Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 144

Tema: ZPB 2005. (19. dio)

  1. #51
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    dobro jutro! ANDREJA-jel to prvi put da idete zubaru?sta mislis kak ce reagirat ak vec niste bili?kak se slazu dva brata,jel bilo ljubomore?MIAL-sendvic i sladoled ludnica,a M ledeni čaj,mlijeko i vodu istovremeno sam si je zmuckao koktel a oni gledaju kasno sam vidjela kad je sve popio YASMIN-sve je lijepo, Luce ce bit presalatka! kod M u ormaru sve plavo(tamno-svijetlo),cak i ona prva odjeca br 56,tak da dobijem curicu sve novo kupovat jer mi curica u plavom...

  2. #52
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    yas, da fešte, moj već evo treću godinu za redom obilježava "rođenje patrika".
    naravno, feštalo se (u vinskom podrumu kod svekija ) tako da mi se drugo jutro nije niti mogao javiti u rodilište, a ja ne znajući za planove jer kao nije mi rekao da se previše "ne uznemirim", zovem ga čitav dan, a on se jednostavno nije mogao javiti
    a da ne pričam da sad svake godine par dana nakon što patrik proslavi rođndan ima se repriza jer slave "godišnjicu slavlja"
    Svašta sam čula, al ovo još ne
    Doduše nemam što reći jer takve fešte se događaju ipak samo jedanput godišnje, ali.....vidim vrijeme je za drugo već im se fešta razvodnila

  3. #53
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    joj kad smo kod fešta neznam dal sam vama napisala . . .
    kad sam Kalu rodila radio doma roštilj i kogagod pozvao svi ga otkantali i on si feštao sam sa sobom pa veli da mu je bilo i najbolje ,al je ipak bio ljut,
    a ujutro kad sam rodila i kad su vidli Kalu i samnom se čuli on i moja mama otišli k sveki i zarakijali se oni i počeli od sreće plakati, kad došla susjeda starija žena koja slabije čuje pa jadna kad ih vidla a ovi od rakije nemreju pričati, a ona zna da da sam tu negdje za rodit pa se jadna sjela k njima natočila si sama i udri u plač kad su ovi skužili da i ona plače al nikako se sporazumjet dok i susjeda nije koju više e onda su bili na istoj valnoj duljini pa su počeli slaviti a ne tugovati .
    a za malog - kum ga voziokao pa su imali turneju po birtijama , veli MM nikog ja nebum zval ak na koga naletim dobro, a naletil je na sve poznate i nepoznate pa me pitao jel mora doć prvi dan da me vidi, reko ja njemu ajd bolje nemoj ima dosta alkohola u bolnici
    robica - joj cure ja tak ljubomorno čuvam tu robicu da mi je sve muka, sve mi nekako žao da bi je se riješila možda će još koje
    AndrejaMa - a meni su kile u početku išle dole ja sva sretna kak je brzo krenulo, a sad opet sam počela se penjati, katastrofa, kad preko dana ne stignem.dok je Kala u vrtiću htjela bi nešto po doma napraviti, pa malo na forum, pa oko sineka i ode, trči po nju pa spavanje ili ne, kad svi jedu ja hranim malog pa oko Kale da ljepo jede i kad i ako dođe na mene red pa to baš nekako bude u sitne sate, počela sam se tjerati da bar malo navečer vježbam
    Yasmin ~~~~~~~~~~~~~~~ za pregled

  4. #54
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    eeeeeeee....al naša fešta je imala i nastavak - ova spomenuta je bila samo za najuži muški krug tzv. circulus masculinus domesticus minor
    imali smo mi još jednu, jedno tri tjedna nakon što se patrik rodio, za sve i svakoga, a po janjca se išlo specijalno na Cres, a mama i slavljenik naravno opet nisu bili pozvani....a što da vam kažem mi smo jednostavno familija koja jaaaaakoooo voli feštati a nekim čudom uvijek naemo razloga

  5. #55
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Jutro!

    Ja čuvam apsolutno SVE Rokove stvari kojih ima JAKO PUNO i toliko su mi lijepe i drage da ih obožavam,ali s nedostatkom prostora bi dio mogao i na burzu (kad totalno pretjeram s karticom )

    Ja o fešti za Rokovo rođenje neću puno pisati,osim da mi je stan rasturen bio a petarde su se bacale i po haustoru

    AndrejaMa- tebi i dečkima!

    Yas-~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  6. #56

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Evo i mene :D I ja cuvam svee stvari ,tavan je gotovo prebukiran tim stvarcicama,par puta sam pokusavala da izaberem samo naj i kad se okrenem pa sve mi je ...
    Yas kako je preslatko,ja sam i dalje zaljubljena u roze...opet bih curu :D
    Nina kad idete zubaru?Javi kak je bilo,jer smo i mi u pripremi

  7. #57
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Wana-sretna godišnjica braka !

  8. #58
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    BOBICICA-idemo uskoro,narucili smo se 11.09 bit ce izvjestaj.a sto je s vama,jel samo prva kontrola il karijes?cula sam svasta o mljecnim zubima,da nisu toliko bitni,pa da su bitni jer kakvi su oni takvi ce bit i drugi...al odlucila sam da cemo to lijecit pa sto bude! A i kod nas se festalo ipak je prvi unuk a bila je i noc s petka na subotu pa je mm ravno iz bolnice s ekipom tam gdje se lumpuje(da ne reklamiram),i iduci dan repriza al u kuci! a nas povratak kuci proslavili u najuzem krugu obitelji,zato se mateov rođendan slavi na veliko pozvani su svi pa tko dođe dobro dođe zadnji put 30 u stanu cak su mi i u spavacoj sobi sjedili na krevetu

  9. #59
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    evo mene cure sa pregleda i nema niš novo, otvorena samo za prst, beba još visoko, ctg je zabilježio jedan trud, osjetila sam ga kao stezanje nije niš boljelo...
    ali sam uspjela u tjedan dana dobiti kilu :shock:
    kaže doktor, nećete vi još, šmrc, a ja se nadala da će mi reći da ostajem u bolnici

    dakle, još me se niste riješile...

    wana sretno i dalje...

    to je nekakva špranca, oni koje imaju prvo dečka žele curu, a one koje imaju curu najčašće bi opet curu, a pogotovo tateki, barem ovi koje ja znam...(kategorija samo neka je zdravo je dakako najvažnija, mislim da je ne treba ni spominjati...)

  10. #60
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    YASMIN-ne brini brzo ce tvoja bebica onda kad se budes najmanje nadala tak je meni bilo ,necete jos ,a prekosutra pukla i rodila 10 dana prije termina a kila vise manje nista ti neznaci

  11. #61
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    wana sretna godisnjica

    yasmin samo ti budi u propravnosti i nikud bez torbe za rodiliste 8) (moja se zadnjih mjesec dana vozala samnom u autu )

    kod nas nije bilo festanja bar ne u tom smislu-muski u birtiji, MM mi dolazio zadnji u posjetu, uvijek nekih 10 do 10 navece i bio kratko jer ujutro rano treba na posao...
    morao je na poslu dosta toga srediti jer je uzeo 2 tjedna slobodno kad smo se vratili kuci iz bolnice pa nije vjerojatno ni stigao misliti na festu a i ja se porodila sa nedjelje na ponedjeljak

  12. #62

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Naravno Yas,(nek je zivo i zdravo,to se podrazumijeva,ali bi mi opet curku )
    Neka te opet s nama
    Nina,pa ja sam primijetila da ima kao malcice,al sad koliko sam ja to dobro uvidjela, :/ .Ali u svakom slucaju bih voljela da ima zdrave i mlijecne
    Kod nas se festa svake godine,a sta kad se rodila pred 1.Maj pa to sve lijepo spijimo i imamo ne radnu sedmicu .

  13. #63
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    i molim te nemoj o kilama
    ja se nisam brinula za svojih 25 pa nemoj ni ti za tih tvojih par kilica
    nabijas mi komplekse

    nisam se tad brinula al zato se jos i sad borim sa 4-5 kg viska, a sta ces...

  14. #64
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Yas-ipak još ima fore do termina,i nek si se udebljala,bitno da si ti nama dobro
    Evo moj scenarij-navečer nam javljaš da nema ništa novo,a drugo jutro mi šalješ poruku da si rodila,i da je sve za 5 !! Može ??
    Ma ustvari-neka bude kako si ti sama želiš.i nek sve bude brzo i da nam Luce stigne što prije!!
    I da....nadam se da ćeš nam se ipak uspijevati javljati kao i do sada,jer kad nekog zavolim pa se taj ne javlja,baš mi bude bed

  15. #65
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    ma ne moras se javljati svaki dan al ponekad kad ti djecica dopuste

    oni su ispred nas

  16. #66
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    ma ne moras se javljati svaki dan al ponekad kad ti djecica dopuste
    E baš mora

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Evo i mene

    Vanja je zadnjih par dana nesto smrcava , ali nista ozbiljno.

    Prosli tjedan smo krenuli u igraonicu.
    Luka je bio hrabar , ali nakon pet minuta igranja je
    izasao van i rekao da je njemu dosadno i da hoce doma
    Naravno, ja sam mu rekla da se vrati unutra , ali tada je poceo plac.
    No uspjeli smo se nekako dogovoriti i ipak je otisao unutra i
    na kraju je rekao da mu je bilo lijepo.
    Jucer je bilo sve super, nije plakao i na kraju rekao da jedva ceka da
    ide ponovo.
    A Vanja, ona bi isla da ide i mama s njom .
    Malo se poigrala i rekla da vise nece ici i nisam ju vise forsirala.

    Sto se tice stvarcica, Vanja je jako puno nosila od Luke i naravno jos uvijek sve cuvam ,
    ali cu uskoro sve izvaditi i dati svojoj sestri jer ce njoj
    trebati.

  18. #68
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mama27-koliko plaćate sat igranja u igraonici (ako je po satu) i jesi li zadovoljna ?
    Jel ti seka trudna,koliko?

  19. #69
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj haribo prvotno napisa
    ma ne moras se javljati svaki dan al ponekad kad ti djecica dopuste
    E baš mora
    onda dobro

    moras se javljati svaki dan, jeeel jasno!

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mama27-koliko plaćate sat igranja u igraonici (ako je po satu) i jesi li zadovoljna ?
    Jel ti seka trudna,koliko?
    Igraonica je dva puta na tjedan od 9 - 11.30. i to placamo 220 kn.
    U grupi ima za sad devetero djece i pretezno su djeca stara 3- 4 godine.
    Imaju i jedan obrok , za sad su imali neki jogurt i mlijecni namaz na kruhu.
    Mi smo za sad zadovoljni i s tetom i svidja mi se sto grupa nije prevelika , a
    i Luki se svidja

    Da, sestra mi je trudna, sad je na polovici.
    Ima dvije curice, a sto ce biti treci put jos se ne zna.

  21. #71
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Zvuči super,predpostavljam da je to cijena za mjesec dana....ili....
    Ja zaista ne mogu vjerovati da Osijek nema igraonicu tog tipa,stalno se raspitujem i ništa,ma baš budem ljuta na moj grad,i onda se svi čude kad mladi odu iz manjeg u veći grad . Da nemamo tu posao,zbrisali bi isti tren (u Split naravno )
    I te igraonice mi se čine kao dobar teren za pripreme za vrtić!!

  22. #72
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Wana sretna godišnjica braka !
    Yasmin draga ja u ponedjeljak bila na kontroli, dr veli ma ne da ste zatvoreni nego zacementirani, a i imate još do termina ni dana ranije a ja za dva dana rodila Kiara, tak da ti to ništa nema veze. samo se ti što više odmaraj i uživaj u buši dok Luce ne izađe!
    evo da se malo izjadam, em što me u zadnje vrijeme svi nešto pilaju pa najviše moja mama i tako sam baš nešto na rubu živaca ( a da ne spominjem kako se Kala u zadnje vrijeme počela bacati po cesti i dučanu ako joj nešto nije po volji , a danas iz čista mira ) i još me sinoć MM počasti kako sam se u zadnje vrijeme jako zdebljala . osjetim ja to ali veli vaga ništa pa joj ja i vjerujem a možda je i on krivac za moje debljanje nemogu si pomoći u zadnje vrijeme sve mi fino i ničeg mi dosta. sječate se onih kolača jednu tepsiju sam ja počistila i to - e baš neću reć šta je previše je previše - roku. tak sam umorna od svega, a opet se skupilo kućanskih poslova, trebalo bi malo zavrištati i odmah će sve biti super a baš mi se neda.

  23. #73
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    važnu stvar sam zaboravila . . .
    zločkici sam kupila froddo šlapice za 120,00
    jel to ok cjena?

  24. #74
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    važnu stvar sam zaboravila . . .
    zločkici sam kupila froddo šlapice za 120,00
    jel to ok cjena?
    Naravno da je-ja platila naše 165 kn pa ti vidi!!

  25. #75
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Kristijan i ja se probudili danas u 10.35 i naravno da popodne nije htio spavati
    al toliko je dan bio tmuran da sam cijeli dan imala osjecaj da je 7 sati navece, valjda smo zato tako dugo i spavali
    oko 5 smo otisli u grad i rasturio me, non-stop sam trcala za njim i stalno bi na pokretne stepenice, pa se uhvatio nekog vrtuljka u gradu i jedva ga pustio nakon sto sam mu 100 puta rekla da se i druga djeca hoce vrtiti...

    ovo danas mi je bilo stvarno previse :/

  26. #76
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    mama27 super za igraonicu!
    saznala sam ovdje za jedan prostor gdje se srijedom moze doci sa djecom i onda oni tamo skacu itd.
    susjeda je isla s malom kaze da je ok i nije skupo (ne znam koliko rece da kosta)
    al problem je sto je od 15-16 sati... Kristijan tada spava :/

    planiram kad jos malo zahladi ici s Kristijanom na bazen, bar jednom tjedno

  27. #77

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Trak ,da, to je cijena za jedan mjesec.
    Meni je super ta igraonica zato jer ne mislim
    klince dati u vrtic, barem za sada dok
    jos nista nemam na vidiku u vezi posla.

    Haribo, dok smo zivjeli u Njemackoj onda
    smo isli jedanput na tjedan u dvoranu i to je bila
    ko neka vrsta gimnastike za djecu.

    Mial, Vanja je isto u zadnje vrijeme nemoguca
    kad dodjemo u ducan, ali ja se nadam da je to opet neka
    faza i da ce ju brzo proci.

  28. #78
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Ja zaista ne mogu vjerovati da Osijek nema igraonicu tog tipa,stalno se raspitujem i ništa,ma baš budem ljuta na moj grad,i onda se svi čude kad mladi odu iz manjeg u veći grad . Da nemamo tu posao,zbrisali bi isti tren (u Split naravno )
    Samo da te malo spustim na zemlju... Ni mi u Splitu nemamo igraonicu...

    Bili smo jutros u kazalište, za otvoriti sezonu.

  29. #79
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ok Mare-jel ti to ne želiš mene u Splitu ??

    I gimnastika je od 3,5 godine koliko čujem kod nas,a ja je obožavam jer sam je trenirala godinama i mislim Roka upisati čim napuni 3,5 da dijete skače manje po kući ,a mislim da ćemo i mi na bazen,eto bar nešto imamo

  30. #80
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Kasnim u fazi, al nema veze...
    wana - sretna vam godišnica :D
    Ja Patrikovu robu spremam u space bag koje sam nabavila upravo u tu svrhu, ali s obzirom da te robe ima već tona i pol, stvarno ne znam tko će se u tome svemu snać kad/ako će trebat
    yasmin -samo se ti i dalje javljaj kad stigneš, a traktorki na raport možeš i pp-ati da ne bude prežalosna
    i mi bi trebali jednu igraonicu bez obzira na vrtić - vikendom - danas je opet bio raspashow, a vani kiša, ne možeš se nikud mrdnut, a sve vidim kako mu je dosadno, ni igračke ga više ne zanimaju....navikli ga da je stalno po vani što je do sad bilo izvedivo, tako da je biti doma s njim skoro čitav dan - nešto preeeeegrooooznoooo
    stavit ću i ja ko josie u potpis, ali umjesto frizere - MRZIM JESEN I ZIMU!!!!!

  31. #81
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    jedva sam nas nasla kako smo nisko pali :shock:

    ne znam kako vi ali mi muku mucimo sa jaknama i slicnim stvarima koje se trebaju obuci na majicu kad idemo van, to je vriska i protest da jednostavno popustim i na vec obucenu majicu obucem jos jednu

    sva sreca da je ovih dana toplo pa nema borbe...

    evo sad ga slusam...nije zaspao jos, lezi u kreveticu i psuje u pm :shock: , danas to cijeli dan govori :shock:


    juce u gradu kad cuje da djeca govore njemacki tj.da ih ne razumije on kaze:"nije (i ponovi to sto je neko dijete reklo)!"
    kazem ja njemu:"komm her" a on:"mama, nije komm her!"
    a zamislite kad dodje u vrtic

  32. #82
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    i ja koristim space bag ali biljezim koje velicine su mi u kojoj

  33. #83
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    i ja koristim space bag ali biljezim koje velicine su mi u kojoj
    ma nije problem veličina, ionako su prozirne, pa se vidi što je unutra, ali i kad sam slagala, to je sve bilo nahrpano jer je prije toga malo bilo po kojekakvim ormarima, pa kad sam skužila da to ne bu tak išlo, onda sam prebacila u kutije, onda sam i to skužila da ne bu tak išlo jer ih nisam imala kud stavit pa su se stalno potrkavale po svukud, e onda kad sam kupila space bags već više nisam znala otkud je što, a daj zamisli da sam išta mogla složit, a kamoli označit dok se patrik zavlačio u njih
    tako da je sve dosta priručno složeno, imam osjećaj da kad će mi ponovno trebat, imat ću što 9 mjeseci raspakiravat i slagat ispočetka

  34. #84
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    juce u gradu kad cuje da djeca govore njemacki tj.da ih ne razumije on kaze:"nije (i ponovi to sto je neko dijete reklo)!"
    kazem ja njemu:"komm her" a on:"mama, nije komm her!"
    a zamislite kad dodje u vrtic
    Ništa ne brini,moj nećak je otišao u LA sa 3 godine,i za par mjeseci u potpunosti naučio engleski,tako da sad čak imaju s njim problema jer počinje odbijati razgovarati na hrvatskom (sad je 10 godina). Pošto ide u američku školu,seka kaže da "razmišlja" isključivo na engleskom i da se puno bolje tako i izražava. A recimo mlađi nećak od 5 g. koji je tek krenio u školu i koji je rođen tamo (svega 2 puta bio u Hr.) obožava naš jezik i savršeno priča oba jezika. Sve ovisi o djetetu!!

  35. #85
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    evo me, i ja imam space bag ali nisma zadovoljna s njima, puštaju mi zrak koliko god bile pune, sad zapravo sluiže kao obične vreće, no meni je najvažnije da ne propuštaju prašinu... a gdje h držite?
    ja imam krevet na škare (diže se madrac i podnica) i ispod njega nema što nema...
    kod mene ništa novo po pitanju trudnoće
    i

  36. #86
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Ja svoje držim u spremištu u "podrumu" (jer zpravo uopće nije podrum nego prizemlje zgrade i čišće je i suše od apoteke). Mislim da je za space bagove jako bitno da ih se ne prepuni, moji su stvarno vakuumirani (a imam one obične iz top shopa) i lakše se prazne ako je u njima par većih stvari tipa posteljina i deke nego mane hrpice ko što je recimo dječja odjeća. Ja sam fulala jer sam je spremila složenu, a mislim da bi je puno bolje bilo naslagati rastegnutu. Jedan ogromni space bag uredno koristimo kad idemo na more jer u njega stavimo sve veće stvari i onda na krov u onu thule kutiju - za to je stvarno perfektan i uštedi se puuuunooo prostora.
    Isto imam i spremište na balkonu (zapravo lođi) i to mi je nabolja prostorija u čitavom stanu - stvarno ne znam što bih da toga nemam - tamo naravno ide sve što ne mora biti u sobama, a ima "donji" i "gornji dom". Doljni je kao prostorija u koju uđeš i natrpaš - MM i ja smo uredili da je ko mala špajzica s visokim policama (za stvari koje nisu za Patrika - npr. sredstva a čišćenje i detergenti) i par stalažica za sve i svašta, počevši od staklenki, grincajga, krumpira - jestivih i onih nejestivih - pegla, usisavač i ino; a gornji dom koji je naravno manji je jedna velika "polica" površine čitavog donjeg spremišta i tamo isto nema čega nema - tamo držimo stvari koje nam moraju biti recimo na dohvat ruke, ali ne tak jako....
    Isto imam dva trosjeda koja se "otvaraju", ali to koristim za "veliku" posteljinu tipa deke preko ljeta, ekstra jastuci i sve ono što mi ne stane drugdje....No unatoč tome, stalno mi fali mjesta, a kad smo se useljavali obećala sam samoj sebi da stan nećemo prenatrpavati da za par mjeseci izgleda ko skladište jer mi je to pregrozno. Doduše da se pametno razmjesti i naparvi par poličica i visećih ormarića, bilo bi mjesta ko u priči, ali.....uvijek ima vremena

  37. #87
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Yas-~~~~~~~~~~~~ da što lakše podneseš zadnje trbušaste dane

    Ja skladištim Rokove stvari na ormar,u poluprozirne torbe-vreće koje su iste boje kao i ormari pa super izgleda. Pošto živimo u stanu,naravno da nemamo mjesta na bacanje,ali zato imamo podrum za velike stvari,smočnicu,ostavu iliti špajz,i zatvoreni balkon. Već neko vrijeme sam prestala sa gomilanjem nepotrebnih stvari za kućanstvo,te ih samo bacim,bez imalo grižnje savjesti. Prije sam sve skupljala kao hrčak,a sad ili bacim ili nosim na vikendicu!

    A za Roka imam čak 2 ormara,jedan ladičar,klasični,i jednu super funkcionalnu stvar-ladicu koju smo kupili uz bračni krevet,a proteže se do tri-četvrt površine br. kreveta i tu su mi uglavnom sve njegove stvari za nadolazeću sezonu (pošto ja jelte kupujem i za nagodinu ) i mogu reći da mi je ta vrsta ormara super jer je ispod samog kreveta !

  38. #88
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    joj nemojte me sa stvarima . . .
    i mi imamo bračni krevet kojem se diže madrac i podnica i tamo držim kutije sa rbom na kojima piše veličina i ljeto-zima, jer Kala dobije jako puno od sestrična tako da već imamo do 6 god robice. svako od njih ima svoj ormar, ali sam odlučila kupiti jedan veliki za njih dvoje. mi smo svi u jednoj sobi skupa s tim ormarima, soba je ogromna ali pošto smo u potkrovlju ide u koso plafon. imamo još jednu ali kroz tu prolazi dimnjak koji je sam-svoj-majstor pa nije baš siguran i onda mi je ta soba ostava i vešeraj. iako smo mi u kući i imamo i dvorište i ogroman podrum i garažu nas ništa od toga ne pripada pa imam ispred kuće jedan auto u kojem držim kolica tako da ih ne cukam kad idem s njima u šetnju, a kad je Kala bila beba kolica sam nosila gore-dole.
    jučer i prekjučer mi Kala uopće nije spavala popodne i jučer zaspe oko pol 6 ( MM ju je trebao paziti da ne zaspe bar do 7, jer onda kad se probudi spavanje je poslje ponoć ) i spavala je jutros do pol 7 :shock: :shock: :shock: - valjda ju je fest sastavilo.
    Yasmin jučer sam provjeravala po forumima kad ti je bilo zadnje javljanje da vidim jel se šta događa . drži se sitno brojiš
    [/b]

  39. #89
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    bokic! vikend je tak ruzan al ipak smo skitali jer je Mateo nepodnosljiv u kuci!!danas smo bili na Bundeku,udruga ljudi i ljubimci obiljezavali su svjetski dan zastite zivotinja,da ne duljim odusevio ga je konj kojeg je i jahao,mamin mali-veliki čovjek! Robu sam poslozila u vrece nesto u ormar nesto u spajiz al to je privremeno imam na tavanu noviji ormar treba ga sastaviti al mm neda mu se,nema vremena...to sad ceka bolje dane! uvijek me je zanimalo te space vrece vidim da su vam dobro posluzile mozda ih jos ima top shopu!

  40. #90

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    pa šta se dešava???? Niste mi baš raspoložene za priču! Evo da se i ja javim. Mi smo opet bili bolesni . Utorak ujutro temperatura 38.5 penjala se do 39.3 nismo je dva dana nikako mogli skinuti. Dr. veli virus, ništa od antibiotika, to mi je drago jer smo prije pet dana popili već jednu turu. Dino je pravo iscrpljen, ima ljubičaste kolutove oko očiju. Jutros je ostao sa mojom mamom, nekako mi ga još žao dati u vrtić. Za sada još uvijek kašlje i nos mu curi. Uzela sam mu multivitamine Dr. Theissa. Nadam se da će mu malo popraviti imunitet, jer je dobio i gnojne prištiće po ustima nije ništa jeo pet dana, sada smo i to sanirali i nadam se da nam se ovo više neće vraćati...

    puno svima

  41. #91

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    A bas je tiho,evo i nas.
    za Dinu,da sto prije ozdravi...
    Mateo,bravo,bas je veliki decko.
    Mi se skitali cijeli vikend,danas sam A kupila froddo cipelice,bež boje,odusevljena je,cak je i zaspala s njima .
    Yas ,za odbrojavajuce dane...

  42. #92
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    bera ~~~~~~~~~~~~~~ ozdravilice za Dinu!

    mi smo juce prije podne opet bili u ZOO, i opet smo najvise gledali pingvine
    Kristijana smo stavili na ogradicu da sjedi pa mu je jedan prisao i "grickao" hlace, prvo se uplasio i rekao da idemo dalje a onda se ipak vratio da ih jos malo gleda
    mislim da cemo sve cesce posjecivati ZOO

    navece smo opet za Stuttgart na Volksfest iliti "veliki vasar" kako Kristijan kaze i htio je obuci jaknicu :D
    vozio se na svem i svacem a kuci smo isli placuci jer se on htio jos vozati :/
    nadam se da cemo uspjeti jos koju vece otici, po danu mi nije toliko zanimljivo jer onda ne svijetli toliko

    yasmin jeste jos 2u1?

  43. #93
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ajme Bera,baš mi je žao ~~~~~~~~~~~~~~~ da brzo Dino ozdravi
    Kako si ti draga?

    Gledam malo pa ništa ne kužim,a sad me jer je samo kod nas praznik,a Bobčica piše da je kupila cipelice,a Bera da radi,pa sam se malo jelte,zbunila! A sumnjam da je Dan državnosti i u Njemačkoj jel Haribo !?

    Moj medo bio 2 dana kod sveki,a ja nisam napravila ništa konstruktivno,samo sam lapila i skoro ishlapila. Jučer nam krepao akumulator,pa se još s tim gnjavili...zanimljivo kako nam uvijek nešto krepa nedjeljom,ili praznikom ili po noći....

    Čekamo da se probudi pa ćemo na gas.

    Puse svima koliko vas ima

    Skoro zaboravih-Yas-ima li šta????

  44. #94
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    zaboravila sam napisati da smo danas na putu do pekare zastali pored vrtica jer smo potrefili vrijeme kad su djeca vani
    Kristijan ih je samo promatrao...
    kad smo se vracali opet mi zastali i teta nam rece da mozemo uci u dvoriste rekla sam da cemo drugi put doci (ma odbila sam zato jer smo isli bez pelena do pekare i u pekari se frajer upisao pa sam se zurila kuci presvuci ga, ipak je hladno vani, inace bi usla sa njim u dvoriste...mozda vec sutra odemo...znatizeljna sam a i kad su nas vec zvali sto da ne...)
    inace danas sam odlucila da ce imati pelenu samo za spavanje, nadam se da cemo ovaj puta uspjeti
    cijelo jutro je piskio sto u tutu sto u wc, nije se bunio, nema onog protesta od prije
    eto bar nesto

  45. #95
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    traktorka pisale smo u isto vrijeme!
    ti cekas da se tvoj probudi a ja da moj zaspi 8)

    kod nas je Tag der Deutschen Einheit (Dan drzavnosti) bio 03.10.

    poceo mi novi kurs njemackog, nesto malo naprednije
    sva sam se ukak...
    sinoc pisala zadacu, pa nis ne kuzim
    MM kuzi a ne zna mi objasnit pa sam i od muke
    a na kursu sve zenske, neke udane za Svabe i sa takvima se ne mogu porediti jer mi kod kuce govorimo samo hrvatski, ubacimo koju njemacku rijec ali to je zanemarivo...
    i tako, malo sam se zabrinula kako cu ja to svladati

  46. #96
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    za Dina da sto prije ozdravi,nemoj ga jos u vrtic ako mozes da je jos doma!! Mateo i danas kod bake i dede,ja sam sva u pripremama sutra za prvi odlazak u vrtic,pranje,peglanje...sva sam na iglama! mm veli da se spremam ko da idem na svadbu a ne u vrtic zato sam ga i pospremila danas svojima da sve pripremim s njim bi bilo nemoguce,toliko o danasnjem prazniku

  47. #97
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Stalno vas hoću pitati sve pa zaboravim,dakle-jer vam klinci ručaju uvijek isto što i vi,ili im pravite poseban ručak??

    Ja sam do nedavno Roku svaki dan posebno kuhala meso ili povrće ili tjesteninu,rižu i slično,a sad mu polako dajem kao i nama. Doduše još uvijek mu ne dam identično sve kao što mi jedemo,naprimjer masniju i težu hranu (grah,pohano,jelo sa zaprškom) pa me zanima kako je kod vas i šta vam klinci najviše jedu za ručak??

    Haribo-super za pelene,samo naprijed :D

    Nina-~~~~~~~~~~~~~ da odlazak u vrtić bude bez suza !

  48. #98

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Ajme Bera,baš mi je žao ~~~~~~~~~~~~~~~ da brzo Dino ozdravi
    Kako si ti draga?
    Hvala svima. A ja, ja sam umorna i leđa me smoriše, ali ne dam se godinama samo što mi umor upropaštava živce pa sam malo labilna nadam se da će me i to proći, sve u svemu okruglasto sa povremenim napadima ljutnje

  49. #99
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Jao Trak zasto si mu pripremala posebne obroke?vjerovatno si se i namucila i ljutila kad nebi pojeo...ja sam do godine dana pazila na masnocu,začine,zapršku bas zbog razvoja unutarnjih organa a poslije smo pomalo uveli sve pomalo a danas jede sve pa i špek na tanko izrezan mislim si pa i ja sam bila na špeku pa sam dobro ispala ja sam da jede sve sto i mi,raznovrsno,pazim da je sviježe,dobro kuhano i sve pet nismo do sad imali probavnih tegoba

  50. #100
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    Jao Trak zasto si mu pripremala posebne obroke?
    Zato što mi nije problem jer sam doma,zato što nisam htjela da jede masno i pečeno,zato što od rođenja ima probavnih problema (nadutost i jaki grčevi) pa mi je to sve bilo dovoljan razlog!
    Nisam se namučila zaista,a i Roko nikada ne ostavlja hranu u tanjuru
    Jede on i slaninu,ja sam pitala konkretno za ručak što vam djeca jedu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •