Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 144 od 144

Tema: ZPB 2005. (19. dio)

  1. #101
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    nisam znala znam kad sam uvodila krutu hranu pola bi bacila slabo je jeo! mi muku mucimo s povrćem,mrkvu pojede u juhici ponekad karfiol,rijetko mahune i tak...do nedavno sam se zbilja brinula koliko malo pojede al sad vise ne,nemogu! i ja sam doma s njim al nisam spremala posebne obroke,smatrala sam da nije potrebno mozda bi bilo bolje da jesam,vidjelo bi se na kilazi...cula sam da koliko dijete naraste do druge godine toliko ce jos narasti do kad bude raslo :shock: ,zabluda ili :?

  2. #102
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    ja jutros zvjeram a od vas ni traga ni glasa, a sad pogledam i imam šta vidjeti
    Mateo
    Dino ~~~~~~~~~~~~~~ da što prije ozdraviš!
    Bera ~~~~~~~~~~~~~~ i tebi da je što manje ljutnje i umora!
    Trak do godine sam pazila, kuhala posebno i bljutavo tj. bez začina. a poslje više ne jer mi doma jako rijetko jedemo pečeno, MM sam malo dresirala kad sam bila trudna s Kalom na bljutavije, pa onda dojenje pa onda drugo, tako da jedemo onako recimo tek toliko da ima začina, Kala i ja jako volimo kuhano i povrće, dok MM ti štrajka. a gaeh Kala obožava i hvala Bogu nikakvih probavnih smetnji nema. ja sam se najviše bojala alergije na voće jer sam ja alergična, al ona ništa :D .
    ona skoro sve jede. recimo nevoli knedle, pa njoj napravim prazne, često puta neće saft i tjesto, pa malti posebno tjesto pa onda safta malo s kruhom i salata na kraju.
    Yasmin gdje siiiiiiiiiiiiiiiiiii?

  3. #103
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    :
    cula sam da koliko dijete naraste do druge godine toliko ce jos narasti do kad bude raslo :shock: ,zabluda ili :?
    ja mislim da je to ipak zabluda. evo ti primjer Kale ona sve tamani zbilja s njom nemam problema, a i kad sam počela s nadohranom nisam išla ovim klasičnim putem nego po svojim osjećajima. i tako ću i s mali jedino što ću njega još kasnije početi nadohranjivati.
    mislim da je najbolje raditi po osjećaju, jer baš kako vele majčina intuicija je neprocjenjiva

  4. #104

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Trak (za praznik)
    Ajna jede sve sem mesa,njega bas ne voli,osim u hrenovkama ili iz sarmica,pazila sam na hranu do nekih 16-18 mj i vise ne,grah jako voli i sve te corbaste stvari,rizu,tjesteninu,a kako smo mi Bosanci,njoj pite i ne idu bas najbolje,luda je totalno za vocem i zamijenila bi ga za svaki obrok ,pa se cesto zezamo MM i ja da ce biti model ,za rucak jede uglavnom sto i mi.
    Kuca mi je u totalnom haosu,cijeli vikend smo se samo svlacili i ponovno oblacili,pa se bas nakupilo,odoh sta radit

  5. #105
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    i ja sam povremeno škicala na našu skupinu tokom vikenda al nigdje nikog a nisam imala šta pametno za pisat,vidim da ste bile aktivne na drugim topicima,bas me je rastužio onaj o mami i dijeci koje tata ostavlja nemogu ni zamislit kako je to strasno!!! vele da nadohrana počinje od 7mj života,nasa je pocela od 12mj do tad je samo cicao a sve što sam mu pokusala utrpat u usta bi ispljunio to mi je bilo najteže razdoblje. što KIAR papa osim cice?

  6. #106
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Nina od 6 mj po tablicama. Kiar je samo na ciki i bit će do 7,8 mj, jedino da baš vidim da mu je malo samo mljeko. tebi je veći bed bio što on ne jede nego njemu, on je s mljekom dobivao sve. meni s Kalom uopće nije bilo da razbijam glavu da li će jesti nešto ili ne dok god je na ciki.
    da a ovo o Toffi je koma zajedno smo bile na proljetnim trudnicama, ma nemogu ni zamisliti kako joj je

  7. #107
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    ja sam znala da je njemu moje mlijeko najbolje bez obzira sto nista drugo nije jeo, :/ vec sto nisam imala potporu okoline u kojoj zivim a to je bitno a ipak je sve dobro izislo jer sam ustrajala u svojoj nakani do kraja

  8. #108
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    evo me tu sam
    ništa novo, imam stalno neke kontrakcije, ali ne one prave iz leđa nego mi se samo trbuh stisne...ajde barem nešto se događa

    cijeli dan sam u nekom pokretu i već sam sad umorna, bilo je tako lijepo vrijeme pa smo bili puno vani na dvorištu, ivan gotovo cijeli dan, uspio je probušiti gumu na biciklu... a već smo i lagere mijenjali koliko se voli voziti, i juri tako brzo, na žalost nisam ga privikla na kacigu, nije mi bilo na kraj pameti... nekoliko puta je pao no super se dočekao i ništa se nije dogodilo
    ima li još netko da vozi biciklić, kako vi sa kacigom?

    inače, nosić opet curi, a i kašljuca, sve ostalo je o.k.
    sutra ide u vrtić, nadam se da se neće jače razboljeti
    nosić nije curio čitavih dva tjedna
    ima već dvije noći kako se budi za piškanje oko 5i ostane budan do 7
    i zanovijeta
    "ja bi meka"
    "ja bi piškiti"
    ne bi mimija"-medo
    "ja bi kakati"
    "ne bi dekicu"
    ja ću mamu kukunku"-cd
    "ja ću snježni grad"- cd sa pričama i pjesmama
    a MM ko hipnotiziran ustaje, ja pošteđena, ali tako i tako ne spavam, ne mogu dok je on budan, nadoknadim preko dana

  9. #109
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Kristijan je tek od 2. godine poceo jesti dosta toga sto i mi
    meso jede zadnjih mjesec-dva, do tada je vise mrljao neg sto ga je jeo
    peceno i pohano smo uveli tek poslije 2. god, mogla bi cak reci zadnja 2-3 mjeseca
    jos uvijek ako pravim jelo koje bi mogla zacini malo vise (ljuca jela) odvojim prije za njega pa nama zaljutim
    u zadnje vrijeme bira luk iz salate pa ga jede
    grah smo rano uveli i nismo imali problema (pratila sam tablicu)

  10. #110
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    juce je prvi put pojeo spagete bolognese
    do juce ih nije htio ni primirisati
    nadam se da ce i druga jela jedno po jedno prihvacati
    ima faze kad povrce slabije jede

  11. #111
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    naši problemi sa jelom su vam poznati, niš pametno nemam za reći na tu temu, sve je jako dobro štimalo do negdje godinu i pol, jeo je SVE (mislim sve njemu prilagođeno, posebno kuhano, po tablici)

    onda je krenulo nizbrdo i traje...
    ja sam sretna kad pojede bilo što, naravno pod tim ne smatram junk i slatkiše
    više volim da pojede kuhano meso, ali ako smlati i pohanu puretinu meni je to super
    u zadnje vrijeme mu je hit tjestenina, kupujem onu integralnu od barille, izvrsna je, ponekad pojede pun tanjur samo tjestenine, ponekad jede sa mesom i saftom
    često radim ribu jer nju voli, juhu obožava ali čistu, bez rezanaca i povrća eventualno kuhano meso kojeg isto dosta voli

    od slatkiša najviše voli napolitanke i milk šnite i neizostavni bananko
    ponekad pojede puding od soje ili čokoladno mlijeko, nije lud čak ni za slatkišima, i jako voli slane štapiće
    e da, i mađaricu, neki dan na ročkasu mi je bilo neugodno, on i njegov tata su navalili




    noćas smo ga deblje obukli za spavanje jer je cijelu noć otkriven i bojim se da se baš nahladio, kad god ga pogledam uvijek je otkriven, sada ispod piđame ima i ljetnu piđamu sa kratkim nogavicamam i kratkim rukavima

    noćas sam cijelu noć imala kontrakcije, ništa nisam spavala, preatrašno, sad odoh nadoknaditi, ivan je u vrtiću a kako mu malo curi nos vrlo je lako moguće da kroz koji dan ostane doma, a onda više nema nadoknađivanja nedostatka sna...

  12. #112
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Odakle da počnem...
    Hvala na čestitkama...iako, bila sam sva jadna.

    Dakle, na put nismo otišli...
    Zašto?
    E zato što smo otkrili da Jure (pa u nekoj manjoj mjeri i mm i ja) imamo UŠENKE/VAŠKE :shock: E upravo slijedom ovih smajlića sam se ja osijećala.
    Nakon početnog šoka, razočarenja, ljutnje...neutješno sam se rasplakala i plakala skoro cijeli petak .
    Je, stvarno me pogodilo i baš sam bila žalosna, uopće to nisam dobro podnijela.
    Najviše od svega, bila sam ljuta na sebe, jer, iako se Jure češkao već danima (da ne kažem tjednima) i prije nego je otišao na Šoltu, JA na to nisam posumnjala, nego sam sve pripisala znojenju i njegovoj ponekad prljavoj kosici...sve do ovog petka, kad mi se upalio kliker i skužih da dijete možda ima ušenke.
    Vjerovali ili ne, ništa se nije vidilo. dok se kosica ne razmakne, a kad ono :shock: :shock: :shock: gnijezdo.
    Nakon hitnih raznoraznih tretmana i budžeta za Terme utrošenog na sve moguće preparate protiv ušenki, odustali smo od puta, jer je izgubio smisao.
    Naravno, obavijestili smo sve s kojimas smo se u zadnje vrijeme družili-hvala Bogu, nema zaraženih!
    A gdje ih je on skupio?Nemam pojma-ako se nisu samostalno izlegle iz njegove prljave kose, dobio ih je u parku prilikom gotovo svakodnevnog druženja sa vrtićkom dječicom, u šetnji s tetom čuvalicom.
    Preko vikenda sam se naradila ko pas, svu robu prokuhala, ispeglala, sve oprala i ususala sa Zepterovim tutto ****m, Juru iščešljavala i "puljala" 4x dnevno...i čini mi se da smo na dobrom outu da se riješimo te gamadi.
    Prekjučer, jučer ni danas ih nisam pronašla u kosici.
    Vidit ćemo.
    Eto, umjesto kupanja u termama, kupala sam se dijelom u suzama, a dijelom u znoju tijela svog
    Ima dana, al, tako sam se veselila, zato me i opalilo mokrom krpom po glavi
    p.s. nadam sa da ćete pročitati moju tužnu ispovijes i nećete me srolati

  13. #113
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    vidim jučer je bilo svega...
    traktorka, praznik i ja u čudu gledam što neki rade, kupuju....a što ćeš kad smo "multinacionalni"
    Patriku sam do godine dana uvijek kuhala posebno jer sam imala vremena i bila doma (samo iznimno kad stvarno ne bih stigla pojeo je i koju (kršitelj koda)ovu gotovu kašicu), uvijek bi me posb eno izldilo kad mu skuham, a on neće, a s obzirom da je bljutavo i bez začina, jedino mogu bacit
    pazila sam što jede i nakon godine dana, ali danom polaska u vrtić to više nije bilo moguće jer tamo je jeo što su mu dali - uključujući smoki, kikiće, hrenovke, poli salame i dalje sam pala doma, ali svjesna da je već probao puno toga što mu ja osobno ne bih dala, automatski to više nije to.
    Nakon godine i pol je počeo jesti sve isto što i mi jer više osim što nisam imala vremena kuhati mu posebno, nije bilo niti nekakve realne potrebe jer bi bez pol problema sam od sebe navalio i na čevape (šiš :shock: ) i smazao par komada, a probavnih problema nikada nije imao. Otkad u vrtiću preko dana ne pije mlijeko puno bolje jede i pojede ručak u vrtiću i još s nama kad dođe doma, a ako mu se baš nešto ne svidi (nekad je obožavao špinat s krumiprom, danas ga više neće), uvijek u pričuvi imamo špeka i pršuta , a naravno i mlijeko.

  14. #114
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ako nekome treba šifrarnik da pročita moje postove u zadnje vrijeme - šaljem na pp
    potrudit ću se polakše pisat, a koji i pročitat prije nego ga pošaljem

  15. #115
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ajme wana... jako mi je žao...

    nismo još imali susreta sa tim nemanima, a nije ih bilo ni u vrtiću, no ivan ima skroz kratku kosu, može li on to uoće dobiti?

    nemoj se ljutiti, ovaj tvoj opis događanja me na kraju i malo nasmijao, na kraju sve te situacije izgledaju tragikomično kad se emocije slegnu, ali zaista mi je je žao što niste putovali...

    stijena, i ja sam nekada kad čitam svoje postove, no NEDA MI SE kontrolirati sve napisano

  16. #116
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    nemoj se ljutiti, ovaj tvoj opis događanja me na kraju i malo nasmijao, na kraju sve te situacije izgledaju tragikomično kad se emocije slegnu, ali zaista mi je je žao što niste putovali...
    znam, ma i meni je sad pomalo smiješno, iako sam bila sva jadna

    I da, nisam Vam rekla najnoviju vijest: OŠIŠALI SMO JURU NA KRATKO!!!!!!!

  17. #117
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    wana, nisam te srolala, al smo pisale u isto vrijeme, pa sam malo :shock: kad sam pročitala u yasmininom postu jer nisam znala o čemu se radi....
    i ja sam prošle godine u našem vrtiću čitala obavijesti da su se pojavile uši, ali mi ih, unatoč vriskovima koji se uredno protežu iz naše kupaonice kad se patriku pere kosa, nismo pokupili prošle godine.
    Iskreno, nekako sam se nadala da toga više nema (doduše ne znam zašto), pa sam se kad sam to u vrtiću pročitala neugodno "iznenadila". Čovjek ipak kad nije u nekakvom bliskom doticaju s nečim takvim, ne razmišlja o tome dok.....mu se ne dogodi

  18. #118
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Wana-u šoku sam i jako mi je žao,i ja sam mislila da je to stara izumrla "bolest"...mogu samo zamisliti kako ti je bilo
    Nadam se da će gamad što prije otići sa novog vlasnika zauvijek i jaaaako me zanima kako Jure izgleda pa kad stigneš fotkaj ga,pliz
    Ako ništa drugo-bar si sve po kući sredila,gledaj to i s vedrije strane,vi ionako imate more pa uživate svaki dan,zar ne?

    Stijena-ništa ti ne brini-ja sam već navikla na svačiji stil pisanja,iako ja priznajem da uglavnom prekontroliram-štreberica

    Yas-nije Ivan ni blesav-mađarica

    A ja samo mogu reći da Roko toliko puno jede u zadnje vrijeme da se već brinem kako će izgledati na proljeće (koliko god to nekom smiješno zvučalo)!

  19. #119
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    Kristijan je tek od 2. godine poceo jesti dosta toga sto i mi
    meso jede zadnjih mjesec-dva,
    peceno i pohano smo uveli tek poslije 2. god, mogla bi cak reci zadnja 2-3 mjeseca
    jos uvijek ako pravim jelo koje bi mogla zacini malo vise (ljuca jela) odvojim prije za njega pa nama zaljutim
    Aj bar me netko kuži,već sam mislila da sam neki frik

    Roko zaista voli jesti sve što dobije a obožava-meso,juhe,svo povrće,favorit mrkva i špinat :shock: ,neki dan se toliko rasplakao vani jer je usred šetnje tražio špinat da bi on jeo
    Voli i pizzu,burek,svo pecivo,a od nedavno jede i sve salate...
    Definitivno je on iznimka,a ne pravilo jer svi njegovi nama poznati vršnjaci uglavnom nisu tako veliki gurmani......

    Yas-mislim da bi moglo skoro,samo neka bude sve ok ~~~~~~~~~~
    Pa jel ti vidiš kako se mi brinemo za tebe nema da mrdneš negdje a da mi već ne napravimo paniku da li si rodila

  20. #120
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Jure jede dobro i svašta.
    Do 1ipo god sam mu kuhala posebno, od tad, jede što i mi, ne iz razloga mog komoda, nego radi toga što želi jesti ono što vidi u našim tanjurima...pa čak i u istom agregatnom stanju .
    Od ljeta sam mu uvela "dva ručka": prije popodnevnog spavanja-juhicu s komadićima mesa i zobenim pahuljicama, a oko 5, ono što i mi ručamo, skupa s nama.

    Obožava sirovi kiseli kupus (u nedjelju na pazaru šeta , u ruci drži kesicu sa netom kupljenim kiselim kupusom i jede li ga jede, a ljudi :shock: ), lešo kupus, krompir, kaule, blitvu, tikvice, mahune, meso, ribu , jaja i raznorazne gadarije...ne voli špinat.
    Trudim se paziti što jede...al teta čuvalica i bake i djede učine svoje.

    U subotu se u St otvorio novi shopping centar JOKER (Joško Kerum -sin vrlog poduzetnika), a blaga Božjega za nas, šopingholičarke :D , sad i mi imamo NewYorker, al nemama OKAIDI

    A kako je yasmin?

  21. #121
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Od ljeta sam mu uvela "dva ručka": prije popodnevnog spavanja-juhicu s komadićima mesa i zobenim pahuljicama, a oko 5, ono što i mi ručamo, skupa s nama.

    Tako i kod nas !

    Morat ću te razočarati,ali NewYorker je meni od ljetos katastrofa,sve nešto bez veze,barem kod nas,čini mi se da je više za tinejđerke :/
    Ali zato Okaidi -obožavam tu trgovinu,cijene su ok,baš sam Roku uzela vunenu kapu za 65 kn i zaista je izbor super i to mi je jedna od najdražih trgovina za klince !

    Inače,ne znam zašto ali meni je Ž. Kerum baš simpa (preko tv-a)

  22. #122
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Inače,ne znam zašto ali meni je Ž. Kerum baš simpa (preko tv-a)
    no comment

  23. #123

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Ajme Wana stvarno mi je zao,mi kad dosli s mora A se stalno cesala,pa sam je tako danima pregledala da mozda nije sto pokupila,panika me pravo uhvatila,na srecu nije nis bilo,nego joj tjeme malo preplanulo,pa je to cesala,a mogu mislit kako je tebi...
    Jure je slatkis pa ne sumnjam da je takav i sa kratkom kosom...
    ...malo se probaj opustit,bice putovanja i nadam se da je gamad nestala

  24. #124
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Inače,ne znam zašto ali meni je Ž. Kerum baš simpa (preko tv-a)
    no comment
    A šta da ti kažem,,,uopće ne poznam njega,ni šta radi po Dalmaciji ali onak-baš mi je cool njuška-i opet

    Bobčica-Roko obožava sve bosanske pite-zeljanicu,krumpirušu,sirnicu....a pravi nam mm-ova tetka,prava Bosanka i ubijamo se u tome!

  25. #125
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    evo Vam ošišani Jure

  26. #126
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    svima ukratko cu jer imam hrpu obaveza... Krenuli smo u vrtic,sad je u fazi prilagodbe od o9-11h sutra možda i malo duže.Njemu se sviđa :D :D al vidim da nista ne sluša,sve ga kratko zaokupi,juri od jednih do drugih,otima igračke,zna se i izderati :shock: na nekoga...navio se 100 na sat!! Valjda ce se nauciti igrati i s drugom djecom i vise slušati sto mu se govori,mislim si do sad je bio samo doma pa je normalno da je življi i slobodniji u vrticu je ipak neki režim ili je sve stvar kucnog odgoja :? Bilo je tek 11h a tete su vec gubile strpljenje,naočigled,necu u detalje,kao da zaboravljaju s kim rade,pa mi ona teorija o tome da u vrticu nauce živjeti,šta raditi,kakav biti pada u vodu nije sve tak bajno kak sam zamisljala al dobro sutra ce biti bolje

  27. #127
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    8) super mi je friz 8) cak puno bolje od duge kose kak je on zadovoljan,kak ste ga uspjeli osisati ipak je bilo oko toga posla mi muku mucimo za malo kose

  28. #128
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    wana zao mi je zbog putovanja i nadam se da cete se uskoro rijesiti tih gamadi
    Jure je presladak i sa kratkom kosom
    ja se mislim da Kristijanu opet pustim kosicu preko zime da naraste

    Kristijan voli slatkise al ja sam stroga sto se toga tice
    kolace jako voli i ja ih pecem za nas dvoje , MM nije ljubitelj kolaca ali voli slatkise
    stroga sam za slatkise samo zbog zubica
    a tome bi mogla dodati da ako pojede nesto izmedju obroka, bilo slatko ili slano, onda nece rucati ili vecerati ovisi sto je na redu :/

  29. #129
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Ja sam se zaljubila.....

  30. #130
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Ok Mare-jel ti to ne želiš mene u Splitu ??
    Ma ne. Ovo ti je više bilo upozorenje: ako dođeš, bit ćeš 'osuđena' na wanu i mene. Tek toliko da znaš.

  31. #131
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    preslatkiš
    vidjet ćeš, draga, koliko ćete odahnuti oko pranja kose (valjda :/ )

  32. #132
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    preslatkiš
    vidjet ćeš, draga, koliko ćete odahnuti oko pranja kose (valjda :/ )
    vjerujem da je veci problem susenje (bar u zimi), tako je kod nas bilo

  33. #133
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    preslatkiš
    vidjet ćeš, draga, koliko ćete odahnuti oko pranja kose (valjda :/ )
    jooooooooooj hvala puno!!!
    ma i meni je presladak, ko mali čovjek....i nadam se da smo ih se VEĆ riješili (ako je to uopće moguće) 2 dana ništa u glavi.
    Al isto ćemo, predostrožnosti radi, svi nakon 8 dana oprati kosu Pedilinom.

  34. #134
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    ajoj, medenjačić mali, presladak je
    ja sma očekivala još kraće, navikla na svog vojnički ošišanog

    MM bi vjerojatno iskomentirao da mu je vrijeme da se ošiša, njemu je i ivan na 1 cm. obrastao

    nikako se ne možemo dogovoriti oko frizure, ali curka će biti pod mojom kontrolom jer on bi vjerojatno i njoj preko glave protrčao sa mašinicom preko ljeta

    hvala na pitanju, dobro sam, ko da i nisam trudna
    bila na šišanju kad smo već kod frizura i malo osvježila boju...

  35. #135
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Ok Mare-jel ti to ne želiš mene u Splitu ??
    Ma ne. Ovo ti je više bilo upozorenje: ako dođeš, bit ćeš 'osuđena' na wanu i mene. Tek toliko da znaš.
    Ah....nadam se da ću barem do mirovine živjeti u Splitu i s tobom i Wanom laganini kafenisati na rivi

  36. #136
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj haribo prvotno napisa
    Kristijan je tek od 2. godine poceo jesti dosta toga sto i mi
    meso jede zadnjih mjesec-dva,
    peceno i pohano smo uveli tek poslije 2. god, mogla bi cak reci zadnja 2-3 mjeseca
    jos uvijek ako pravim jelo koje bi mogla zacini malo vise (ljuca jela) odvojim prije za njega pa nama zaljutim
    Aj bar me netko kuži,već sam mislila da sam neki frik
    radi se i o kolicini "vremena", koliko im se mozemo posvetiti
    da radim npr. od 8-17, sumnjam da bi bas toliko paznje pridavala odvojenom kuhanju :/
    ovako kad sam kod kuce bez obveza (mislim na posao, da me ne bi netko krivo razumio) imam vise vremena za takve stvari....

  37. #137
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    bila na šišanju kad smo već kod frizura i malo osvježila boju...
    znaci spremna si ili

    ja sam MM osisala par sati prije nego sam isla roditi, nakon sisanja on se obrijao i kaze meni "ja sam spreman"....legli spavat i nismo jutro ni docekali nego se morali ustati i u bolnicu

  38. #138
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    nikako se ne možemo dogovoriti oko frizure, ali curka će biti pod mojom kontrolom jer on bi vjerojatno i njoj preko glave protrčao sa mašinicom preko ljeta
    A jesam se nasmijala.... x 100

  39. #139
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    ja sam MM osisala par sati prije nego sam isla roditi, nakon sisanja on se obrijao i kaze meni "ja sam spreman"....legli spavat i nismo jutro ni docekali nego se morali ustati i u bolnicu
    Ovo mi je super.

    Ja sam par dana prije poroda kupila nepromočivu plahtu. Kad sam išla leći, promislila sam kako bi možda trebala staviti plahtu na svoj krevet za slučaj da mi pukne vodenjak, ali sam bila preumorna, nije mi se dalo dizati. U tri ujutro, probudilo me 'nešto', skočila sam. Put od kreveta do kupatila bio je preliven plodnom vodom...

  40. #140
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Helou, nabrzake javljanje, vidim Yas je još u komadu, Jure slatkica a uši.....uf.....sjećam se da je moja mama jednom radila pletenice jednoj maloj susjedi a ono po glavi igranka... :shock: od ušiju, grozno!
    Mi se vratili iz Rovinja, vrijeme, hotel, okolica, sve super! Nije me čekao dječji krevetić na što sam poludjela jer ako mene kao agenta ne čeka kako je onda sa redovnim klijentima ...
    Srećom je krevet bio velik pa smo svi stali. Kupali se u moru, hladno ali godiiiiii! Ostatak sutra, davim se u poslu.....

  41. #141

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Jure je presladak!

    Nemam pojma o čemu ste sve pisale pa se baš puno i ne mogu uključit u neku raspravu. Pa hajde da vidim dokle sam zapamtila

    Yasmin, meni su do pred porod bila samo ta stezanja trbuha, a u bolnicu sam otišla jer je pukao vodenjak. Nadam se da će i tebi tako pa da te trudovi baš ne izmore. Nek ti je dva sata kao i meni.

    Lovro bome skoro sve jede. Na prste mogu nabrojit što neće. Iako ima faze kada neće neku određenu voćku, ali na dan ih pojede 3-4 različite.

    Dalje se ne sijećam.

    Mi smo prošli tjedan bili bolesni u kompletu, Lovro je danas popio zadnju dozu antibiotika radi upale krajnika, Leda je još na ventolinu radi opstruktivnog bronhitisa, a ja imam još par dana antibiotika radi upale sinusa. A prošli vikend ih je poharala viroza pa su istovremeno kurili do 39. Sada još imamo i soor, bradavice me bole kao da sam strugala s njima po betonu, a tek dojenje......brrrrr suze mi teku kako boli.

  42. #142
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Paulita~~~~~~~~~~~~~~~~~ za dojenje i da ubuduce bude bezbolnije!

  43. #143
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Ajme, Paulita! Baš vas je napalo!
    Drž'te se!

  44. #144
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Da se i ja osvrnem na temu prehrane.
    Lovre ne jede puno. Uglavnom ništa novo neće ni probati. Od povrća ne jede gotovo ništa; iznimka su mrkva, krastavac, ostalo u zanemarivim količinama. S voćem sam zadovoljna. Voli i jogurt. E da, jako voli i juhu.
    Što se slatkiša tiče - ne nudim mu ih. Ako traži - uglavnom dam (mliječna čokolada, pez ili cedevita bomboni, tic-tac). Mislim da je tu stvar pod kontrolom.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •