Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 130

Tema: Buča/tikva

  1. #51

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Pokorno javljam da je sok od hokaido bundeve vrlo blagog okusa, 'nako po krastavcima.
    , ne zvuči primamljivo.

    A ja javljam da je tijesto za savijače u frižideru. Sad me čeka potraga za tikvom pa na posao...(huh...)

  2. #52
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    http://kuerbis-company.de/Rezepte/
    Odlična stranica sa hrpom informacija i recepata.

  3. #53
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj fritulica1 prvotno napisa
    Pokorno javljam da je sok od hokaido bundeve vrlo blagog okusa, 'nako po krastavcima.
    , ne zvuči primamljivo.

    A ja javljam da je tijesto za savijače u frižideru. Sad me čeka potraga za tikvom pa na posao...(huh...)
    Jel nisi rekla da ti je ostalo pola ove što si prije par dana kupila i što ti je bila fina pečena u pećnici? :/

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Citiraj Dream prvotno napisa
    Jel nisi rekla da ti je ostalo pola ove što si prije par dana kupila i što ti je bila fina pečena u pećnici?
    Nisam draga. Pola sam ispekla, a od ostale polovice sam napravila juhu od Mame Nataše. E sad mi trebju još jedno 2-3 osrednje tikve za napraviti sve ove delicije što ste mi nabrojale... A neka me lijenost uhvatila, a gleda me tijesto za savijače iz frižidera...sutra ću.

  5. #55
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Pokorno javljam da je sok od muškatne bundeve odličan. Okus je skoro voćni, najviše sliči lubenici.

  6. #56
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Paprike punjene bundevom i krompirom, zapečene u pećnici. Recept je na prvoj strani. Odlično!!!

  7. #57
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    to ti je pun pogodak!

    imaš vrhnja?

  8. #58
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mmm, fino zvuči! ja sam napravila improvizirano varivo 3 sestre. također mljac.

  9. #59
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    to ti je pun pogodak!

    imaš vrhnja?
    :? Kamo bi s vrhnjem? I ovako je super!

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    meni ovo dobro zvuči, isprobat ću:

    http://whatdidyoueat.typepad.com/wha...nut_squas.html

  11. #61
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi smo danas imali pire od crvene leće i bundeve: na dno posude se stavi kombu alga (ako se ima), na to šalica crvene leće, na to bundeva (hokaido) narezana na kockice, i 3 šalice vode; to se kuha dok ne ukuha voda i sve se zgusne, enerično se miješa da se dobije pire. Na kraju se soli, i doda đumbirovog soka (istisnuti đumbir - ako se ima). Ova smjesa se može i ohladiti pa umakati popečke u tempura tijesto i pržiti. Uz to smo imali rižu sa tikvicama i mrkvom i kuhanu brokulu.

  12. #62
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    to ti je pun pogodak!

    imaš vrhnja?
    :? Kamo bi s vrhnjem? I ovako je super!
    pa, kad se zapeku i izađu iz pećnice... pospu se vrhnjem.
    tako mi radimo.

    inače, to je u sjevernoj bosni glavna ljetna hrana i zovu ih "nadolmite paprike"

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    jucer sam ispekla kriske buce u pecnici
    mislila sam da ce biti jednostavno, ali nije
    problem mi je bio isjeci bucu na kriske prije pecenja, jako je tvrda i samo sam gledala tko ce se porezati MM ili ja, kako vi to rjesavete ?

    na kraju kad su se ispekle, dijete i MM nisu htjeli ni probati, ja pojela jednu krisku
    moram priznati da mi nije ono, jos bi
    sad jos moram izvuci neki recept sto s ovim ostakom u hladnjaku

  14. #64
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    odvoji "meso", smiksaj i rasporedi po porcijama u zamrzivač.

    poslije dodav vrhnje za kuhanj i vodu... pa imaš jako ukusnu juhu.
    pravu zimsku.

  15. #65
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa
    jucer sam ispekla kriske buce u pecnici
    mislila sam da ce biti jednostavno, ali nije
    problem mi je bio isjeci bucu na kriske prije pecenja, jako je tvrda i samo sam gledala tko ce se porezati MM ili ja, kako vi to rjesavete ?

    na kraju kad su se ispekle, dijete i MM nisu htjeli ni probati, ja pojela jednu krisku
    moram priznati da mi nije ono, jos bi
    sad jos moram izvuci neki recept sto s ovim ostakom u hladnjaku
    Larmama, vjerojatno nisi kupila pravu turkinju/stambolku nego neku običnu bundevu :/ . Naime, ove prve su fine i slatke kad se ispeku. Nema šanse da ne bi htjela još nakon jedne kriške!

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    apri hvala na receptu, a li mislila sam na ovaj dio koji nisam ispekla

    Dream, ne znam da li sam pravu kupila, ali po opisu mi se cini da jesam :?
    bilo je i tih drugih cije meso nije bilo narancasto

  17. #67
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma najbolje su HOKAIDO - male jako narančaste bundevice.
    Ima ih kod Severa, ima u Bio&Bio, i kod Zlate Nanić.

    Doduše nisam ih baš pekla, ali sve drugo od njih je super mljac.

  18. #68
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa
    apri hvala na receptu, a li mislila sam na ovaj dio koji nisam ispekla
    pa skuhaj

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,609

    Početno

    Citiraj Dream prvotno napisa
    Recept za tikva-štrudlu? Ma, vrlo jednostavno - slično savijači od jabuka. Kupiš tijesto za savijače (meni se ne da sama razvlačiti ), uzmeš dva lista, staviš jedan na drugoga i između kapneš par kapi ulja (da se ne slijepe u pečenju). Ravnomjetno pospeš odozgo 1-2 žlice prezla ili mrvica nekog keksa (čajnih kolutića ili Petit Beurre), na krupni ribež naribaš po tijestu bundevu, još malo rasporediš da bude jednoliko. Gornji kraj tijesta, tj. najudaljeniji od sebe ostaviš bez nadjeva. Možeš po bundevi posuti i krupnije nasjeckanim orasima ili lješnjacima ili bademima. Ja jako volim suncokretove sjemenke, pa stavim i njih. Zatim zamotaš savijaču počevši od stranice najbliže tebi. Napravi takvih savijutaka koliko imaš materijala. Slaži ih u pouljeni lim. Odozgo kapni još koju kap ulja ili premaži kistićem kako bi tijesto ljepše porumenilo, pa stavi peći u pećnicu na 180-200 stupnjeva dok ne porumeni (vjerojatno pola sata do 45 min).
    Meni najbolje paše uz jogurt ili kefir .
    Moja baka bi još dodala cimeta

  20. #70
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj Mama Natasa prvotno napisa
    Citiraj Dream prvotno napisa
    Recept za tikva-štrudlu? Ma, vrlo jednostavno - slično savijači od jabuka. Kupiš tijesto za savijače (meni se ne da sama razvlačiti ), uzmeš dva lista, staviš jedan na drugoga i između kapneš par kapi ulja (da se ne slijepe u pečenju). Ravnomjetno pospeš odozgo 1-2 žlice prezla ili mrvica nekog keksa (čajnih kolutića ili Petit Beurre), na krupni ribež naribaš po tijestu bundevu, još malo rasporediš da bude jednoliko. Gornji kraj tijesta, tj. najudaljeniji od sebe ostaviš bez nadjeva. Možeš po bundevi posuti i krupnije nasjeckanim orasima ili lješnjacima ili bademima. Ja jako volim suncokretove sjemenke, pa stavim i njih. Zatim zamotaš savijaču počevši od stranice najbliže tebi. Napravi takvih savijutaka koliko imaš materijala. Slaži ih u pouljeni lim. Odozgo kapni još koju kap ulja ili premaži kistićem kako bi tijesto ljepše porumenilo, pa stavi peći u pećnicu na 180-200 stupnjeva dok ne porumeni (vjerojatno pola sata do 45 min).
    Meni najbolje paše uz jogurt ili kefir .
    Moja baka bi još dodala cimeta
    Naravno, od začinasvatko dodaje u osnovni recept ono što voli, pa tako i ovdje može cimet ako kome paše. Ja ga općenito baš ne volim (ni u klasičnoj kombinaciji s jabukama), ali zato stavljam klinčić i vaniliju i gdje treba i gdje ne treba jer ih obožavam .

  21. #71

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Uh, podigli ste topic, samo me podsjećate na moju lijenost (u kore sam zamotala sir, bio mi pri ruci, nije mi se dalo ići po tikvu)...

  22. #72
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Sinoć sam prvi put u životu pekla i probala pečenu bundevu. Fenomenalna je! Moja kćer veli da je podsjeća na kestene.
    Osim toga, radila sam i njoke od bundeve (recept na prethodnoj strani), i zalila ih vrhnjem. Prva liga!
    Danas radim mafine od bundeve, samo sad se ne mogu odlučiti između 2 recepta.

  23. #73
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa
    Sinoć sam prvi put u životu pekla i probala pečenu bundevu. Fenomenalna je! Moja kćer veli da je podsjeća na kestene.
    Osim toga, radila sam i njoke od bundeve (recept na prethodnoj strani), i zalila ih vrhnjem. Prva liga!
    Danas radim mafine od bundeve, samo sad se ne mogu odlučiti između 2 recepta.
    Jutros je u Dobrom jutru bio tkđr recept za muffine od bundeve . Iza podne ćeš moći pogledati ovdje video-recept: http://www.crochef.com/

  24. #74
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Da, a recept je već na topicu o muffinima. Na njega sam i mislila, a drugi je s coolinarike.

  25. #75
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Dakle, jučer kupljena tikva nije bila ni do koljena svojoj prethodnici. Nije za jesti ovako iz pećnice.
    Pa je jedan dio završio u "u hodu" smišljenoj piti.
    Tijesto za pizzu je bilo podloga i po vrhu, a u filu od tikve sam stavila narezanu pečenu tikvu, pol glavice luka, 2 česna češnjaka, peršun, pol gorgonzole, i malo vrhnja za kuhanje.
    Po vrhu sam tijesto namazala maslinovim uljem i zasula sezamom.

    Sad razmišljam bi li mogla raditi knedle od tikve? Ima li tko iskustva? Mislim, ako mogu njoki...

  26. #76

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Evo javljam da sam sinoć napravila i štrudlu od bundeve. Jutros je više nije bilo . Dream, radila sam po tvom receptu (nabacila sam još i malo šećera, cimeta i pinjola), i super je!
    Usput sam napravila i bućnicu (jedan red slane, a drugi slatke), i štrudlu s jabukom. Ma sve mljac.
    PS. Buća se svidjela i našim gostima koji su je po 1. put probali. :D

  27. #77
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Knedle od bundeve :D .

    Jako dobro! Umjesto krompira ide bundeva a sve ostalo - isto! Punjeno pekmezom od marelice, uvaljano u prezle, a sa strane malo umaka od jabuke!

  28. #78
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    a kako se radi umak od jabuke?

  29. #79
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Umak od jabuke nije bitan, slučano se našao na licu mjesta 8) .

    Jabuke se ogule, narežu na komadiće i skuhaju, pa se to izmiksa npr. štapnim mikserom i doda malo šećera i cimeta. To sam sam izmislila, ali sam prilično sigurna da se pravi umak tako radi. 8)

  30. #80
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    anchi, ovo taaako dobro zvuči a mm bi taaako počeo kolutati očima (ne voli bundevu, cvil) pa sam baš tužna. naime, on je zadužen za njoke i knedle...

  31. #81
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Anchi, jesi te knedle radila s nekom od ovih ranije spomenutih slatkih vrsta bundeve (hokkaido/turkinja/morkinja/stambolka...)?

  32. #82
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Da, slatka je vrsta, ali bundeva nije baš bila slatka. To je ona iz nekoliko postova ranije koja nije baš bila za jest samostalno.

    Imala sam nešto klinaca na užini, pa sam im uvaljala knedle a da im nisam rekla od čega su 8) , pa kad su saznali nisu baš mogli reći - sad baš ne valjaju.

  33. #83
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    ja jabuke kao jabuke bas ne ljubim ali naprosto obozavam bas sve sto je od jabuka tako da mi ovaj umak zvuci pogotovo uz knedla. inace u nekoj zadnjoj ili predzadnjoj grazii ima par dobrih recepata pa tako i neke przene knedle sa umakom od sljiva. zvuci jako dobro.

  34. #84

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Knedle od bundeve .

    Jako dobro! Umjesto krompira ide bundeva a sve ostalo - isto! Punjeno pekmezom od marelice, uvaljano u prezle, a sa strane malo umaka od jabuke!
    I dvije zlice vrhnja preko...
    Poludit cu. Sad moram i ovo praviti.

    A padaju mi na pamet i slane knedle od bundeve (isto - umjesto krompira, bundeva) uz neki dobar saft...

  35. #85

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,609

    Početno

    Na Alnaturinoj stranici sam davno pronašla recept za njoke od bundeve i u tijesto ide ricotta. Imaju neki glupi pretraživač i više ga ne mogu naći.
    Ali ga imam doma isprintanog (i isprobala sam ga, odličan je) pa ću prepisati ovih dana...

  36. #86
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Treća bundeva je dobra, ne onako fina kao prva, ali može proći. Knedle su bile tako fine da ću ih danas vjerojatno opet.
    Mogla bi konačno i juhu. Imam i crvene leće, vidim da se to dobro kombinira, a još nisam probala.
    Nato, računamo na taj recept!

  37. #87
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Juha mi bas nije dobro ispala. Stavila sam bundevu i lecu, kocku alnatura, malo zobenog mlijeka i vrhnja, persun. Okusi mi se bas nisu slozili. Jestivo, ali ne dvaput.
    Ali zato knedle 8) .

  38. #88

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,609

    Početno

    Našla sam recept za njoke-

    Potrebno:
    800 g bundeve - očišćene
    250 g ricotte
    oko 180-200 g brašna od pira (Alnatura naravno )
    2 jaja
    180 g ribanog parmezana
    svježeg peršina
    ribanog muškatnog orašćića
    malo maslaca
    600 g rajčica
    Alnatura umak od rajčice
    maslinovo ulje
    Alnatura začinska sol
    papar
    bosiljak

    Bundevu narezati na šnite i peći u pećnici 50-55 minuta. Pečeno oguliti i pasirati. Dodati oko 75 g parmezana, ricottu, jaja i muškatni oraščić i sve dobro izmiješati. Polagano dodavati brašno dok se tijesto ne prestane lijepiti. Formirati male njoke i kuhati u slanoj vodi.

    Protvan namastiti, uliti pola staklenke umaka od rajčice i posuti peršinom. Preko toga složiti njoke. Svježi paradajz malo uroniti u vrelu vodu, oguliti i odstraniti koštice, nasjeckati na kockice i kratko propirjati na maslinovom ulju. Začiniti paprom, začinskom solju, svježim bosiljkom, dodati ostatak umaka od rajčice. Sve preliti preko njoka.
    Posipati ostatkom parmezana i mrvicama maslaca te peći nekih 25 minuta na 220 stupnjeva.

    Ja nisam imala Alnaturin sos od rajčice niti mi se dalo guliti rajčice (koristila sam pelate). A zbog MM-a sam u umak od rajčica dodala i malo pršuta

  39. #89
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Ajmo jos malo o bundevi. 8) Zna li tko kako se poha?

    1) Sirova ili pecena?

    2) Lijevano tijesto ili prezli?

    3) Koliko dugo?

  40. #90
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Kupila sam butternut (muškatnu) bundevu. Što da napravim s njom? Neko jednostavno jelo ili kolač pliz.

  41. #91
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa

    Pita bundevara:


    Sastojci:

    600 - 700 grama kora za pitu (najbolje domacih),
    600 - 700 grama bundeva, tikvica,
    secer prema ukusu,
    pola litra mlijeka,
    decilitar i po ulja, ili butera,
    cimet, vanila, jaje.

    Nacin pripreme:

    Bundevu, zrelu tikvicu naribajte. Uprzite na buteru, na tihoj vatri, a zatim dodajte mlijeko i pustite da se krcka.
    Kad je fil gotov (kuvan), dodajte secer, vanilu, cimet, ili kakav drugi zacin, a kad se prohladi, umjesajte jedno jaje.
    U nauljenu tepsiju ili pleh redjajte kore, pa fil i tako do kraja, s tim da povremeno poneku koru blago nauljite.
    Na kraju prelijte pitu ostatkom fila, koji malo razblazite mlijekom, stavite malo butera ili neslanog kajmaka i ubacite u vrelu pecnicu.
    Pece se oko pola sata. Kad se pita prohladi, poprasite je vanilin-secerom.
    U ovu pitu mozete, prema volji,dodati i oraha, ljesnika, badema.

    anchi pp jesi radila ovu pitu?

    Netko drugi?
    Jel dobra?


    Imam veliku bunedvu i obožavam je jesti , uglavnom je režem na kockice, pošećerim i kuham oko 45 min. kad se zgusne brzo hladim i navalim.
    E sad bih malo promijenila pa me zanimaju iskustva sa savijačama.

  42. #92
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Nisam radila, ali je prijateljica, pa sam je probala jesti.

    U redu mi je bila, ali ne bi bio moj prvi izbor za iskoristiti bundevu.

    Imaš i ovaj recept što je stavila Dream:


    Recept za tikva-štrudlu? Ma, vrlo jednostavno - slično savijači od jabuka. Kupiš tijesto za savijače (meni se ne da sama razvlačiti ), uzmeš dva lista, staviš jedan na drugoga i između kapneš par kapi ulja (da se ne slijepe u pečenju). Ravnomjetno pospeš odozgo 1-2 žlice prezla ili mrvica nekog keksa (čajnih kolutića ili Petit Beurre), na krupni ribež naribaš po tijestu bundevu, još malo rasporediš da bude jednoliko. Gornji kraj tijesta, tj. najudaljeniji od sebe ostaviš bez nadjeva. Možeš po bundevi posuti i krupnije nasjeckanim orasima ili lješnjacima ili bademima. Ja jako volim suncokretove sjemenke, pa stavim i njih. Zatim zamotaš savijaču počevši od stranice najbliže tebi. Napravi takvih savijutaka koliko imaš materijala. Slaži ih u pouljeni lim. Odozgo kapni još koju kap ulja ili premaži kistićem kako bi tijesto ljepše porumenilo, pa stavi peći u pećnicu na 180-200 stupnjeva dok ne porumeni (vjerojatno pola sata do 45 min).
    Meni najbolje paše uz jogurt ili kefir .


    Ja glasam za knedle. 8)

    Ili muffine.

  43. #93
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Izgleda ću probati muffine, a za savijaču ću razmisliti imam još pola bundevice.

    Tako puno ima tih receptića pa mi je najlakše praviti neki s foruma koji su već drugi isprobali, jer se uglavnom razočaram. Neki su zaista slikovito napisani.

    Hvala

  44. #94
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    gdje sada kupujete bundevu?

    moj mali je lud za njom, to je jedino jeo kad nije htio ništa od dohrane (a ni sad se baš ne možemo pohvaliti), ponestalo mi i iz škrinje, rado bih mu kupila ako ima gdje..

  45. #95
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nema sad više bundeva. Ima ti Zlata Nanić obično konzervirani pire od bundeve, ali ima soli u njemu.

  46. #96
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Citiraj Hera prvotno napisa
    gdje sada kupujete bundevu?

    moj mali je lud za njom, to je jedino jeo kad nije htio ništa od dohrane (a ni sad se baš ne možemo pohvaliti), ponestalo mi i iz škrinje, rado bih mu kupila ako ima gdje..
    Na jesen dobijem nekoliko i svake godine ostavim jednu za kraj...a kako su ogromne dojadilo mi kuhanje.

    Nesjećam se dali sam ikad vidjela u ovo doba godine.

    E a kako je spremaš u škrinju?

  47. #97
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    vidim da je ivancica napisala da je kupila, zato pitam gdje u ovo doba, ja sam zadnji put kupila u 12. mj.

    očistim, narežem na komade koji mi pašu i zamrznem. ja sam rezala manje komadiće, tako da mogu dodavati u drugo povrće jer je to bio jedini način da jede još nešto osim bundeve mjesecima.

    rekla mi je i teta koja prodaje da je to ok ako ju mislim kuhati. ako je za peći, onda može na kriške koje misliš peći i isto smrzneš.

    za kuhanje/dinstanje i sl. još može i naribana, pa onda u smrzavanje.

    mi smo tako uvijek doma spremali onu običnu bundevu iliti tikvu od koje se kod nas radi poznata "tikvenjača", samo smo to obično pripremali onda dinstano, pa s kiselim vrhnjem, malo češnjaka, začina, crvene paprike i žlicom brašna, to je bio super umak uz npr. pire. a meni je ok i bez krumpir pirea.

  48. #98
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Probao sam svoje linkove na recepte za tri sestre, bundevu grah i kuruzu. Nažalost Oneida kuharica je nestala sa službene stranice Oneida naroda i može se još pronaći samo naslovna stranica na esnips-u: Three Sisters Cookbook Stranice se još uvijek dadu naći u Google hisrory, ali to nema smisla jer.....

    ... Stranica koja radi je COOKIN' WITH THREE SISTERS naroda Manataka, koja je očito nastala pomoću Oneida kuharice. Recepti su sortirani po namirnicama, ali za razliku od Oneida kuharice svi su na jednoj stranice i ne mora se previše klikati. Obzirom da ovakve stranice hoće vremenom iščezavati, bacam se na skidanje i spremanje.
    Jesus saves.

  49. #99
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    za one koji nisu s bundevama na ti

    http://www.coolinarika.com/clanak/bu...o-i-dekoraciju

  50. #100
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj suncokret prvotno napisa
    http://kuerbis-company.de/Rezepte/
    Odlična stranica sa hrpom informacija i recepata.
    danke, danke deutschland!

    prije neki dan pravila rižoto s kockicama bundeve, u mlijeku sve kuhano. odlično. s coolinarke skinula.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •