Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 124 od 124

Tema: ZPB 2005. (22. dio)

  1. #101
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Samo !

  2. #102
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Hvala na lijepim željama

    Yas-avatar je divan...kako su menedi (nekako sam zaboravila kako izgledaju male bebice )
    I meni bi trebao tečaj iz organizacije...tu bi nam i Maruška mogla održati koju lekciju...pogotovo što se financija tiče
    A ja bih, primjerice, mogla održati on line tečaj....da malo razmislim...ničeg pametnog

  3. #103
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    A ja bih, primjerice, mogla održati on line tečaj....da malo razmislim...ničeg pametnog
    e onda bi mogle skupa

    A Mare mi baš i djeluje kao vrlo odgovorna osoba u svemu,onako baš racionalna i organizirana

    Ja jučer opet išla vidjeti malenu od prijateljice,sad će mjesec dana i tri kile,a što je slatka....a ja se bojala je uzeti u ruke,sve mi nešto minijaturna

  4. #104
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ...a meni je srednje ime "organizacija" 8)

  5. #105
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    ...a meni je srednje ime "organizacija" 8)
    ma da :shock: :?
    nemoj se ljutiti al nisam se mogla suzdržati

  6. #106
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    ...a meni je srednje ime "organizacija" 8)
    ma da :shock: :?
    nemoj se ljutiti al nisam se mogla suzdržati
    Zašto, kaj misliš da mi je onda ime predugačko????

  7. #107
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    ...a meni je srednje ime "organizacija" 8)
    ma da :shock: :?
    nemoj se ljutiti al nisam se mogla suzdržati
    i ja se baš :shock:

  8. #108
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Ma meni je kao i uvijek i opet naprosto predrago da ja vas uvijek uspijem tako lijepo nasmijati!

    A može mi netko, kad uspijete doći do daha, objasniti zašto?

  9. #109
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ma malo te moram

  10. #110
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    I meni bi trebao tečaj iz organizacije...tu bi nam i Maruška mogla održati koju lekciju...pogotovo što se financija tiče
    Zahvaljujem na komplimentima. Mada ne znam čime sam ih zaslužila. :? Možda činjenicom da čekam izvješće od kartice da konačno izračunam koliko sam prošli vikend stvarno potrošila?

    (...)

    Barba Igoru sretan rođendan!

    (...)
    Tjedan je, kako se i očekivalo prilično buran, tako da ne stignem kvalitetno doprinjeti ovom topicu. Obećavam da ću sve nadoknaditi. Za danas samo ovo:
    užasno sam se danas razočarala... Osjećala sam se kao da mi je ntko opalio trisku! A evo što se desilo...
    Vozim se u autu i opazim kako mi u susret dolazi svekar. Već se spremam da potrubim, a onda u autu opazim dijete koje stoji na nogama, straga između siceva i naginje se naprijed! Lovre!!! :shock:
    Njegova sjedalica je montirana u svekrvinom autu. Bezbroj puta smo komentirali ovu temu. Vidjeli su da ga nikad ne vozimo van autosjedalice. Bila sam sigurna da sam im jasno dala do znanja kakav je moj stav na ovu temu.
    Stvarno sam se šokirala!
    A sada razmišljam: što još "rade" a što ne bi trebali?

  11. #111
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Mare, znam da ti nije baš neka utjeha, ali nekako mi se čini da smo svi u istoj koži....ja u zadnje vrijeme pjevušim u sebi da što manje čujem svekinog izvještaja što su danas radili/jeli/bili jer još ispadam nezahvalna što mi ga pričuva, a ja stalno na nešto prigovaram.
    Ne smijem se niti sjetit da je njima jedina odgojna metoda "po guzi" i zato je on toliko dobar kod njih a doma je neodgojen/nemoguć/ovakav/onakav jer hoću iz svoje kože izletit brzinom munje.

  12. #112
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Svekrva ga 'ne pričuva', ona ga čuva. Svaki dan od 8 do 17, minimalno. Najčešće do 18. Ako sam na putu, Lovre često prespava. AKo nešto uleti, opet ona. Trenutno nemam drugu opciju čuvanja (u ovom obimu).
    Nikad, ali baš nikad nisam pomislila da 'nešto nije u redu'. Imala sam apsolutno povjerenje. I što se metoda odgoja tiče i prehrane... ma svega.
    Nadam se da je ovo izolirani incident (i da se MM do sada već izderao na njih).
    Mislim da ću popodne poslati MMa po Lovru, bojim se da bi ja izazvala unutarobiteljski incident.

  13. #113
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mare-još nekako se da progutati ako baka i djeda šopaju dijete glupostima-bar nisu za život opasna,ali ovo....voziti dijete van sjedalice joj,što su ti starci čudni,definitivno je za njih vrijeme stalo,a uopće ne priznaju tehnologiju i napredak...
    Ne znam šta reći,napraviti,vjerujem da si im sto puta rekla,a oni opet po starom. Ma grozno,ljudi uopće nisu svjesni šta se sve može dogoditi i za 50 metara i pri brzini od 30 km/h....A šta kažu kad ste im rekli da je AS obavezna?

  14. #114
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Onog dana kad ga je baka počela čuvati, kupili smo mu drugu autosjedalicu, za njeno auto. Praktično svaki dan se vozi s njom/njima, u autosjedalici (nadam se). Nikad nisu prigovorili što ga moraju vezivati i voziti u stolici, nikad nisu to komentirali u lošem svjetlu. To je jednostavno bilo tako od početka. Znalo se desiti da bi svekar uzeo svekrvino auto pa bi Lovre i baka ostali u dvorištu ili kvartovskom parkiću jer nemaju autosjedalicu. Sve je bilo super.
    Zato me tako i iznenadila jutrošnja horror scena.

  15. #115
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Svekrva ga 'ne pričuva', ona ga čuva. Svaki dan od 8 do 17, minimalno. Najčešće do 18. Ako sam na putu, Lovre često prespava. AKo nešto uleti, opet ona. Trenutno nemam drugu opciju čuvanja (u ovom obimu).
    ...ha, još i gore, al svakako ne možeš dati nekome da ti čuva dijete, ako nemaš u njega apsolutno povjerenje...ovo ne govorim u tvom slučaju, nego općenito, to bar vrijedi za mene....a opet nije ni rješenje izolirati dijete od baka i deda ili ko kobac visiti stalno nad njima kad su s njim....s obzirom na to sve ja ne vidim neko pametno rješenje :/

  16. #116
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mare-sačekaj da vidiš što se dogodilo i eventualno djedi još jednom održati lijepo predavanje o AS onako,usput i bez uvrede, iako isprike nema,možda je bolje da si sad vidjela,pa pravovremeno reagirati...
    Sigurno je izgovor da je on sad već veliki za AS i da nitko to više ne prakticira

  17. #117
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    U svakom slučaju, osjećam se jako loše.

  18. #118
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    užasno sam se danas razočarala... Osjećala sam se kao da mi je ntko opalio trisku! A evo što se desilo...
    Vozim se u autu i opazim kako mi u susret dolazi svekar. Već se spremam da potrubim, a onda u autu opazim dijete koje stoji na nogama, straga između siceva i naginje se naprijed! Lovre!!! :shock:
    ajme, :shock: i ja se osijećam ko da je meni netko opalio trisku (radi tebe i bezgraničnog povjerenja kojeg imaš u njih )
    tješilo bi me ako se radilo o "kvartovskoj" vožnji, ali sudeći po mjestima po kojima se ti za vrijeme radnog vremena krećeš...teško

  19. #119
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    tješilo bi me ako se radilo o "kvartovskoj" vožnji, ali sudeći po mjestima po kojima se ti za vrijeme radnog vremena krećeš...teško
    Nije nikakvo opravdanje...
    Ja sam se vraćala sa sajma. Srela sam ih na onoj nizbrdici. Išli su ili na sajam ili na Žnjan. Tri semafora, tri minute vožnje, ali svejedno...

  20. #120
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ajme Wana,baš si utješila Marušku

    Mare-

  21. #121
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Moram ići. Čujemo se sutra.

  22. #122
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ....pa me pitajte zašto moje dijete ide u vrtić kraj dvije žive i (donekle) zdrave bake u penziji....
    odgovor je sljedeći: ako već moram nekome nešto prigovarati (a moram ) da to bar bude onaj kojem plaćam da mi čuva dijete (a uz to ga ne moram ga "trpiti" na obiteljskim okupljanjima), a i bar znam da ga dok mene nema, nikuda ne voze bez AS

  23. #123
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Kalu od prvog dana vozikam i to non stop u sjedalici i tako sad malog i vozim se s njima ak treba i na kraj svijeta sama bez ikog. ali moja mama ju je par puta izvadila iz stolice i sad kad je neko u autu ratujemo gdje je njeno mjesto za sjediti.
    spašava me ( bar se nadam ) kazna. rekla sam joj da je kazna 500 kn bila, a da je sad možda i veća jer je prije godinu dana šogorićin tata platio.
    Maruška u potpunosti te razumijem i s pravom si ljuta, a i ogorčena jer najgora pljuska je ona koju dobiješ od onog koji ima tvoje potpuno povjerenje.
    ljetos kad si mi pričala o svekijima, samo sam uzdahnula i rekla MM da imaš bolji odnos sa svekijima nego ja s mamom.
    iskreno ti želim da im je to bio danas prvi i zadnji put. javi nam kako je sve prošlo

  24. #124

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Vece cure
    Ja danas bila kod pravnice i teta mi rekla da dodjem za par dana i donesem kopije dokumenata koja mi trebaju i ljekarsko uvjerenje...
    Jeli vama uzimaju original npr.diplomu ili ovjerenu kopiju?
    Trak, cini mi se da si ti pitala,da to mi je prvi posao pos.poroda i pomalo me vec hvata panika(jer mi je to u biti opcenito prvi posao,radila sam samo 6mj. prije ovoga) i vec se brinem kako cu i sta?
    Ajnu ce cuvati MM i nase mame po potrebi,od vrtica nista,uzasan je ,jako mi je zao,tamo bi vise naucila i igrala bi se sa vrsnjacima ali :/ ...
    Yas pa Lucija je prelijepa vidim ja da se ona vec Ivanu uvukla pod kozu ,evo za svo troje
    do sutra

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •