Pokazuje rezultate 1 do 46 od 46

Tema: Whirlpool - iskustva?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno Whirlpool - iskustva?

    Kupujemo sušilicu, svidio mi se jedan model od Whirlpoola. E, sad me zanima, kakva su vam iskustva općenito s proizvodima od Whirlpoola (do sad nisam imala ništa njihovo) ?

  2. #2
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Mi imamo vešmašinu 6th sense već evo 5 godina i ja sam super zadovoljna, vešmašina je mrak i radi super.
    Iimamo i mikrovalku koja mi je isto super. I jedno i drugo je sve nešt na gumbiče i baš je zakon.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Ja imam napu i suđericu, suđerica super, napa tako, tako :/

  4. #4
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    Ja imam veš-mašinu i s obzirom da je nova, ne mogu ti još reći svoje dojmove...meni je rečeno da je taj brend jako dobar...između ostalog, rekli su mi i da je sve bolje od Gorenja... :/

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    ja sljedeći tjedan kupujem sušilicu pa me također zanima?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    SPLIT
    Postovi
    291

    Početno

    Imam mikrovalnu 2 god.Odlična .

    OT A zašto je Gorenje najgore?Većinom mi je tehnika od Gorenja i prezadovoljna sam!

  7. #7
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    mi imamo vešmašinu, nekih godinu*-dvije, i zasad smo zadovolji

  8. #8
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    štednjak i keramičku ploču

  9. #9
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    imamo whirlpoolovu sušilicu i izvrsna je.

  10. #10
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ja prezadovoljna sa svime, ploča za kuhanje, suđerica, napa i mikrovalka

  11. #11
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Mislim da ja nemam niš kaj nije Whirlpool - vešmašina (preko 5g.), frižider (5,5g.), suđerica, ugr. pećnica, ploča za kuhanje, napa (sve 1,5g.). Nda, mikrovalna nije W.

    Uglavnom, sa svime sam zadovoljna, mislim da je vešmašini otišao grijač, napa tak-tak, bučna je, a baš ne posauga sav miris.

    Kad popravimo ovu vešmašinu, nosimo ju na more i kupujem 2u1, isto će naravno biti Whirlpool. Jel ima tko takvu, perilicu i sušilicu u jednom?

  12. #12
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Mi imamo hladnjak i mikrovalnu

  13. #13
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj sandra123 prvotno napisa
    OT A zašto je Gorenje najgore?Većinom mi je tehnika od Gorenja i prezadovoljna sam!
    I mene ovo zanima, mi imamo ploču s plinom za kuhanje, pečnicu, napu i frižider gorenje isto evo već 5 godina i isto prezadovoljni.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    609

    Početno

    Whirpool perilica i susilica (zajedno), sest godina, jos joj nije trebao serviser.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj abonjeko prvotno napisa
    Ja imam veš-mašinu i s obzirom da je nova, ne mogu ti još reći svoje dojmove...meni je rečeno da je taj brend jako dobar...između ostalog, rekli su mi i da je sve bolje od Gorenja... :/
    Ja sam s Gorenjem prezadovoljna, ali sušilice od Whirlpoola su po specifikacijama znatno tiše.

  16. #16
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Veš mašinu Whirpool sam imala nekih 4g, pregorio je grijac. Inace OK.
    Perilica za sudje - radi vec 5g, tu i tamo se zadnju godinu zacepe one spricalice za vodu, inace OK.

  17. #17
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ja imam pecnicu i super zadovoljna, radi vec 9 gopdina, uf zar vec toliko :/

  18. #18
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Imamo W suđericu i vešericu. Već 4 godine super rade! Nadam se da će tako i ostati.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    180

    Početno

    veš mašina, 4 godina, stalno je u akciji i još radi....

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ok, hvala, naručila sam sušilicu!

  21. #21
    Mel T

    Početno

    Sto se Gorenja tice, mislim da nije bas tak super kak neki ljudi vele. Misllim da je dosta razvikan i preskup. Mi ga za inat nismo htjeli kupiti (vec Wirlpool, Beko i Candy). Npr., frizider usminkaju, stave puno rosfraja i nabiju cijenu. Ja bas nekak volim taj Wirlpool i jako sam zadovoljna njime. Kvalitetan je, lijep i ima normalne cijene.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Vešerica odlična, za sada kuc, kuc; suđerica nepopravljivo, tj vrlo skupo popravljivo riknula, nakon 3 godine (taman nakon isteka garancije). :/
    Ja kupujem po dizajnu, a njihov mi se uvijek svidi.

  23. #23
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    2 suđerice od kojih je jedna savršena (mala i ugradbena i skuuupa) i druga normalnih dimenzija, samostojeća (nova) ne valja niš :/

  24. #24
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    imamo njihov frižider 6-th sence i odličan je.....zasad nikakvih problema ni prigovora....

    imam i perilicu veša sa gornjim punjenjem i prezadovoljna sam.....ima dobar izbor programa, super opere, normalna cijena.....

  25. #25
    belurka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - Zagrebacka cesta
    Postovi
    139

    Početno

    imam perilicu za sudje, ves masinu i frizider. perilice su odlicne a frizider tak-tak, ima jako lose ladice, stalno ispadaju.

  26. #26
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    sviđa li vam se whirlpool nakon 7 godina i dalje? jesu li vam jednako dobra iskustva?

    riknuo mi frižider, a ograničena sam širinom i visinom jer je u sklopu kuhinje tu nekad stajao ugradbeni.
    našla sam whirlpool koji mi savršeno odgovara, ali opet, baš nikakva iskustva nemam s tom markom niti znam ikoga tko ima.

  27. #27
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Nasa vesh masina evo nakon evo nakon 2,5 god kihnuo grijac, svekrva ima istu ali ne sa gornjim punjenjem i usporedno se kvare.

  28. #28
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    uf, prvo pa loše. a ja mislila u njemu popodne hladiti lubenicu :D
    koliko daju garanciju? 2 ili više godina, znaš li?

  29. #29
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    moja mikrovalna ima 12 godina radi jos uvijek bez frke, istu ima i susjeda, njenoj je nedavno nesto riknulo, ali popravljena je.
    pecnicu sam koristila godinama, cca 1998-2010 i sad je kod moje sestre i radi jos uvijek.

  30. #30
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Sve kaj smo kupili u zadnjih 4-5 godina porikavalo.
    Perilica suđa Candy, elektronika otišla 2 puta u 3 godine. Srećom je još pod garancijom.
    Da sada kupujem bilo kaj bio bi to Beko jer ima 5 godina garancije a ne košta svemirski.
    U starom stanu sam imala Beko pečnicu i bila je super.
    Dosta ljudi mi je reklo da su im stvari porikavale taman par mjeseci nakon što je istekla garancija. A platili su ih masno, neovisno o proizvođaću.

  31. #31
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    sviđa li vam se whirlpool nakon 7 godina i dalje? jesu li vam jednako dobra iskustva?

    riknuo mi frižider, a ograničena sam širinom i visinom jer je u sklopu kuhinje tu nekad stajao ugradbeni.
    našla sam whirlpool koji mi savršeno odgovara, ali opet, baš nikakva iskustva nemam s tom markom niti znam ikoga tko ima.
    Moj stari ima Whirpool frižider, pola - pola. Koštao je 15,000+ ali ja ne vidim nikakvu razliku prema mojem koji je koštao 1900 (Gorenje) osim kaj je njegov veći i izgleda svemirski naspram mojeg koji izgleda obično.

  32. #32
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Moj stari ima Whirpool frižider, pola - pola. Koštao je 15,000+ ali ja ne vidim nikakvu razliku prema mojem koji je koštao 1900 (Gorenje) osim kaj je njegov veći i izgleda svemirski naspram mojeg koji izgleda obično.
    pa velika je razliak Cathy u cijeni ovisno jel hladnjak veći ili manji, plus dodaj dizajn. Naravno da je veći, skuplji.

    Mi imamo Whirlpool 6th sense perilicu rublja, odlična je nikad s njom nikakvih problema, imamo je već 9 godina, ko nova, a naprala sam se veša u njoj s dvoje male djece možeš mislit i sad je vrtim barem 3x tjedno.

    Uvijek bih ponovno uzela tu veš mašinu.

    vidiš mi imamo loše iskustvo s jednim Beko uređajem (u podstanarskom stanu) i nema šanse da bi ga više kupila.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.07.2014. at 15:54

  33. #33
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ma ja ne mogu puno birati
    frižider bi trebao biti do 157 cm visine (bolje da je gornja granica ili bliže), a mora biti 60 cm širine jer imam sad toliku rupu.
    ranije je tu stajao kuhinjski element u kojem je bio ugradbeni frižider. ugradbeni više neću kupovati nego samostojeći.
    ono što želim je da je kombinirani, da košta do 3000 kn i da je ledenica dolje, a frižider gore da se ne moram saginjati.
    jedini koji mi zadovoljava sve kriterije je whirlpool. pa si mislim kud baš on, skoro nikad nisam čula za njega

  34. #34
    Vivach avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    79

    Početno

    Mi imamo frižider Whirlpool, evo već preko 15 godina, i sa njime apsolutno nikada nikakvih problema...
    Samo pitanje je da li su današnji frižideri tako dobri kao tada?
    Sve je to sada brdo elektronike, drugačiji motori - znam jer mi je mama nedavno kupovala novi i prodavač joj je iskreno rekao - uzmite ono što ima najdužu garanciju, ali dobro provjerite šta ta garancija pokriva, prema njemu je Gorenje najbolje (5 godina garancije na sve), mislim da neki proizvođači daju čak 12 godina garancije, ali kada bolje pogledaš u to nije uključen motor nakon 1-2 godine pa ti to ništa ne znači...

  35. #35
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    ma ja ne mogu puno birati
    frižider bi trebao biti do 157 cm visine (bolje da je gornja granica ili bliže), a mora biti 60 cm širine jer imam sad toliku rupu.
    ranije je tu stajao kuhinjski element u kojem je bio ugradbeni frižider. ugradbeni više neću kupovati nego samostojeći.
    ono što želim je da je kombinirani, da košta do 3000 kn i da je ledenica dolje, a frižider gore da se ne moram saginjati.
    jedini koji mi zadovoljava sve kriterije je whirlpool. pa si mislim kud baš on, skoro nikad nisam čula za njega
    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...NDY-CCBS5152S/
    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...NDY-CFM2655EE/

    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...ANDY-CFM2550E/
    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...ANDY-CFM2554E/
    Valjda nisam puno fulala u dimenzijama, ostalo nisam gledala.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 28.07.2014. at 16:56

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    sviđa li vam se whirlpool nakon 7 godina i dalje? jesu li vam jednako dobra iskustva?

    riknuo mi frižider, a ograničena sam širinom i visinom jer je u sklopu kuhinje tu nekad stajao ugradbeni.
    našla sam whirlpool koji mi savršeno odgovara, ali opet, baš nikakva iskustva nemam s tom markom niti znam ikoga tko ima.
    u stanu su nam svi kuhinjski uređaji Whirlpool, osim veš mašine koja je Candy i nape koja je Faber. Sve Whirlpoolove stvari i nakon 8 godina rade savršeno (frižider, pećnica, suđerica, ploča za kuhanje, mikrovalna). da opet trebam uzeti neki uređaj, sigurna sam da ne bi uopće dvojila.

  37. #37
    Mia and me avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    236

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    sviđa li vam se whirlpool nakon 7 godina i dalje? jesu li vam jednako dobra iskustva?

    riknuo mi frižider, a ograničena sam širinom i visinom jer je u sklopu kuhinje tu nekad stajao ugradbeni.
    našla sam whirlpool koji mi savršeno odgovara, ali opet, baš nikakva iskustva nemam s tom markom niti znam ikoga tko ima.
    im od whirlpoola imamo veš mašinu i sušilicu već 6 god. i nemamo nikakvih problema s njima za sad

  38. #38
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ima tko Whirlpool suđericu? Planiram uzeti ovu sa 6 sense...ne nalazim nešto super recenzije...no od ponuđenih u dučanu,ta mi se čini najkvalitetnijom.

  39. #39
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Whirpool ves masina 6th sense u uporabi vec 10 god, vrti se 4-5xtjedno, nikad nijedan kvar. Uvijek sve kao treba.

    Cudo od stroja! Najbolji uredjaj koji imam u stanu.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Kupujemo sušilicu, svidio mi se jedan model od Whirlpoola. E, sad me zanima, kakva su vam iskustva općenito s proizvodima od Whirlpoola (do sad nisam imala ništa njihovo) ?
    Davno li je ovo bilo...


    Susilica radi jos uvijek, nula kvarova, cekam da crkne (ja bih novu), ali nista od toga

  41. #41
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Bas nedavno smo ju kupili. Jako smo zadovoljni.

  42. #42
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Meni je njihova perilica suđa se pokvarila točno nakon isteka garancije od 5 god a popravak je bio preskupu.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  43. #43

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Mi smo je kupili prije cca dva mjeseca, isto jako zadovoljni. Što će biti kasnije ne znam, ali znam što je bio razlog da je kupimo - prethodna nam je vjerno služila preko 18 godina. Jesu li se u međuvremenu pokvarili ili ne, vidjet ćemo, ali mislim da su itekako zaslužili naše povjerenje. Ovo je valjda, po generacijskom odnosu njena prapraunuka, ako bude i trećinu staža prethodne odslužila, ja zadovoljna.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Mi smo imali njihovu veš mašinu, nakon nekih 9 godina je riknulo nešto, ali je još uvijek funkcionirala, ali je bila užasno glasna pri centrifugiranju. Dali joj još godinu dana života, poklonili je dalje i kupili veću i jako tihu veš mašinu drugog proizvođača.

  45. #45
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni je konačno i nakon deset godina krepala Whirlpool suđerica, a imali smo s njom silnih problema i kvarova. Čak su joj i vrata bila otpala

    Ja bih ti preporučila da odeš na forum.hr, tamo ima velika tema u suđericama, i javlja se jedan čovjek koji se očito poprilično razumije, i nije mu problem dati preporuku.

  46. #46
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Mima,na forum.hr nalazim uglavnom negativne komentare...no,uzeli smo ju. Za sad izgleda dobro,nije mi žao. Samo da potraje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •