Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 100

Tema: Proslava rođendana u igraonici

  1. #1
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno Proslava rođendana u igraonici

    Bok svima!
    Imate li za preporučiti dobru igraonicu u Zgb. za proslavu 7. rođendana?

  2. #2
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Moj sin koji ima 8 godina obožava proslave u igraonici Koala (tel. 6674791) u Travnom u jednom od onih nebodera. Sjećam se da je proslava trajala 3 sata i cijena je bila 700 kn za do 15 djece. Preko puta nje u drugom neboderu je krasan caffe bar pa roditelji mogu i tamo pričekati.

  3. #3
    mamalada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    201

    Početno

    Mi smo u zapadnom dijelu grada i sviđa nam se Indiana u Španskom. 250 kvadrata, ludilo, nekoliko prostorija, karaoke, disko, klaun, ali svu klopu donosiš sam. Prostor, oko 600-700, kn ovisi o broju djece i dobi (za manje treba više teta). Slavili proljetos 8. roćkas i bilo super.

  4. #4
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Ja si ovo pospremila neki dan:

    Smehuljica
    Galjufova 5 (Kvatric), Zagreb
    Tel. 01/46 64 881

    Proslava traje 3h, neograničen broj djece, 2 tete animatorice, rođendani su tematski, imaju kareoke, tombolu…

    Cijena: 800kn + 20kn po djetetu ako želiš njihovu klopu, sokove…

    Igraonica u Kiki
    Jankomir
    Sve je njihovo, klopa, pozivnice, torta, itd.
    Cijena: 45kn/djetetu.

    KoKo
    Masarykova 8/1 (Centar), Zagreb
    Tel. 01/481 36 95
    www.koko-zagreb.hr

    Proslav traje 3h, imaju disco, kazališnu predstavu (potrebno 2 animatorice).
    Grickalice (hrana)+ sokove+ tortu - doneseš sam
    Njihov je pribor, te oni još i podjele voćnu salatu.

    Cijena:
    600kn za 15 djece (1 animator)
    712kn za 20 djece (2 animatora)

    En-Ten-Tin
    Prve Poljanice 3 (Dubrava u blizini okretišta Dubec), Zagreb
    Tel. 01/29 12 347
    www.ententini.hr

    Cijena: osnovno 450kn; 580kn s njihovom klopom; 100kn ako želiš tortu; plus još hrpa opcija!!!

    Igraonica Ježeva kučica
    Dugave, Novi Zagreb
    Tel. 098/9774058

    Organiziraju proslave rođendana te imaju čuvanje djece po dogovoru....
    Cijena rođendana je 700kn, broj djece : 20 (ali nema problema ako bude 2-3 vise). U cijeni su uključeni sokovi, hrana , poklon slavljeniku, samo je torta na vama....
    U programu imaju animaciju djece, pjevanje ( na pravi mikrofon) te također imaju pravu disco kuglu (mrak...!)....

    Sretno dijete
    Jurja Sižgorića 1 (Špansko), Zagreb
    Tel. 01/37 92 288

    Imaju kostimirane rođendane i karaoke ili tako nešto, rođendane sa klaunom i poklon cd sa slikama.

    Igraonica Gljiva
    Mesnička 5 (Centar), Zagreb
    Tel. 01/48 47 917
    www.igraonica-gljiva.hr


    Jumbo igraonica Bibo
    Zagrebački Velesajam, paviljon 25
    Tel. 098/926 77 47; 091/ 3456004
    www.bibo.hr
    Cijene: od 48-60 kn po osobi - ovisno o meniju; torta dodatno od 100 do 220 kn (ovisno o veličini i eventualnom motivu), tanjuri, pribor i salvete su njihovi.


    Zombi d.o.o.
    Organizacija rođendana u vašem domu ili drugdje kao i ostale proslave.

    Cijena: npr. Dobra Vila, trajanje 60 minuta – 800kn
    www.rodjendani.com

    Igraonica Cvjetno
    Cvjetno naselje 7 (Cvjetno naselje), Zagreb
    Tel. 01/ 61 95 885; 098/23 57 64
    www.igraonica-cvjetno.com

    Vrhunski prostor, animatori, torta, sokovi, hrana, darovi za sve sudionike, posebna prostorija za roditelje.

    Cijena: Do 15-ero djece je 850 kn, za 20-ero 950 kn. 120kn torta (nema baš neku preporuku), slikanje 50kn


    Pinokio
    Veslačka
    Tel. 01/ 61 50144; 098/613 760

    Proslava traje 2 sata (petak, subota ili nedjelja)
    Tete animiraju djecu raznim igrama, slavljenik besplatno, 500 kn za 15 djece+slavljenik, a svako daljnje dijete 20 kn-minimalno 10 djece (ne treba kapara)
    Šalju pozivnice za lakše snalaženje
    Treba donijeti samo tortu (oni daju sve drugo).

    Cijena: 500kn za 15 djece + slavljenik, svako daljnje dijete 20kn (minimum 10 djece)

    EDUCARENA
    Nova Ves 3 (Centar), Zagreb
    Tel. 01/ 46 68 600
    www.educarena.com


    Igraonica Koala
    B. Magovca 109 (Dugave), Novi Zagreb
    Tel. 091/ 66 74 791

    Ima 3 velike prostorije, 2 animatorice, 3 sata, njihovi sokovi i grickalice.

    Cijena: 600kn

    Vrtić Čigra
    Radauševa 3 (Ravnice), Zagreb
    Tel. 01/23 03 157
    www.cigra.hr

    Proslava traje 2-3 sata, 2 tete animatorice, prostor ok, pozivnice, pribor, Play station 2 (Igre i karaoke), tematski rođendani, disco.
    Sve trebaš donijeti sam.

    Cijena:
    500kn za 2h; 600kn za 3h
    + 10kn/djetetu (sam donosiš hranu i tortu) ili
    +35kn/djetetu (njihova klopa)

    Igraonica Svemirko
    Kušlanova 57, Zagreb
    Tel. 01/ 23 48 680; 098/872 562
    www.igraonica-svemirko.hr


    Igraonica Balkida
    Trpanjska 10 (Vrbani), Zagreb
    Tel. 01/ 30 17 482; 099/462341

    Proslava traje 3h, imaju kazališnu predstavu, mađioničarske trikove te igre sa tetom. Šalju pozivnice, njihova dekoracija. Treba donijeti sokove, grickalice, tortu…

    Cijena: 600 kn bez obzira na broju djece

    Igraonica Bubamarac
    Jurja Šižgorića 1 (Špansko), Zagreb
    Tel. 01/ 37 92 288
    www.bubamarac.hr

    Igraonica Snjeguljica
    Vida Došena 14 (Malešnica), Zagreb
    Tel. 01/ 38 97 032
    www.snjeguljica.hr

    Privatni dječji vrtić Frfi
    Jarunska 50 (Jarun), Zagreb
    Tel. 01/ 3635 333
    www.vrtic-frfi.hr

    Cijena: od 450kn na dalje, razne opcije sve opisano na njihovom web-u. Vaša je torta i klopa, ako je njihova klopa onda je to 30kn/djetetu.

    Igraonica Delfino
    Nehajska 14-16 (Trešnjevka), Zagreb
    Tel. 01/ 30 17 463
    www.igraonica-delfino.com

    Cijena:
    1100kn (2 animatora, 2 sata, 20 djece)
    950kn (1 animator, 2 sata, 10 djece)

    U cijenu paketa uključena je hrana, piće, dekoracija, torta, pozivnice, kostimi za sve klince, te CD sa slikama i zajednička fotografija.

    VESELI FENIKS

    DV Precko
    3-6 god
    2 sata 600 kn
    3 sata 700 kn

    7-14 god
    2 sata 700 kn
    3 sata 900 kn

    Dobijes dekoraciju, pozivnice, tanjure, case, svijecice... i slike na cd-u.

    3-6 god 7-14 god
    zirafa skakaonica mini nogomet
    tobogani koševi
    lopte za skakanje play station 2
    strunjace kazaliste karaoke, disco, video proekcije,...

    Leptirić Lu
    www.leptiric-lu.hr
    Tel 01 3450 790
    mob 091 5386199

    2 sata programa 850 kn, a 3 sata 1050 kn, sve ukljuceno osim torte (dakle -pozivnice, pice, sendvici, ukrasavanje, pribor za jelo i pice, 2 animatora) djece do 25

    Kućica
    Gospodska 18, Stenjevec
    098 9122 905
    091 5295 655

    Studio Tanay
    Draškovićeva 30, Zagreb
    Tel. 01 48 73 456
    www.studio-tanay.hr

    do petnaestoro djece (jedan animator) - 700,00 kuna,
    do dvadesetero djece (dva animatora) - 800,00 kuna.

    Igraonica Luvi
    Martićeva 71, Zagreb
    mob 098 539 865
    www.luvi.hr

    do 15 djece, 2h, animacija - 500kn
    do 15 djece, 3h, animacija - 700kn
    do 15 djece, 2h, klopa, dekoracija i pozivnice - 1300kn
    itd. imaju više varijanti

    Tam-tam klub
    naselje Blato (Novi Zagreb)
    Tel 091/5292228

    Osim predskolaca primaju i skolarce, disko program, karaoke, razne igrice, poklon slavljeniku cijene vise nego pristupacne. Prostor može primiti i vise od 20 djece, s djecom su tri animatorice.

    Do 15 djece proslava je 500 kuna, do 20 djece 550, a iznad 20 djece, 600 kuna. Klopu nosite sami.

    Favory team
    Catering i animatori, za one koji žele doma ili negdje drugdje slaviti
    Sveti Duh 50, Zagreb
    Tel 01/ 3730 550
    www.catering-favory.com/for_kids.htm

    Animatori - 100kn/h
    Mickey mouse sendviči - 12kn
    sokovi - 7kn čaša
    Torte - 10kn/šnita
    Itd. te varijacije na temu



    http://www.kazaliste-tresnja.hr/hrv/...a&sID=b_rodkas

  5. #5
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Nika, super informacije, hvala ti! Baš sam tražila nešto novo za ovogodišnju feštu! Btw, mi smo prošle godine (6. rođkas) slavili u TULUMULU (cini mi se da tu rođendaonicu nisi uvrstila u svoj popis, a mislim da ima web stranicu). Bilo je jako zgodno, iako, koliko me sjećanje služi, dosta skupo, s obzirom da je moja kćer na rođkas pozvala veliku ekipu!

  6. #6
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Zahvaljujem!!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Evo mi smo baš došli iz Biba na velesajmu, majko mila :shock: pa ta djeca su sva u kompletu mokrih kosa i znojne odjeće, onako bosi landraju po svim tim spravama, pa malo po podu po kojem onako usput obuti hodaju roditelji koji su ih doveli. mi nećemo sigurno slaviti u nijednoj igraonici, rađe ćemo se dogovoriti za manji broj prijatelja pa fino doma ispeći pizzu i napravim im limunade koliko god budu mogli popiti, malo ćemo crtati, malo plesati, odigrati leti, leti..dan/noć..memori i pogledamo neki dobar crtić i bit će nam ok.
    Ma ok su sve te sprave tamo i dobro da se ponekad klinci malo izdivljaju, ali kad si zamislim koliko su se najeli prašine i onako znojni išli doma i uz sve to se još i sad nemogu umiriti i zaspati, adrenalin u velikoj dozi kola im tijelom.

  8. #8
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Mi smo se odlučili za Svemirka. Relativno nam je blizu kuće. Nadam se da bude sve ok! Sutra idem po pozivnice.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Mi ćemo ove godine slaviti u kiki, dosad smo bili doma, ali je N jako želio igraonicu, javim vam kako je bilo. Mene je privuklo to što i roditelji mogu sjesti u restoranu, možete za njih naručiti piće i platu tipa sir pršut...

  10. #10
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Girice, javi kako je bilo u Svemirku, vidim da smo "ista generacija"!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Evo izveštaja iz Kike;
    Slavili smo 6. roćkas, proslava traje 2 sata, djeca dobiju, hranu( kod nas pohano meso, pomfri, pizze), grickalice(smoki, štapići) sokove po izboru 1/2 litra po djetetu i tortu po izboru. Na kraju svi klinci dobiju vrećicu s darovima, sa kikinim znakom( majica, olovka, vezice za mob, bnbočeki, baloni, zastavice).
    Cijene po djetetu 45 kuna.
    Roditelje možete otpremiti doma, jer djeca imaju animatoricu ili ih počastiti pićem ili/i hranom. Mi smo izabrali plate pršut i sir te piće, kako je torta bila dovoljna za sve, ukupno(20-ak osoba) počastili smo roditelje i tortom.
    Po roditelju 45 kuna.
    Klincima bilo super, naravno, ja sam imala par primjedbi na organizaciju
    Hrana dobra, količine više nego dovoljne, konobarica malo smotana, pa smo je morali na neke stvari posjetiti....
    Cijene pristojna i obavezno ponesite cash, ne primaju kartice
    Nadam se da će nekome naše iskustvo koristiti.

  12. #12
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Evo izvjestaja iz Svemirka, proslava 7. rodjendana.
    Bilo je dobro. 500 kn za tri sata i dvije animatorice plus 35 kn po djetetu za klopu (grickalice, bombone, sokove i pizzu). Prostor je dobar, imali su muziku, igrali se, plesali, slikali se i bili svi zadovoljni. Tortu sam narucila u Stilu za 200 kn Ninja kornjacu.
    Preko puta je birc gdje roditelji koji zele mogu na druzenje.
    Pozdrav!

  13. #13
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Ja nemam stvarno iskustva sa proslavama u igraonici, ali jednom sam (u Kiki) slučajno vidjela proslavu rođendana klinaca cca. 4-5 godina...to je bila strava, teta je urlala iz petnih žila da ih obuzda, a klinci, kao pušteni s lanca :shock: Uglavnom, ne znam, možda je za starije igraonica ok riješenje, ali ja ću radije peći kolače i mućkati limunadu doma ako treba i za 30 klinaca!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Jooj, ja ne znam što ću... Omi će slaviti rođkas slijedeći vikend... i želi pozvati cijeli svoj razred plus još neke cure iz naselja. Ako nekako razgovaramo da smanji na pola... već dođemo do 17.ero djece.... Uopće ne znam što da radim i gdje i kako. Mislila sam doma, jer u VG nema nikakvih igraonica ili nešto za slavlje, osim MCDonalds.. koji ne dolazi u obzir.... ali kako ću sa toliko njih u tako malo mjesta ustvari... (stan sa puno vrata i zasebnih prostorija... dnevna je oko 23m2)... Aaaaaaaaaaaa....

    Imate ikakvu ideju?

  15. #15
    Zoranova draga avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Balkan & Bliski Istok
    Postovi
    193

    Početno

    Anita, a jel' ima neki drugi restoran ili kafic u kome bi mogli da proslavite rodjendan? Mozda u nekom decijem vrticu?

  16. #16
    faith avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    428

    Početno

    Anita, ima puno kafića (malih privatnih) koji organiziraju dječje rođendane, klincima se to sviđa a ispadne ti zgodno ako ima puno djece. Moj poznanik to radi u Zagrebu, za VG ne znam ali probaj se raspitati u lokalnom kafiću koji pristojno izgleda. On to obično napravi nedjeljom popodne, zatvori kafić za ostale goste i stavi dječju muziku, donesu se igre i papica i ispadne dobro.

  17. #17
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Evo snimke savršenog rođendana: http://www.youtube.com/watch?v=nj14qlMRUVU

  18. #18
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Evo info o proslavi u Zološkom vrtu, izgleda jako zanimljivo,

    http://www.zoo.hr/hr/edukacija/rodjendan-u-zoou/

  19. #19
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    I link na igraonicu u AM

    http://www.jump.com.hr/novosti_2.php

  20. #20

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj Nika prvotno napisa
    Evo info o proslavi u Zološkom vrtu, izgleda jako zanimljivo,

    http://www.zoo.hr/hr/edukacija/rodjendan-u-zoou/
    I je zanimljivo, poučno i predivno, mi smo tamo proslavili 8. rođendan i nakon svih silnih igraonica ovo je bilo pravo osvježenje.

  21. #21
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Ali koja guzva, mi smo uspjeli dobiti termin tek za mjesec dana.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj Nika prvotno napisa
    Ali koja guzva, mi smo uspjeli dobiti termin tek za mjesec dana.
    Da, mislim da je to zato jer je nešto novo i malo drugačije od ostalih igraonica i sadržaja kojeg nude. I mi smo čekali mjesec dana ali sam znala da se toliko čeka tako da smo na vrijeme rezervirali.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    284

    Početno

    Bili na dječjem rođendanu prošli tjedan na Knežiji u igraonici Čarobni krov. Bilo skroz ok. Frendica čija je mala slavila kaže da je bilo ok i financijski (www.carobnikrov.hr).

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    4

    Početno Smart kids

    Drage moje..
    nadovezala bih se na temu jer sam nedavno proslavila 2.rođendan moje Eme u igraonici Smart kids na Vrbanima. Malo sam bila skeptična jer u moru igronica više ne znam što mogu očekivati no ovdje sam se ugodno iznenadila..prostor je odličan, moderno uređen baš za klince, animatorica nam je bila divna, igrala se s klincima puna dva sata s toliko strpljenja i ljubavi, kao da je rođena za taj posao! Usluga je bila stvarno na nivou i mogu vam reći da mi nije žao jedne kune...na kraju smo dobili i fotkice, lijepo. Mame su bile u prostoriji s djecom jer su ipak još svi bebači, a tate su se zabavljali u drugoj prostoriji uz hranu, piće..sve u svemu svima nam je bilo odlično! Eto..preporučam!

  25. #25

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    2

    Početno

    Marcella, mi ćemo ovaj vikend slaviti tamo, prijatelji koji su bili oduševljeni su nam preporučili. Kad smo rezervirali bili su jako ljubazni ali smo dosta čekali na termin jer su popunjeni. daj mi reci iz svog iskustva neki savjet, moramo li dolaziti ranije, nešto donositi ili sl.??

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    744

    Početno

    Nama je Bibo zakon, od najmanjeg do najvećeg. F je rekao da ne želi slaviti rođendan negdje gdje mu netko govori što će se igrati. U bibu se izdivljaju, potroše višak energije, a igraju se ipak zajedno, zabavno im je, slobodni su, a kad im nešto zatreba roditelji su odmah tamo. Mi naručimo dvije pizze više i za roditelje, donsemo još koji sok i tortu to je to. Zadovoljna i sretna djeca, zadovoljni i mi.

  27. #27

  28. #28
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Lijepo da su se Marcella i Babyborn javile istoga dana 8) .
    Igraonici ne bi loše došlo malo grijanja, a ne da se tek na zahtjev vužgaju hladni radijatori, asortiman pića im je apsolutno PRESTRAŠAN (napr. kojekakve Lidl inačice Cola i Fanta) dogovor oko financija ide po sistemu - u cijeni je 15 djece, dodatno dijete se može platiti na licu mjesta. Pa ako se par dana unaprijed najavi maksimalno 18 djece, a na rođendan ih dođe manje od 15, onda očekujem da mi NE naplate DODATNA tri djeteta "jer su se oni pripremili na 18" .
    Fotke nikada nismo dobili, a nemam ih namjeru nazivati i pitati zašto.

  29. #29
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Lijepo da su se Marcella i Babyborn javile istoga dana 8) .
    .
    He, he! Ne samo da su se javile isti dan, nego i registrirale. I to su im prvi postovi

  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    2

    Početno

    Slavili smo ročkas u subotu u Smartu, super je bilo, klinci su se odlično zabavili, animatorice su ispunile svaku minutu igrama, plesom, pjesmom... a na kraju su još i dobili poklončić, sve u svemu odlično! :D

  31. #31

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3

    Početno

    bok svima,

    ja sam evo skroz nova na forumu, nakon google-anja došla samo i do ovog topica (i bila se slobodna priključiti forumu),

    pa samo mali dodatak linkovima gore, upišite u google: ROĐENDANI ili ROĐENDAONICA (ili tematski rođendani kao ja pa ćete s desne strane dobiti jako puno oglasa za rođendaonice i naravno brdo linkova, pa se eto nađe svašta korisno..
    ja sam u potrazi za rođendaonicom za svog starijeg klinca, 11 godina pa me zanima, imate li kakvu preporuku za tu dob?

    nova (samo na forumu mama

  32. #32

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Nemam preporuke ali ti želim dobrodošlicu big mama

  33. #33

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj Babyborn prvotno napisa
    Slavili smo ročkas u subotu u Smartu, super je bilo, klinci su se odlično zabavili, animatorice su ispunile svaku minutu igrama, plesom, pjesmom... a na kraju su još i dobili poklončić, sve u svemu odlično! :D
    Babybirn, oprosti molim te na kašnjenju..nisam znala da si me pitala detalje, drago mi je da vam je bilo lijepo.. :D

  34. #34
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    I jos jedna igraonica:

    http://www.eci-peci-pec.hr/

  35. #35

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3

    Početno

    evo našla sam i ja jednu novu igraonicu:

    http://www.kidorama.net

    moj sin će uskoro slaviti tamo roćkas pa vam javim kako je bilo, izgleda totalno fora ...

  36. #36

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ZAPREŠIĆ
    Postovi
    55

    Početno

    Vidim da je ponuda super i hvala curama kaj ste to tak ljepo ispisale al ja trebam posebnu pomoč.

    Naime nisam u mogućnosti vodit ekipu u igraonicu al bi mi zato animator super došao, pa ako neko zna gdje tražit ili ima neku preporuku bila bih Vam jako zahvalna. Na netu nisam baš uspjela naći puno.
    Unaprijed zahvaljujem

  37. #37
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    lea.m, jesi gledala ovdje http://www.rodjendani.com/

  38. #38
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Citiraj Loli prvotno napisa
    Nama je Bibo zakon, od najmanjeg do najvećeg. F je rekao da ne želi slaviti rođendan negdje gdje mu netko govori što će se igrati. U bibu se izdivljaju, potroše višak energije, a igraju se ipak zajedno, zabavno im je, slobodni su, a kad im nešto zatreba roditelji su odmah tamo. Mi naručimo dvije pizze više i za roditelje, donsemo još koji sok i tortu to je to. Zadovoljna i sretna djeca, zadovoljni i mi.
    Potpisujem ovo.
    I mojim klincima ide na živce kada su u nekoj igraonici kao u vrtiću, tete određuju šta će i koliko dugo raditi. Erik je u Koku bio i u kazni - u kutu!!! :shock:

  39. #39
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Meni je taj Bibo malo strasan kad su proslave rodjendana vikendom.
    Bili smo par puta tolika je guzva i svi samo jure, brrr bas mi bude strasno.

    B jucer u Zoo proslavio rockas. Vrijeme nam je bilo predivno a i zabava.
    Slavljen je bio jako sretan, sve je jako zanimljivo i veselo.

    Samo je jako vazno da svi dodju na vrijeme. Mi smo u startu kasnili nekih 20 min pa smo na kraju malo pozurili.

    Ja sam mislila sta cemo raditi tri sata, a ono proletilo

  40. #40

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3

    Početno

    evo ja ostala dužna komentar za sinov roćkas
    mi bili u Kidorami i bilo je super, organizirali su pravi "odrasli" tulum obzirom da se već radi o starijoj ekipi 11-12 godina , i dečki i cure su bili oduševljeni!
    imaju filmić iz prostora na youtube, evo link:

    http://www.youtube.com/watch?v=fm-mL95qOS8

    i moja topla preporuka za one mame koje ne znaju kamo će sa 15ak dvanaestogodišnjaka!!

  41. #41
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    jel itko slavio rođendan u one2play-u u cc1??

    ako je, može dojmovi

  42. #42
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

  43. #43

  44. #44

  45. #45
    camel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Nika prvotno napisa
    Meni je taj Bibo malo strasan kad su proslave rodjendana vikendom.
    Bili smo par puta tolika je guzva i svi samo jure, brrr bas mi bude strasno.

    B jucer u Zoo proslavio rockas. Vrijeme nam je bilo predivno a i zabava.
    Slavljen je bio jako sretan, sve je jako zanimljivo i veselo.

    Samo je jako vazno da svi dodju na vrijeme. Mi smo u startu kasnili nekih 20 min pa smo na kraju malo pozurili.

    Ja sam mislila sta cemo raditi tri sata, a ono proletilo
    možeš li napisati malo više o rockasu?
    jeste li donosili svoju hranu (i što?) ili ste uzeli ponudu iz njihovog restorana?
    mogu li i roditelji biti prisutni tj. ako ih je više od jednog roditelja na petero djece?
    pliz, napiši malo kako je sve teklo čisto da steknem neki uvid jer i mi tamo slavimo idući tjedan.

  46. #46
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa
    http://www.tulumulu.hr/index.htm
    dakle, mi proslavili Nikin rođendan u Tulumulu rođendaonici na Ravnicama i super smo zadovoljni!!
    rođendaonica je nova, ne baš jako velika, ali lijepo uređena sa super tetama animatoricama koje se stvarno trude!!
    nika je uzivala ko mala kraljica ta 2 sata, kao slavljenica imala je svoje prijestolje i krunu na glavi!
    klinci su crtali, plesali, igrali razne igrice, gledali kratku predstavu, pili sokice, klopali...
    cijena (do 25djece/vikendom)-1300kn (torta nije ukljucena u cijenu)

  47. #47
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Mi smo ti donjeli tortu, sokove, slance... dofurala sam ja i tanjure, case i ostalo no sad se nemrem sjetiti al kao da mi zvoni da su i oni imali tamo - najbolje pitati.

    Edukatorica nas je onda otfurala na ulaz, jer ovo sve naravno doneses prije tamo iza u njihove prostorije, tam smo se svi skupili, klinci i roditelji, mi smo svi bili zajedno cijelo vrijeme.
    Oni imaju mislim pravilo da na 15 klinaca dva roditelja ili tako nekako, obavezno a mi bili svi.

    Platis ulaznice kako vec ide za rockas plus za roditelje i udjete

    Kad je obilazak gotov, ide se u njihov edukativni centar...
    e, da meni je edukatorica dala broj od pizzerije pa smo od tamo narucili i to u vrijeme kad je ona rekla da bi mogli biti gotovi. Imaju neku pizzeriju koja im tak dostavlja.
    A ima i u onom njihovom kaficu neki sendvici ili hot dog, to se isto moze naruciti.

    Klinci su onda navalili na klopu je su bili gladni i zedni (uzmi si vodu i plasticne case sa sobom dok setate, ziher ce netko ozedniti) roditelji sjeli vani ispred tog centra popili kavu i bas gustali na suncu. Nema ispred stolova, nego klupica pa smo se tamo zasjeli i nazicali jedan mali stolic da imamo gdje staviti ostatke hrane od klinaca , kavu i sokove.

    Kad se najedu klinci onda imaju zgodan kviz i jos se bave necim unutra, crtaju ili slazu nesto.
    Nakon toga torta i tada dolazi na red zivotinja koju ste odabrali.
    Kod nas je bila jedna lijepa zmija i vecina klinaca je bila bas uzbudjena, tko je htio mogao ju je podragati.

  48. #48
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    U potrazi za novim idejama i rođendaonicama dijelim nove spoznaje

    Imam osjećaj da su sve igraonice poskupile, a klinci rastu i sve im već dojadilo...


    Našla sam neke nove linkove pa šeram

    www.igraonica-sunce.com

    Ovdje su tri prostora, Bajka, Jungle Play i Dvorac Camelot.

  49. #49
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    mi smo slavili dva rođendana u igraonici Velebno ( http://www.velebno.hr/d_igraonica.htm ) i bilo je stvarno ok.

    klincima se jako svidjelo (makar mene nervira to što malci slavljeniku moraju nešto zaželiti - ok par njih, ali baš svi...uhhh), sve poslikaju, zabavljaju se ko blesavi od igrica do plesa. Na samom kraju proslave, dok se djeca spremaju, roditelji dobiju cd sa slikama i obično kod vrtićke djece, svi klinci nacrtaju nešto za slavljenika (to je u zadnjih 10ak minuta da se malo smire).

    Igraonica ima dio za proslave (bed je jedino kad se sve zahajca...), još jednu ekstra prostoriju sa stolom, gdje su mogli biti roditelji, i predvorje...

    mislim da smo za 2 sata platili cca 800 kuna i u cijeni su bila 2 animatora, grickalice, sokovi, čaše, tanjuri, cd sa slikama, a tortu i svjećice donose roditelji.

  50. #50
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    EVO JOŠ JEDNOG SAMO NAJMA http://www.lilibo.net/cjenik

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •