Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 330

Tema: ergo baby carrier

  1. #151
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Prijavljujem jednosatnu šetnju u Ergu! Krenulo je ovako: moram u dućan (2 minute hoda od stana). Ne da mi se izvlačiti kolica. A da riskiram i probam u Ergu? Ako se unervozi, vratit ću se doma i neću imati salatu uz ručak. Ok, idemo se spakirati u Ergo.

    Na kraju je odlazak u dućan, a ujedno i naš prvi izlazak van kuće u Ergu završio kao super šetnja, a M. je na kraju i zaspala! Baš sam zadovoljna!

  2. #152
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Bravo za M i Ergo! Sad će mami društveni život procvjetati

    I mi lijepo pajkimo u Ergu i po 45 minuta, a bez problema i buđenja se i prebacimo u krevetić kad zahrčemo.
    Moram priznati da mi je to preporod s obzirom na to da u kolicima NIKAD ne zaspe , pa sam uvijek trčala kući kad mu se prispava.

  3. #153
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    I mi bili neki dan u setnji dva sata s ergom. Mala spavala cijelo vrijeme...

    Do kad ste drzale umetak za novorodence?

  4. #154
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    I mi bili neki dan u setnji dva sata s ergom. Mala spavala cijelo vrijeme...

    Do kad ste drzale umetak za novorodence?
    Ja ga nisam niti koristila, Klempić je rođen polovicom 6. mjeseca i bilo bi mu prevruće, a i začas ga je prerastao. :-p
    Proizvođač preporuča da se prestane koristiti sa puna 4 mjeseca, a po internetu sam pronašla da ga mame izbace kad dijete počne lijepo držati glavicu.
    Ja sam dobila zeleno svjetlo od pedice sa, čini mi se, 2,5 mjeseca ali ju nije volio, a i nekako je čudno "sjedao" iako je velika beba, podmetala sam mu onaj jastučak iz umetka za novorođenče.

  5. #155
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Moja ima 7 tjedana i bez umetka ne bi moglo... Sad ima oko 4 kg ... Znaci moze se i sa samim jastucicem iz umetka..

  6. #156
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Mi smo kupili ergo i oduševljeni smo- evo dok ovo pišem malena spava u njemu. A ja imam slobodne ruke, jeeeeeee. Zasad je vrijedan svake kune

  7. #157
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    A sad pitanje- u čemu stvarno secete sa klincima u ergu po hladnoći i kiši? Malo mi bezveze hodati u mm-ovoj jakni, rukavi mi dođu do koljena lol
    Jel netko probao obuci bebi jaknu pa u ergo? Jel im to neudobno? Ili da omotam deku oko nje?

  8. #158
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Mi smo bili neku vecer u kratki djir po kvartu I cure (8tjedana) su bile obucene kao I po kuci samo sa pamucnim kapicama na glavi I zamotane u new born kusin. On mi se za sada cini dovoljan jer on grije s jedne strane a s druge ja tj. mm. Doduse u du bas I nije hladno. Bilo je nekih 14. Cak mi se cini da su se malo skuhale.
    E ja sam preko imala djemper koji mogu zakopcati I preko erga ako treba a mm flis . Kad stvarno zahladi mislim im obuci jos jedne hlacice I jaketicu.

  9. #159
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Legal, kakav je taj novi model erga? Materijal, tanak, mekan?

  10. #160
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    A sad pitanje- u čemu stvarno secete sa klincima u ergu po hladnoći i kiši? Malo mi bezveze hodati u mm-ovoj jakni, rukavi mi dođu do koljena lol
    Jel netko probao obuci bebi jaknu pa u ergo? Jel im to neudobno? Ili da omotam deku oko nje?
    Ja sam mu kupila fudrani skafanderic od flisa i kad je bura ga obucem u to i u Ergo. Na glavu pamucnu kapicu, jer od kapuljace nista ne bi vidio. Ja na sebi imam gornji dio trenirke sa kapuljacom i otkopcanu jaknu koja mu stiti rukice (obozava pipkati one trake od Erga pa mu ne stavljam jos rukavice ).
    Nisam primijetila da mu je vruce ili neudobno, malo popustim remencice i picimo.

  11. #161
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam mu kupila fudrani skafanderic od flisa i kad je bura ga obucem u to i u Ergo. Na glavu pamucnu kapicu, jer od kapuljace nista ne bi vidio. Ja na sebi imam gornji dio trenirke sa kapuljacom i otkopcanu jaknu koja mu stiti rukice (obozava pipkati one trake od Erga pa mu ne stavljam jos rukavice ).
    Nisam primijetila da mu je vruce ili neudobno, malo popustim remencice i picimo.
    isto ovako smo mi cijelu prošlu zimu, svaki dan. u skafander, pa u ergo. ja deblju majicu i otkopčanu zimsku jaknu. ergo prilagodiš debljini skafandera. naspavao bi se tako bez problema

  12. #162
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja sam hodala u MMovoj jakni. nije puno visi od mene, pa mi nije bila ogrmna. islim da bi moja poludila od vrucine u skafanderu pa u ergu, no iskreno nisam porbala pa ne mogu tocno reci.

  13. #163
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Jučer sam je obukla u zimsku jaknicu, na noge cizmice i na glavu kapu i u ergo- spavala je ko top u šetnji
    Ja sam imala otkopcanu dugu jaknu koja joj je pokrivala rukice i nogice.

    I još jedna stvar- obzirom da sve stavlja u usta tako cucla remene od erga- postoji li nešto sto mogu staviti gore a da se moze skinuti i oprati? Neka mala zaštita samo za taj dio koji joj dođe kod usta?

  14. #164
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    imaš originalnu zaštitu od erga, pogledaj npr. ovdje

  15. #165
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Performance je mekan I tanak, definitivno prozracniji od standard I organic. I nekako mi se cini manji od organica. Kao da je skrojen s manje materijala. H ga je jucer nosio, moj je organic.
    Isli smo s njima na vrh Petke(obliznje brdasce, niti 200 m visine , to im je prvo "planinarenje". A I meni nakon skoro godine dana (prvo zezla koljeno a onda cuvanje trudnoce)
    Ja sam prokuhala. E a nakon toga kad smo usli u dm, G se razderala jer joj je bilo vruce, em od mene I new born inserta, em od pregrijane butige. Vanka uopce nije bilo toliko hladno ali nasi ljudi valjda griju I oblace se prema datumu a ne prema temperaturi.

  16. #166
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Citiraj phiphy prvotno napisa Vidi poruku
    imaš originalnu zaštitu od erga, pogledaj npr. ovdje
    E to je to, super, hvala ti puno nisam uopće znala kako da to uguglam

  17. #167
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    Performance je mekan I tanak, definitivno prozracniji od standard I organic. I nekako mi se cini manji od organica. Kao da je skrojen s manje materijala. H ga je jucer nosio, moj je organic.
    Isli smo s njima na vrh Petke(obliznje brdasce, niti 200 m visine , to im je prvo "planinarenje". A I meni nakon skoro godine dana (prvo zezla koljeno a onda cuvanje trudnoce)
    Ja sam prokuhala. E a nakon toga kad smo usli u dm, G se razderala jer joj je bilo vruce, em od mene I new born inserta, em od pregrijane butige. Vanka uopce nije bilo toliko hladno ali nasi ljudi valjda griju I oblace se prema datumu a ne prema temperaturi.

    Mislim da taj model u americi zovu Travel... Sigurno da je onda zgodan, pogotovo za planine

    Mi smo isto ciljali Petku, al zavrsili po Gorici. Dvaput je dojila u ergu, srecom se cica smanjila pa smo uspjeli, iako kad se zagrcla tokom LD sve sam zivo smocila, i kosa joj je bila mokra... Upsss...

    Mi smo obukli svi pamucne trenirke gore, i skuhali se. Mislim da bi malena u ergu mogla biti samo u bodiju.
    Imamo jos ok temperature mi na jugu

  18. #168
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    mi smo baš jučer nabavili zvijezdano crni i danas ga isprobali čim se osušio... naravno, prvo je zagrizla oba remena... zanima me ima li ovih zaštitnih remenčića u crnoj boji... na ovom linku koji ste stavile vidim samo bijele i krem...

  19. #169

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ajme na sto muka sam
    dobila sam za babine boba sleepy maramu ali cura nije oduševljena, doduše već par dana nisam je niti pokušavala staviti, ustvari ona nije oduševljena uopće tim nošenjem prema meni

    ima 5,5 kg i 2,5 mj. sad me guloza ergo b.c. ali ne znam

    nažalost nema u Splitu barem po ovoj njihovoj stranici nigdje za probati ju i kupiti, a i cijena je boli glava
    pa me duša boli dati puste pare za nju, a da ne želi u nju ili da pričekam da napuni malo više mj. možda će onda htjeti
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 24.11.2013. at 22:51

  20. #170
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Kad bude malo veca- moci ce u ergo na bok...

    Pa valjda ima koja splicanka tu s ergom, pa da probas,... Iako na osnovi jednog puta ne mozes zakljuciti voli li ili ne... Iako cak i najveci protestanti vrlo brzo zavole ...
    Posljednje uređivanje od S2000 : 24.11.2013. at 23:37

  21. #171
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Blekonja ja ti mogu samo reci sa moja ne trpi nošenje prema meni i ja sam svjesno riskirala kupujuci je ali u ergu obožava biti.
    123beba ja mislim da ima samo bijelih i krem, barem ja nigdje nisam našla drugačije.

  22. #172
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    nekako mi se cini da za tu svrhu grickanja naramenica moze posuziti i onaj produzivac za bodije. Lijepo omotas, zakacis drukere i vozdra. A ako nemas produzivac mozes izrezati od starog bodija dijelove s drukerime s dvije strane, spojiti i zasiti. Sad ako imas crni bodi...

  23. #173
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    I mi smo se dvoumili između Erga i Pognae i na kraju uzeli ovaj drugi jer je nešto jeftiniji, zanima me s koliko ste kg i mjeseci stavljali dijete u to? Moj ima sad preko 6 kg vjerojatno i skoro 3 mj. Na internetu negdje piše od 5,5 a negdje od 7 kg i kad može dobro držati glavicu. Meni se čini da ovaj moj već sad dobro drži glavu pa nisam naručila onaj umetak za novorođenče...

  24. #174
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    mi imamo 6 kg i lijepo drži glavu pa nisam uzimala dio za novorođenče...

  25. #175
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Beba123 dobro da nisi jer ne bi ni stala beba. ja se nadam da ce moja O uskoro imati bolju kontrolu nad glavicom jer uskoro vise ne stane u new born kusin. bas pise na pakiranju da je za bebe do 5,5 kg. onda ce jedan na prodaju a drugi na posudbu.

  26. #176
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ako vise ne bude stala u umetak, mozda moze samo s onim malim kusinicem sto se nalazi u umetku...

  27. #177
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Onda sam dobro odlučila u vezi tog umetka, još dok to stigne i držanje glave će se poboljšati

  28. #178
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    nekako mi se cini da za tu svrhu grickanja naramenica moze posuziti i onaj produzivac za bodije. Lijepo omotas, zakacis drukere i vozdra. A ako nemas produzivac mozes izrezati od starog bodija dijelove s drukerime s dvije strane, spojiti i zasiti. Sad ako imas crni bodi...
    nisam niti znala da postoje produživači bodija... di to ima za kupiti?

  29. #179
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    www.eko-butik.com/produzivacbodic

    Super stvar pogotovo ako su i platnene pelene pa je guza veca. Mi jos stanemo u bodije br 56 s produzivacem. A bez produzivaca 62 su vec mali...
    Posljednje uređivanje od S2000 : 01.12.2013. at 23:09

  30. #180
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    samo sam čula da ne paše na sve bodije, pa sad ovisi koje bodije imaš

  31. #181
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    tamo pise na koje pase... ja imam HM sve, i na njih pasu... na C&A ne pase

  32. #182

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    sto juznije to tuznije
    Postovi
    19

    Početno

    i ja imam sivi sa zvjezdicama i divan je, ali jos ga nisam pocela nositi..imam i umetak ali sam od pocetka u boba wrap marami nosila malenog i nisam ergo. maleni ima sad 3 mj i 6600g tako da taj umetak vise nece ni sluziti. ono sto me zanima je kako nositi bebu u tome a bez umetka jer mislim da bi mu bilo pretijesno.. glavicu drzi dobro, ali kud s nogicama?? kako njih drzati? uopce nemam ideju

  33. #183
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    nogice mu izbaci van, mislis da ne moze tako?

  34. #184
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    mislim da mozes izvaditi onaj kusin iz newborn inserta i nekako mu njega staviti kao potporu na "dno" a nogice idu vanka. pogledaj malo po you tube-u.

    moje cure imaju po 6 kg i mi jos uvijek koristimo newborn. ne znam nekako mi se jos cine male. mozda i grijesim. pokusat cu bas sad za vikend staviti barem G bez inserta. O jos uvijek slabo drzi glavicu pa njoj definitivno jos treba.

  35. #185

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    sto juznije to tuznije
    Postovi
    19

    Početno

    @mikka ja i u marami muku mucim bi li nogice vanka
    @ legal morat cu pogledat po youtubeu, htjela bih to dobro napravit pa cu vjerojatno pregledat 50 tis videa i opet ne nosit ga haha
    na maramu sam navikla..a bila sam sigurna da cu ergo vise nosit cijelu opremu imam, ali iskoristit ce se sve cim prva bura zapuse

    ovaj moj bandit je bas velik nekako ali mozda bih ga i mogla u umetak ubacit, samo mislim da ce negodovat..tvoji su se navikli od pocetka

  36. #186
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Moja dobro drzi glavu, ali kad ju stavim bez umetka ona je cijela u ergu, glava joj uopce ne viri. Za mj dana moram vratit posudjeni umetak, tad ce imat 5 mj i trebala bi lijepo biti unutra.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  37. #187
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja sam otpocetka nosila nogice vani, doduse ne u ergu, nisam ga imala tad nego u marami ili slingu

  38. #188
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Lakse je u marami nogice van. Ali ergo je krojen bas sa sirokim donjim dijelom i malim bebama nije lako napravit toliki raskorak

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  39. #189
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    to ja zizu odgovaram, za maramu

    a ergo ja mislim moze od 3-4 mjeseca nadalje s nogama vani

  40. #190

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    17

    Početno

    ja sam svoju nosila u ergu od trećeg mjeseca (prema savjetu ortopeda), prvo s umetkom. umetak smo izbacili s pet mjeseci (velika beba, dobro je držala glavu).
    noge su joj bile vani od početka nošenja (3. mjeseca).
    a iskreno, nisam ni znala kako bi joj "složila" noge da joj budu unutra.

  41. #191

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    sto juznije to tuznije
    Postovi
    19

    Početno

    gledala sam po youtubeu da vidim kako oni to bez umetka, upravo zbog donjeg dijela..ali sve su to vece bebe ili lutke :D najjace kad mi s lutkom pokazuje. jedna umjesto umetka stavi zarolanu deku pod guzu, ali ne znam..ako tko pokusa, nek javi.
    @ mikka evo ovih dana i mi s nogama vanka u marami ) i vise mu se svidja, naravno

  42. #192

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    sto juznije to tuznije
    Postovi
    19

    Početno

    neki dan je dijete s dragim bilo u ergu i guštalo, ali on kaze da su ga malo boljela leđa. ocito nije bilo dovoljno zategnuto

    danas sam ja pokusala s ergo..i imam sve osjecaj da ce mi one naramenice skliznuti...onda stisnem jace, i imam dojam da mu je onda trbuh previse stisnut uz mene
    i malo je negodovao
    tako da ne znam koliko to stisnuti i koliko zategnete onu kopcu preko leđa sto ide i sa strana?
    ajde, iskusne ergo mame, pomagajte

  43. #193
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Jesi pomaknula remencice za svoje dimenzije nakon muza? Kako ce ti skliznuti naramenice kad su na ledjima spojene? Ne zaboravi da se na ledljima kopca moze otezati i zatezati, te pojerati gore dolje.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  44. #194

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    sto juznije to tuznije
    Postovi
    19

    Početno

    ma naravno da sam pomaknula
    ja sam naviknula na maramu gdje je sve to mekše i cvrsce pa mi je čudno

    ali mene najvise muči koliko stegnuti to..da ne bude prelabavo, a opet da ne bude previse stisnuto da njemu ne smeta
    jer sam imala osjecaj da mu smeta

  45. #195
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Pa, ako nije navikao na nošenje u ergu onda mu smeta jer je drugačije.

    Po meni sve treba biti dosta stegnuto, pojas u struku obavezno, naramenice i traka na leđima toliko da se osjećaš skroz sigurno sa djetetom unutra.
    Da se možeš sagnuti pridržavajući mu glavicu bez ustručavanja i da dijete ne poskakuje i leluja dok hodaš, to mi je najbolji pokazatelj.

  46. #196

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    sto juznije to tuznije
    Postovi
    19

    Početno

    Maramu obozava, ali buduci da je vec tezi postao, htjela bih ga u ergo ponekad ubacit.
    Naviknut ce se
    Citala sam i da mame djecu mladju od 6 mjeseci nose bez umetka samo da onaj jastucic iz njega ostave pa ga posjednu na njega..u tom slucaju kako bi mu noge isle?

  47. #197
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Isto kao i da je s cijelim umetkom. Mi nikad nismo noge u umetku stavljali vec ko zabica izvan... nespretno za objasnit

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  48. #198
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Zizu prvotno napisa Vidi poruku
    Maramu obozava, ali buduci da je vec tezi postao, htjela bih ga u ergo ponekad ubacit.
    Naviknut ce se
    Citala sam i da mame djecu mladju od 6 mjeseci nose bez umetka samo da onaj jastucic iz njega ostave pa ga posjednu na njega..u tom slucaju kako bi mu noge isle?
    Moj malac više ne stane u umetak. ima 3mj i 7400gr. nosim ga samo u nosiljci bez umetka i jastučića. u prijelaznom razdoblju stavljala sam jastučić i nogice prema van, al mi je to bilo nekako nezgodno.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    sto juznije to tuznije
    Postovi
    19

    Početno

    Ovaj moj ima malo vise od 8kg i 4 mjeseca..bez umetka cemo pokusat i s nogama vanka onda. Dovoljno je dug i drzi dobro glavicu, jedino mi je zbog kukova taj polozsj bio malo dvojben dok su jos mali

  50. #200
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Zizu prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj moj ima malo vise od 8kg i 4 mjeseca..bez umetka cemo pokusat i s nogama vanka onda. Dovoljno je dug i drzi dobro glavicu, jedino mi je zbog kukova taj polozsj bio malo dvojben dok su jos mali
    ergo stalno ističe da beba u nosiljici ima pravilan položaj kukova pa se nekako s tim vodim, a nije da je cijeli dan u njoj. dva do tri puta tjedno idemo u šetnju sa nosiljkom po sat-dva.

Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •