Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 517

Tema: ZPD 2004 vol. IV

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    cure, molim vaše zlatne vibre za sutrašnji razgovor s mojim ( daj Bože ) novim direktorom.

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    nadam se da će upaliti! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :D

  3. #3
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  4. #4
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Spooky, vibram ~~~~~~~~~ iz sve snage!

    Ivy, vjerujem da te peru dvojaki osjećaji u vezi sve rjeđeg dojenja, zar ne? S jedne strane osjećaš malo olakšanje (a možda i osjećaj krivnje zbog tog olakšanja), a s druge strane ti je žao. Tako je barem meni bilo. Samo da te utješim, podoji će ti još jako kratko biti bolni, tj. vrlo brzo će se sve vratiti na staro. Drago mi je da Andrejček s veseljem ide u vrtić.

    Sunce, baš mi je teško čitati vaše probleme s vrtićem. Najprije, potpisujem Anek - neka djeca jednostavno nisu za vrtić i gotovo. Meni su, na primjer, vrtićki dani ostali u dosta ružnom sjećanju, pa sam zbog toga ekstra oprezna na svaku sitnicu koja ima veze s Fioninim vrtićem, sve provjerim pet puta i pušem na hladno. Recimo, Fionu sam (točno) procijenila kao dijete za vrtić i njoj je tamo zaista lijepo, dok za Floru već smatram da nije, pa ću joj vrtić odgoditi do navršene 3,5 godine. Tada će, nadam se, biti dovoljno velika da se uklopi u tu vrstu zajednice (tim više što postoji mogućnost da ide u grupu s Fionom), a ako i ne bude, imatu ću backup plan. Hoću reći, možda Fabić zaista nije za vrtić i pritom ne mislim ništa loše. A možda je problem samo u tetama koje mi prema svojim dosadašnjim izjavama ne ulijevaju previše povjerenja. :/ Znam da ćeš ti napraviti najbolje za svoje djetešce.

    Miloc, drago mi je što vaša prilagodba br. 2 ide dobro.

    Tweety, jesam ti zahvalila za onaj link?

    Kod nas nema nekakvih velikih novosti. Zadnjih par dana je mm bio na službenom putu, pa sam bila sama s curama. Bile su savršene.

    Sinoć sam s Fionom imala razgovor o ukusima:
    - Mama, danas mi je moja prijateljica Sonja rekla da su mi cvjetići na potkošulji ružni, pa sam ja njoj rekla da su i njezini ružni.
    I onda je slijedio moj traktat o tome da se svakom sviđa nešto drugo i da nije važno kome se sviđa njezina potkošulja, sve dok je ona sama zadovoljna s njom, da zbog različitih ukusa postoji veliki izbor stvari, pa si svatko izabere onu koja mu se najviše sviđa, da ne bi trebala zbog toga reći svojoj prijateljici da je i njezina ružna, jer svatko ima pravo na svoje mišljenje, nego da je pravilan odgovor "pa šta, važno je da se meni sviđa" i sve u tom stilu.

    Baš me zanima je l' skužila.

  5. #5
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    joj, curke. mislim da andreja ne bi diralo ni da na potkošulji ima uzorak zgnječene čaše od jogurta, niti da mu se netko zbog toga ruga.

    sanja, zasad još ne žalim - on se toliko nacicao da je meni dosta njegovog dojenja. prošli smo sve faze i dočekali da postane zaista pravi dječačić, sad smo bliski na mnoge druge načine pa nemam osjećaj da nešto gubim. no, znam da će mi biti žao kad stvarno prestane, to tako mora biti. a tandem ne bih izdržala, zato ga potičem na smanjivanje do prestanka.

    vrtić sad me opet pere strah da sam upropastila dijete vrtićem

  6. #6
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Ma daj, kakvo upropaštavanje. Nadam se da su tvoji misli ozbiljni poput smajlića kojeg si stavila.

    Posve te kužim za tandem, to je izuzetno iscrpljujuće, i tjeleno i emotivno i na sve druge načine. Ja sam imala te mixed feelings, jer je Fiona imala tek 2,5 godine kad je prestala s dojenjem i što je najgore, to je išlo tako polako i spontano (zapravo, na najbolji mogući način) da se ni ne sjećam njezinog posljenjeg podoja - jer sam nakon svakog mislila da će doći idući i onda jednog dana idući nije došao.

    Ali jučer ujutro, dok sam dojila Floru, je tražila cicu. No, ona više nema instinkt za dojenje, pa samo nasloni usta i pravi se da jede, ali na kraju tog desetsekundnog obroka obavezno pohvali kvalitetu mlijeka.

  7. #7
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    tvoji misli ozbiljni
    tvojE misli ozbiljnE

    Ne znam što mi je.

  8. #8
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i andrej tvrdi da pije mlijeko i da je jako fino , a kad ga pitamo da nam pokaže u ustima samo se cereka.

    i sad si baš mislim, u biti se ne sjećam kad je zadnji put baš konkretno dojio, da sam skužila da pije.

    ah, mame. uvijek ćemo naći neki razlog da budemo sentimentalne...

  9. #9
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Prijavljujem u klub "3-6" i nasu Zrinku, sutra puni 3 godine!
    (taman godinu dana nisam citao ovaj PF, otkad je Vedran otisao, i evo me opet ... )

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Prijavljujem u klub "3-6" i nasu Zrinku, sutra puni 3 godine!
    (taman godinu dana nisam citao ovaj PF, otkad je Vedran otisao, i evo me opet ... )

  11. #11
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Prijavljujem u klub "3-6" i nasu Zrinku, sutra puni 3 godine!
    (taman godinu dana nisam citao ovaj PF, otkad je Vedran otisao, i evo me opet ... )
    Tatek, dobro nam došao na podforum, ali furao si topic - mi smo ti podforum u podforumu, autonomni svijet u malom, legendarni zepedeići (zimsko-proljetna djeca rođena od početka do sredine 2004.).

  12. #12
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    furao
    fuLao

    Ne znam što mi je u zadnje vrijeme.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Prijavljujem u klub "3-6" i nasu Zrinku, sutra puni 3 godine!
    (taman godinu dana nisam citao ovaj PF, otkad je Vedran otisao, i evo me opet ... )
    tatek, tebi je mjesto kod nas na "ljetno-jesenskima", ali mi čekamo Farisa pa da se kolektivno prebacimo na 3-6.
    Inače se možeš prijaviti na topic "da se postrojimo"

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Pardon, bolje na "berba 2004", par topica niže.

  15. #15
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    spooky, vibrrrrrrrrrrrrrrrrram da nam se javiš s dobrim vijestima.

    ajvi, pa vi ste daleko dogurali. i ladi se desilo da ujutro ode u vrtić, a tek se u autu sjeti da nije tražila ciku...i tako prođe dan. ona je sada na jednom podoju i to jutarnjem. i daleko je to od maženja o čemu svjedoči i glasno podrigivanje nakon cikanja

    tatek, dobro nam zalutao i dobro nam došao

  16. #16
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Citiraj tatek prvotno napisa
    Prijavljujem u klub "3-6" i nasu Zrinku, sutra puni 3 godine!
    (taman godinu dana nisam citao ovaj PF, otkad je Vedran otisao, i evo me opet ... )
    Tatek, dobro nam došao na podforum, ali furao si topic - mi smo ti podforum u podforumu, autonomni svijet u malom, legendarni zepedeići (zimsko-proljetna djeca rođena od početka do sredine 2004.).
    Znam ja da vi imate svoju malu community, no nisma nasao temu "Da se postrojimo" ... znaci, ipak postoji!

  17. #17
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Citiraj tatek prvotno napisa
    Prijavljujem u klub "3-6" i nasu Zrinku, sutra puni 3 godine!
    (taman godinu dana nisam citao ovaj PF, otkad je Vedran otisao, i evo me opet ... )
    Tatek, dobro nam došao na podforum, ali furao si topic - mi smo ti podforum u podforumu, autonomni svijet u malom, legendarni zepedeići (zimsko-proljetna djeca rođena od početka do sredine 2004.).
    Znam ja da vi imate svoju malu community, no nisma nasao temu "Da se postrojimo" ... znaci, ipak postoji!
    Mozda i postoji, ali ju ja ne mogu naci ... :?

  18. #18
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Jurim na teren, ali moram na brzinu potpisati Anek. Ispričala mi je franova teta, kako se jedna njegova sestrična nije adaptirala i na kraju su je ispisali, a drugoj adaptacija nije bila ni potrebna, samo je uletila u grupu i nije se dala van.
    Obje curke su predivne, vesele, otvorene...ma uostalom vidjeli ste ih na ročkasu, mislim da su se baš ta starija i Vid skompali.

    Jedino...ja mislim da je u Fabićevom slučaju problem teta, a ne njegova nemogućnost adaptacije.
    U svakom slučaju ja bi pokušala još negdje.

    Svim ostalima brzinska pusa. Kavu ću piti u San spinu i misliti kako smo puhali u Nikine, Fionine i Florine svijećice.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    aaaaaaaaaa, ludim od neizvjesnosti. Danas čekam željeni poziv i odgovor da li sam dobila posao...

    jučer je na razgovoru bilo odlično. Otišla sam s dojmom da je to to i da će mi se javiti s pozitivnim odgovorom...

    Pliz, zavibrajte mi još malo

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    spooky,
    vibrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    vibrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    vibrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    vibrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    vibrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    vibrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  21. #21
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Spooky ~~~~~~~ da dobiješ pozitivan odgovor!

  22. #22
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Spooky, ~ˇ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    DOBILA SAM POSAOOOO!!!!!!!!!

  24. #24
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Bravo! Čestitam!


  25. #25
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Ihaaaaaaaaaaaaaaaaa!! :D

  26. #26
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Jipijeeeeeeeeeeee :D bravo spooky

  27. #27
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Pinocchio, kako su tvoje curke? Kako je Lada prihvatila Nevu?

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Razgovarala sam sa ravnateljicom i neće mi stvarati probleme oko prelaska na novi posao tako da ću od 1.11.2007. biti u NOVOJ firmi :D

    Hvala na vibrama koje su pomogle

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Spooky, čestitam !

  30. #30
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    konačno! :D

  31. #31
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    spookička..fenomentastičnoooo :D

  32. #32
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Spooky, čestitam od !
    Nisam stigla napisati da je Andrej sad pravi ozbiljni dječak, a do sada je bio baš onako slatka bebica (obožavam dečke s dugom kosom!)

    Kod nas ništa novo, još nismo preselili, a ka'ćemo - ne znamo, možda za tjedan, možda za 10 dana, možda i kasnije . MM je kupio dva ona zelena odijela za rađaonu: jedan sebi, a drugi za stolara (koji već 2 tjedna nestrpljivo čeka s kuhinjom i predsobljem u skladištu). Nadala sam se da će nam do konca studenog stići napraviti i komode/police/ormariće za dn.boravak, cipelar i sve ostalo, ali malo smo u zakašnjenju.

    Kod A. u vrtiću puno je djece friško dobilo braću/sestre, a izgleda da je A. ipak najinformiranija glede tehničkih pitanja oko poroda .

    svima!

  33. #33
    Cvrčak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, Medvescak
    Postovi
    582

    Početno

    SPOOKY BRAVOOOOOOOO!!!!!! :D CESTITAM!!!!!!!!!

  34. #34
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Spooky, čestiam od srca.

    Ajde napiši malo detalja.

  35. #35
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Spooky

    Čoksa, daj malo škrabaj o Ančici i njenoj seki!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Mamma, hvala ti puno na korisnim informacijama

    Počinjem raditi 1.11.2007. i totalno lebdim od sreće. Za početak moja funkcija neće biti nešto previše zahtjevna, ali će mi firma financirati školovanje pa ću nakon nekog vremena moći do bolje pozicije.

    Posel je 5 minuta od moje kuće. Radno vrijeme 8-16h , vikendi naravno slobodni, felxibilni su što se tiće slobodnog vremena tj. u slučaju da će mi trebati za djecu koji dan, nije bed. Sve ne vjerujem da se to meni dešava.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    390

    Početno

    Mi smo novi, primate li nas?

    Dječak se zove David, usvojen je prije dvije godine, i ima naljepši osmijeh na svijetu (kaže ponosna mama). Ove godine je pošao u vrtić i nije imao nikakvih problema s prilagodbom jer je i inače jako otvoren i samopouzdan (doktorica kaže i razmažen, ali nas nije puno briga za njeno mišljenje). Jako voli biti u pokretu, na zraku, voli bojati, gledati crtiće i slušati priče. Jako voli mamu i čini mi se ipak malo više tatu.

  38. #38
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Mariela, dobrodošla!
    Javi se i na pdf Posvojenje, tamo željno iščekujemo nove članove!
    Čitala sam tvoj post i na pdf Djeca s posebnim potrebama gdje sumnjaš na hiperaktivnost...nisam stručnjak ali mislim da je tvoj dečko samo vrlo inteligentno/napredno dijete, njegov emocionalni razvoj (tek 3 i pol godine) ne može pratiti vrlo razvijene kognitivne sposobnosti, pa kao takav zahtijeva poseban pristup. Takvog sličnog (sad 7-godišnjaka) ima i Zdenka2, pa možeš i s njom razmijeniti iskustva.

  39. #39
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mariela i david, dobro nam došli!

    spooky, baš mi je drago da si se dočepala normalnog posla!

    ja sam se, izgleda, jučer prejela slatkog i sad, nakon što sam sve izbacila, smišljam kako ne umrijeti od mučnine. a sutra moram na posao.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    mariela i david,

    Ajvica, probaj svako malo gricnut neki kreker ili badem. Meni je to super pomagalo, a imala sam gadne mučnine

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ockej ovdje se nešto novo muti

    neke mučnine, krekeri i sl, a meni nitko niš nije rekao


    spooky :D za posao

    mariela dobro došla

  42. #42
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    o, imam iskustva s ovim, ovo je iziritiran želudac. sretna sam ako zadržim gutljaj vode.

  43. #43
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Spooky, baš dobro zvuči tvoj novi posao. Držim fige da budeš zadovoljna.

    Čokolada, 'ajde piši malo više o Ani, je li uzbuđena zbog bebe, kako si ti...

    Mariela, dobro nam došli!

    Mi smo danas bili prvi put u četvero u kazalištu (zapravo, lažem: imali smo pokušaj i prošlog proljeća, ali je mm izašao s Florom van već nakon par minuta). Gledali smo "Šumu Striborovu" i bilo nam je odlično. Fiona je čak na pola predstave zaštitnički primila Floru za ruku.

    Inače, Fiona u posljednje vrijeme jede toliko malo da se pitam živi li to dijete od zraka. :/ Počele su fore da ne voli jela koja je inače jela rado i u pristojnim količinama, te ne bi ovo, te ne bi ono, a najviše od svega me frustrira što se zaista trudim ponuditi im zdravu, svježe pripremljenu hranu, puno voća i povrća i na kraju se sve svede na to da Flora malo promrlja po tanjuru, a Fiona neće ni probati. :/ Ako netko ima čarobni recept uspješnog povratka zdravim prehrambenim navikama, preporučam se.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    390

    Početno

    Spooky čestitam, posao zvuči savršeno.

    Ja već godinu dana ne radim, a tako bih to željela. Izludi me kuća. Imam neko obećanje da bih uskoro mogla dobiti posao pa ćemo vidjeti.

  45. #45
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    mariela i david dobro nam došli i lijepo se družili s nama

    spooky, pa to je stvarno super :D . sigurna sam da ćeš prvih nekoliko slobodnih vikenda tek dolaziti k sebi. a cure će uživati možda koji vikend odvojite i za upoznavanje s nama. ne mogu vjerovati da se tako dugo družimo, a cure još nisam vidjela (osim na fotkama).

    ajvi, baš mi je žao (tim više jer smo i mi pridonijeli tome )

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Pinocchio, kako su tvoje curke? Kako je Lada prihvatila Nevu?
    curke su super. neva raste ko iz vode i izgleda mi kao dijete od 4-5 mjeseci. mislim da je dostigla 6kg
    lada je zvrkasta kao i uvijek. zuji, ne gleda kud hoda i sad ima takvu masnicu ispod oka da nas svi zaustavljaju i u strahu pitaju što se dogodilo. a ništa, ušla je u wc i sudarila se s umivaonikom dok nije gledala kud hoda. uglavnom, ništa novo.
    lada obožava nevu, zasipa ju poljupcima, zagrljajima, mijenja joj pelenu, tješi je, pokušava je dići iz kolica...moram priznati da se ovako na prvi pogled ne vidi neka reakcija na nevin dolazak. samo joj se po noći dogodi da brizne u plač i čvrsto me drži kako ne bih mogla nevi dati ciku. srećom, brzo prođe, a ja stisnem zube i brojim do deset.

  46. #46
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Mariela i David, dobro došli!!!

    Ajvić, ja nisam nikad imala nikakve mučnine, ali moja mama je..i priča isto što i Spooky.

    Maria, pa zar nisi upoznata sa novostima? Mislim da ovdje singelica ima jako jako malo...ti, anek, ja, tweety...ostale su no..

  47. #47
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Pinnkačica, ljubi mi onu malu preslatku beštiju Ladu u njeno plavo oko...

  48. #48
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Pinocchio, baš te je lijepo čitati. Ovi mali prizori ljubomore su normalni, pogotovo kad je u pitanju nešto važno poput cice, ali utješno je da će proći, koliko god su ti sad naporni ili teški za izdržati.

    Žao mi je zbog Ladine glavice, puno ju ljubi.

    Na Fioninom čelu je još uvijek masnica, jedino što je sad u jarkožutoj fazi. Sjećate se da se zaletila u stup? :/

  49. #49
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ne bi bilo loše otvoriti podtopic LJ-J-Z-P-LJ-Bebe 2007/2008 za sadašnji i budući podmladak (kad su već novi bebeći kružoci ukinuti) ... budim se svako jutro u 4 , do 5 skupljam po glavi pitanja 8) ...
    Današnja glase:
    - jeste li ispočetka za bebu upotrebljavali vlažne maramice za guzu, neke "najsenzitivnije", ili samo vata i voda?
    - za moguće široko povijanje da li su dovoljne one čvrste adaxove pelene (izgledaju ko šarene platnene) koje dođu na jednokratne?
    - moram li je sama zvati patronažnu ili ti podaci njima dođu od socijalnog ginekologa (koji mi više neće biti blizu mjesta stanovanja?)

    BTW nismo još dobili ključeve novog stana, već lagano ludim ... nadam se da neću roditi na kamionu

  50. #50
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ajme čoksa, vaša saga sa stanom još traje... ma nećeš na kamionu nego u novoj kadi, nakon montiranja ormara. kud ćeš bolje! 8)

    - samo vata i topla voda
    - treba li ti uopće široko povijanje? vježbice kod svakog prematanja i marama mi se čine boljom solucijom, a na uzv-u ćeš ionako čuti treba li nešto posebno poduzimati.
    - patronažnu obavijesti rodilište ali mislim da to ne vrijedi ako nisi rodila u svojoj općini, onda je moraš nazvati sama. ako baš želiš.

Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •