Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 72 od 72

Tema: grudnjak za dojenje

  1. #51
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja sam jos najbolje prosla, kupila na placu po 20 kn, imam ih 4, dva veca i dva manja. Perem ih na 90, cvrsti su i prakticni.

  2. #52
    Thlaspi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    355

    Početno

    nisam uspjela pohvatati gdje ste kupile te anitine? :?

  3. #53
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Ja imam par iz neckermanna i ok su mi.
    S anitinim nisam bas skros zadovoljna, jer mi se zna dogoditi da se kosarica otkopca sama od sebe , a i da bi ju zakopcala mi trebaju dvije ruke.
    Mozda sam nespretna, ali nikako ne mogu na brzinu ugurati kopcu u onu rupicu.
    Ovi iz neckermanna su mi s te strane super, jer ju mogu zbilja bez problema za sekundu zakvaciti.

    I da...meni su se cice nakon poroda jaaako povecale.

  4. #54
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    Citiraj Thlaspi prvotno napisa
    nisam uspjela pohvatati gdje ste kupile te anitine? :?
    vidla sam ih u Aniti u Gundulićevoj, ali se pripremi na paprenu cijenu

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    e...jel smeta zica? kod cura koje su prije poroda koristile grudnjak sa zicom...

  6. #56
    mama Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    doma i na poslu
    Postovi
    248

    Početno

    Evo mene ne smeta, ali je grudnjak broj veći nego inače - nije 4 nego 5... Ali sam naramenicu skroz otpustila..

    Moram izreferirati da nakon početnih iritirajućih par tjedana sada mogu nosit grudnjak :D i ne smeta me svaki končić, očito se stvar "uhodala"!!

    Krećem u potragu za još kojim dojećim, a prvo u Mueller!!

  7. #57
    Palagruža avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    251

    Početno

    Trenutno sam 31 tj. trudna i prije poroda bih voljela nabavit 1-2 grudnjaka za dojenje, ali me muci velicina. Prije trudnoce sam noslia 80B, sada sam se ustalila na 85C, ali koji broj grudnjaka za dojenje da kupim? Mozda 80/85D?
    Jasno mi je da mi nitko ne moze 100% tocno proreci koji cu broj trebati, ali svejedno bih rado cula koji savjet ...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    kuip si grudnjak za dojenje, korisniji je u trudnoči neg poslije jer je jako ugodan. bar je meni tak bilo.

    za broj ti nemrem niš savjetovat, probaj pa vidi.

    ako se kontroliraš na SD imaš u toj ulici jedan trudnički dućan kad se krene dole prma ilici na desnoj strani skroz dole (u prolazu)

    sretno kupovanje!

  9. #59
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    577

    Početno

    Friška sam dojilja te ne znam kakav je izbor , cijena i kvaliteta grudnjaka ? Vidjela sam da je MTČ izbacio liniju za trudnice i mame , možda netko ima njihov ? Anta drži cijenu , da li i vrijede ?

  10. #60
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    ja imam oni od lisce,meni je grozan i već se raspao.
    imam i drugi od lisce,obični pamučni,bijeli i puno mi je ugodniji.

  11. #61
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Ja imam Mullerove grudnjake. Zadovoljna sam, ali ih mogu nositi samo po kući, pogotovo sada po ovim vrućinama. vire mi ispod svake majice bez rukava!

    znate li gdje mogu kupiti neke malo više 'seksi', da su više rezani. košarica mi je d ili e, ovisi o modelu. a možda takvih grudnjaka niti nema u tim košaricama tj veličinama??????

  12. #62
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa
    Ja imam Mullerove grudnjake. Zadovoljna sam, ali ih mogu nositi samo po kući, pogotovo sada po ovim vrućinama. vire mi ispod svake majice bez rukava!

    znate li gdje mogu kupiti neke malo više 'seksi', da su više rezani. košarica mi je d ili e, ovisi o modelu. a možda takvih grudnjaka niti nema u tim košaricama tj veličinama??????
    mene ovo isto zanima
    baš zbog tih šatorskih krila mi i idu na živce ti grudnjaci za dojenje...jel se to nosi cijeli dojeći staž ili se nakon nekog vremena može preći na obične grunjake?

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    grudnjaci za dojenje nisu imperativ tijekom dojenja.
    ne preporučuju se grudnjaci sa žicom, i preuski grudnjaci, a jesu li za dojenje ili ne, nije uopće bitno.
    Meni su grudnjaci za dojenje nepraktični, otkopčaj, pa zakopčaj... sto puta dnevno... koristim obične...

    Treba paziti da grudnjaci nisu uski, jer uska odjeća i grudnjaci (pogotovo oni sa žicom) mogu uzrokovati zastoj mlijeka.

  14. #64
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj zoza prvotno napisa
    grudnjaci za dojenje nisu imperativ tijekom dojenja.
    ne preporučuju se grudnjaci sa žicom, i preuski grudnjaci, a jesu li za dojenje ili ne, nije uopće bitno.
    Meni su grudnjaci za dojenje nepraktični, otkopčaj, pa zakopčaj... sto puta dnevno... koristim obične...

    Treba paziti da grudnjaci nisu uski, jer uska odjeća i grudnjaci (pogotovo oni sa žicom) mogu uzrokovati zastoj mlijeka.
    jel ih dižeš gore ili povlačiš dolje. kužiš što pitam?

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    dižem gore

  16. #66
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    577

    Početno

    Kupila jesam neki od lisce i od kometa , vidjet ćemo koliko će izdržati ...mislim da ću i ja nabaviti tako neki obični da mogu i ja nositi normalnu majicu ...te ću 'podizati' gore

  17. #67
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Da li je netko negdje vidjeo za kupiti pamučne grudnjake za dojenje koji imaju široke naramenice?
    Grudi mi prvih par mjeseci nakon poroda budu teške kao olovo, pa mi se ove obične naramenice sve "upile" između ramena i vrata...

  18. #68
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj zoza prvotno napisa
    grudnjaci za dojenje nisu imperativ tijekom dojenja.
    ne preporučuju se grudnjaci sa žicom, i preuski grudnjaci, a jesu li za dojenje ili ne, nije uopće bitno.
    Meni su grudnjaci za dojenje nepraktični, otkopčaj, pa zakopčaj... sto puta dnevno... koristim obične...

    Treba paziti da grudnjaci nisu uski, jer uska odjeća i grudnjaci (pogotovo oni sa žicom) mogu uzrokovati zastoj mlijeka.
    a tvrđe košarice mogu? šta onda da povadim žice na običnom grudnjaku?

    i meni se čini jednostavnije povlačiti dolje ali to je možda zato što imam osjetljive bradavice...

  19. #69
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    Meni oni iz Prenatala za dojilje imaju dobre naramenice, a koštali oko160kn.

  20. #70
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    Meni oni iz Prenatala za dojilje imaju dobre naramenice, a koštali oko160kn.
    To su dobri grudnjaci, ali naramenice su uobičajene širine... :/

  21. #71

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    ja iskreno mislim da su ti grudnjaci potpuno nepotrebni..ja sam kupila 2 anita modela i platila ih porpilicno (imaju prozirne naramenice), jedan se zeznuo relativno odmah u pranju na 30 stupnjeva..odlijepila se naramenica..kasnije sam koristila svoje benetton pamucne grudnjake duplo jeftinije, duplo ljepse i jednako udobne..na kraju balade spiskala sam 600, 700 kn bezveze

  22. #72
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Cure, je li neka od vas probala OVAJ grudnjak? I kakva su iskustva?
    Nemam priliku kupiti te koje spominjete osim liscine koji mi i nisu nista posebno cvrsti ,gledala sam ih,sasvim lagani,kao za spavanje...a cijena je skoro kao ovaj za koji pitam.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •