Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 72

Tema: grudnjak za dojenje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    57

    Početno grudnjak za dojenje

    bok curke!
    imam jedno pitanje. već se tjednima spremam ići kupiti grudnjak za dojenje a i općenito neki grudnjak jer su mi moji dosadašnji već "na knap". nešto malo što sam gledala grudnjake vidjela sam da su dosta skupi, po 250 do 300 kn. htjela sam vas pitati da li je neka od vas našla negdje u zg-u neke po cijeni povoljnije grudnjake za dojenje? jel' to baš nužno? pretpostavljam da je puno praktičnije!
    eh, da u 34. sam tjednu trudnoće i skupljam si polako stvarčice za mene i bebu
    pusica svima

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    404

    Početno

    Ja sam kupila grudnjak u tintiliniću negdje za 120 kn,ali to je bilo tek kad sam došla iz rodilišta ,jer da sam kupila u trudnoći bi mi vjerojatno bio sad premali.Moraš imati na umu da kad rodiš i navre ti mlijeko,cike će ti biti veće :/

    __________

    d 1998.
    I 2007.

  3. #3
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Liscini su meni odlicni, ja sam kupila u Nami na trgu ako se dobro sjecam po 140 kn. Evo linka http://www.lisca.hr/index.php?sv_path=12,13,29,219,282

    A kupila sam jedan i u Aniti za 170 kn pa mi se nekak sav ofucao.

  4. #4
    Eowyn avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    390

    Početno

    muller, city centar, 60-ak kuna, a odlični!! ne isplati se kupovati skuplje a ovi iz mullera su provjereno dobri.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ja imam dva Liscina i odlični su, a koštaju kod nas nešto više od 15e, to je kao što kaže srecica oko 140kn.
    Nosim ih već šest meseci svaki dan i kao novi su, jedino što sam uspela naći samo dva u mom broju (valjda žene sa D korpicama ne doje)

  6. #6
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Nije grudnjak i nije u Zagrebu, ali ako ides ti ili neko tvoj do HMa uskoro, mozda da nabavis njihovu majicu (za dojenje)? Ja sam ju pocela nositi sad kako se blizi zima i ne zelim da mi ledja budu gola dok dojim, jer je jako duga i rastezljiva. Majica se otkopcava na tregeru isto kao grudnjak, a ima dupli sloj tkanine koji ide preko grudi. Ja u zadnje vrijeme sve cesce ne nosim grudnjak ako imam tu majicu. Moze se naci na odjelu za trudnice/mame i imaju ih u crnoj i bijeloj boji.

  7. #7
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja nisam nikad koristila grudnjake za dojenje nego obične bez žice.A znali su biti i po 30,40 kn

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    57

    Početno

    znači, lisca, nama, muller, tintilinić...
    hvala vam puno curke! :D pomogle ste mi! sada ću barem ići ciljano u te dućane a ne rastepsti se po cijelom gradu.
    bokić svima!

  9. #9
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Za malo veče cice cca 4 ili ti 8o c NAJBOLJI su Kometovi (ja imam 9o c 8))
    Kažem najbolji jer imam i ove predhodne spominjane i nemogu se ni mjerit

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    86

    Početno

    u mulleru i city centru. meni su ok, i jako su prakticni. mislim da je kostao oko 60, 70kn

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    286

    Početno

    Citiraj m@m@ prvotno napisa
    u mulleru i city centru. meni su ok, i jako su prakticni. mislim da je kostao oko 60, 70kn
    potpisujem

  12. #12
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    Citiraj ssss prvotno napisa
    Za malo veče cice cca 4 ili ti 8o c NAJBOLJI su Kometovi (ja imam 9o c 8))
    Kažem najbolji jer imam i ove predhodne spominjane i nemogu se ni mjerit
    gdje ima tih kometovih za kupiti i posto su?

  13. #13
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Što se tiče grudnjaka...ja bi ih sve zamjenila za top.
    Rastezljivi su, udobni, cicu samo izvadim, znači nema micanja kopči...u sljedećoj trudnoći uopće neću kupovati grudnjake nego samo topove.
    Zakon su mi

  14. #14
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Citiraj cokolina prvotno napisa
    Citiraj ssss prvotno napisa
    Za malo veče cice cca 4 ili ti 8o c NAJBOLJI su Kometovi (ja imam 9o c 8))
    Kažem najbolji jer imam i ove predhodne spominjane i nemogu se ni mjerit
    gdje ima tih kometovih za kupiti i posto su?
    Probaj u nami, a cijena im je oko 130-140kn

  15. #15
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Što se tiče grudnjaka...ja bi ih sve zamjenila za top.
    Rastezljivi su, udobni, cicu samo izvadim, znači nema micanja kopči...u sljedećoj trudnoći uopće neću kupovati grudnjake nego samo topove.
    Zakon su mi
    ako su ti cice 80 C ili veće, nemreš koristiti top
    mislim možeš, ale nedajbože potrčat ili malo brže hodat

  16. #16
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Da li postoje još neki osim ovdje nabrojanih. Meni nitijedan ne paše jer su mi svi uski ispod grudiju (ili preko leđa, svejedno) i režu me. Kupila sami taj Liscin 95 C, za same grudi mi je (i dalje) malo prevelik, a ubija me neadekvatna širina . Veće ne proizvode. Kometove su mi košarice preblizu, i puuno prevelike ako uzmem u toj veličini. Poludit ću!

  17. #17
    LIMA avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    997

    Početno

    Ja sam kupila u Kauflandu, oko 100 kn.
    (Meni je skroz normalno da kad kupim grudnjak recnem gumu između grudiju i ispod pazuha.)

  18. #18
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    ja imam dva užasno skupa anitina grudnjaka i ne vrijede niti pola koliko dođu. Jedan mi se strgao na kopči i moram ga baciti a drugi se toliko ofucao ko da ga nosim godinama. Na kraju sam si kupila par grudnjaka na placu sa žicom i mekanim košaricama (ja sam ovisnica o grudnjacima sa žicom) i pokazali su mi se sto puta praktičniji. I da, uvijek imam neku majcu na bretelice preko toga + normalnu majcu koju već imam tako da mi je dojenje lako iskombinirati da nisam gola.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    123

    Početno

    Ja sam isto u Nami uzela jedan rel. jeftin grudnjak cca 120 kn (mislim da je Komet) koji mi je draži i od Liscinog i Anitinog koje imam. Udoban je jako i izrađen od 100 % pamuka što ovi drugi nisu.

  20. #20
    Thlaspi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    355

    Početno

    imam jedno pitanje vezano uz te grudnjake koje spominjete....
    imam široka leđa i meni se pamučni skroz "pokupe" prema vratu. jesu li ti Liscini, kometovi itd. barem malo ojačami straga tako da mi ne pobjegnu odmah gore na leđima (jer mi se onda cice još više objese naprijed i grudnjak mi niš ne drži)?

  21. #21
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ako ti grudnjak bježi prema gore na leđima ne kupuješ dobar broj.
    Mislim da bi trebala manji obujam ispod prsa ,a veće košarice.
    Tada ti neće bježati.Izmjeri se ispod grudi i preko grudi ,i potraži veličine u tablicama kod proizvođača donjeg rublja(ima i na inetrnetu).

  22. #22
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    odlični grudnjaci oko 180 kn u bambolini kod petrove bolnice
    imam velike grudi i niti jedan grudnjak mi nikad nije dobar - imam dva cantaloop i savršeni su mi - već 6 mjeseci ih perem i derem i prezadovoljna sam, vrijede svaku kunu
    cantaloop

  23. #23

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Citiraj Eowyn prvotno napisa
    muller, city centar, 60-ak kuna, a odlični!! ne isplati se kupovati skuplje a ovi iz mullera su provjereno dobri.
    Potpisujem!

  24. #24
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    ja imam 1 pamucni kometov (dobar, 130kn) i 1 od mikrofibre anitin (puno bolji, 250kn). isprobala sam sve zive marke al glavni problem su mi bile male grudi i uska ledja i ogromne kosarice koje se nude. na jedvite jade sam nasla ova 2 i kupila sam samo 1 br veci opseg ledja i 1 broj dublju kosaricu i super su mi sad. ovaj od mikrofibre mi je super, jako je mekan i puno cesce ga nosim i lakse se otkopcava i zakopcava, dok me pamucni cijelo vrijeme zulja i podsjeca da je tu.

  25. #25
    belurka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - Zagrebacka cesta
    Postovi
    139

    Početno

    Ja kupila od Lisce, cini mi se 150kn, fenomenalan je. I uzela 2 na plazu po 60kn, ma nisu ni deseti dio ovog Liscinog. Da uzimam opet, ne bi uzela ove s plaza. Jeftino je al na kraju jako losi, zuljaju i dosta su tvrdi!

  26. #26
    Kate13 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    281

    Početno

    Meni su najbolji oni Triumphovi kojima se cijela košarica odvoji od bretele.
    Imam i jedan Liscin, njegov kroj mi baš ne odgovara, no svejedno dobro dođe za silu dok se ovi Triumphovi peru.

  27. #27
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Što se tiče grudnjaka...ja bi ih sve zamjenila za top.
    Rastezljivi su, udobni, cicu samo izvadim, znači nema micanja kopči...u sljedećoj trudnoći uopće neću kupovati grudnjake nego samo topove.
    Zakon su mi
    i meni su topovi super, i koristim ih od početka, mekani, udobni, nema kopči - savrseni!
    Iz mullera taj grudnjak meni je bezveze - neudoban i bratelice su preblizu pa mi stoje na vratu i ak bi njega nosila mogu zaboraviti dekoltirane majice

  28. #28
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Kate13 prvotno napisa
    Meni su najbolji oni Triumphovi kojima se cijela košarica odvoji od bretele.
    Imam i jedan Liscin, njegov kroj mi baš ne odgovara, no svejedno dobro dođe za silu dok se ovi Triumphovi peru.
    kod mene obratno

  29. #29
    Kate13 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    281

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    Citiraj Kate13 prvotno napisa
    Meni su najbolji oni Triumphovi kojima se cijela košarica odvoji od bretele.
    Imam i jedan Liscin, njegov kroj mi baš ne odgovara, no svejedno dobro dođe za silu dok se ovi Triumphovi peru.
    kod mene obratno

    vjerojatno nemaš moj "kalibar"

    Ma, ja dobila od muža na poklon Liscin tak da ga nisam ni probala prije kupnje.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Da li postoje još neki osim ovdje nabrojanih. Meni nitijedan ne paše jer su mi svi uski ispod grudiju (ili preko leđa, svejedno) i režu me. Kupila sami taj Liscin 95 C, za same grudi mi je (i dalje) malo prevelik, a ubija me neadekvatna širina . Veće ne proizvode. Kometove su mi košarice preblizu, i puuno prevelike ako uzmem u toj veličini. Poludit ću!
    Potraži malo bolje Liscine, imaju veće sigurno. Ja imam jedan 105D i jedan 110C i to su praktično jednini koje sam našla da mi odgovaraju. Jes da sam tri dana telefonom smarala ženu u Liscinom predstavništvu u Beogradu, ali isplatilo se. U Aniti me otkantali da im se ne ispalti da samo za mene naručuju D korpice a i tri put su skuplji od Lisce.

    http://www.lisca.si/hr/index.php?sv_...,13,29,621,629

  31. #31
    we&baby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Nl
    Postovi
    546

    Početno

    ajme koje cijene!!:?
    ovdje super grudnj. za dojenje =10 eu

  32. #32
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa
    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Da li postoje još neki osim ovdje nabrojanih. Meni nitijedan ne paše jer su mi svi uski ispod grudiju (ili preko leđa, svejedno) i režu me. Kupila sami taj Liscin 95 C, za same grudi mi je (i dalje) malo prevelik, a ubija me neadekvatna širina . Veće ne proizvode. Kometove su mi košarice preblizu, i puuno prevelike ako uzmem u toj veličini. Poludit ću!
    Potraži malo bolje Liscine, imaju veće sigurno. Ja imam jedan 105D i jedan 110C i to su praktično jednini koje sam našla da mi odgovaraju. Jes da sam tri dana telefonom smarala ženu u Liscinom predstavništvu u Beogradu, ali isplatilo se. U Aniti me otkantali da im se ne ispalti da samo za mene naručuju D korpice a i tri put su skuplji od Lisce.

    http://www.lisca.si/hr/index.php?sv_...,13,29,621,629
    gledala sam taj model, ali malo me "strah" te mrežice, i šav je direktno a bradavici, a nije ni pamučni :/

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Vidi kod mene ti nema veze gde je šav jer jastučiće nosim obavezno. A sa mrežicom stvarno nemam problema, jedino kad Nađu duuuuuugo nosim u marami pa mi pritiska cice posle budu malo išarane

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Sad sam pogledala, stvarno samo 60% pamuk, ali moje cice su povelike pa bi ih pamučni teško zadržao, meni odgovara da je malo čvršći.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    meni je ovaj skroz ok, perem ga na 90, nosim stalno i skroz dobro izgleda, a i udoban je. oko 150 kn.
    http://www.lisca.hr/index.php?sv_path=12,13,29,219,282

  36. #36
    stanka-vragolanka

    Početno

    Ja imam Liscin i jako sam zadovoljna njime :D

  37. #37
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    i MTČ ima grudnjake za dojenje, cijena im je oko 100 kn. kad rodim poslati ću MM-a da mi kupi

  38. #38
    jenny avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb,centar
    Postovi
    314

    Početno

    muller,mrak su.mekan,ma super.a cijena presmijesna.ja doduse nosim 75 c,ne znam kavi su veliki brojevi i ima li kakve razlike.

  39. #39
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj kikki prvotno napisa
    meni je ovaj skroz ok, perem ga na 90, nosim stalno i skroz dobro izgleda, a i udoban je. oko 150 kn.
    http://www.lisca.hr/index.php?sv_path=12,13,29,219,282
    ma da, ja svoj perem na 60 i već je poprilično ofucan :/

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb, Jarun
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj ornela_m prvotno napisa
    Nije grudnjak i nije u Zagrebu, ali ako ides ti ili neko tvoj do HMa uskoro, mozda da nabavis njihovu majicu (za dojenje)? Ja sam ju pocela nositi sad kako se blizi zima i ne zelim da mi ledja budu gola dok dojim, jer je jako duga i rastezljiva. Majica se otkopcava na tregeru isto kao grudnjak, a ima dupli sloj tkanine koji ide preko grudi. Ja u zadnje vrijeme sve cesce ne nosim grudnjak ako imam tu majicu. Moze se naci na odjelu za trudnice/mame i imaju ih u crnoj i bijeloj boji.

    Baš se pitam da li ima ikakve odjeće za dojenje u Zg. :? Koma mi je da mi se vidi trbuh i leđa kad dignem majcu, osim toga zima je!!! A ako ostavim donji dio pokriven, ispadne van cicka veća od bebine glave, pa mi bude malo nezgodno u javnosti. Nije da se imam čega sramit, ali volim biti diskretna. :shock:
    Smišljam intenzivno nekakav model da ga sašijem, ali čemu izmišljat toplu vodu ako već postoji!

  41. #41
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Kamaris u Tkalči ima majce za dojenje
    inače, obuci ispod majce rastezljivu potkošulju pa ti ni trbuh ni leđa neće biti goli

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb, Jarun
    Postovi
    188

    Početno

    Da sad se sjetih anegdote!
    Inače sam imala sitne dvojkice, a u dojenju su narasle na petice.
    I sad jedan frend gleda sliku na kojoj su skoro ispale iz majce jer ju je junior potegnuo, pa veli suprugu, "Jooooj blago tebi!!!"

  43. #43
    mama Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    doma i na poslu
    Postovi
    248

    Početno

    A koji su vam najudobniji?? Ja sam kupila iz Bemboline XL, ali to je veličina za moje cice u normalnom, a ne dojećem stanju, tj 80 B!!! A sad imam valjda D!!! Prodavačica je vrlo ljubezna, ali unatoč tvrdnju da se materijal rasteže, baš se i ne rasteže na OVU veličinu
    MEni je beba mala, i još ne idemo van, i doma uopće ne nosim grudnjak jer me svaki šavić smeta, i smeta me kad mi grudnjak stisne cice i digne ih, odmah me počnu neki trnci prolaziti...

    Da li je to samo prolazna faza, ili ću morat bez grudnjaka hodat okolo??? Mislim, i neki dan je tip koji reklamira neku fiksnu telefoniju buljio u njih

    Ima li nade??

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb, Jarun
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj mama Jelena prvotno napisa
    A koji su vam najudobniji?? Ja sam kupila iz Bemboline XL, ali to je veličina za moje cice u normalnom, a ne dojećem stanju, tj 80 B!!! A sad imam valjda D!!! Prodavačica je vrlo ljubezna, ali unatoč tvrdnju da se materijal rasteže, baš se i ne rasteže na OVU veličinu
    MEni je beba mala, i još ne idemo van, i doma uopće ne nosim grudnjak jer me svaki šavić smeta, i smeta me kad mi grudnjak stisne cice i digne ih, odmah me počnu neki trnci prolaziti...

    Da li je to samo prolazna faza, ili ću morat bez grudnjaka hodat okolo??? Mislim, i neki dan je tip koji reklamira neku fiksnu telefoniju buljio u njih

    Ima li nade??
    Veličina se mjeri prvo opsegom ispod grudi (to je raspon 75-cca.90 cm),
    a A, B, C,D, E, F... je onda razlika koja se dobije kada se oduzme opseg grudi od opsega ipod.
    Najjednostavnije je doma izmjeriti barem opseg ispod, tako da znaš osnovu, a onda bi bilo dobro isprobati u trgovini da li je tio košarica C, D, ili E.
    (Ako je žena trudna (8-9 mj) onda treba imat na umu da će se opseg ispod grudi smanjiti nakon poroda!! I ako je sad dobro, bit će preveliko poslije i onda će biti jaaako neudobno, dizat će se po leđima i neće dobro podržavat grudi. Neka se u trudnoći kopća na zadnjoj kopći, a ne na prvoj jer će u suprotnom biti definitivno preširok po porodu!!)

    Rastezlivost materijala?? Pa ono što ruka rastegne, definitivno se stisne kad ruke nema! Mora biti potpuno udoban odmah!!!
    Ako je dobar ispod grudi a i košarice su dovoljno velike, a ipak stišće, možda a se otpuste naramenice na leđima?!
    Preporuka mog ginekologa je a grudnjak NE SMIJE pritiskati, nego samo podizati! grudi. (Osim toga čini mi se da pritisak smeta i naviranje mlijeka)
    Osobno koristim Anitine bešavne ( šifra modela 5075, oko 270 kn) i jako sam zadovoljna. Vidjela sam po forumu da su dostupni i jeftiniji, a kome je što udobno je relativna stvar. Namjeravam ih nositi bar godinu dana pa mi nije prevelika cijena.
    U svakom slučaju bar prvih šest mjeseci obavezno koristim jastučiće za dojenje, pa šav ni ne bi smetao. Jedino što sam ja nosila taj grudnjak i zadnji mjesec trudnoće, pa bi me šav smetao, čak i estetski jer se nazire preko odjeće.
    Nadam se da je pomoglo!

  45. #45
    Thlaspi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    355

    Početno

    Citiraj MartinaK prvotno napisa
    (Ako je žena trudna (8-9 mj) onda treba imat na umu da će se opseg ispod grudi smanjiti nakon poroda!! I ako je sad dobro, bit će preveliko poslije i onda će biti jaaako neudobno, dizat će se po leđima i neće dobro podržavat grudi. Neka se u trudnoći kopća na zadnjoj kopći, a ne na prvoj jer će u suprotnom biti definitivno preširok po porodu!!)
    Čuj, kod mene su se nakon poroda povećale a ne smanjile, tako da sam morala kupiti nove jer su oni kupljeni u trudnoći postali premali i uzrokovali mi i mastitis.... :/ mislim da je to individualno...

    A vas curke s Liscinim i Triumphovim pitam kako ih perete, na koliko stupnjeva? Voljela bih da mi što dulje traju... inače grudnjake perem ručno, ali sad uz bebača nemam puno vremena

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb, Jarun
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj Thlaspi prvotno napisa
    Citiraj MartinaK prvotno napisa
    (Ako je žena trudna (8-9 mj) onda treba imat na umu da će se opseg ispod grudi smanjiti nakon poroda!! I ako je sad dobro, bit će preveliko poslije i onda će biti jaaako neudobno, dizat će se po leđima i neće dobro podržavat grudi. Neka se u trudnoći kopća na zadnjoj kopći, a ne na prvoj jer će u suprotnom biti definitivno preširok po porodu!!)
    Čuj, kod mene su se nakon poroda povećale a ne smanjile, tako da sam morala kupiti nove jer su oni kupljeni u trudnoći postali premali i uzrokovali mi i mastitis.... :/ mislim da je to individualno...

    A vas curke s Liscinim i Triumphovim pitam kako ih perete, na koliko stupnjeva? Voljela bih da mi što dulje traju... inače grudnjake perem ručno, ali sad uz bebača nemam puno vremena
    Izgleda da je nastao nesporazum, možda sam se nespretno izrazila. Sorry! Mislim na OPSEG ISPOD GRUDI!! To bi se trebalo smanjiti. A grudi stvarno mogu biti veće po porodu, barem meni jesu u prvoj trudnoći, a u zadnjoj su bile jednako velike prije i poslije poroda, odnosno, sad nakon mjesec dana kako se ustabilila produkcija mlijeka jesu nešto manje, ali i dalje je to isti grudnjak - zato mi je dobra mogućnost reguliranja naramenica.

  47. #47
    Thlaspi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    355

    Početno

    MartinaK sorry, sad je jasno...

    još uvijek čekam odgovor za održavanje omiljenog donjeg veša...

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb, Jarun
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj Thlaspi prvotno napisa
    MartinaK sorry, sad je jasno...

    još uvijek čekam odgovor za održavanje omiljenog donjeg veša...
    Ja si operem ručno, dok se tuširam se namače, poslije samo isperem, svaki dan tako. A jednom sam prala na 40 na osjetljivo (svila, vuna) čak sam i poslije sušila u sušilici i ispalo je sve OK. Ovi koji su skluplji su obično po mom iskustvu i izdržljiviji. Godinu i pol sam koristila Anitin kakav i sad koristim i izgleda odlično, a da mi je dobar koristila bi ga i sad. Ja sa Liscinim pamučnim nemam dobro iskustvo, ali vjerujem ako ga održavaš "nježno" treba potrajati.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Ja imam anitin koji sam skupo platila i mrzim ga zbog toga ali odlican mi je,imam jedan koji sam jeftino platila,i nista ne valja,obucem ga samo slucajno nekad navece ako su ostali oprani i imam jedan skroz pamucni koji sam platila nekako izmedju i on mi je naj bolji!Sve ih otkuhavam jer imam fobiju od cistoce i izdraju nekako,za sad dovoljno.
    Anitin 40 e
    pamucni 29e
    i jeftini 10 e
    Imam i jedan novi ali njega nisam jos ni probala niti znam koje je marke,dobila sam ga pa ga cuvam za nedaj boze kako kaze moja sveki bolnice ili sl.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun
    Postovi
    144

    Početno

    Ja imam dva jeftina (miler i jos neki no name) i anitin (270 kn) i ovaj anitin je savrsen. Jos uvijek je isti kao novi, nigdje ne steze, ne zulja prakticki se moze spavati s njim ovi jeftini su mi samo dok se ovaj pere.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •