Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 134

Tema: ginekolog HZZO

  1. #51

    Početno

    Citiraj MaKla prvotno napisa
    Moj je ginekolog u centru i stvarno je super. Sve se s njim da dogovoriti, ordinacija je potpuno nova jer su se tek nedavno preselili i sestra je super isto.
    Pa ako zelis, ja definitivno preporucam>
    dr. Ćurić
    Mirogojska 11 - to ti je blizu zarazne
    4501-438
    parni: ujutro
    neparni: popodne
    Jel zna itko kad se dr. Ćurić vraća sa godišnjeg odmora?

    Hvala!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    40

    Početno ginekolog HZZO

    a znate li kad se moze prebaciti kod novog ginekologa hzzo, samo oko nove godine, ili? i kako se to prebacivanje obavlja?

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    sestra u ordinaciji ti da 2 obrasca koja potvrdis u uredu HZZO.a i jedan vratis na iducem pregledu.. moja gin. dan danas prima nove cure

  4. #54
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Da, ma samo odeš kod ginića kod kojeg želiš (i ako prima nove) potpišeš taj papir i potvrdiš u hzzo.

    Ja se prekjučer prrebacila kod Ćurića. Mislim da je još na GO, jer ga nije bilo tamo. Wanda, čini se da ćeš još malo morati čekati.

  5. #55
    baby_eve avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    259

    Početno

    ja sam se prebacila kod svojega u 9. mjesecu, jer mi je pasalo radno vrijeme, ali nisam znala kakav je. Jako sam nezadovoljna i sada mi kazu da ga ne mogu promjeniti, jel to istina? Stvarno moram cekati da prodje 1 god. ?

  6. #56
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    pronađi kod kojeg se želiš prebaciti i odi izravno kod njih u ordinaciju i pitaj.

    ja sam prošli mjesec bila kod svog ginekologa i sestra je rekla da od 21.4. primaju nove pacijentice tj da se od tog datuma može doći po one papire. ne znam jel to svima zajednička procedura.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj faith prvotno napisa
    Evo i ja se nastavljam - da li ima netko dobra iskustva s so


    cijalnim ginićem u Dubravi ili negdje blizu?
    Ima dr. Šeba u DZ Švarcova, odličan ali ne znam da li još primaju nove pacijentice, radi neparne popodne a parne ujutro pa nazovi

  8. #58

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    9

    Početno

    preporučan za cure sa područja dubrave i sesveta dr. Findri u Sesvetama , nova ordinacija ,super sestra i doktorica

  9. #59
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj baby_eve prvotno napisa
    ja sam se prebacila kod svojega u 9. mjesecu, jer mi je pasalo radno vrijeme, ali nisam znala kakav je. Jako sam nezadovoljna i sada mi kazu da ga ne mogu promjeniti, jel to istina? Stvarno moram cekati da prodje 1 god. ?
    Ne moraš. Imaš pravo i ranije ako si nezadovoljna. Piše na onom papiru (za promjenu liječnika) razlog upravo ovaj koji si ti navela!

  10. #60
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj lumina prvotno napisa
    preporučan za cure sa područja dubrave i sesveta dr. Findri u Sesvetama , nova ordinacija ,super sestra i doktorica
    Ja ne da ne preporučujem, nego bježite glavom bez obzira!

  11. #61
    baby_eve avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa
    Citiraj baby_eve prvotno napisa
    ja sam se prebacila kod svojega u 9. mjesecu, jer mi je pasalo radno vrijeme, ali nisam znala kakav je. Jako sam nezadovoljna i sada mi kazu da ga ne mogu promjeniti, jel to istina? Stvarno moram cekati da prodje 1 god. ?
    Ne moraš. Imaš pravo i ranije ako si nezadovoljna. Piše na onom papiru (za promjenu liječnika) razlog upravo ovaj koji si ti navela!
    ali rekla mi je sogorica da ako se zelim prebaciti prije isteka 1 godine da moju molbu ocjenjuje komisija i da to ne ide lako, pa da ne kompliciram ako ne treba...

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    10

    Početno

    pročitala sam ovaj topic i vidjela da ste preporučile neke ginekologe. zanima me jesu li dobri dijagnostičari i posvećuju li se problemu dovoljno? imam lošu socijalnu ginićku koja ne shvaća ozbiljno moj problem sa bolnim menstruacijama popraćenim nesvjesticama i povraćanjem, a nakon dugog negodovanja i mog nagovaranja ipak je napravila briseve (iako neki liječnici imaju praksu to raditi na redovitom godišnjem pregledu). svi su ti nalazi bili ok ali to mi je jako veliki problem koji bih htjela rješiti jer na dan kad dobijem ne mogu uopće funkcionirati i htjela bih to konačno rješiti.

    zanima me rade li oni uz papu i UZV i briseve na redovitom godišnjem pregledu, a onim ženama koje imaju problema kao i ja i hormonalne promjene? ako ne rade, daju li uputnice za privatne poliklinike? može i na pp.

    znam da imam puno pitanja, ali jednostavno nisam imala sreće sa socijalnim ginekolozima.

  13. #63
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    [quote="tratinchica"
    daju li uputnice za privatne poliklinike?
    [/quote]

    HZZO ginekolozi ti ne mogu dati uputnicu za privatnu polikliniku, mogu ti samo dati preporuku, ali si sama te pretrage plaćaš.
    Ako imaš hormonskih problema trebala bi otići na pretrage vezane za hormone, tu ti ginekoglog ne može pomoći (brisevi su ti OK, očito je i sa organom sve OK (nema cisti, i sl).

  14. #64

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    10

    Početno

    hvala na odgovoru

    znači, uputnice za krvne pretrage trebam tražiti od liječnice opće prakse?

    i ovo za briseve...dosada sam isto morala tražiti uputnicu od liječnice opće prakse, pa me je zanimalo je li to praksa i kod ginekologa koji su gore preporučeni ili mi oni to naprave u sklopu pregleda (tako sam čula da rade u studentskoj poliklinici).

  15. #65
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ne znam.
    A da nazoveš svog ginića ili općeg doca, pa da ih pitaš?

  16. #66
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    socijalni ginekolog ti radi briseve koje nosis na zavod za javno zdravstvo, a on ti daje i uputnicu za krvne pretrage hormona

  17. #67

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    10

    Početno

    hvala
    to sam i mislila. ova moja ništa od toga ne radi ako joj ne dosađujete da to napravi. zato je i želim promjeniti.

  18. #68
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    curke, ovo je strašno - kaj vi to sve plaćate. Ovako:
    1. od 01.03.2008. ukinuta je administrativna pristojba za uputnice i recepte;
    2. trudnice ne plaćaju participaciju po Zakonu o obveznom zdravstvenom osiguranju članak 15. stavak 1., točka 1. podtočka 5.:
    Osiguranim osobama Zavoda u ostvarivanju prava na zdravstvenu zaštitu iz obveznog zdravstvenog osiguranja utvrđenog planom i programom mjera zdravstvene zaštite iz članka 14. stavka 3. ovoga Zakona Zavod osigurava plaćanje zdravstvenih usluga:
    1. u cijelosti za:
    - preventivnu i kurativnu zdravstvenu zaštitu odraslih osoba na razini primarne zdravstvene zaštite, a koja nije točkom 2. do 5. ovoga stavka drukčije uređena,
    - preventivnu i kurativnu zdravstvenu zaštitu žena u svezi s planiranjem obitelji, praćenjem trudnoće i poroda te drugim zdravstvenim potrebama žena i ranim otkrivanjem raka

    ima toga vjerojatno i još, ali nemam vremena tražiti. Daj tražite povrat onoga što vam je naplaćeno od HZZO-a, zahtjev, račun, kopija trudničke, i broj na koji će vam isplatiti. Ma zašto bi vama izbijao netko nepotrebno novce iz džepa, pa makar se radilo i o 90 kuna.
    Napomena: meni moj ginekolog nikada nije u trudnoći naplatio pregled niti uzv, uvijek mi je na receptu napisao po kojem sam članku oslobođena od plaćanja tako da nikakv lijek koji sam dobila nisam platila, osim Prenatala za koji se ne izdaje recept, a još sam ja bila trudna za vrijeme primjene te administrativne pristojbe, ali i to je naplaćivao tu i tamo.
    I još jedna napomena: za žene ginekolog nije dr. specijalist nego dr. primarne zdravstvene zaštite.

  19. #69
    baby_eve avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    259

    Početno

    ma to ti je isto kao i kod zubara - neki naplacuju 80 kn po zubu i preglede, a neki ne, iako u Zakonu pise da je primarna stomatoloska zastita besplatna, kao i ginekolog

  20. #70

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Molim Vas preporuke za ginekologa u Runjaninovoj ili barem komentar kakvi su.

    HVALA

  21. #71

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Nitko?

  22. #72

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    147

    Početno

    Natalija, ovdje možeš vidjeti kakva cure imaju iskustva s dr. Račkim, on ti je u Runjaninovoj:
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...a%E8ki&start=0

  23. #73
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    hitno mi treba hzzo ginekolog koji prima pacijente (i sad u ožujku),

    hvala

  24. #74
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Toplo preporučam dr. Topalović, Studentska poliklinika!

  25. #75
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    taj je moj ali pitam za prijateljicu.

    zar on prima nove pacijente? čisto sumnjam :/

  26. #76
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    da odgovorim samoj sebi, a možda nekome još pomogne,

    dr stepanić u studentskoj prima pacijente.

  27. #77
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    a dr. Ćurić ne prima nove pacijente, osim ako netko odustane :/

  28. #78

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    164

    Početno

    ajme koja koma... ja se isto spremam prebacit negdje, uglavnom u centru svi koji su ok ne primaju pacijente vise... pa sta cu kaskat negdje na periferiju.. a uzasno mi je bitno da ne cekam satima na jednu uputnicu pogotovo sad u trudnoci

  29. #79

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    2

    Početno

    hello...
    ja bi hitno trebala ginekologa...imam neke probleme...trenutno sam kod dok bokić u prećkom i nisam zadovoljna totalna je gužva kod nje svaki put kad dođem a ak se narućuješ narući te tek za 2 mj...katastrofa...
    inaće zivim u utrinama pa bi mi bilo ok da je neki ginekolog u mojoj blizini jer nemam auto i osuđena sam na tramvaj...
    zna ko kaj o dok ćurić???
    i kakvi su ginekolozi u dz siget???
    tnx

  30. #80

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    26

    Početno ginekolog centar

    lijep pozdrav,

    preporuku za ginekologinju u centru/medvescak/kvatric radi preseljenja. da mi ne radi probleme kad ja kazem da ne zelim kontracepcijske pilule bez krvnih pretraga ( nazalost i to sam dozivjela)...

  31. #81

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    curke ja bi trebala preporuku za ginekologa u novom zagrebu, al preko hzzo, ne privatnika...hitno je, i bino da se maknem od sadašnjeg ginekologa i njegove sestre...što prije to bolje...

  32. #82

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg/Vg
    Postovi
    12

    Početno

    dz siget, preporuka za dr. Mađor Božinović, ovih bi se dana trebala vratiti
    sa porodiljnog, nježna, izvrstan dijagnostičar i specijalista za ultrazvuk, nadam se da jos uvijek prima nove pacijentice

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    265

    Početno

    DZ Dugave, dr. Doko-prima nove pacijentice

  34. #84
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Čula sam dobre stvari o dr.Martini Žigmund iz DZ Borovje, ali nemogu nikako doć do njenog broja...čak ni na 988 nema

  35. #85

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    29

    Početno

    evo broja od dr. Žigmund 6131-077

  36. #86
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Citiraj milli prvotno napisa
    evo broja od dr. Žigmund 6131-077

  37. #87

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    dugo selo
    Postovi
    125

    Početno

    [quote="TONI"]
    Evo i ja se nastavljam - da li ima netko dobra iskustva s socijalnim ginićem u Dubravi ili negdje blizu?
    Meni je izvrsna dr. Martinović-Jurilj, ali ima puno pacijentica. U DZ ima i mladi doktor Dumačić, prima nove pacijente, a svi ga isto jako hvale.[/q
    uote ] Meni je odličan dr.Šeba u dz Švarcova

  38. #88
    Elluna avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    90

    Početno

    Ja sam do sada išla 1 godišnje kod gin i to kod privatnika,
    no sad mi treba socijalni gin, i to po mogućnosti neki blizu centra.
    Ima li itko ikakve preporuke?
    Ne mora me tetošiti, nutkati kavom i obožavat, samo da je pristojan čovjek i ok gin.
    Spol mi također nebitan... m/ž... samo da je ok.
    Molim Vas, itko?

  39. #89

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Evo da se i ja uključim sa zamolbom. Naime, molila bi da mi preporučite ok ginekologa/ginekologicu, a kako bi ja vaše preporuke prenijela mojoj šogorici. Tek odnedavno živi u Zg, nije se upisala kod ginekologa, a ima nekakvih problemčića. Mlada je cura, još nije rađala. Dakle, tu se očekuje priprema za trudnoću i vođenje trudnoće, pa bi mi bilo drago kada biste mi preporučili nekog pouzdanog. E da kažem još i ovo, u obzir bi došli ginekolozi sa Trešnjevke, Španskog i centra grada, naravno.

    Pomozite mi molim vas.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    evo nisam znala gdje da drugdje smjestim ovo što ću napisat, valjda neće nikom smetat jer je priča stvarno grozna...dolazi djevojka od jedva navršenih 18 godina kod ginekologa na prvi vaginalni pregled, bila je jednom prije ali samo na informativnom razgovoru i savjetovanju, sva je uplašena i prestravljena , ukočena i neznam ni ja što sve ne, inače je vrlo povučena i sramežljiva tako da joj je ovaj preglad koma bio, legne se na stol, vrata koja djele sestru od liječnika širom otvorena, a kod sestre druga pacijantica stoji jer čeka uputnice ili recepte ili što već i ima direktan pogled na njeno međunožje liječnik dolazi i bez i jedne riječi i pozdrava i objašnjenja stavlja spekulum i krešti sestri da dođe asistirat za papu, kod palpacija trbuha uoči da ona ima piercing na pupku i bahato s odvratnim osmjehom onako pokušava bit vrlo šarmantan ( vrlo detaljna mi je bila kad mi je ptepričavala) komentira kako bi piercing bio efektniji kad bi bio " jednu etažu niže" ...mislim nešto gadnije nisam čula već jako dugo, eto to je hrvatsko zdravstvo... nije ni čudo što se mlade djevojke nakon takvih susreta pokušavaju što duže izvuć od ginekologa, bilo muških, ženskih i sličnih, jer prvo iskustvo je prvo iskustvo...

  41. #91

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Bok curke - osvježavam opet ovu temu u nadi da ćete mi moći pomoći - naime, ja se vratila natrag u zg prije cca mjesec dana, ali kak sam se spremala za porod a i godišnji su još uvijek u tijeku nisam si uspjela pronaći doktora/ginekologa. Inače živim u Vrbiku, ali u Krugama niti jedan doktor ne prima.
    Ima li netko da zna za nekog doktora koji je rel. normalan, nebitno jeli muško ili žensko, da je u relativnoj blizini (tipa Trešnjevka, Ljubljanica ili na drugu stranu - centar, i sl) - da baš nije recimo Malešnica ili Sesvete koji su mi zbilja jaaakooo daleko... i da prima nove pacijentice. Nisam jako zahtjevna, ali htjela bih si to riješiti..

  42. #92
    HelgaZg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima! Eto, ovdje sam nova.
    Molim vas vse za preporuku za socijalnog ginekologa/icu u zapadnom dijelu grada. Živim u Voltinom, pa bi idealno bilo Rudeš, Vrbani, Jarun...
    Naime, moram ozbiljno krenuti raditi na bebi. Kod socijalnog ginekologa nisam bila deset godina, otkad mi poslodavac plaća dopunsko zdravstveno, pa sam preglede obavljala kod dr. Mirić Tešanić. Ona je super, i preporučam je kao privatnog ginekologa. No, budući da nam je svima recesija, a i vjerojatno ću trebat obavit hrpu pretraga i trebat hrpu uputnica, trebam socijalnog ginekologa.
    Moj karton je kod dr. Zvonimira Čolaka (DZ Špansko). Bila sam tamo dva puta, davno, i nije mi baš u nekom dobrom sjećanju. Možda imate i kakva iskustva kod njega?
    I još jedno pitanje usput, kako doći do klinike Vuk Vrhovec - mislim: vjerojatno mi treba uputnica i neke dijagnoze prije... Sve informacije će mi dobro doći i bit ću zahvalna na svakom savjetu. Btw, 36 mi je godina.

    Hvala i pozdrav!

  43. #93
    gugolina avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    194

    Početno

    Vodi li tko trudnoću kod ginekologa koji je na zamjeni u DZ Borovje umjesto dr. Martine Žigmund? Iskustva?
    Postoji li tamo ultrazvuk? Jel se plaća?
    Može li se tamo papa nadoplatiti pa da bude brže gotov?

    I nedavno su objavili novo radno vrijeme: samo 3 dana u tjednu, to ako meni bude loše u nekom danu kad oni ne rade, kome da se obratim?

    Hvala

  44. #94

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Cure, također ne preporučujem dr. Findri. Znam neke kojima je ona super, no osobno sam imala ružno iskustvo. Želim je promijeniti i sad tražim doktora. Znam jednu divnu (bila sam kod nje privatno nakon što me Findrica ubila u pojam) - dr. Đurđu Žigmundovac-Klaić, međutim ona je pretrpana kad se njoj ide preko HZZo-a. I sad sam na sto muka jer bih htjela njoj, a pretrpana je. Zna li netko neku koja je slična, empatična, nježna?
    Citiraj Ninči prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne da ne preporučujem, nego bježite glavom bez obzira!

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    zanimaju me vaša iskustva i preporuka za ginekologa u velikoj gorici, preko HZZOa, treba se sestrična prebaciti jer se preselila s juga hrvatske i planira tu ostati. bitno je jedino da se ne čeka 2 mjeseca na pregled i da su koliko toliko ljubazni. nije trudna, radi se o običnim pregledima i papi, bar za sad

  46. #96

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Molila bih preporuke za soc.ginekologa u području Trešnjevka-Jug, po mogućnosti kvartovi Vrbani, Prečko, Jarun i Srednjaci, jer sada živim u tome dijelu grada, pa mi je nezgodno ići u NZ, a i kod dr čekam preko 1h, a prvenstveno mi treba radi uputnica za MPO, znači bilo bi dobro da je u pitanju netko tko ne pravi probleme oko uputnica i kod koga se ne čeka dugo. Hvala

  47. #97

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Ponavljam svoj post, jer mi se na žalost nitko nije javio, a vi ste mi za ovu problematiku najbolji izvor informacija. Hvala

    Molila bih preporuke za soc.ginekologa u području Trešnjevka-Jug, po mogućnosti kvartovi Vrbani, Prečko, Jarun i Srednjaci, jer sada živim u tome dijelu grada, pa mi je nezgodno ići u NZ, a i kod dr čekam preko 1h, a prvenstveno mi treba radi uputnica za MPO, znači bilo bi dobro da je u pitanju netko tko ne pravi probleme oko uputnica i kod koga se ne čeka dugo. Hvala

  48. #98
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne da ne preporučujem, nego bježite glavom bez obzira!
    ja se slazem! upravo bjezim od nje!!! svaka preporuka dobro dosla, please!!

  49. #99
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    Mislim, danas mi je odbila napraviti briseve, sto da vise kazem

  50. #100
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    nasla novog dr - hvala svima na preporukama

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •