ili zna kakva je proslava u igraonici Hakuna Matata?

  15. #65
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    ja sam čula sve pozitivno i o igraonici i o ljudima koji je vode. mislila sam tamo slaviti, ali oni nemaju u blizini neku birtiju gdje mogu odvest roditelje, a bez veze mi je da se ljudi voze do tamo, pa onda negdi na kavu, pa nazad.

  16. #66
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Dali je netko nedavno slavio rođendan u CIty centru east u igraonici Cids Jungle, molila bi iskustva i broj telefona od njih. Puno hvala

  17. #67
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    mi uskoro slavimo u ZOO-u (rezervirali termin još u svibnju) i baš me zanima kako će nam biti!
    I kako je bilo?

  18. #68
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Ima li nekih novotarija po pitanju igraonica?
    Mi tražimo neku prikladnu za proslavu 7.rođendana!!
    To su već velika djeca pa ne znam od kuda bih počela...koju igraonicu odabrati??/

  19. #69
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    si gledala LILIbo u mojem susjedstvu

  20. #70
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj Shiny prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li nekih novotarija po pitanju igraonica?
    Mi tražimo neku prikladnu za proslavu 7.rođendana!!
    To su već velika djeca pa ne znam od kuda bih počela...koju igraonicu odabrati??/
    U Čarobnoj šumi imaš znanstveni rođendan, fora je. carobna-suma.hr

  21. #71
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    fala curke, rođendan proslavili jučer

  22. #72

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    podižem.

    da li ima negdje igraonica na otvorenom? naime curka bi rado proslavila 6-ti ročkas u igraonici (jer to svi njeni prijatelji rade), ali obzirom da je rođena u ljeti, mi smo do sada uvijek slavili kod nas doma, jer imamo dvorište. a ona napela, pa napela, a meni žao slaviti u zatvorenom kad je tako lijepo i toplo vrijeme.

    dakle, znate li za nekaj na otvorenom? Thank youuuuuu....

  23. #73
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    ima,šestinski kišobran.animatori su dečki,odlični su!

  24. #74
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Shiny prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li nekih novotarija po pitanju igraonica?
    Mi tražimo neku prikladnu za proslavu 7.rođendana!!
    To su već velika djeca pa ne znam od kuda bih počela...koju igraonicu odabrati??/
    mi cemo 7. proslaviti u mrak-korak.hr. svidio joj se i-dance.

  25. #75
    Ejla-S avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    65

    Početno

    Pitanje za splićanke.
    Ima li tko iskustva s igraonicom La La na Gripama?
    Moja skoro osmogodišnjakinja želi pozvati cijeli razred (18 ih je) a na kupi me je trenutno neka akcija pa je financijski najisplativije za toliki broj djece.

  26. #76
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Ja sam nedavno bila tamo na rođendanu, isto 8. je bio
    Igraonica je mala, ali slatka, bilo je stvarno super. Bile su čini mi se 3 animatorice, djeca unutra 2 sata, mi u dvorištu, šta su radili nisam puno pitala mi smo dobili kavu, sok, muffine, a djeca mislim pizzu, grickalice, sok i kasnije tortu.
    Uglavnom, moj sin inače ima problem s igraonicama koje su preglasne, nije oduševljen ni onim tigrom u Cityja, sve ga to prestraši, a ovdje mu je bilo odlično

  27. #77
    Ejla-S avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    65

    Početno

    Super tangerina. Baš ti hvala na brzom odgovoru. Rezervirala sam već ali još moram potvrdit.
    Mi smo do sada slavili doma ali je cura sada izrazila želju za velikim društvom što ja doma ne bih izdržala.
    La la onda.

  28. #78
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ima netko iskustva s proslavom u Grginoj rođendaonici, u Radnickoj? Na webu izgleda sve ok ali ipak me zanimaju iskustva iz prve ruke.

  29. #79
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Mi smo bili pozvani na jedan RD tamo, ali nismo išli jer smo svi bili bolesni.
    Mama koja je zvala je rekla da je to divljaonica. Njoj je to bila fora. Meni nije, pa mi nije bi žao da nismo išli.

  30. #80
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Buduci da je moj mali divljak vjerojatno je da bi bio odusevljen
    Ipak bi rado da je kontrolirano divljanje da ne ide bas predaleko....

  31. #81
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Imaš nekoliko napuhanaca i odvojenu prostoriju za jelo.
    Gore postoji podest sa stolovima za roditelje tako da su djeca stalno pod nadzorom.
    Mo je bila i ok joj je. Mrzi grgu u borcecu jer tamo je puno veći prostor i puno rođendana odjednom.
    Iako ona više voli rođendane kad se djeca druže, a ne kad se svi rasprse po napuhanicima.



    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Buduci da je moj mali divljak vjerojatno je da bi bio odusevljen
    Ipak bi rado da je kontrolirano divljanje da ne ide bas predaleko....

  32. #82
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Hvala rossa, bitno mi je to da su ipak pod nadzorom. Jasno mi je da cure vole organiziranu proslavu ali s deckima, bar s ovim mojim, skakanje po napuhancima bi moglo dobro proci. Usput sam vidila da sam fulala dobnu skupinu, slavimo 5-ti.

  33. #83
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš nekoliko napuhanaca i odvojenu prostoriju za jelo.
    Gore postoji podest sa stolovima za roditelje tako da su djeca stalno pod nadzorom.
    Mo je bila i ok joj je. Mrzi grgu u borcecu jer tamo je puno veći prostor i puno rođendana odjednom.
    Iako ona više voli rođendane kad se djeca druže, a ne kad se svi rasprse po napuhanicima.
    ima li novijih komentara na Grgu Borčec
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.10.2018. at 14:21

  34. #84
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Ima netko iskustva s proslavom u Grginoj rođendaonici, u Radnickoj? Na webu izgleda sve ok ali ipak me zanimaju iskustva iz prve ruke.
    Mi smo slavili 2x tamo.
    7 i 8 rođendan, tako da je njima to bilo ok.
    U isto vrijeme imaš 3 proslave rođendana, ako su svi veliki (oko 20 djece), bude poprilična gužva.
    To je definitivno divljaona/đipaona, i po meni nije z klince ispod 5-6 godina, bez obzira na animatore.
    U cijenu je uključena klopa/cuga/torta.
    Roditelji mogu ostati na cugi sa strane, al obično svi odu nešto obaviti ta tri sata

    Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

  35. #85
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    https://www.facebook.com/pages/Obite...11703402340347

    Za zapadni dio grada, mada imaju i na drugim lokacijama.

    Mi slavili u 9 mj,klinci oduševljeni.

    Tri sata, 1600 kuna sve uključeno.

  36. #86
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.facebook.com/pages/Obite...11703402340347

    Za zapadni dio grada, mada imaju i na drugim lokacijama.

    Mi slavili u 9 mj,klinci oduševljeni.

    Tri sata, 1600 kuna sve uključeno.
    Moj sin je bio pozvan jednom tamo, bio je oduševljen. Izgleda kao ali-babina pecina ali umjesto blaga su dječje igračke. I gimnastici dvorana, svi su se odmah bacili na košarku i nogac. Čak je tražio da on slavi tamo, ali nam je predaleko da zovem ljude u igraonu koja je posve van ruke svima....

  37. #87
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Je li još netko imao problema da mu dijete povraća nakon posjeta Kids Jungle u cc1? Moji su prvi put svi troje, sada nakon druge posjete najmanja i ne znam kaj da očekujem s drugo dvoje.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  38. #88
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ne znam , ali scenariji mogu biti svakakvi , velika je vjerojatnost da su pojeli nešto što ne smiju ( ukoliko je klopa uopće bila), ili da se mala zarazila od nekoga, možda im smeta i ustajali zrak, skakanje do besvjesti bez kapi vode?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 13.02.2023. at 09:03

  39. #89
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Imali su vode, ne znam za zrak. To je četiri dana nakon posjete.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  40. #90
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Imali su vode, ne znam za zrak. To je četiri dana nakon posjete.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk
    ma nema to veze s igraonicom, može bit od posve nečeg drugog.

  41. #91
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ma nema to veze s igraonicom, može bit od posve nečeg drugog.
    Ne bih se složila. Igraonice su leglo i izvor zaraza vrsta raznih. Mi smo nakon 2-3 posjeta ODUSTALI od takvih ideja. Ista stvar - rođendani ili shopping ili samo divljanje, uvijek je bio neki cirkus poslije. Uzorak nam je bio jasan - svaki put boleština u roku par dana (točno koliko traje inkubacija). To je zlo. Nema druge nego pričekati ljeto, kad su dostupna otvorena igrališta. To je puno manje opasno za zaraze.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 13.02.2023. at 09:24

  42. #92
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Mislim da oni uz ne znam kakvo održavanje higijene uz takvu cirkulaciju ljudi ne mogu to održati na nivou.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  43. #93
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih se složila. Igraonice su leglo i izvor zaraza vrsta raznih. Mi smo nakon 2-3 posjeta ODUSTALI od takvih ideja. Ista stvar - rođendani ili shopping ili samo divljanje, uvijek je bio neki cirkus poslije. Uzorak nam je bio jasan - svaki put boleština u roku par dana (točno koliko traje inkubacija). To je zlo. Nema druge nego pričekati ljeto, kad su dostupna otvorena igrališta. To je puno manje opasno za zaraze.
    A ne znam ako ti djeca idu u vrtić kao tvoja i moja, igraju se općenito s drugom djecom i po stanovima, idu na neku grupnu aktivnost (sport, aktivnosti u vrtiću, plesna...), izbjegavat igraonice po meni i nema previše smisla.
    Pa sad je vrijeme kad jednostavno vladaju prehlade i viroze na sve strane. Da ne spominjem boravak u ambulanti,tramvaju itd. ne može čovjek izolirat se i maknut od svih kontakata, niti treba.

    Po mom mišljenju treba radit na jačanju imuniteta (uravnotežena prehrana, dostatan i kvalitetan san, fizička aktivnost, boravak na zraku, suplementi).
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.02.2023. at 10:13

  44. #94
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Išli smo baš kojekuda, ali nigdje ne poberu nikaj ovak osim ovdje.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  45. #95
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ¸da ipak nije do hrane? preispitaj kaj su jeli

  46. #96
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ¸da ipak nije do hrane? preispitaj kaj su jeli
    pa naravno da može biti i od hrane zato sam i rekla.

  47. #97
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ma ne vjerujem da je od hrane kad u igraonicama uvijek kupuju kolače i hranu koji nisu domaći, pa je šansa za razboliti se od. hrane vrlo mala.
    Makar, moram reć da su moji bili na valjda stotine rođendana kroz godine i nikad se nisu zbog toga razbolili. Čak su se i međusobno jako rijetko zarazili.
    Imamo sreće s njihovim zdravljem (a nikad nisam davala ikakve suplemente, nit nešto posebno pazila na hranu). Jedina konstanta je obavezno bavljenje sportom od najranije dobi i redoviti boravak vani na zraku. I da ne mjerim temperaturu dok nisu vrući, ak je ispod 38 ni ne znam za to

  48. #98
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Nisu jeli tamo, nije bio rođendan, samo sam ih odvela u čet na dva sata. Starije dvoje kašljuca, za sada, ne povraćaju. Onda je nekaj do najmanje. Opet je sinoć povratila.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  49. #99
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ma dovoljno je da djeca ne operu ruke nakon igraonice... Igraonica je presjek skupa najrazličitije populacije. Moš mislit kako čiste i dezinficiraju... Možda jednom dnevno, ako i toliko.

  50. #100
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Nisu jeli tamo, nije bio rođendan, samo sam ih odvela u čet na dva sata. Starije dvoje kašljuca, za sada, ne povraćaju. Onda je nekaj do najmanje. Opet je sinoć povratila.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk
    Ne maltretiraj se razmišljanjem kako su se razboljeli, idu razne boleštine, dobiti ih se može bilo gdje, pogotovo djeca vrtićke dobi. Moja djeca nisu išla u vrtić ni u igraonice pa su često bila bolesna.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •