Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 143

Tema: H2O čistač na paru

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno H2O čistač na paru


  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    imam ja predjeda od ovog svemirskog čuda -cento gradi

    eno ga na ormaru, lovi zjake

  3. #3
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno

    Vidjeh gotovo identičan u Quelle katalogu za 499kn.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    59

    Početno

    imam ja od zeptera...
    kupila prvenstveno zbog fuga kad smo uselili u stan, ali bez nekog sredstva za izbjeljivanje, ne treba ti ni čistač na paru :/
    i moj većinu vremena lovi zjake, jer bi trebalo napuniti vodu, pa čekati da dostigne dosta veliki pritisak itd., itd....
    i da... ako pereš pločice, znaj da će biti mokre jer para mora kondenzirati. ja sam prala zidove u kupaonici, i sve mi se slijevalo po podu pa je te vode bilo svugdje...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    imam ja predjeda od ovog svemirskog čuda -cento gradi

    eno ga na ormaru, lovi zjake
    ima ga i sveki i bio joj super godinama, a sada je u šupi! budem od nje uzela da uopće vidim kako to ide meni.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    imam ja predjeda od ovog svemirskog čuda -cento gradi

    eno ga na ormaru, lovi zjake
    ima ga i sveki i bio joj super godinama, a sada je u šupi! budem od nje uzela da uopće vidim kako to ide meni.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    a ima on onaj stojeći masažer pa ću i njega isprobat

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    a ima on onaj stojeći masažer pa ću i njega isprobat

  9. #9

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    4

    Početno

    meni bi trebao nekakvi čistač na paru koji bi dobro očistio pločice, od blata, masnoće i sl., i da su odmah suhe! u prizemlju kuće imamo poslovni prostor pa treba stalno čistiti. Zepter mi se čini prefini za to, više mi je nekako za stan a ne za te pločice. A i ne bi baš trebao biti preskupi, oko 5, max. 7ooo kn Imate kakvav savjet?

  10. #10
    Leelee avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Agram
    Postovi
    228

    Početno

    podižem ovo...
    Ima li tko ovakav s tv-prodaje? - danas sam prvi put vidjela tu ponudu. Je li stvarno dobar i za parket (para između 90 i 100 stupnjeva C - zar to nije prejako?)?

  11. #11
    faith avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    428

    Početno

    I mene zanima da li netko ima baš ovaj s tv-prodaje. Nadala sam se da će se netko javiti.

  12. #12
    sasana avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    493

    Početno

    Mi smo se dvaput selili i 2 puta u novom stanu skidali skorene tapete. Ovo cudo jako dobro sluzi za tu svrhu.
    osim za to ga bas i nismo koristili.

  13. #13
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ja sam kupila neki mali u metrou za 130 kuna i topi svaku zmazanoću: pećnica, drvenarija, pločice - sve, sve :D

  14. #14
    grace avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    260

    Početno

    Moja mama ima od Kerchera i uz njega i peglu koja koristi tu paru ja sam oduševljena. Ne znam da li je bolji za ciscenje ili peglanje. Jedino je cijena ta koja me sprećava da ga kupim, samo za čišćenje stana mi se cini skupim.

  15. #15
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    I ja bih taj s TV prodaje.Ima u neckermannu i jeftiniji,pa sad ti budi pametan koji je bolji.Meni bi služio za brisanje laminata koji me živcira i stalno je flekav.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Imam taj iz Metroa i moram priznati da ga nerado koristim. Ne da mi se čekati da se zagrije, pa ohladi, koma mi je brisati za njim sve što rastopi jer to moram odmah dok se ne posuši, i u stvari ga nisam niti žewljela, ali ga je zakoniti dovukao. Ja sam htjela onaj vodeni kaj i usisava a ne da samo otopi. :/

  17. #17
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Ima moja mama baš taj H2O. Kupila ga je nakon što joj je nakon xy godina crknuo cento gradi

  18. #18
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    ja imam zepterov i stvarno je odličan

  19. #19
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Ja sam ipak jučer naručila iz Neckermanna za 599 kn,i to onaj kao usisavač,koji ima nastavke i za pranje prozora i još neke.Jedva čekam da dođe i da isprobam :D

  20. #20
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    obavezno javi čim isprobaš, ili organiziraj prezentaciju pa da vidimo iz prve ruke

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Eto, o tome pričam - moj ne usisava

  22. #22
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj maxi prvotno napisa
    obavezno javi čim isprobaš, ili organiziraj prezentaciju pa da vidimo iz prve ruke
    Vrlo rado ću organizirat,ali sve prisutne to trebaju isprobat na licu mjesta,pa vam rado prepuštam da same testirate aparat u mojoj kući
    maza36,ovaj što sam ja naručila ne usisava.Imam mormalni usisavač,imam veliki usisavač koji je ujedno i perač tepiha,ali njega mi je nespretno svaki put montirat kad bih obrisala kuću,pa sam naručila ovaj usisavač koji samo briše i pušta paru kako bih lakše brisala moj grozni laminat.

  23. #23
    Erin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    358

    Početno

    Ja imam onaj sa tv prodaje, kupili ga u Merkuru(oni drže stvari od Top shopa). meni je čistač dobar, kupila sam ga isključivo radi čišćenja podova samo vodom jer imamo bebu puzačicu i valjalicu od 3,6g pa da ne riban raznim kemikalijama. perem i parkete i nisu se oštetili (još), pločice mi super očisti, posebno lajsnu između pločice i parketa koju ručno nikada nisam mogla lipo očistiti. on ne usisava, usisam prije. Jedina zamjerka mi je što ne ostaje za njim onako suho kao što reklamiraju, ali ni nešto pretjerano mokro.

  24. #24
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Evo da konačno podijelim iskustvo s mojim malim čistačem.Super mi je,toliko je lakše i brže čišćenje mog laminata s ovim,nego ono klasično namoči krpu,iscjedi,isperi,i tako non stop.Dakle puno manje vremena,a rezultat super.Neki dan sam išla nakon brisanja parom prebrisat suhom krpom da osušim pod brže,i ta krpa je bila posve čista.Dakle,ipak ta vruća para makne svu prašinu i prljavštinu.
    Ono što me fasciniralo je kako smo super njime očistili pećnicu.Namjerno je nisam prala neko vrijeme,jer sam se spremala kupit parni čistač,pa sam htjela na tome testirat.Samo smo mi stavili malo sredstva za čišćenje,da brže otopi masnoću.
    I treće što smo probali je čišćenje pločica u kupaoni,ali sam imala problem sa zidnim pločicama.Imamo sive fuge i bijele pločice,pa je ta jaka para topila fuge,i razmazivala sam po pločicama to sivilo.Šteta je što se ne može jačina pare regulirat.Al pranje podnih pločica je bilo ok.
    Dakle,ja sam zadovoljna,i uz to što je fakat čisto zbilja mi se smanjuje vrijeme čišćenja naspram onog s mopom.

  25. #25
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Imam i ja onaj mali Zepterov čistač na paru, ali ni uz najbolju volju nisam skužila kako da ga upogonim u svoju korist. Može netko nabaciti koji detalj? Npr. s koje udaljenosti to treba špricati? I što poslije? Jel obavezno brisati ili ...? Ma, joj...

  26. #26
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    cvijetak,ja imam četku na njemu kao onu na klasičnom usisavaču (to je jedan od nastavaka), pa na nju se prikači krpa,ona kao mop,i tak ja puštam paru i brišem pod

  27. #27
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    stella, jesi probala s tim čistačem prati prozore?

  28. #28
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    jel se s tim cudom moze ocistiti kauc od stofa?

  29. #29
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Nekad davno sam imala prezentaciju isto jednog čuda koji je čistio i usisavao.
    Bila sam oduševljena kako je oprao prozore, a da ne govorim kako mi je nabio komplekse kad žena krenula čistiti kupaonicu i krevete.
    Mislim da se zove Eco (ili tako nekako) 2000 International.
    Ima li netko takvo što?

  30. #30
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj Ena prvotno napisa
    stella, jesi probala s tim čistačem prati prozore?
    Ima nastavak za pranje prozora,ali ga još nisam probala.

  31. #31
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj zrinka prvotno napisa
    jel se s tim cudom moze ocistiti kauc od stofa?
    On samo pušta paru,dakle ne usisava,tak da ne znam kako bi ga osušila.Ja sam tražila isključivo taj,jer imamo doma taj veliki usisavač koji pušta paru i usisava,njime peremo tepih,al mi je on nezgrapan za brisanje podova svaka 2 dana,a ovaj mali mi je za to praktičan.

  32. #32

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj zumbulmama prvotno napisa
    Vidjeh gotovo identičan u Quelle katalogu za 499kn.
    U zadnje vrijeme i ja proučavam ponudu. Čini mi se da je ovaj s TV prodaje (ima ga za kupiti i u Mercatoru) isti kao i Neckermanov (štapni oblik) dok Quelle-ov ima oblik usisivača i kaže da ima 16 nastavaka; da pere prozore, radijatore, fuge, sve vrste podova.
    Hajde cure hvalite još malo te uređaje, možda se lakše odlučimo mi koji nemamo.

  33. #33

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Eh da, piše da Quelle-ov čisti kauče (Zrinka pitala si), autosjedalice i još svašta.

  34. #34
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    ljiljana,ja nisam našla u quelleu taj kaj čisti kauče,koja je šifra proizvoda? Ja imam ovaj iz Neckermanna . Napisala sam što sam sve čistila i super mi je za podove koje očistim za čas.

  35. #35

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Evo Stella:
    Broj proizvoda: HB0517953
    Parni čistač. Velika pomoć pri čišćenju, olakšava kućne poslove i mnogostruko je upotrebljiv. Kratkim vremenom zagrijavanja uređaj je brzo spreman za rad. S gumbom za kontroliranje izlaska pare. Multifunkcionalni nastavak za pod idealan je za čišćenje podnih obloga (prikladno i za drvene podove sa zaštitnim slojem). I teško dostupna mjesta, npr. fuge, žaluzine, radijatori itd. jednostavno se mogu očistiti od prljavština. Specijalan nastavak omogućuje savršeno čišćenje prozora, ogledala, pločica i ostalih glatkih površina. Kombiniranim nastavkom jednostavno možete čistiti tapecirani namještaj, tepihe, autosjedalice, kupaonicu i kuhinju. 16 dijelova pribora nalazi se u integriranom spremniku. Količina punjenja: 1 L. Doseg: 10 m.

    Tapecirani namještaj, tepisi, autosjedalice - to me najviše privlači

  36. #36
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa
    Citiraj zumbulmama prvotno napisa
    Vidjeh gotovo identičan u Quelle katalogu za 499kn.
    U zadnje vrijeme i ja proučavam ponudu. Čini mi se da je ovaj s TV prodaje (ima ga za kupiti i u Mercatoru) isti kao i Neckermanov (štapni oblik) dok Quelle-ov ima oblik usisivača i kaže da ima 16 nastavaka; da pere prozore, radijatore, fuge, sve vrste podova.
    Hajde cure hvalite još malo te uređaje, možda se lakše odlučimo mi koji nemamo.
    kod ovoga štapnog oblika je problem to što može čistiti samo podove, ne može npr. pločice u kupaonici. jer kada ga se okrene u bilo kojem drugom smjeru od poda voda ne ulazi u otvor u koji treba ulaziti i ne može se stvarati para.
    baš sam se bila raspitivala u dućanu o tome.
    ja isto razmišljam o parnom čistaču pa me baš zanimaju utisci onih koji to imaju, da li im je olakšalo život. :D

    [size=1]ja sam inače luda za svim kućanskim pomagalima, i sve koje imam i koristim. ali ako slučajno u kuću dovučem nešto s čime neću biti zadovoljna, bojim se da ćemo i ja i aparati spavati na dvorištu.

  37. #37
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    stella, jesi možda isprobala pranje prozora u međuvremenu?
    ja još uvijek razmišljam o čistaču na paru. mislim da ću se odlučiti za quelleov ili neckermanov.
    bila sam se raspitivala i za zepterov, ali košta 12000kn. za te pare mogu i platiti nekome da mi tri godine čisti stan.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    16

    Početno

    Ja imam H20 iz Top shopa, nedavno sam ga kupila u Super Konzumu. Po stanu imam većinom parkete pa ih onda sve najprije trebam usisati ili dobro pomesti od prašine pa tek onda proći sa H20 čistačem. Ako to ne napravim onda mi on svu prašinu zaljepi za parket pa imam ekstra posla. Druga mala zamjerka je što nije toliko lagan i pokretljiv za upravljanje koliko sam očekivala. Sve u svemu dobro očisti i dosta brzo se i osuše podovi (puno brže nego ranije sa vodom i krpom). Evo ako nekog još nešto zanima o H20 slobodno pitajte ...
    Mene zanima za što točno koristite Zepterov mali ručni usisivač na paru, to sam dobila na poklon ali uopće ne znam što bi s tim?

  39. #39
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    I ja ga kupila prekjucer, al nisam jos uspjela vidjet kako radi. Javim se iza vikenda

  40. #40
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    ja sam naručila onaj od neckermana i trebao bi stići kroz koji dan...
    mony, javi dojmove.

  41. #41
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Evo me.
    Cistac je super, doduse, za prvi puta sam dosta brzo njime prelazila preko povrsina, posebno parketa, od straha da ne pusti previse vode. No, sve je bilo OK, a kak je vruca para, brzo ishlapi, isto zapravo ko i kod rucnog pranja poda (ja imam viledinu spuzvu za rucno pranje).
    Malo mi fali sjaj pronta, al on se iovak primjecuje sam jedan dan, pa cu to pregrmit (pise - ne stavljati nikakva sredstva :/ )
    Kad bolje razmislim o vrijednosti, i MM i ja mislimo da je ipak malo previse novaca za to (700kn), po meni vrijedi nekih 400 do 500kn max., al dobro - glavno da sluzi svrsi.
    Sutra il preksutra cu vidjet kak djeluje na fuge kad ga se dulje drzi (pise 8-15 sec.)
    Nastavak za tepih jos nisam isprobala - i ovo je dovoljno za prvi puta
    zhang, ajd javi kakav je taj iz neckermanna? Svidja mi se sto je povrsina cistaca veca pa brze prijedjes citavu povrsinu stana, (bio je i takav u Merkuru gdje sam ovog kupila), no ipak sam se odlucila za ovaj trokutasti jer se svuda moze ugurat
    Tolko od mene

  42. #42
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Mene silno zanima kako peru prozore?

  43. #43
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Malo mi fali sjaj pronta, al on se iovak primjecuje sam jedan dan, pa cu to pregrmit
    ja imam mat pločice pa mi je svejedno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    zhang, ajd javi kakav je taj iz neckermanna? Svidja mi se sto je povrsina cistaca veca pa brze prijedjes citavu povrsinu stana, (bio je i takav u Merkuru gdje sam ovog kupila), no ipak sam se odlucila za ovaj trokutasti jer se svuda moze ugurat
    da sam znala da ima takav u mercuru, ne bih naručivala i čekala 2 tjedna na isporuku. jel se možda sjećaš koliko je koštao u mercuru? u neckermanu je 600kn + 50kn poštarine.

    ja sam se odlučila za ovaj jer se s njim mogu prati i prozori. čini mi se da se sa ovim štapnim ne mogu prati prozori jer kada ga digneš i nakosiš, voda ne utječe u onaj mali spremnik pa se ne može niti para praviti. a ja imam kuću sa puunoo staklenih površina.

  44. #44
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    I ja imam hrpu stakala (nemam nigdje prozore, vec staklene stijene), al nisam o tome razmisljala :/
    Eto, da ste barem prije to spomenule

    Za ovoga u Merkuru nisam sigurna pere li prozore, a kostao je 749 kuna.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    95

    Početno

    Cure, pratim vas ali ne mogu poloviti sve opcije...
    Zato molim pomoć!!!
    Imam prizemlje poploćeno sa 100m2 mat pločica s širokim fugama i htjela bi kupiti nešto na paru jer prljavštinu ne mogu skinuti svakodnevnim"običnim" prelaskon sa krpom i vodom (pločice nisu glatke nego hrapavije).
    Preporučite koji bi mi najbolje odgovarao od ovih koji su navedeni, a da njime mogu otapati i druge (okomite) površine i sl? i preko čega ili gdje ga kupiti?:/
    Jedna nedoumica, vi koje čistite njima podove a koji ne usisavaju- znači da morate najprije podove usisati da bi ih mogle oprati parom? A kako onda povuće otopljenu zmazanoću(ili što već s njom)? :/

  46. #46
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Da, podovi bi se trebali usisat, a zmazanoca ostane na krpama.
    Za okomite povrsine ne znam - ovaj moj nema tu opciju.

  47. #47
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    amica, neckermannov ima tu opciju. meni bi trebao stići idući tjedan pa ako ti se da pričekati, ja ću provjeriti pa javiti.
    mony, hvala za info za cijenu u merkuru. ajd, kad ga već čekam, bar je 100kn jeftiniji od ovog u merkuru

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    95

    Početno

    zhang, hvala, mislim da ću pričekati pa javi!
    I ja sam došla do zaključka da bi najoptimalniji po funkcijama i cijeni bio taj iz neckermanna... iako ne mogu vjerovati da je jeftiniji u n. nego merkuru... :/ taj iz n. je onaj plavi pod oznakom 720/766RA?
    Nadam se da će biti ok za moje prizemlje jer inače ću morati ribati...

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    95

    Početno

    mony, hvala i tebi na informaciji!

  50. #50
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    amica, ja isto imam hrapave (mat) pločice u hodniku i kuhinji. nije tolika površina kao kod tebe, ali ćemo svjejedno vidjeti funkcionira li.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •