Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 330

Tema: ergo baby carrier

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno ergo baby carrier

    malo sam razgledavala za klokanice i vidjela ergo baby carrier.da li netko ima iskustva s tim,jel zadovoljan i da li je ta klokanica uopće dobra za djecu?

  2. #2
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno Re: ergo baby carrier

    Citiraj lasica prvotno napisa
    malo sam razgledavala za klokanice i vidjela ergo baby carrier.da li netko ima iskustva s tim,jel zadovoljan i da li je ta klokanica uopće dobra za djecu?
    osobnih iskustava nemam, ali sam na The Baby Wearer forumu pročitala kako ju mame hvale. meni se čini najbolja od tih nosiljka tipa klokanice. a i lijepe su

  3. #3
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Ja sam stekla dojam da je to kao mei tai s kopcama; s tim da ima i umetak za novorodjence. I ja sam cula samo pohvale za ergo. (Ali se ipak ne bih odvojila od mei taija.)

  4. #4
    mamabanana avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    u službi njihovih visočanstava
    Postovi
    287

    Početno

    Ergo je tkz soft structured carrier (SSC) i ima sve odlike 'dobrih' nosiljki. slican je mei taiju, ali je vise strukturiran (kao sto i samo ime kaze ) - naramenice kao kod ruksaka, oko struka isto zadebljanje... zvuci dosta udobno. poznam jednu mamu koja ga ima i super je zadovoljna.

    od drugih brendova SSCa tu su Beco, Yamo, Piccolo... drugi mi vise na padaju na pamet, ali ih sigurno ima

  5. #5
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    puno hvala curke! ma imali smo neku chicco klokanicu 0+ sa umecima za novorođenče,ali je bio tak mali i nije stao u nju pa smo kupili maramu.međutim,marama je dobro funkcionirala dok je bio skroz mali,a sad ima 9 kila (sad brijem i više) i užasno mi je u marami,klokanica mi je puno udobnija i spretnija i super mi rasporedi teret,no kako je ova chiccova do 9 kila jedva stane više u nju pa razmišljamo o nekom "kompromisu",da baš nije ono klokanica a da nije ni marama.pa sam naišla na ovaj i činio mi se ok.pogotovo jer je za "bebe" do 20 kg.kako je krenulu,kažem ja svojoj pedici,mi ćemo ga uskoro sa viljuškarom prevoziti. 8) inače nije bio neki nosač,više je volio brljati po podu,ali sad nadoknađuje.

  6. #6
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    kupila! u popolinu u grazu,89 eura.jaako zadovoljna,preporodilo me!

  7. #7
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj lasica prvotno napisa
    kupila! u popolinu u grazu,89 eura.jaako zadovoljna,preporodilo me!
    :D

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Može neki link da vidim kako to izgleda? Nama treba nešto jednostavno za tatu a i meni za na brzaka.

  9. #9
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    http://www.ergobabycarrier.com/gallery/2/

    evo gallery.stvarno je udobno.osjećaj je kao da je u marami,ali je sve "gotovo" tj. "složeno".i ne mora se peglati.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Wow! Stvarno super izgleda! I MM se zapalio, biće kupovine :D

  11. #11
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    čuj,sve je to individualno,ali evo stvarno mi je super ta nosiljka.jučer sam ga baš duže furala u njoj i nisam ni osjetila,niti ja, niti je njemu bilo nažuljano onako između nogu,kad je zaspao sam mu stavila kapuljaču....ma super.jedino kad se nosi beba od napred,malo je teže instalirati tu kapuljaču tj.teže ju je zakopčati iza (mislim kad si sam i nefleksibilan ),ali sam to nekako izvela tako da sam spustila naramenicu pa onda.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    A jesi je naručila baš sa ove stranice? Nisam ljubitelj on line kupovine pa ne znam kako to ide...

  13. #13
    Pups avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    279

    Početno

    Mene jako zanima ta nosiljka... pa daj molim te reci je li glomazna, tj. zanima me bi li bila ok za nešto manje ljude? Ja sam 162cm i 55 kg. i strah me kupiti ako će mi biti preglomazna. Pročitala sam u nekim reviewima da se žene žale da ju ne mogu podesiti jer da su valjda one premale...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    123

    Početno

    Lasice gdje je taj dućan Popolina u Grazu? I mi smo zainteresirani za kupnju.

  15. #15
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    mi smo kupili u popolinu u grazu.to ti je dućan u annenstrasse koja ti je odmah pored njihovog glavnog kolodvora i blizu dućana c&a.
    ne bi preporučila nosiljku jako sitnim ljudima,više zbog prilično širokih naramenica nego glomaznosti same nosiljke.ono,ako imaš ful uska ramena,onda ti je ovo možda too much.

  16. #16
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    www.popolini.at

    Wien:
    Popolino Direkt
    A-1230, Schuhfabrikgasse 17/2,
    Tel: +43 (0)1 8038767
    Mo. - Fr.: 9 bis 18 Uhr
    Sa.: 9 - 13 Uhr

    Graz:
    Popolino
    A-8010 Graz, Annenstraße 32
    Tel.: +43 (0)316 727600
    Mo. - Fr.: 9 - 18 Uhr
    Sa.: 9 - 17 Uhr

    Salzburg:
    Popolino
    A-5020 Salzburg, Minnesheimstraße 30,
    Tel.: +43 (0)662 64 08 77
    Mo. - Fr.: 9 - 18 Uhr
    Sa.: 9 - 12:30 Uhr

  17. #17

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    123

    Početno

    Lasice puno hvala.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    28

    Početno

    Lasice, može li se beba nositi u ergu tako da gleda i naprijed i može li se nositi i na boku?

  19. #19
    mamabanana avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    u službi njihovih visočanstava
    Postovi
    287

    Početno

    prema naprijed ne, na boku da.

  20. #20
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    naprijed ti inače vele da ne nosiš bebu,nije dobro za kičmu i kukove čini mi se,mislim da ima i ovdje negdje topic o tome :? mi smo ga par puta tak furali u chiccovoj dok nismo čuli da se ne smije,jer oni uredno to reklamiraju kao može se i super je.a da je super njemu bilo prema naprijed je-obožavao je to.smola. 8) sva sreća da smo doslovno možda tri puta ga tako okrenuli.iako mali broj puta imao je apstinencijsku krizu kad smo ga stavili " normalno"

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    420

    Početno

    dižem temu!


    zanima me ima li tko novih podataka o ergo baby carrier jer bih ju kupila.
    treba mi nosiljka za veću djecu tj. do minimum 20 kg a kako je netko napisao da ima u Gracu uputila bih se i tamo samo da znam da je to još tamo.


    btw. do sada sam koristila mei tai i iznimno sam zadovoljna međutim kako je dijete već veliko ne mogu ga više nositi naprijed a ne mogu na leđima jer onda moji "prednji atributi" dolaze do izražaja.

  22. #22
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    onda u grazu odi do popolina ima ih,samo ne znam više koje boje.definitivno ih preporučujem za veću djecu,stvarno se ne osjeti težina.mi ćemo možda,ali vjerojatno ne ,ići ovaj vikend u graz pa ako ipak odemo,javim koje imaju.

    tu je link kako doći do njih http://web2.cylex.de/anfahrt/popolino-4482521.html

  23. #23
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Evo ja jucer nosila prvi put bebu u pognae na dulje staze - dva puta po ca. 2h
    Prednosti: stvarno, ali stvarno brzo se stavlja beba u njega (negdje u rangu slinga) mogu bez frke se sagnuti i zavezati cipele, mogu stariju dici na ruke (na kratko) bez da me strah da ce beba ispasti iz nosiljke (sto me sa slingom strah), kad je dobio malo siz da mu je dosta nije se mogao iskobeljati kao iz slinga
    Mane: malo me nazuljalo remen za hlace na kuku (ne mogu bez remena - spadaju mi hlace), smijesno izgleda ako ga ne skinem sa sebe dok nemam bebu (inace sam navikla nositi sling na sebi i kad ne nosim bebu), mali malo slabije vidi van (ali zato intenzivno zvace naramenice - morm hitno nabaviti ono za zvakanje sto se stavlja, nosiljka je bila jaaaako mokra od zvakanja)

    Mislim da je to bila dobra investicija, ja sam za sada jako zadovoljna, danas idemo na izlet i pretpostavljam da ce mali vise-manje cijelo vrijeme biti u nosiljci, pa mozda stignem isprobati i headrest (on inace jako slabo zaspi u nosiljki, ne znam zasto, treba mu sto godina i da je premoren. Ali srecom ne cvili ni ne place kad je premoren, samo kad je gladan...)

  24. #24
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja jucer nosila prvi put bebu u pognae na dulje staze - dva puta po ca. 2h
    smijesno izgleda ako ga ne skinem sa sebe dok nemam bebu (inace sam navikla nositi sling na sebi i kad ne nosim bebu)
    Napravi ovako http://www.bobafamily.com/support/bo...r/lucia-style/. To sam ja radila sa svojom nosiljkom i super je.

  25. #25
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj In love prvotno napisa Vidi poruku
    Napravi ovako http://www.bobafamily.com/support/bo...r/lucia-style/. To sam ja radila sa svojom nosiljkom i super je.
    Hvala, super prijedlog (nakon kojeg sam se osjecala blesavo da se sama nisam sjetila)

    Inace, mali je jucer bio 4h u komadu u nosiljci, od toga je prvih tri sata bio budan (ja to stvarno ne kuzim, kako ga ne uspava, starija nije nikad mogla izdrzati dulje od 1h a da ne zaspi, ovaj nikako pa nikako, cak ni na cici nije zaspo kad sam mu dala u nekoj pauzi za sladoled), onda je napokon zaspao pa sam uspjela ubaciti i taj headrest, i moram priznati da je zgodna stvar, moze se staviti nakon sto beba zaspi i dobro mu je drzalo glavu, nije nimalo klimatala a s druge strane nije bio ni previse priljubljen, taman da moze disati. Cak sam i kapuljacu navukla jer je sjalo sunce. I evo jutros me samo bole noge, ledja ne

    Jos da je mali odspavao makar malo dulje, ali ne, pol ure max i opet budan, ali srecom miran...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 25.04.2012. at 08:55

  26. #26
    Diami avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    486

    Početno

    U Grazu ih ima na više mjesta - osim u Popolinu, ima ih i u Kiki, u XXX Lutzu i još nekoliko trgovina.

    Evo popisa sa njihovih stranica
    8020 Graz, XXXLutz GmbH, Karlauergürtel 24
    8020 Graz, Leiner Rudolf GmbH, Annenstraße 63
    8041 Graz, Baby-Walz, Murpark Ostbahnstraße 3
    8054 Graz-Straßgang, KIKA, Kärntner Str. 287

  27. #27
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    ja sam svoj kupila rabljeni, na e-bayu - ako imate mogućnost preporučam jer i nakon nekoliko godina nošenja i pranja u veš mašini on i dalje služi svrsi bolje od bilo koje nosiljke koju sam imala prilike probati!

  28. #28
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    Jel tko kupovao online osim preko ebaya i ako da sa koje stranice?

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    420

    Početno

    Citiraj lasica prvotno napisa
    onda u grazu odi do popolina ima ih,samo ne znam više koje boje.definitivno ih preporučujem za veću djecu,stvarno se ne osjeti težina.mi ćemo možda,ali vjerojatno ne ,ići ovaj vikend u graz pa ako ipak odemo,javim koje imaju.

    tu je link kako doći do njih http://web2.cylex.de/anfahrt/popolino-4482521.html


    hvala na odgovoru!


    to mi i dalje ostaje opcija međutim ja tuka napokon skužila kako se dijete nosi na leđima u mei tai-u i ispada da je jednako dobro kao i naprijed.


    ja sam prvo mislila da se ove trake križaju naprijed a kada to napravim izgledam božetimesačuvaj jer mi se cice izbace!
    zato sam otišla na pixiekid i vidjela da se to veže sasvim drugačije tako da ću uzeti tu nosiljku samo ako je znatno bolja od mei taia.

  30. #30
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    Za one koji su ga kupovali u Grazu, da li imaju organics liniju i da li imaju sport? MM je malo veci, a voljela bi da i njemu pase. Inace, kakav je izbor boja?

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno

    Citiraj mozarela prvotno napisa
    dižem temu!


    zanima me ima li tko novih podataka o ergo baby carrier jer bih ju kupila.
    treba mi nosiljka za veću djecu tj. do minimum 20 kg a kako je netko napisao da ima u Gracu uputila bih se i tamo samo da znam da je to još tamo.


    btw. do sada sam koristila mei tai i iznimno sam zadovoljna međutim kako je dijete već veliko ne mogu ga više nositi naprijed a ne mogu na leđima jer onda moji "prednji atributi" dolaze do izražaja.
    A zar nije mei tai do 3 godine starosti?? Tako mi je rekla jedna teta šivalica :?

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    808

    Početno

    Ja imam Manduca nosiljku.
    Vrlo je slicna Ergu,no ipak meni ljepsa.
    Super je udobna,moze se nositi na trbuh,na leda i na bok. Cak od rodenja.
    Svugdje je proporucaju odmah iz marame kao najbolju nosiljku.
    Istina da i kosta,ali ja je jaaaako volim,spasila me nebrojeno puta

  33. #33
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    Evo kupih u Grazu Ergo, ima ga i u Rudolph Leiner. Htjela sam pitati da li netko ima infant insert i kako se koristi sa njim?

    Ja sam ga kupila, ali izgleda da ga je moj sin prerastao iako je samo dva mjeseca. On se ne voli nositi onako sa nogama sa strane kako preporucuju na njihovom sajtu. A na mom prospektu je polozaj gdje je bebica vertikalno, no izgleda da je insert pre mali za takav polozaj.

    Ima li netko slicnih problema i kako ste ih rijesili?

  34. #34
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno Re: ergo baby carrier

    Citiraj lasica prvotno napisa
    malo sam razgledavala za klokanice i vidjela ergo baby carrier.da li netko ima iskustva s tim,jel zadovoljan i da li je ta klokanica uopće dobra za djecu?
    ja ga imam, mrak je. mi smo bili vježbači, tako da sam pomno birala što ću (osim marame) kupiti.
    ergo nema veze sa običnom klokanicom, tj. on uopće nije klokanica. u klokanici dijete je u neprirodnom položaju u kojem mu se krivi kičma, a noge vise u zraku bez potpore. to mora da je neudobno za poludit. u ergu nogice su poduprte na pravilan način pa i kičma stoji ravno.
    osim što je malo skuplji od ostalih nosiljki, definitivno je odličan. ja sam naš kupila rabljeni na e-bayu, i još uvijek se nosimo, a P ima 2 i pol.

  35. #35
    YellowSky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    162

    Početno

    jel ima slucajno u ljubljani ili zagrebu da se kupi...?

  36. #36
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    koliko ja znam ne.
    inace balerina ima 2 godine i 3 mjeseca, a bc 4 godine. oboje ih znam nositi u ergu. morm priznati da hvala jednoj forumasici koja me prosvijetlila

  37. #37
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    [quote="TIGRICA"]
    Citiraj mozarela prvotno napisa
    A zar nije mei tai do 3 godine starosti?? Tako mi je rekla jedna teta šivalica :?
    mislim da može do kad dijete hoće i do kad ti možeš.
    Na netu sam vidjela čak i fotku gdje je jedna žena uprtila drugu (odraslu ženu) na leđa u MT - ok, obje su bile neke sitne Japanke i nisu sigurno daleko tako hodale, mislim da je to bilo za foru da se pokaže kako je MT prilagodljiv raznim veličinama i izdržljiv.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Citiraj YellowSky prvotno napisa
    jel ima slucajno u ljubljani ili zagrebu da se kupi...?
    ... i ja se pridružujem pitanju . Zna li netko?

  39. #39
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    U Zagrebu nema, a za Sloveniju nisam sigurna. Kad sam gledala popis ducana gdje se moze kupiti, Slo nije bila na listi. Znaci najblize u Grazu...

  40. #40
    Bumble avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    16

    Početno

    Citiraj LoveLight prvotno napisa Vidi poruku
    U Zagrebu nema, a za Sloveniju nisam sigurna. Kad sam gledala popis ducana gdje se moze kupiti, Slo nije bila na listi. Znaci najblize u Grazu...
    Samo htjedoh primjetiti da se Ergo sad može kupiti i u Zagrebu . Na baneru ovog foruma je link na FB stranicu od Erga, a tamo su valjda svi podaci kako do njega doći. Pa tko voli, nek izvoli . Moje frendice su bile oduševljene Ergom (mi nismo probali, marama nam bila dosta).

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ok, hvala. Dvoumila sam se između mei tai-a i erga. Odlučila sam da ipak idemo po ergo u Austriju.

    No još nešto mi pada na pamet. Pročitala sam u jednom od prethodnih postova da u Kiki u Austriji ima za kupiti ergo. Zar nije logično da ga onda ima i Kika u Zg? Ili Kika u Austriji nije isto što i Kika u Zg?

  42. #42
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    Mislim da ga ima u Kiki u Austriji. Isto je, ali ocito u Austriji imaju veci i bolji izbor nego kod nas. Ako idete u centar Graza, ima ga za kupiti u Leiner Rudolf robnoj kuci u Annenstrasse.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Hvala, idemo u Graz.

  44. #44
    YellowSky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    162

    Početno

    Moj bebe se izvija u ergu :/ npr prodjemo pored bandere, on se izvije skroz da je vidi: ledja ka nebu, lice ka nebu, bas gadno deluje :shock: ne znam kako da ga sprecim, ni je li to opasno... znam da ne moze da ispadne, al se plasim za njegovu kicmu.

  45. #45
    TTiL avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    UK
    Postovi
    185

    Početno

    Evo, nakon 14 mjeseci se jos uvijek intenzivno nosimo u nasem Ergo baby carrieru, pa bi ga tu pohvalila i preporucila...
    Bas mi je super, mekan, udoban i dijete od 11 kila nosim bez problema.
    bas ga volimo

  46. #46
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ja nemam Ergo, ali imam slicnu nosiljku i stvarno je super. Imala sam i mei tai ali ova nosiljka mi je puno bolja i udobnija. Srednjeg klinca sam prenosila u mt jako jako puno ali su me još uvijek, kakogod ja to smotala i svezala, boljela ledja. I ramena. Sa malim smo nabavili taj carrier, bila sam malo skepticna u pocetku, ali stvarno je zakon. Neznam zašto ali valjda meni više odgovara to što je jako podstavljen oko struka i na ramenima, i paše mi ona traka koja se spaja na ledjima (ili na prsima kada je dijete na ledjima), nekako mi je puno udobniji od mt...A možda sam imala krivi mt pa su neki drugi bolji

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    47

    Početno

    mame koje ste probale i ergo i mai tai, zašto vam je ergo/mei tai bolji? Naime, ja ima i jednu i drugu nosiljku ali ipak bebača najčešće nosim u MT-u jer se meni Ergo čini ipak malo preglomazan (je cool je i više "daddy friendly" ali opet malo too much). Kad njega imam na sebi, osjećam se kao oklopljena što nemam s MT-em. Udobnost nije upitna ali ipak...

  48. #48
    tihicka

    Početno

    da li netko ima kakav info o Wilkinet nosiljkama?

  49. #49
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    a jel se netko želi rješiti neke svoje nosiljke??? aa??? ELLY07 MAYBE?
    ja kupila mei-tai ali nisam prezadovoljna, iako je pixikied, prošao je već nekoliko djece i spužvice više nisu spužvaste i neznam, nije mi nekako udobno previše!! ja bi ergooo ili nešto slično!!
    Posljednje uređivanje od kudri : 23.12.2010. at 15:22

  50. #50
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    nitko se ne zeli rjiesiti ergo baby-a, a?
    Posljednje uređivanje od S2000 : 07.03.2011. at 22:59

Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •