Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 134

Tema: ginekolog HZZO

  1. #1
    molu avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    901

    Početno ginekolog HZZO

    Pozdrav,

    vidim da ima dosta ovakvih tema, pa se unaprijed ispricavam na ponavljanju, ali hitno mi je potreban socijalni ginic i to negdje u centru (Runjaninova, studentska, Medvescak). Treba mi neki ok ginic samo radi uputnica koji oko toga nece raditi drame, a bitna mi je i lokacija jer uz posao i dijete - vazno mi je da ne moram 3 dana jahat do njega.

    Imam karton na Kneziji kod Banovica - ali to je jedan cisti horor i jednostavno se ne mogu prisiliti da vise ikad nogom krociti tamo.

    unaprijed hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    84

    Početno

    Moj je ginekolog u centru i stvarno je super. Sve se s njim da dogovoriti, ordinacija je potpuno nova jer su se tek nedavno preselili i sestra je super isto.
    Pa ako zelis, ja definitivno preporucam>
    dr. Ćurić
    Mirogojska 11 - to ti je blizu zarazne
    4501-438
    parni: ujutro
    neparni: popodne

  3. #3
    mamaineven avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Veliko Trgovišće
    Postovi
    1,253

    Početno

    Ja sam isto kod njega i zadovoljna sam kako mi je vodio prvu trudnoću u kojoj sam imala problema sa tlakom, a sad i ovu. Preporučam i ja!

  4. #4
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    jel pise taj doktor bez problema uputnice koje se traze prema nalazima privatnika?

  5. #5
    mamaineven avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Veliko Trgovišće
    Postovi
    1,253

    Početno

    Ja trudnoću kontroliram kod njega, ali znam da me kod prve pitao hoću li na kontrole kod njega ili privatno, valjda bi ali nisam sigurna. Valjda će se javiti netko tko zna!

  6. #6
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Dr. Hadžiselimović, Dom željezničara, 3782-828, parni ujutro neparni popodne.

    Budi dosadna u nastojanju da te upišu jer imaju veliku gužvu ali je doktorica odlična.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa
    Dr. Hadžiselimović, Dom željezničara, 3782-828, parni ujutro neparni popodne.

    Budi dosadna u nastojanju da te upišu jer imaju veliku gužvu ali je doktorica odlična.
    I ja idem kod nje. Ona je genijalna, ali ima jako puno pacijentica. Sumnjam da prima nove jer prošli put kada sam bila rekla je da joj je HZZO izbrisao neke pacijentice jer ih ima previše.

  8. #8
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Ha, uvijek se može probati.
    Što je veći popis dobrih ginekologa to je lakše negdje upasti

  9. #9
    molu avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    901

    Početno

    Hvala puno na preporukama. Zvala u Mirogojsku, primaju nove pacijentice i sutra idem obaviti papirologiju.

  10. #10
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Curke, jel netko zna dobru ginekologicu (isto na HZZO) - Kvart - Jarun, Vrbani, Prečko, Malešnica, Špansko..Tu negdje.
    Do sada sam bila kod Dr.Matezović u Runjaninovoj koja mi je tak, tak, a ćeka se po 3mj. za pregled i uvijek je katastrofalna gužva i kada dođeš opet čekaš po pola sata jer uvijek netko treba uputnicu, pa nalaze, pa trudnice koje imaju prednost.. No uglavnom, za pregled mi treba najmanje 2h jer moram doći do tamo, pa ćekanje, pregled, pa doma - malo predugo.

    Znate li neku dobru?? :D :D :D

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    84

    Početno

    Ja zivim u Savsom Gaju i idem u Mirogojsku kod dr. Ćurića - naravno da mi nije tesko voziti se malo dalje kad znam da mi je dobar.
    I da, definitivno daje uputnice kakve god zelis: ja sam u prvoj trudnoci samo isla kod njega po uputnice a pregledala se na Sv. Duhu jer su mi tako rekli da je bolje i tek sam svjeza bila kod njega,
    ali kad sam vidjela da je super, on mi je vodio kompletnu drugu trudnocu i zahvaljujuci njegovom insistiranju da odem u bolnicu - bila sam tamo na vrijeme jer mi je isto vece pukao vodenjak.

  12. #12
    Nova avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Isto tražim preporuku za gin. na Trešnjevci sam. Važno mi je da nije mutav/a.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    46

    Početno

    pitanje za cure koje su kod dr. Ćurića:
    Je li to isti dr. Ćurić koji je bio u studentskoj poliklinici?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    686

    Početno

    Citiraj filipova mama prvotno napisa
    Citiraj mamasch prvotno napisa
    Dr. Hadžiselimović, Dom željezničara, 3782-828, parni ujutro neparni popodne.

    Budi dosadna u nastojanju da te upišu jer imaju veliku gužvu ali je doktorica odlična.
    I ja idem kod nje. Ona je genijalna, ali ima jako puno pacijentica. Sumnjam da prima nove jer prošli put kada sam bila rekla je da joj je HZZO izbrisao neke pacijentice jer ih ima previše.
    I ja sam kod nje, super zadovoljna, ali kao što kaže Filipova mama - teško da prima nove.

  15. #15
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj maraska prvotno napisa
    pitanje za cure koje su kod dr. Ćurića:
    Je li to isti dr. Ćurić koji je bio u studentskoj poliklinici?
    Da, je to je on. I ja se pridružujem preporukama.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    46

    Početno

    Super,Ms. Mar. hvala na informaciji.

  17. #17
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Glasam i ja za dr.Ćurića ... svojim je prognozama u vođenju trudnoće bio koplje ispod svih koje sam imala prilike sresti u bolnici. Šteta što sam odselila daaaaleko od njega.

  18. #18
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    ja danas bila i prijavila se kod njih, na pregled me narucili u utorak

    sestra mi je turbo simpaticna pa se nadam da ce se i dr pokazat takvim

    hvala jos jednom na preporukama

  19. #19
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Hm, doktora ne bih baš okarakterizirala kao simpatičnog ... zna biti šutljiv i pomalo mrk, ali su mu zato pregledi uvijek bili nježni i kad god sam nešto pitala bio je susretljiv ... čak se tu i tamo znao našaliti.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    84

    Početno

    Pa rekla bih i ja da je taj neki prvi dojam takav, malo je mrk i još je taman (crna kosa, taman ten) - ali odmah skužiš da je zapravo OK, osobito ako se ti prva našališ s njim - šalu odmah prihvaća i sve je OK. I stvarno ga možeš pitati što god želiš, sve će reći i objasniti...
    A kad je meni na UZV rekao da je curica ... a prvo me zezao jer znao je da želim curicu nakon sina, ... a ja sva na iglama, a on zove muža i onda njemu čestita... i ja rekoh - e imate od mene što god poželite - a on kaže - SLADOLED donesite sljedeći put! Čovjek obožava sladoled!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    46

    Početno

    je li on to ima UZV u ambulanti?
    a sve preko HZZO-a?

  22. #22
    mamaineven avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Veliko Trgovišće
    Postovi
    1,253

    Početno

    Ima UZV u ambulanti, nije jako pričljiv ali na sve što ga pitaš će zi odgovoriti. Mene je ipak od 13 tjedna slao na UZV u bolnicu. Jedino se moraš pripremiti da su s njim često studenti pa i oni uče s njim čitati UZV i to. Meni to uopće ne smeta, ali da se pripremiš

  23. #23
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Dr. Č. zvući super, no zna li netko ikog na Z strani grada? Pitam zato što bi u bližoj budučnosti htjela ostati trudna, a u prvoj trudnoći nisam smjela voziti, komplikacije stalni pregledi, ležanje... Pa bi se zato sada preselila bliže. Kada je sve ok, uopće mi nije problem ići i u drugi grad ako treba.

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Pa i nebi bilo primjereno da ginekolog bude neki ultra veseljak i da odmah počme s vicevima.

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Pa i nebi bilo primjereno da ginekolog bude neki ultra veseljak i da odmah počne s vicevima.

  26. #26
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno

    Ja uredno putujem kod ginekologa u Samobor. Tamo sam nekad živjela, tata mi je tamo, pa može i prošetati klince ako ih moram vući sa sobom, doktor je super, sestra isto, max. čekanje 20 min (jako rijetko), dođem kad god trebam bez najave. Radije vozim 45 min i čekam 20, nego obrnuto.

  27. #27
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno Re: ginekolog HZZO

    Citiraj molu prvotno napisa
    hitno mi je potreban socijalni ginic i to negdje u centru (Runjaninova, studentska, Medvescak).
    da se nastavim na ovo, ima li netko iskustva s dr. stepanić u studentskoj?

  28. #28
    faith avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    428

    Početno

    Evo i ja se nastavljam - da li ima netko dobra iskustva s socijalnim ginićem u Dubravi ili negdje blizu?

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    520

    Početno

    I mene zanima dr.Stepanić, k njoj su mi prebacili karton kad je prethodnica otišla, ali nisam još išla osobno. Sestra mi je na telefon rekla da je gužva i da doktorica bez problema prihvaća papire od privatnih ginekologa i daje uputnice i recepte na temelju njihovih. Inače ta ambulanta je meni dosta ugodna, cijela zgrada dosta dobro funkcionira, mislim da imaju UZV ali nije nešto.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    38

    Početno

    ja sam sa kvatrića i imam dosta ginekoloških problema i loša iskustva. Sada sam kod dr. Tonković koja je za izbjegavanje te tražim nekoga drugoga. ako imate nekoga blizu kvatrića, bila bih zahvalna na informaciji.

  31. #31
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Jao, dr. Tonković?!?! :shock:
    Moje prvo ginekološko iskustvo, kojeme istraumatiziralo i godinama sam se panično bojala ginekoloških pregelda, ordinacija, pa čak i tog izraza "ginekološki"!
    Izbjegavati u širokom luku!!!

  32. #32

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    Znate li možda kakvi su ginekolotzi u domu zdravlja u Dugavama?
    Naime,privatni ginekolog je tražio da prije nove trudnoče napravim briseve (prva trudnoča je bila vanmaterićna ), a moj socijalni mi radi problema oko toga.Znači.treba mi ginekolog u Novom Zagrebu koji bi mi pisao samo uputnice i nebi me gnjavio zbog toga?
    Hvala.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    284

    Početno

    Evo i ja se nastavljam - da li ima netko dobra iskustva s socijalnim ginićem u Dubravi ili negdje blizu?
    Meni je izvrsna dr. Martinović-Jurilj, ali ima puno pacijentica. U DZ ima i mladi doktor Dumačić, prima nove pacijente, a svi ga isto jako hvale.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Trnje
    Postovi
    285

    Početno

    Zanima me mogu li se prebaciti u drugog ginekologa obzirom da mi je prijašnji otišao u privatnike i karton je preuzeo netko novi?
    Je li dovoljno otići samo kod novog ili moram prvo po karton kod starog?
    Je li netko zna dobrog ginekologa u Domu zdravlja Trnje? Imam neki problem sa spiralom pa me zanima imaju li UZV da se ne šetam negdi drugo?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Ja bih preporučila dr. Topalovića u studentskoj, na Trgu Žrtava...
    Radi preko soc. ima ultrazvuk i običan i vaginalni, nježan je, pristojan, susretljiv, sve ti objasni i uvijek strpljivo odgovara na sva pitanja.

  36. #36
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    ja sam sa kvatrića i imam dosta ginekoloških problema i loša iskustva. Sada sam kod dr. Tonković koja je za izbjegavanje te tražim nekoga drugoga. ako imate nekoga blizu kvatrića, bila bih zahvalna na informaciji.
    Žena "otpušta" kartone jer više nije ili ne želi raditi za HZZO...

  37. #37

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    meni dr. Toplaovic nije ostavio dobar dojam ali nakon nekih internih rosada dopala me dr. Stepanic i super je, strpljiva i pazljiva..

  38. #38
    baby_eve avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    259

    Početno

    halo
    ja moram mjenjati ginekologa jer mi je puklo da ovaj stalno frkce na mene i nista mi ne govori, a na svako moje pitanje okrece s ocima. Kada se zadnji put zderao na mene odlucila sam se da mjenjam dr. pa makar bila u 4 mj. trudnoce.

    ja sam na Kneziji, ima preporuka?

  39. #39
    baby_eve avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    259

    Početno

    p.s. nemam prijevoz i ovisim o tramvaju, pa mi je bitno da nije daleko

  40. #40

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Da ne otvaram novu temu,pitala bi vas kada idete u ginekologa kod kojeg ste upisane,dali i šta sve plačate?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    ako si trudnica, oslobođena si participacija.. inace po 10kn mjesecno za pregled, uputnicu i recept (+ za eventualno za preglede -labos i sl)

  42. #42

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj malecko prvotno napisa
    ako si trudnica, oslobođena si participacija.. inace po 10kn mjesecno za pregled, uputnicu i recept (+ za eventualno za preglede -labos i sl)
    Hmmm,tek mi sad nije ništa jasno ,trudna jesam ,a prekjučer sam bila na pregledu i sestra mi je napisala recept za vitamin B,koji u prijašnje dvije trudnoće nisam pila ali sad mi je dao ,drugo,papa test nisam htjela plačati,pa tako da ću ga čekati dva mijeseca dok se napravi u bolnici,i dobila sam uputnicu da izvadim krv ,za krvnu grupu i urin,i na kraju naplatila 90 kn,a još onako i bez ikakve potvrde ,računa.... :/

  43. #43
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Citiraj beba128 prvotno napisa
    Citiraj malecko prvotno napisa
    ako si trudnica, oslobođena si participacija.. inace po 10kn mjesecno za pregled, uputnicu i recept (+ za eventualno za preglede -labos i sl)
    Hmmm,tek mi sad nije ništa jasno ,trudna jesam ,a prekjučer sam bila na pregledu i sestra mi je napisala recept za vitamin B,koji u prijašnje dvije trudnoće nisam pila ali sad mi je dao ,drugo,papa test nisam htjela plačati,pa tako da ću ga čekati dva mijeseca dok se napravi u bolnici,i dobila sam uputnicu da izvadim krv ,za krvnu grupu i urin,i na kraju naplatila 90 kn,a još onako i bez ikakve potvrde ,računa.... :/
    90 kn za što? Pa trudnice ne plaćaju za uputnice kod ginića!

  44. #44

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    90 kn za što? Pa trudnice ne plaćaju za uputnice kod ginića![/quote] Sad stvarno neznam šta da radim, vidjela sam na vratima od ordinacije to za uputnice da se ne plaća ,ali šta sad da napravim za drugi put kada dođem,jer napominjem da sam i prije sve to plačala,za ultrazvuk također ,kao i da nisam upisana kod njega ?! :? Ali kako da to riješim?

  45. #45

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    686

    Početno

    Pitaj sestru neka ti objasni zašto i po kojem članku ti želi naplatiti i obavezno traži potvrdu. Ako nešto ne štima (a sve mi se čini da je tako) priznat će "grešku, zabunu ili sl." i neće ti naplatiti. Ali mi nije jasna cifra od 90kn, pa da i nisi trudnica za uputn., recepte i pregled se plaća max. 30 kn mjesečno. :?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    ja sam recimo na prvoj kontroli s 5+4 sve placala, brisevi, papa, hepatitis, krvna grupa, krvna slika, urinokultura.. ni ne znam kaj sve..

    tek je na iducoj kontroli sa 8+4 otvorila trudnicku knjizicu i nakon toga nisam placala ni kod nje 30kn ni nalaze svih iducih briseva, labosa..

    niko nis ne govori, mm je cak planirao za nas uzet dopunsko zdrastveno jer ce mi trebati.. slucajno sam u petrovoj pitala - a zasto nekad placam nalaze a nekad ne, pa su mi objasnili i to i da nemam koristi od dodatnog

  47. #47
    baby_eve avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    259

    Početno

    i meni su neke stvari naplatili, pa sam kada sam saznala da nisu smjeli se zalila na HZZO. Rekli su mi da mogu dobiti povrat sredstava, ali ja se nisam htjela patiti radi nekih 100kn (participacija)

    Dakle dame...ako su vas oderali javite se glasnogovonici HZZO, meni su jednu zalbu vec pozitivno rijesili (npr. HZZO mi nije htio dati oslobođenje od participacije iako sam redovan student jer sam se udala - nebuloze!!! Žalbom sam ostvarila to pravo)

  48. #48

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    [quote="baby_eve"]i meni su neke stvari naplatili, pa sam kada sam saznala da nisu smjeli se zalila na HZZO. Rekli su mi da mogu dobiti povrat sredstava, ali ja se nisam htjela patiti radi nekih 100kn (participacija)

    Ja joj baš neću dat gušta,jer mi se čini da joj ja plačam njezine kavice i eventualnu marendu !? Jer jasno mi je da se kod drugih isto tako ako se nešto plača za to dobiješ i nekakvu potvrdu račun onda mi je ok,ali ova samo pukne cifru ,bezveze.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    ako nije privatnica svakako se raspitaj! a po novom ni ovih 30kn mjesecno ne treba placati..

    ne znam jel im tako tesko reci nam nasa prava i obaveze!? ako im se ne da ponavljati svaki put nek napisu na list papira i podjele svim curama koje dodu na prvu kontrolu kao trudnice..
    a ne da npr. ginicka trazi za uzv prazan mjehur a sestra bi da piskim na trakicu.. i onda rade budalu od mene, jer to ne znam..

    joj mene hormoni peru na pravdu u svijetu, svima bi rekla kaj ih ide

  50. #50
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Ja evo još ne mogu vjerovati Baš me zvao MM jer je išao mi po uputnice za CTG kod moje slavne doktorice...i spomenuo joj uputnicu za porod i ona sva se šokirala Da kakva uputnica za porod kad je porod "hitan slučaj" Da ona to prvi put čuje Ja da sam bila bih je pitala "Kad je hitan slučaj jel onda trebam ići na hitnu kad dobijem trudove ili trebam u rodilište?" Glupostima moje doktorice eto nema kraja...pa se više niti ne čudim njenom neznanju, samo mi smiješno

    Jedino me malo brine šta ću sad za uputnicu za porod Ništa, sljedeći put joj ja idem pa joj tamo fino dam broj telefona od Merkura i nek ih zove da ih pita

    Tako me i nakon operacije uvjeravala da mi ne daje ona uputnicu za previjanje, nego da mi to daje dr. opće prakse....ja nazovem dr. opće prakse, nazovem bolnicu i svi mi kažu da mi to ginić daje Ja joj opet odem onakva razrezana, a ona ne da....jer pričaju svi gluposti U Merkuru se šlagirali kad sam rekla da mi ne da uputnicu za previjanje....kad su čuli koja je to doktorica rekli samo: "Sve nam je jasno!Mijenjajte doktoricu!"

    Aaaaa, idem sutra mijenjati doktoricu jer ovo je stvarno previše!
    Evo mog iskustva sa jednom doktoricom u Sesvetama (bolje da je ne imenujem)
    Što mi je najbolje- ovdje na forumu u jednom topicu sličnom ovom sam pročitala kako je žene preporučuju Tako da se ne treba puno pouzdati ni u preporuke


    Citiraj malecko prvotno napisa
    ako si trudnica, oslobođena si participacija..
    Tako se MM zabezeknuo kad je čuo da sam došla dotičnoj doktorici sa trbuhom do zuba, a ona mi fino naplatila participaciju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •