Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 124

Tema: ZPB 2005. (22. dio)

  1. #51
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Stijena ~~~~~~~~~~~~~~~~ za Patrika

  2. #52
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    kod nas još uvijek bolnica. jedino što su Kali oke bolje. ja sam totalna koma s grlom. Kiaru je počeo nosić curiti, a i opasno ga muče zubići. kao što sam rekla da su on i seka totalna suprotnost tako je kod nje to izbijanje prošlo skoro nezapaženo a s njim evo već drugu noć imamo arije i nosanje.

    U čemu spavaju i kako ih pokrivate tijekom noći?
    majica kratkih rukava i pelena, a pred jutro se pokrije sa dekicom ili poplonom.
    to je sad tako jer joj varira temperatura, ali inače piđamica pa ovisi o grijanju i kakvo je vrijeme vani pa je nekad deblja nekad tanja i pred jutro poplon.

  3. #53
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Bobcica i kod nas je u nedjelju ujutro padao snijeg
    Kristijan je bio odusevljen i naravno rekao je "sve je u zemlji Teletabisa bilo prekriveno snijegom!"
    brzo se otopio, nazalost....

    ne znam do kad ce kod nas trajati ta Teletabisomanija

  4. #54
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Mi spavamo u bodiću bez rukava, pidžamici i čarapicama, a pokrivamo se veeeeeliiiiikiiiim, ali laganim i mekanim poplonom koji sam mu kupila prošle zime u Kiki i to mi je bila najbolja investicija jer kako se god okrene uvijek ostane pokriven, a ispod njega je 100 stupnjeva tako da je čak jutros kad smo išli na prvo jutarnje pišanje oko pola 7 ostao gol ispod njega :shock: i mirne duše još odspavao sat vremena, a i ja skupa s njim

  5. #55
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Dobro jutro cure

    Nas troje se probudilo u 10 i 15 :shock: i sad sam sva zbrčkana,još nismo ni doručkovali,a neki će sad ručati a mogu misliti kad će biti popodnevno spavanje
    Vani kiša već drugi dan,Bobčice i Haribo baš vam zavidim na snijegu.
    Mial-baš mi je žao što ste svi bolesni,nadam se da će brzo proći ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Čujemo se poslije doručka

  6. #56
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Dobro jutro cure

    Nas troje se probudilo u 10 i 15 :shock: i sad sam sva zbrčkana,još nismo ni doručkovali,a neki će sad ručati a mogu misliti kad će biti popodnevno spavanje
    Vani kiša već drugi dan,Bobčice i Haribo baš vam zavidim na snijegu.
    Mial-baš mi je žao što ste svi bolesni,nadam se da će brzo proći ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Čujemo se poslije doručka
    :zavidnismajlić:
    :zijevzijev:

  7. #57
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    :D :D :D :D
    LUCIJA DANAS IDE SVOJOJ KUČICI!!!!!!!!!

  8. #58
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    :D :D :D :D
    LUCIJA DANAS IDE SVOJOJ KUČICI!!!!!!!!!
    Genijalno :D :D
    Jedva čekam da nam se javi

  9. #59
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    :D :D :D :D
    LUCIJA DANAS IDE SVOJOJ KUČICI!!!!!!!!!
    Bravo za Luciju i mamu :D :D

  10. #60
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    :D :D :D :D
    LUCIJA DANAS IDE SVOJOJ KUČICI!!!!!!!!!

    super!

  11. #61
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ma ko nam se to skita po forumu????????????

  12. #62
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    cure...za sada samo

    doma smo, nadam se da ću imati vremena družiti se s vama barem upola kao prije...

    hvala svima na čestitkama i dobrim željama!

  13. #63
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    cure...za sada samo

    doma smo, nadam se da ću imati vremena družiti se s vama barem upola kao prije...

    hvala svima na čestitkama i dobrim željama!
    EVO JEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!
    LJUBI NAM PUNO PUNO LUCU I NARAVNO IVANA!

  14. #64
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    yasmin :shock:

    Ti si žena-čudo!
    Puno poljubaca Luciji i Ivanu.

  15. #65
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    yasmin

    drago mi je da si se javila tj.da si vec nasla vremena

    gdje je traktorka da ovo vidi

    **mial** ti jos dezuras

  16. #66
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    yasmin

    drago mi je da si se javila tj.da si vec nasla vremena

    gdje je traktorka da ovo vidi

    **mial** ti jos dezuras

    A tako je ispalo

  17. #67
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    gdje je traktorka da ovo vidi
    danas ne dežuram,priznajem

    Yas draga,sretno nam se vratila ,dobrodošlica Luciji još jednom i nadam se da ćeš nas uskoro moći izvjestiti o princezi
    Pusa Ivanu,uživajte svi skupa

  18. #68
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    da,da ne dezuras
    pa pojavila si se punih 11 minuta nakon mog posta

  19. #69
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    da,da ne dezuras
    pa pojavila si se punih 11 minuta nakon mog posta
    imala je dojavu možda

  20. #70
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Koje ste Vi legende

    Yasmin- :shock: mislim stvarno si faca...došla doma iz rodilišta i što je prvo napravila??? otišla se javiti curama na forum :shock:
    Poljubi e

  21. #71
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    ma ko nam se to skita po forumu????????????
    jel ti to mial imaš kakav čip za praćenje na yasmin , pa stalno si joj za petama
    Yas , javljaj kako ste, al kad stigneš naravno. Jest da su neki od nas već zaboravili kako je to kad beba dođe kući, ali prisjećamo se bar....

  22. #72
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Dobar jutrek svima

    Poslije 2 dana ispraznog šetanja po shoping centrima,napokon prestala kiša :D pa idemo normalno prošetati. Ne znam kako kod vas,ali mi kod polica s igračkama moramo stajati pola sata da Roko vidi i dodirne SVAKU igračku i onda moram smišljati 101 način kako da ga odvučem do izlaza

    Sva sreća pa imamo i Mial koja me o svemu obavještava

    Mial-kako ste danas?

  23. #73
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    Jutro cure

    Yas, doobrodošle doma, jedva čekamo vidjeti Lucinu fotkicu i čuti tvoju priču s poroda!

    Trak, kod nas kiša nije ni na tren prestala padati, katastrofa, ali barem ne puše kao prekjučer.

    Mial- tebi jedna za posvećenost

    Ja sam se jučer poljubila turom od auta sa susjedinim novim suzukijem.
    žena izletila, ne bi da smo se u punoj brzini slupale, a smotanka, vozačku je ovlaš dobila na lijepe oči, jer nema pojma kaj su to stop svijela, i rkiverc svijetla i gdje se pale sva 4 (mislim, ja sam joj morala ulaziti u auto i paliti žmigavce)

    sva paničarka,jedva sam je smirila da vidimo kaj je bilo.
    njoj baš niš, a mene je malkice očeprljala.
    ode mi još jedna tisućica na zamjeni
    trebam taj auto odmah mijenjati.

  24. #74
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa
    ode mi još jedna tisućica na zamjeni
    trebam taj auto odmah mijenjati.
    pa jesi uzela podatke i išla na procjenu štete njenog osiguravajućeg društva...da se ta tisućica izbije iz džepa njezinog osiguravajućeg društva ?

    I da, mijenjaj auto, ima neku "lošu karmu" :/

  25. #75

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Pozdravljam vas cure
    Yas i Luce dobro dosle kuci
    Trak ja ne volim snijeg i rado bih se mijenjala sa tobom...
    A spava u nekoj debeloj pidzami poput vrece je samo sto ima i zasebno i za ruke i noge,i opet joj MM kupio juce novu takvu istu,da se ne moramo brinut
    hoce li biti pokrivena :D i ove zime.
    Ja danas na arbeit,naime imali smo podstanara na tavanu,ne moram ni reci da su mi gore sve Ajnine stvari koje su joj male i sve tome slicno, idem vidjeti sto je misonja uradio i te stvari preseliti k mami ,mrzim glodare ...
    Sva sam se usplahirila jer se bojim svega sto ima kandzice
    Drzite mi fige i do poslije

  26. #76
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    joj meni joj pa ljepo sam vam rekla da je bilo slučajnoooooooooooooo

    klinci i ja smo već lagano ludi od zatvorenog prostora, al kad su im oke u komi ( jel prešlo je i na bracu )pa se ne usudim ići van s njima takvima. skužila sam ih da ih mogu smiriti gledanjem albuma pa onda mogu biti na forumu skoro do mile volje , ali zato kućanski poslovi trpe
    stanje u našoj bolnici - Kala još curi nos, oke su sve bolje i bolje, evo jutros joj se i apetit vratio. al koliko god bila bolesna i slabo jela aktivna je 100 na sat.
    Kiar - oke koma, nosić zaštopan, ali noćas je spavao i temparatura mu nije više visoka, desni ga još svrbe, ali je puno mirniji.
    ja - sinoć i noćas grlo me tako bolilo da nisam mogla gutati, al jutros je dobro.
    sve u svemu napredujemo. jedino me muči što je MM prošao netaknuto pa se sad bojim kad njega primi, e pa to će onda biti smak svijeta jer muški i bolest
    Josie pa šta si ti kriva???
    Trak
    Stijena sva sreća da smo na različitim krajevima grada. moš mislit da sam joj susjeda recimo bi me žena poslala kvr***

  27. #77

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Josie dobro si prosla
    Moj otac se ganja po tim osiguranjima,auto je u totalu otislo,trazi da mu daju novo ~~~~~~~ pa evo nek covjek dobije
    a i ti za popravak ~~~~~~

  28. #78
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    ma kaj bi ja bila kriva, ja nisam nikada kriva 8)

    baba mi se nasadila na auto od iza.
    veli ona meni:ja se nisam niti micala, nego sam čekala da vidim kuda ćete vi, a ja fino išla u rikverc da se parkiram, a ona mi uletila da me zaobiđe jer joj se nije dalo čekati.
    bila mi u slijepom kutu pa smo se pusnule.
    ma ništa strašno, njoj ništa osim paničnog napadaja a meni malo ožuljano.
    definitivno je auto počeo imati lošu karmu.
    još samo da odaberem boju za novi i definitivno se mijenjam.

  29. #79
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa
    Yas, doobrodošle doma, jedva čekamo vidjeti Lucinu fotkicu i čuti tvoju priču s poroda!
    Definitivno :D

    Josie-kako Jakov? Jel s tobom ili...? Kakva mu je sad frizura?

    Bobčice-joj sumnjam da bi ti se svidjelo kod nas :/ kad je ljeto,onda je +40 na betonu i ne možeš disati,a preko zime je hladno,kišovito i sivo do proljeća,ma užas...a ja bi malo snijega zbog Roka,mislim da bi bio oduševljen,a ja snijeg podnosim jedino na skijanju,inače sam isključivo ljetni tip!

    Mi bili vani nakon 2 dana po zatvorenim prostorima-i roko je toliko trčao kao da nikada nije,krepana sam

    Mial-~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da svi ozdravite što prije!

  30. #80
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    mi kod polica s igračkama moramo stajati pola sata da Roko vidi i dodirne SVAKU igračku i onda moram smišljati 101 način kako da ga odvučem do izlaza
    moj se uglavnom zakaci za jednu igracku (najcesce vlakic)
    juce i kod nas ista situacija, mi iz trgovina sa igrackama izlazimo u suzama i to krokodilskim :/

    tako je sinoc nakon sto sam ga uplakanog iznijela van iz trgovine stajao pred vratima, plakao i "zapomagao" vlakiiiiic, vlakiiiic, vlakiiiiic
    grozno...

  31. #81
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    I kod nas su vlakovi broj jedan,već smo počeli i pisati pismo Djedu mrazu,božićnjaku ili kakolisevećzove imamo veliki TL katalog i onda nakon nabrajanja svega i svačega obavezno mora na spisku biti i hrpa vlakova i tračnica. A ja Roka u trgovinu vodim isključivo u kolicima od trgovine,je da uskoro više neće ni stati u onu sjedalicu,ali nema veze
    Nema šanse da bi mogla obaviti ikakav šoping inače....

    E da...jel već netko počeo kupovati poklone za Božić ? Moram priznati da ja već jesam već me neki dan uhvatilo božićno raspoloženje i sad sam se totalno ufurala....ustvari ja sam totalni ovisnik o poklonima-obožavam kupovati drugima,a meni su pokloni najmanja briga,tako da dok dođu blagdani-ispod našeg bora ne stane više ni kutija šibica ali me to strašno veseli :D i jedva čekam!!

  32. #82
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    halooooo, božić, ajme trak, u kojem si ti filmu meni samo da je čim dalje...ali svjesna sam da ove godine neću proći bez brda poklona koje isto obožavam kupovati kad recimo imam vremena :/ jer obično sve kupujem u zadnji čas.
    Mi više skoro da niti nemamo problema s igračkama u kupovini, ali zato imamo sa slatkišima :shock: :shock: :shock: i to pogotovo s bombonima jer su ga u vrtiću naučiili svaki dan jesti bombone , tako da mi je trenutačna preokupacija traženje nekakvih odgovarajućih bombona bez umjetnih boja i okusa.
    Preferiram tic-tac iako ih zna smazati čitavu kutijicu za pola sata u autu dok dođemo doma iz kupovine :shock: , a neki dan sam u DM-u našla Katjesove gumene bombone bez masti, umjetnih boja i okusa, bojani su samo prirodnim bojama - cikla, mrkva....međutim jeo ih je, ali nije baš bio oduševljen... doduše kad sam ih probala, meni je to tako umjetno da si ne mogu pomoći. A opet oni kikići su prepuni svega i svačega.

  33. #83
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Roko još ne jede bombone 8)

    Pa znaš da sam ja jedna racionalna djevica i da ja živim isključivo planski,i kao dokona domaćica imam hrpu vremena za pripreme za Božić

  34. #84
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Roko još ne jede bombone 8)
    Vidi se da ne ide u vrtić :/
    Da se mene pitalo, ni Patrik još ne bi jeo bombone, a upitno je bi li ih uopće jeo ....sve u svemu moram naći načina da se pomirim sa stvarim koje ne mogu promijeniti

  35. #85
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Trak - divim ti se ! jel bi me mogla naučiti kako "organizirati život pred blagdane" ma meni sve nešto naknap s vremenom, iako si već godinama dajem obečanje da ću krenuti ranije s pripremama. kupovanje poklona - pa nekad sam uživala u tome, al sad mi je to tako postao napor jer svi bi nešto skupa, veliko kao ono ja imam para ko d*** više niko ne cjeni neke sitnice od srca, a pogotovo ne ako ih još sam napraviš.

    i ja vozim kolica od trgovine i mora unutra sjediti, može birati gdje će sjediti, ako nema brace, a ako je i on s nama onda on u svojoj košari u kolicima, a Kala na onoj sjedalici i onda okolo Kiara stavljam artikle

    bomboni- ma moja Kala tamani sve i svima je normalno kad idu iz dučana da joj donesu vrečicu gumenih ili par malih paketića gumenih, 2,3 kutije kopije tik-taka , iako ona baš od bombona voli one ljute mentol ili one crne s dimljačarom. to što ja trubim niko, al ama baš niko ne šljivi ni pol % ili imaju foru kao moramo pitati mamu dal smiješ ove bombone :shock: :? . ma mislim pokazati djeteu i onda mu uzeti i naravno ja sam onda nemajka kako god odlučim.

    malo mi je post crnjak. ma bila mi mama pa mi digla živac. ja nosam malog i pokušavam mu naći neku pozu da se bar malo smiri jer ga ovi desni ubijaju, animiram Kalu jer je i njoj više pun kufer svega i dođe ona i veli: kaj nisi skuhala kavu? :shock: :smajlićkojipucanekomuglavu:

  36. #86
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Dobar dan!
    Još jednom čestitke Yasmin i dobrodošle doma! Jedva čekam slike!
    Kod nas ništa novo....Bila na Plitvicama u nedjelju i smrzla se propisno....
    Lea ok, ništa novo, zdrava je, vesela.... Ne stignem pohvatati sve šta se piše pa za sada toliko sa radnog mjesta!

  37. #87
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    mial- totalno te kužim sa ovim .bila mi mama pa mi digla živac, meni je dovoljno da me moja nazove

    trak, niti jakov ne jede bombone, a ako se mene pita neće niti u vrtiću (na proljeće, kada krene, jelte)

    Jakov ne zatvara usta, stalno nešto brblja, prepričava priče i još uz sve to je izrazito glasan.
    koliko je iritantno, toliko je i smiješno, pa mu samo mirno velim: tiše pričaj sine 8) , pa onda smanji za pola oktave i tak.

    kosa pada preko ramena, moram ga uskoro malo pošišati (ali malomalo).
    Samnom je gotovo 24/7, samo ga ostavim mami ako imam neki sastanak ili sl.
    inače sve obavljamo u paru.
    u zadnje vrijeme mi je postalo sve teže i teže jer je jurilica i tvrdoglavac, ali se snalazim.
    kolica ne dolaze više u obzir jer iz njih se zna iskoprcati, pa onda idemo malo pjehe malo u mei taiu ili slingu i sve 5.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Vece cure
    Ja bila na tavanu i sve stvari preslagala i spustila dolje da odnesem kod mame,gospodin mis je bio tak fin da nam nije nista dirao osim A stolice i to malcice a nema ga nigdje,valjda je izasao :D
    Bomboni-ludnica bas kao kod ** mial**svi ih donose i onda kao pitaju,mi pribjegavamo katjes-u ili tt-u
    Jao Trak ti si bas vrijedna domacica(kod nas se kaze hanuma),tako se kod nas kupuju pokloni za bajram i ja naravno cekam zadnja dva dana i za kupovinu i za pravljenje kolaca...
    Joj kolaci bozicni,bas volim one vase bozicne kolace,sjecam se dok sam isla u skolu...

  39. #89
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Bobčice-da stvarno ne misliš da sam ja neka vrla hanuma ja ti ne znam niti jedan kolač napraviti,ništa,nula,antitalenat,čisti promašaj za kolače ali mislim da dobro kuham,a kolače dobijem od mame i kupim na tržnici!

    Josie-i moj je glasan za poludit,glava mi navečer kao bubanj i uopće se ne gasi,priča i punih usta i na wc-u,ko baba s placa

    Mial-organizirati život pred blagdane- :/ ne znam ti baš recept,ja to uglavnom ili sama ili s Rokom kad je dobre volje,inače ne bih mogla baš tako bezbrižno uživati u šopingu!

    Puse svima,ako nekog uopće ima

  40. #90
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    hanumice moja vrijedna ima ima.
    e danas sam i ja uspjela biti malo vrijedna pa koliko toliko dovela kućicu u red. a sve me nešto ovi Kalini šatori bodu u oči i mislim da bi mogli uskoro nestati iz boravka i tako su nam sad postali za nabrzaka pospremiti ( čitaj: ubacati ) igračke unutra.
    mali miš se navuko ovih dana na ruke pa mi otpade kičma eto mi kad ga hvalim ( sama sebi )
    Bobčice pa baš imaš gospona miša . meni prošle godine ušo preko balkona u stan i od tad balkonska vrata su otvorena samo kad nešto iznosim-unosim, a na prozore sam stavila mrežice.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Trak ma sta ne znas ,znaci dodjem li za bozic nema kolaca iz kucne radinosti (salim se ja) i meni kad trebaju ne lice ni na sta,a kad pravim za MM i mene budu odlicni
    Mial ali stvarno mi je bio dobar mis
    Ja cure sutra idem potpisat ugovor neka mi je Bog na pomoci....

  42. #92
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    neću se ni truditi sve čitati nego jednostavno nastavljam gdje sam stala

    svi mi spavaja pa ću si oduzeti malo sna da vam se javim

    lucija je super, puno cica, navlači si mlijeko pa je non stop prištekana, bradavice su dobre, nema one jake boli kao s ivanom, samo neugoda na početku sisanja, ja sam dobro, zapravo bila bi savršeno da mi se situacija sa hemeroidima nije pogoršala za 100% a znate kako sam se već žalila i prije
    situacija je stravična, jedva mogu sjesti i hodati, bole za poluditi, hodam gore nego rezane žene a nemam ni šavića, nit sam rezana niti popucala

    porod za poželiti, ekipa na porudu isto, bio je i mm, dva sata nakon poroda još smo svi troje bili zajedno u rađaoni, šta da vam kažem, nisu me ni brijali ni klistirali a kamoli nešto drugo tipa drip, totalno prirodno
    rooming in, naporno ali vrijedi, upoznaš bebu i njene navike i potrebe način reagiranja još u rodilištu a i dojenje prije krene
    ekipa u bolnici odlična, sestre su non stop na usluzi
    bilo je par iznimaka no svi su uglavnom za 5
    dok ne napišem priču to je za sada to

    ivan je super reagirao, za sada je idealno, mm je doma do kraja tjedna i ivan isto, ne ide u vrtić, kad god ugleda luciju razvuče osmijeh od uha do uha i znatiželjno je promatra, dira je po glavici i ljubi, pomaže mi premotati i gleda kako papa, lucija mu je kupila kamion prikolicu koja se tovari autićima bio je oduševljen...


    bit će i slika, javim kad uspijem staviti, nemam sada baš puno vremena

    cure još jednom vam hvala na čestitkama i sms-ovima, nadam se da sam na sve i odgovorila

  43. #93
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    mislim . . . da nebi bilo da me nema
    Yasmin :D
    baš mi je drago da je sve tako super bilo ma vibrala sam ja od sveg srca da ti ponoviš moje priče
    mazite se i pazite i uživajte sad svi zajedno, a idući tjedan uživaj i odmaraj sa princezom! ljubi dječicu i čestitke još jednom od ! Ivan i Lucija

  44. #94
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    yasmin, , već smo to svi prošli (neki čak i hemiće + epi ) i sve to tako brzo prođe da eto već za dvije i pol godine sve zaboraviš

    ovo s bombonima u vrtiću jednostavno još moram prokomentirati - naime, na početku mi je bilo i :shock: da mi djetetu, jednoipolgodišnjaku, tamo daju smoki što mi je opet neusporedivo bolje od bombona, jer ako ništa drugo bar imaju nekakvu "vrijednost". Međutim možeš ti tamo stoput reći da mu to ne daju, a svjestan si da uvijek postoje dvije mogućnosti:
    -da te odignoriraju jer ne možeš znati što ti dijete jede dok tebe nema ili
    -da mu stvarno ne daju, a on gleda SVU DRUGU DJECU kako to jedu, a on ne smije i ne zna zašto....
    ova druga solucija još i hoda dok je dijete mlađe pa ga takve stvari recimo toliko ne diraju, ali sada, daj ti objasni dvoipolgodišnjaku zašto sva ostala djeca dobivaju od tete bombone, a on ne - nekako približno isto koliko se "bojim" šećera i inih p****** iz bombona, bojim i da će mi to djetetu biti pretraumatično.... :/

    Trak, ako to to išta tješi i ja sam u svom troipolgodišnjem bračnom stažu napravila sveukupno tri ii pol kolača. Nije da se ponosim time, zapravo ne, i nisam antitalent, kad se potrudim super mi je uspio do sada svaki od ona tri i pol , ali prvo treba imati i vremena i volje za to, a ja volje baš i nemam jer MM i ja po pitanju kolača smo toliko različiti da kad ja napravim nešto po svom guštu, on da to moram pojesti sama , a njemu po njegovom guštu mi se uopće ne daju peć jer ih ja ne volim jesti - uglavnom jako komplicirano kao i sve u našoj kući.

  45. #95
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Yas-prava si,drago mi je da je sve prošlo školski,a valjda će i hemići brzo,bolje to nego epi,barem meni! Jedva čekam slikice od Luce i znam ja da će biti dobra beba

    Stijena-nisam toliko protiv bombona zbog njihovog sadržaja,nego mi je odmah asocijacija gušenje,zato Roku još ne dam jer mislim da će se ugušiti,a i ne treba mu pored svega što pojede
    A što se kolača tiče-ja uopće nikada nisam pravila kolače,nisam zainteresirana uopće,probala jednom u životu i shvatila da nije sve za svakoga,tako da uopće ne žalim već se prepustim uživanju tuđih kolača bez grižnje savjesti....kad ja ispečem kolač,znat ćete da se nešto opasno sprema

    Mial-jeste bolje?

    Bobčica-jel to prvi posao od kad si rodila ili...?

  46. #96
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Yas-još jednom , da hemići brzo prođu i da Luce dobro napreduje. Ivanu kao velikom braci

    Kod nas ništa nova, osim što se zakačio na dinosaure

    Za razliku od nekih, ja sam sinoć, kad sam se vratila s posla, ispekla Nutella cheescake brownies tortu. To je toliko jednostavno za ispeći, da bi je i dijete od 5 godina, sigurno uspješno napravilo. Trak, vjeruj mi
    Uglavnom, danas je već neće biti
    Tati mi je danas 60. rođendan pa idemo u Klis na janjetinu

  47. #97
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    kod nas i dalje bolnica, pol noći sam prohodala u polu snu noseći miša malog jer nije mogao disati koliko je pun nosič, a neda čistiti. slabije jede a mljeko curi na sve strane već mi doma sve ima miris po siru
    Yasmin NOVI AVATER joj kak su medeni!!!!!!!!!!!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da hemići čim prije se smire!
    Bobčice za posao ~~~~~~~~~~~~~~~~

  48. #98
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    To je toliko jednostavno za ispeći, da bi je i dijete od 5 godina, sigurno uspješno napravilo. Trak, vjeruj mi
    Ne,ne draga,vjeruj ti meni ja ZAISTA ne znam ništa oko kolača , ma baš ništa
    I ne pravi mi zazubice s janjetinom

    YAS-avatar je

    Mial-za malog mišića ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  49. #99
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    To je toliko jednostavno za ispeći, da bi je i dijete od 5 godina, sigurno uspješno napravilo. Trak, vjeruj mi
    Ne,ne draga,vjeruj ti meni ja ZAISTA ne znam ništa oko kolača , ma baš ništa
    I ne pravi mi zazubice s janjetinom

    YAS-avatar je

    Mial-za malog mišića ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    čuj ja tebe naučim kolaće raditi, a ti mene organizaciji
    može???
    kad smo već kod torti ja sam najponosnija na svoju tortu za Kalin 1 rođendan, a još kad su svi redom pitali gdje sam ju naručila, ma niko mi nije bio ravan, a nos do neba
    Wana sretan rođendan tvome tati!!! ( raditi zazubice )

  50. #100
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Dogovoreno :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •