Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 223

Tema: ZPB 2005. (20.dio)

  1. #1
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Citiraj wana prvotno napisa
    baš je bombončić

    Citiraj haribo prvotno napisa
    Kristijan je tek od 2. godine poceo jesti dosta toga sto i mi
    meso jede zadnjih mjesec-dva,
    peceno i pohano smo uveli tek poslije 2. god, mogla bi cak reci zadnja 2-3 mjeseca
    jos uvijek ako pravim jelo koje bi mogla zacini malo vise (ljuca jela) odvojim prije za njega pa nama zaljutim
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Aj bar me netko kuži,već sam mislila da sam neki frik
    ma zašto to je sve ok, već sam napisala najbolje je kad radiš onako kako osječaš i nema greške!
    Yasmin a ja jučer samo brijem po forumima da vidim kad ti je zadnji post pa nigdje te nema, reko ak se ne javiš danas odo ja na SD
    Nina drži se to je tek početak!
    wana suosječam s tobom , šogičine cure prošlu jesen dobile uši i do proljeća se borile s njima stalno neko u vrtić dolazio i djelio ih šakom i kapom~~~~~~~~~~~~~~~~ da su otišle i nikad se nevratile, baš mi je žao zbog puta
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Ja sam par dana prije poroda kupila nepromočivu plahtu. Kad sam išla leći, promislila sam kako bi možda trebala staviti plahtu na svoj krevet za slučaj da mi pukne vodenjak, ali sam bila preumorna, nije mi se dalo dizati. U tri ujutro, probudilo me 'nešto', skočila sam. Put od kreveta do kupatila bio je preliven plodnom vodom...
    a ja razmišljala dal da kupim pa kao imam vremena puko u krevetu promočilo do poda i još je cijela kuća plivala
    Paulita ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da što prije sve prođe!

    e sad mi. . .
    Kalu jutros tata vodio u vrtić i sve prošlo super. tamo je bila opet zločesta, :shock: kad mi je teta pričala šta je sve radila. ali možda sam ja kriva jer smo se ovaj vikend nas dve dosta svađale, a ja napeta ko puška i prenjela nervozu na djete, a naravno MM na kompu umjesto da se posvetio djecu dok mene ne pusti.
    a šta je samnom, pa eto svi simptomi za mala slova i jedva dočekala danas da odem do apoteke da vidim.minus ko kuća. odvagivala sam šta bi ja htjela da je + ili -, nisam se mogla odlučiti podjednako je bilo i za i protiv, a sad nekako sam

  2. #2
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    I ja volim misliti da je kod nas stvar pod kontrolom što se tiče slatkiša....
    i onda dođem po njega u vrtić, a teta svaki dan lijepo umjesto pozdrava uvalja kikić a doma naravno ne moram niti govoriti da cijelo vrijeme sanja o bombonima...mislim slatkiši tipa (tamna) čokolada ili keksi - ok, al oni bomboni puni želatine, umjestnih boja i okusa - brrrrr , to mi je stvarno bez veze
    U principu se, kad me traži bombone (a da se samo mene pitalo ne bi me ih nikada tražio) zadržavam na tic-tac bombonima jer nemaju umjetnih sladila, boja i okusa :/ , a s ostalim nemamo problema jer stvarno sve jede umjereno

  3. #3
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    **mial**

  4. #4
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mial-ne budi tužna,nemaš razloga,sve se događa kad je pravo vrijeme za to

  5. #5
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    mial, sitna slova kažeš, ma bit će toga još (ako treba)

  6. #6
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    U nedjelju, na ručku za Šimino krštenje smo saznali da nam dijete zna voziti bicikl. S pomoćnima, naravno.
    Naime, u restoranu je bila nekakva bicikla i Lovre je nije puštao dva sata. Bila je tamo i jedna curica Laura koja je bila jako tolerantna (za razliku od mog sina ) i zadovoljila se sjedenjem na pak-tregeru (jel' se tako kaže?). A Laura je veća od Lovre za cijelu glavu i teža barem dva-tri kila! I tako je nju Lovre vozao cijelo popodne.
    Jučer smo ga odveli na Marjan (naš lokalni Maksimir) da provjerimo jel' stvarno zainteresiran za biciklu ili je ono bilo slučajno...
    I tako popodne idemo kupiti biciklu... Imate li kakav pametan savjet? Ja bi da je 'metalna' i da može kočiti okretanjem pedala unatrag. Trebam li paziti na još što? Koliko para će to koštati?

  7. #7
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ma da znam ipak bi bilo malo prerano, al baš mi jutros i muka bilo, ma baš početci ko s ovo dvoje, al dobro šta je tu je sve je u Njegovim rukama!
    nego htjela sam vas pitati da li koja ima popis ili ste pročitale tu negdje na forumu o onim E dodacima jelima, slatkišima...
    ja sam tražila ali nisam ništa našla na jednom mjestu, a imala sam jednom to vidjeti i mogu vam reći užas živi šta sve klopamo, pogotovo u slatkišima.što je meni i najveći problem.
    Kala od bombona najviše voli tvrde i ljute, a pogotovo one Negro s dimljačarom, ali MM je frik što se tiče slatkiša i svi moguči gumenjaci su njegovi pokušala sam mu ih zgaditi al neupjevam. e sad najgore je što ih i Kala tamani ne tako kao tata ali bojim se napretku.

  8. #8
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    U nedjelju, na ručku za Šimino krštenje smo saznali da nam dijete zna voziti bicikl. S pomoćnima, naravno.
    Naime, u restoranu je bila nekakva bicikla i Lovre je nije puštao dva sata. Bila je tamo i jedna curica Laura koja je bila jako tolerantna (za razliku od mog sina ) i zadovoljila se sjedenjem na pak-tregeru (jel' se tako kaže?). A Laura je veća od Lovre za cijelu glavu i teža barem dva-tri kila! I tako je nju Lovre vozao cijelo popodne.
    Jučer smo ga odveli na Marjan (naš lokalni Maksimir) da provjerimo jel' stvarno zainteresiran za biciklu ili je ono bilo slučajno...
    I tako popodne idemo kupiti biciklu... Imate li kakav pametan savjet? Ja bi da je 'metalna' i da može kočiti okretanjem pedala unatrag. Trebam li paziti na još što? Koliko para će to koštati?
    viš, viš o tom uopće nisam razmišljala, al kad kupite javi nam kakav je

  9. #9
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    I tako popodne idemo kupiti biciklu... Imate li kakav pametan savjet? Ja bi da je 'metalna' i da može kočiti okretanjem pedala unatrag. Trebam li paziti na još što? Koliko para će to koštati?
    imaš ok bicikli u turbo limacha, 350,00 kn

  10. #10
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    a ja sam zagrijana za one bez pedala !
    jel ima netko takav?
    meni je to fora...
    a Kristijan tako vozi romobil pa se mislim moze se i na tome odgurivati

  11. #11
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    **mial** ja tek sad skuzila sta pise malim slovima
    bit ce kad bude
    nemoj braniti muzu gumene bombone...ne znas ti koja je to ovisnost
    ja sam u trudnoci skoro svaki dan znala smazat vrecicu "HARIBO" medica (pakiranje 300g )
    sad sam vec mjesec dana bez njih
    da znas kako mi je tesko proci pored police i ne kupiti ni jedan
    pokusavam skinuti koju kilu pa sam se za pocetak odrekla njih...jako mi fale
    sinoc ih je Kristijan dobio od moje tete pa sam si uzela 2-3

  12. #12
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mi imamo taj za 350 kuna iz turbo limača
    a ćuj, nije baš neka kvaliteta, već smo promijenili lagere a danas i probušenu gumu
    problem je u tome što imaš te kao jeftinije u dućanima tipa metro, kaufland, ove u turbo limaču kao nekkavu sredinu i one prave, kvalitetne po specijaliziranim dućanima koji s ekreću od 600 nadalje, to mi je nekako bilo preskupo je ri taj 1. biciklić neće voziti dugo, začas će ga prerasti...
    naš ima to što si spomenula kao važno, uglavnom imaju svi

    pa mial, meni se čini da se redovno javljam, ne mogu češće, ne znam ni što bi pisala, trebale ste vidjeti ovaj topik prije otprilike 2 godine, svakih tri četiri dan po par postova...
    pa nisma imla pojma da planiraš i treće ddijete, ili sam nešto zabrijala?!


    paulita~~~~ a jel vas snašlo...

  13. #13
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    a jel prakticirate kupovanje sa npr.rodine burze ili iz oglasa?
    mi smo poslije godisnjeg kupili Kristijanu rabljeni traktor sa prikolicom za 25€
    to je prvi put da smo uzimali iz oglasa i super smo zadovoljni
    traktor je u super stanju i genijalno za nas vrt (K napuni prikolicu jabukama i onda vozi okolo)
    cak vozi i preko stepenica (dvije ne tako visoke, mozda 7-8 cm)

  14. #14
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    evo ovaj traktor smo kupili, inace kosta 60€

    http://cgi.ebay.de/BIG-Jake-Turbo-Ki...ayphotohosting

  15. #15
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

  16. #16

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Trak sve se nesto mislim da posvojim Roka(jesam dobro napisala ime?) ,mislim ti se se javila za posvajanje vise djece,pa da ti olaksam
    I ja sam bila na frizuri i promijenila sam boju iz crvene u smedju .
    Ajni je nosic ponovno procurio i strasno je nervozna,u dilemi sam da li da idemo dr
    Mi imamo biciklic taj metalni sa pedalami i kocenjem s njima,dobila A za prvi rodjendan i kostao je oko 40 e(ne znam koliko je to u kn)zadovoljni smo .
    Mial ne tuguj,bice drugi put
    Wana deckic je presladak i sa novom frizurom
    svima,odoh spavati

  17. #17
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    haribo, nisam nikada kupovala preko e-baya
    ja bih još možda i probala ali mm je skeptičan kad treba na netu upisati broj kartice, pa izbjegavamo takve sitacije
    a preko rodine burze i oglasnika kupujemo i prodajemo redovito

    ovo dvoje je kupljeno preko e-baya? postoji li ikakva šansa kupovine ali pouzećem?
    jednom smo na njemačku adresu naše rodbine mi preko neta kupili dig. fotić, oni su ga primili na svoju adresu i platili po primitku, e to mi je super, to kod e-baya ne funkcionira?

    i mi imamo sličan traktor, dobili na poklon, čini mi se da je bio oko 500 kn u Kauflandu, nemam ništa protiv polovnog, pa tko bi to sve kupio, naše dvorišne igračke su ili pokloni ili smo dobili od veće djece prijatelja
    budući da su nam u dvorištu dva klinca toga ima više nego što npr. ima u ivanovom vrtiću (no tamo ima stvarno premalo, s obzirom na broj djece)
    kada navečer spremamo dvorište to traje i traje...
    tri bicikla, tri tricikla, 4 guralice, 1 romobil i 1 traktor

    kad klincima nešto zatreba ja to samo kažem na glas i uvijek se nađe neka baka ili djed u blizini i slučaj riješen

  18. #18
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Yasmin ma javljaš se ti redovito znam , nego čim te malo duže nema ja pomislim krenulo je, pa sva treperim od uzbuđenja.
    ma neplaniramo još 3 djete, nego već nekih tjedan dana imam čudne simptome, pa sam počela i intenzivnije razmišljati o trećem djetetu. pa razmišljam šta bi bilo bolje. pa nikako da se dogovorim sama sa sobom i onda kad sam napravila test ipak mi bilo malo žao, ali malo pa još imam bebu u kojoj treba uživati i malo veću koja je svaki dan sve zahtjevnija.
    Yas pa imate ovdje negdje sam pročitala foru otvoriš si novi račun koji će ti biti samo za kupovinu preko neta i staviš nešto love na taj račun, ne puno pa lako dodaš ak se zaigraš, a ak nedaj Bože te zeznu neće ti moći uzeti neznam koliko već samo to na računu.
    a i ja spadam u skupinu polovnih stvari, meni kod djece su izdatak pelene, šamponići i tome sl. Kala je svu robicu dobila skoro pa novo, pol toga je prerasla ni obukla. frendica mi ima dečka i kad joj mali preraste sve pakira meni nova robica, kimbi dobila od šogice ona ima dve cure al uopće nisu spavale u njemu. AS 3kom dobila al sam 2 ipak bacila, as za bebu - je da je težak al je super i njega savršeno mogu montirati u svaki auto, kolica 3 kom. samo što sam htjela kolica vlakić da ih oboje mogu voziti i to sam naručila nova iz njemačke (130 € ) i to je moja mama dala lovu. evo što se toga tiće mi super prolazimo za sad.kupim ja klincima i novo al više radi svog gušta nego potrebe .
    a niko niš o E dodacima?

  19. #19
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    trebale ste vidjeti ovaj topik prije otprilike 2 godine, svakih tri četiri dan po par postova...
    pa nisma imla pojma da planiraš i treće ddijete, ili sam nešto zabrijala?!

    otkad imamo traktorku, nema šanse da se to više ikada ponovi
    sve nas pozove na red, napravi prozivku, čovjeku bude neugodno što se ne javlja
    a vidim i mial je krenula njezinim stopama

  20. #20
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Kupili biciklu u TL za 300kn. Čini se solidan. Ako nas vrijeme posluži, popodne ćemo u vožnju pa ćemo vam pokazat i slikice. I naravno, jutros kad smo išli kod bake na čuvanje, morali smo ponijeti i bicikl.
    Nije bilo malih kaciga za kupiti, to ćemo popodne. Nose li vaši kacige?

    haribo, taj bez pedala je i moja tiha patnja. Ako ikad naletim na njega, obavezno ga kupujem. Mislim, kupujem Lovri.

    **mial**, što se tiče E dodataka, ja sam potpuno neiformirana. A često mi se čini i da je bolje da što manje znam...

  21. #21
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj yasmin prvotno napisa
    trebale ste vidjeti ovaj topik prije otprilike 2 godine, svakih tri četiri dan po par postova...
    pa nisma imla pojma da planiraš i treće ddijete, ili sam nešto zabrijala?!

    otkad imamo traktorku, nema šanse da se to više ikada ponovi
    sve nas pozove na red, napravi prozivku, čovjeku bude neugodno što se ne javlja
    a vidim i mial je krenula njezinim stopama
    samo se ti smij vidim dobro ti ide
    a šta ću moram malojoš da imam od sviju br moba bi ja vas non stop pa bi me poslale nekam , a ovak se ipak malo suzdržavam sa ovim curkama kojeih imam taman kad me zsvrbe prsti one se jave. još će žene zbog mene i br mjenjati

  22. #22
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Jel me netko tražio ?

    Jutro svima-Roko se još valja po krevetu i ne da mi ni blizu i viče "makni seeee"-strašno,čim je vani oblačno samo bi spavao,a popodne će zaspati u 3 ...
    Jučer je jednoj maloj prijateljici u gradu rekao "imaš lijepe zube"
    Uglavnom pun je bisera,a mm i ja se samo čudimo i smijemo,a tvrdoglav je za poluditi,baš se pitam na koga

    A što se prozivke tiče-to je zato što vas volim a i imam vremena !

    Bobčice-dobro si napisala,samo mislim da bi ga brzo vratila

    Yas-samo ti nama kaži da smo dosadne ako smiješ

    Mial-ja stalno čitam po forumu o raznim Eovima i muka mi je ,ništa ne kužim previše i kako Mare kaže,što manje znaš,to bolje,iako bi voljela znati sve o tome samo kontam da onda više ništa ne bi jela!

  23. #23
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Evo, da si ja prijavim na jutarnju prozivku
    Od ušenki i gnjida ni 4. dan ništa :D , nadam se da će tako i ostati.
    Mi imamo biciklić iz TL-Jure nije baš zainteresiran, a nešto mu i pomoćna kola štekaju...za sad promašena investicija dide.
    Ni romobil mu "nije napet" al zato spajdići, betmeni, ninja kornjače...svih oblika...igra se s njima, priča...tuku se međusobno

  24. #24
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    spajdići, betmeni, ninja kornjače...svih oblika...igra se s njima, priča...tuku se međusobno
    Kod nas međusobno pričaju teletabi papuče.

  25. #25
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    spajdići, betmeni, ninja kornjače...svih oblika...igra se s njima, priča...tuku se međusobno
    Kod nas međusobno pričaju teletabi papuče.

  26. #26
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    joooooooooj, sva sreća da mi još uvijek dobro ide smijanje
    uz sve ostalo oko mene, čudim se da mi je još uopće išta smiješno
    a što se prozivke tiče, sva sreća da imamo nekoga da nas okuplja, jer bi se već odavno svi razbježali
    s obzirom da Patrik u vrtiću ima sv moguće guralice i autiće koje uredno svakodnevno jaši, a i doma jelte (plus bakinog mačka ), još nismo razmišljali o bicikliću. Ima tricikl koji je dobio za prvi rođendan koji ima pedale, onaj s kojeg se polako sve skida pa ostane samo bicikl, ali još su mu pedale malo "predaleko" za nogice, pa tek na proljeće očekujemo pravu akciju po tom pitanju.

  27. #27
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ivan od neko večer ne želi u krevetu Mimija i Pesija, one iste koje je donedavno gnječio, koji izgledaju kao da će se u svakom trenu raspati koje sam morala krivati kako bi ih oprala i onda na brzinu sušiti fenom da budu spremni za sljedeće spavanje

    jučer je u krevet odnio dva šarafa i jednu pločicu sa dvije rupe na koju se oni ušarafljuju (igračke naravno) i "šarapio" 45 minuta prije nego što je zaspao
    i počeo s eidentificirati sa tatom, stalno viče da ide na posao poravljati aute, najbolje je kad izvrne guralicu naopako i uzme bušilicu ili francuski ključ...

  28. #28
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    i počeo se identificirati sa tatom, stalno viče da ide na posao popravljati aute...
    I Lovre isto!

  29. #29
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Evo i nas...iz vrtica,prilagodio se bolje nego sto sam očekivala :D :D ,oduševljeno se smiješkao kad smo dosli,ostao je sam čak 3h :D :D :D ,dobio je ručak dvije žlice pojeo ostalo promrljao veli teta da prilagodba u njegovom slučaju nebi trebala dugo trajat :D ,po njenoj računici 2 tjedna pohvalila ga je da je svestran sve i svašta ga zanimana,to na mamu možda mu je dobro jer u grupi ima poznatu facu prijatelja susjeda Karla,mislim da sama prilagodba teze pada roditeljima nego dijeci,svi se prilagode i nista nije tako grozno kako se ponekad čini! Nadam se a ce ovako i ostat nebi puno hvalila da ne pokvarim,kako ce se stvari dalje odvijat sve zavisi o njemu i njegovom raspoloženju :/ ja sam i dalje napeta i vec stahujem šta ce biti sutra sad spava, meni tesko pada buđenje u 06:30 nakon 3 god treba opet uhvatit ritam! MIAL jel planirate imati jos dijece,ili ono ak se dogodi?! YAS moglo bi svaki čas mislim da sam vec pisala što M sve vozi:bicikl na pomocne,trocikl,traktor,s romobilom je jos nespretan ja sam za sve da proba samo da je sigurno i ispravno ne želim dijete držati ko pod staklenim zvoncem!

  30. #30
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Nina :D super za adaptaciju! neka tako i ostane!
    pa ja sam si isplanirala naći posao, kupiti neku kučicu i onda na treće
    wana :D !
    ma ja opet navalila na te eiće, al bolje da se s tim ne bakćem, ma svako malo neki pdf dal vaše djete jede ovo, dal mu dajete ovo pa me to malo mučilo, al kako Mare i Trak kažu što manje to bolje.
    Stijena a kom bi se smijala da nas nemaš
    Kala danas bolja u vrtiću al još uvijek snima kad bi koga i danas se za vrijeme ručka popiškila.
    sve mi se čini da sam negdje gadno zabrljala pa je to sad reakcija. jučer sam odlučila uvesti neke promjene i kad vrišti da ne vrištim i ja i da šta god da napravi da probam biti 8) . uh teško je, al ide, danas me testira više nego inače. napravi piz*** i onda me gleda u oči kako ću reagirati, pa je između ostalog tako pljusnula bracu, al sam prvo njega zaigrala da se ne rasplače dotle je onaj prvotni bjes nesto i usljedio je razgovor.
    Trak Kala koliko god da je pospana ona na spavanac oko 3, užas, a evo još je budna jer je baka dala čokoladu i pojela je poslje ručka 2 kockice i sad je koda je popila 1l kave

  31. #31
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    uf Mial ti si bar korak ispred mene tj;Kala ispred Matea nase skidanje pelene=O bodova! to mi izgleda kao nemoguća misija,on je svijesan da piski,da kaka i zovem ga na wc il tutu kad ga ulovim u tom stanju al nece,ne zeli sveki veli da bi trebala forsirat da je ona tak svoje da drugaćije nije islo!?! Mateo se naspavao(3h okruglo) sad sjedi za svojim stolom i razgledava slikovnice,zove:mama pricu cita TRAK jel ima koja tajna veza između tebe i Splita???

  32. #32
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    haribo, nisam nikada kupovala preko e-baya
    ja bih još možda i probala ali mm je skeptičan kad treba na netu upisati broj kartice, pa izbjegavamo takve sitacije
    a preko rodine burze i oglasnika kupujemo i prodajemo redovito

    ovo dvoje je kupljeno preko e-baya? postoji li ikakva šansa kupovine ali pouzećem?
    jednom smo na njemačku adresu naše rodbine mi preko neta kupili dig. fotić, oni su ga primili na svoju adresu i platili po primitku, e to mi je super, to kod e-baya ne funkcionira?
    ne znam tocno detalje za kupovinu preko ebay-a, ni kako funkcionira sa pouzecem
    ni MM ne voli upisivati broj kartice na internet
    mi to obavljamo preko uplatnice, znaci odes u banku i uplatis iznos+postarinu na racun prodavatelja, to je sigurnije
    zadnji put je MM kupovao neke kablove pa mu nisu sve poslali, pa ih je onda zvao pisao i pop..... i rekao da ce prijavit policiji i kablovi stigli 2 dana kasnije, cak su poslali i jedan kabal gratis

  33. #33
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    najbolje je kad izvrne guralicu naopako i uzme bušilicu ili francuski ključ...
    ovako je i kod nas

  34. #34
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    haribo, taj bez pedala je i moja tiha patnja. Ako ikad naletim na njega, obavezno ga kupujem. Mislim, kupujem Lovri
    super da si napomenula kacigu
    ako mu budemo uzimali taj bicikl jel da kupim i kacigu cisto zbog navike ili ne treba :?

    jos se mislim sto ako mu ga kupimo pa mu se ne svidi, al to necu znati dok ne kupimo :/ , zato planiramo uzeti polovni...
    nisam toliko bila zagrijana za takvu vrstu bicikla dok nedavno nisam vidjela "malog decka" (cini mi se mladji od Kristijana) kako fura kroz H&M sa tim biciklicem, slatko skroz

  35. #35
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    joj opet sam nesto zaboravila
    a kako sam pocela redat postove ova stranica ce biti moja

    NINA80 bravo za adaptaciju, mi se isto borimo sa pelenama , u ponedjeljak bilo super, juce nam nikako nije islo a danas je srednja zalost....al ne odustajem
    bitno mi je da nema protesta pa onda lakse podnosim piskenje po stanu

  36. #36
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ja sam već napisala za kacigu, nismo je kupili od početka, nije mi palo na pamet, evo vozi već dugo i nije bilo nikakve nezgode, tu i tamo se prevrne ali se i lijepo dočeka
    haribo, meni je ivan presladak na biciklu, on je onako sitniji pa ljudi ne mogu vjerovati da tak mali a već vozi bicikl, pogotovo prije 3 mjeseca kad je počeo
    a romobil, tu je još slađi ali nikako da ga uslikam

  37. #37
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    yasmin ne znam kakva su pravila ovdje za kacigu, moram se raspitati
    pogotovo ako vozi po ulici (ne mislim po cesti) da me ne bi tko zaustavio pa kaznu naplatio 8)

  38. #38
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Mi smo Lei kupili biciklić i vozi ga samo po kući, vani vozi onaj triciklić. Nema neke posebne igračke koje voli, zapravo je ništa ne može zabaviti duže od 2 minute osim kolica sa bebom koja obavezno nosimo kad se ide u šetnju. Nekidan sam joj kupila set malenih tanjurića i šalica pa "kuha kave". Sa jelom i dalje kako kad, kakanje i dalje u pelenu, ja strpljivo čekam.....
    Prošlu srijedu bili u igraonici i prošlo super, bile samo 3 curice i nakon 10 minuta sam izašla van sa jednom mamom i osluškivala, kasnije nas teta poslala na kavu, uzela brojeve mobitela i cure se igrale još sat vremena! :D Našla sam je kako ubacuje loptu u koš sva sretna!

  39. #39
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    TRAK jel ima koja tajna veza između tebe i Splita???
    Ima,ima....ali bi to ipak zadržala za sebe
    Nije nikakav muškarac već neke lijepe uspomene

    Roko se probudio u 5,spavao je tri sata,a vani kiša,srećom mm ne radi pa ćemo do Merkatora svi troje u shoping,a navečer će vjerojatno do ponoći biti budan

    Roko nije ludo zainteresiran za vožnju bicikla,tj. nema ga gdje ni učiti voziti baš,po centru grada nema smisla,a na vikendici je trava i brdovito malo,tako da je još na triciklu po stanu!

  40. #40
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    pozdav od nekih koji i popodne rade

  41. #41
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    pozdav od nekih koji i popodne rade
    A joj,pa do kada Wana? Jel radiš jedan tjedan ujutro a jedan popodne?

    A nas Roko dresira,evo na sred sobe morali montirati "šator", Roko zapovijeda a mm skače na svaki njegov zahtjev a ja samo gledam i suzdržavam se ok komentara...
    Jesu i vaši muževi popustljivi ili su autoritet (kao ja ) ?

    Nina-bravo za Matea :D i samo neka tako nastavi , i za pelene ~~~~~~~~~~~~ da ih se riješite što prije!

  42. #42
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    pozdav od nekih koji i popodne rade
    A joj,pa do kada Wana? Jel radiš jedan tjedan ujutro a jedan popodne?!
    ponedjeljak i srijeda od 08-15 i od 18,30-20
    utor,četvr od 08-16
    petak od 08-13
    vikendi freeee, blagdani se spajaju koliko god je moguće, ljeto min mjesec (ja 2 ove godine), ako uleti koje skijanje ili slobodni dan...sve se dogoovri
    meni to super

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Jesu i vaši muževi popustljivi ili su autoritet (kao ja ) ?
    Kako kad, uglavnom popustljiv za gledat crtiće...da on može na miru utakmicu ili Big brother, ali odlučan kad treba jesti, prati kosu, spavati... Ok je i trudi se.

    A da li pratite Big Brother?
    Kao što se iz gore navedenog dade izčitati MM i ja smo BB fanovi , ajmo, istinu na sunce

  43. #43
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    A da li pratite Big Brother?
    Kao što se iz gore navedenog dade izčitati MM i ja smo BB fanovi , ajmo, istinu na sunce
    Nismo baš fanovi,ali lagala bi kad bi rekla da ne pogledamo, uglavnom petkom kad je najzanimljivije. A Roko ne podnosi BB pa je onda to pored njega malo teže,ima slike-nema tona
    Dobro bi se mi slagale draga sad će nas ostatak razapeti zbog BB

  44. #44
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    jaaaaao cure...BB...
    moj brat se htio prijaviti al uspjeli smo ga odgovoriti
    tata je bio :shock: na tu njegovu ideju
    prvo smo mislili da se zeza a kad je stigla velika bijela koverta onda smo paljbu na njega
    i nije se prijavio

    MM je strog....tipa:Kristijane nemoj ovo, nemoj ono...dok mu nisam rekla pa daj djetetu onda sta smije
    ja sam malo al stvarno malo popustljiva, postoje pravila koja se trebaju postivati

  45. #45

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Trak pa daj decka nek uziva,vidis da ga korijeni vuku(pite),nevjerujem da bi mi bilo neobicno imam ovu moju curu kao da imam dva decka.
    A jos uvijek ide spavat oko 13-14h i spava nekih 1,5-2h i navece ide spavat oko 21h+/-
    Mi smo se definitivno rijesili dnevne pelene,buni se kad joj stavljam za spavanje,ali maca ne ustaje,tj ne budi se kad hoce piskit,a meni se ne da ju budit
    MM nije u opce strog i dopusta joj svakakve ludorije,npr i mi smo imali par dana sator u kuci,sjedenje na ormaru(naravno on ju cuva),najteze mi pada sto joj dopusta svasta za jesti .
    Trak,Roko ne nosi pelenu?
    Haribo mislim da ce K uskoro poceti traziti tutu sam jer je tako i A par dana smo sarale i onda je krenulo,a imali smo vise faza odvikavanja.
    Nina -bravo za Matea
    Mial puno strpljenja

  46. #46
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Kristijan je poceo vikati :"weeeceeee" kad mora piskiti :D
    danas se zaigrao pa nije skuzio, valjda...
    svekiji su ga navece cuvali, jednom je piskio u wc-sam je trazio, a jednom u hodniku
    prije spavanja sam ga opet stavila na wc i piskio je

  47. #47
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    i ja i ja :D :D fan BB. a prošle godine sam MM prijavila ma nisu ga ni nazvali i od tad znam da su mučke.
    a mi imamo 2 prava šatora u boravku koja su u početku služila samo igranju a sad da nabrzaka pobacam igračke u nutra.
    MM kad nije na kompu onda se njih dvoje super slažu, al kad treba pokazati tko je autoritet pokaže u pravoj mjeri ja brže puknem tj više ju školujem.
    a za dnevno spavanje nekad mi neda staviti pelenu pa se i desi da nema nezgode, a za noćno oooooooo dalek je to još put bojim se. prvo se treba rješiti nam bolne točke - bočice! al tješim se nismo jedini, zar ne Trak ?

  48. #48
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    **mial** nocna ptico!
    cekala sam do sad da se netko pojavi i sad sam za spavanje

    laku noc!

  49. #49
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Dobro jutro!
    Što se BB-a tiče, mi ne gledamo ali znamo sve likove , jučer je Hrvoje ušao u poslovnicu, ja se tuka taman presvlačila pa sam propustila divu ....

  50. #50
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Dobro jutro!
    Što se BB-a tiče, mi ne gledamo ali znamo sve likove , jučer je Hrvoje ušao u poslovnicu, ja se tuka taman presvlačila pa sam propustila divu ....
    :shock: pa kako si to propustila?????

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •