Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 96

Tema: Krema za lice

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    70

    Početno Krema za lice

    Koje krema za lice koristite (30 god i više i mješovita koža). Stvar je u tome da sam bila kod dermatologa i prepisala mi je od avena Ystheal + emulziju, ali cijena je 150kn ,to mi je stvarno too much.[/code]

  2. #2
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja sam preko 30, osjetljiva i suha koža sklona prištićima
    vichy mi je zakon, a sad sam trenutno na eucerin kozmetici
    oni su ti oboje tu negdje u rangu s avenom po cijeni, ali meni to nije skupo, pa krema mi traje barem 2 mjeseca :/
    volim zabrazditi i u lush kad mi je koža jako željna hrane (po zimi npr)

    od jeftinih krema sam neko vrijeme koristila dm-ovu medicinsku liniju za osjetljivu kožu (bez boja, mirisa, bla bla, mislim da se zove balea med, oko 35 kn ako se dobro sjećam) i bila mi je ok.

  3. #3
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Uh baš sam planirala ovih dana otvorit sličan topic (sretna ne ljutiš se što sam nepozvana upala? )!

    Krajem godine i ja navršavam 30 let, i trebala bih se pažljivije posvetiti njezi kože lica. Prilično je ujednačena i normalna (nije ni masna ni suha ni mješovita) ali mi se povremeno na sljepoočnicama prave sitni bijeli prištići koje jedino žestoki piling uklanja na par dana i onda sve iznova, + što su se pojavile borice oko očiju aaaaaaa!

    Kakva krema?

    (iskreno nadam se da će ova tema imati dobar odaziv i da ćemo svi dobiti pravi savjet)


    Sretna, kakvu kremu si do sada koristila?

  4. #4
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ja od nedavno koristim Nuxe i za sada sam zadovoljna.

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    76

    Početno

    nije danas baš jednostavno znati kupiti kvalitetnu , a ne skupu kozmetiku. kozmetika koja se najviše reklamira je i najskuplja jer plaćaš 30, 40 ili čak 50% marketinga koji su naravno uračunati u cijenu. ja imam 27 skoro i još nisam ništa počela koristiti protiv bora. ja koristim Excipial Lipolosion od Spiriga. To je inače losion za tijelo, za suhu kožu, ali ja ga stavljam na lice. Mislim da je 200 ml negdje oko 65 kn, a traje cijelu vječnost, ako ga mažeš samo na lice naravno.
    baš ću piata svoje kolegice šta koriste protiv bora, treba i o tome počet razmišljat, a najbolje je odmah početi mazat od 30-e, max 35-e tko ima suhu kožu.

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Od jeftinijih dobar je Loreal,Avon ili nivea.
    Meni je odličan Nuxe ali je oko 200 kn.

  7. #7
    vjestica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    461

    Početno

    ja imam 31 g. i donedavno sam koristila standardne hidratantne kreme - nivea, garnier, balea (nikad ne koristim dugo jednu kremu) a odnedavno sam počela koristiti baleinu anti-mimik kremu sa amelioxom (imam mimičnih bora oko očiju i usana) balea nije skupa a meni odgovara njihova kozmetika
    e sad koliko je dobra krema ne znam još (koliko uopšte neka krema može spriječiti ili ukloniti bore?- pa zašto postoji botox i estetska hirurgija)
    pošto nama sa 30+ preporučuju i noćne kreme ja sam nedavno kupila baleinu noćnu kremu koja mi prija samo što se ja ne sjetim svako veče da je stavim (šta ću, ja još mislim da sam 20+)

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    70

    Početno

    do sada sam koristila od Avena cleanenc emulziju (to je za masnu-mješovitu kožu oko 90 kn, ali to su kremice sve oko 30-40ml i to mi traje mjesec dana)

  9. #9
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Eh da čula sam da su Baleine prilično ugodne i zadovoljavajuće, a nisu skupe.
    Probat ću.

    Hajdmo još iskustava

  10. #10
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Ja imam 34 i još uvek ne dižem paniku iako mi je koža tanka i suva pa samim tim sklonija boranju. Koristim Nivea Soft trenutno mada mi odgovaraju i one tipa Garnier Total Fresh. Sve u svemu samo hidrantno mi prija pa stoga još nisam počela sa noćnim kremama jer su uglavnom masnije pa mi se lice guši pod njima. Moraću malo da se raspitam barem oko tih noćnih namaza i moooožda uvedem neki antirid mada ja pored klinaca jedva uspem da se umijem kako treba, o mackanju neću ni da govorim. Jedino da si uvedem to kao ritual nakon tuširanja jer tad ide obavezno mleko za telo

    Ma šta da vam pričam, ja sam umalo zaboravila da se našminkam za sopstvenu svadbu

  11. #11
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno

    Ja sam najzadovoljnija sa Garnier kremama. trenutno koristim one crvene, Ultralift, jako su mi ugodne. Meni je dosta teško odabrati kremu jer mi je koža suho-masna, a nedostaje mi vlage. Ova mi je OK

  12. #12
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    pravi savjet može ti dati samo stručna osoba. ja imam kožu sličnu lutonjičinoj, također sam koristila vichy pa avene ali su mi postali preslabi. probala sam i nikel, ista stvar. eucerin mi ne odgovara. zadnji pokušaj - decleor prema savjetu kozmetičarke, neka kombinacija za suhu kožu... paše mi, ali previše košta. sad sam opet u potrazi...

  13. #13
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Slučajno sam u subotu ušla u ljekarnu u Centru Kaptol i tamo obavila brzinsku (i besplatnu) analizu kože - i pokazalo se da uopće nemam kožu kakvu sam mislila da imam!

    Oduvijek sam uvjerena da imam normalnu kožu s masnom t-zonom, a ispalo je da mi je t-zona tek mrvicu masnija nego što bi trebala biti, a ostatak je izuzetno suh.

    Hoću samo reći da samoprocjene često nisu previše pouzdane. Od kozmetičarki sam se nadobivala međusobno kontradiktornih procjena i preporuka, tako da mi se čini da čak ni one nisu prepouzdane.

    Koristila sam sve i svašta, jako sam zadovoljna Vichyjevim kremama (ali ih izbjegavam otkako su dio (kršitelj koda)a :/ ), nezadovoljna Eucerinom, najzadovoljnija na svijetu Decleorovom kombinacijom ulja i kreme, ali to mi je zaista užasno skupo (iako traje jako dugo). Možda da se počastim za rođendan.

    Od povoljnijih krema, onih iz dm-a, su mi se Nivea, Balea i Garnier pokazale skroz ok, dok mi ništa od Loreala nije sjelo.

    Da, ja volim eksperimentirati.

  14. #14
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    da, stvarno je užasno individualno. ja npr. od decleora dobijem lišajeve i osip
    što se tiče bora, ne koristim ništa ciljano obzirom da još nemam nijedne bore na licu

  15. #15
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    kod mene nije riječ o samoprocjeni

  16. #16
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    sanja, to ti dolazi s godinama.

    ja sam par mjeseci nakon andrejevog rođenja od normalno-masne (kako opisuješ) preskočila do dehidrirane, jaaako dehidrirane kože s t-problemom. u paketu sam dobila i bore.

    i dok lutonjica od decleora dobije osip, meni eucerin (kao i nivea) puni pore. kozmetičarka i isprobavanje po savjetu, nema druge.

  17. #17
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    disclaimer - kozmetičarka koja dobro poznaje tvoju kožu.

  18. #18
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Decleor ima nevjerojatno mnogo ulja i krema koji se mogu međusobno kombinirati i miješati na različite načine (ne samo onako kako piše na etiketi). Možda samo treba naći pravu kombinaciju? :?

    Inače, kreme protiv bora se koriste preventivno. Kad ih jednom dobiješ, nema natrag - kreme samo ublažavaju njihov izgled ili mrvicu usporavaju nastajanje, ali nema nekog efikasnog lijeka osim facelifta ili botoxa. :/ (A ni botox nije lijek, nego privremeno paraliziranje mišića, brrrr!).

    Ja sam u obje trudnoće imala savršeni ten. Netragom nestao.

  19. #19
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Inače, kreme protiv bora se koriste preventivno. Kad ih jednom dobiješ, nema natrag - kreme samo ublažavaju njihov izgled ili mrvicu usporavaju nastajanje, ali nema nekog efikasnog lijeka
    da lijeka nema, znam, a osobno sumnjam u mogućnost bilo kakve prevencije
    ali ja polako prelazim u poštovatelje teorija zavjere pa duboko sumnjam u sve

  20. #20
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ja sam prije trudnoce imala skroz suhu kozu, cak je je zatezala i ljustila se ako se ne mi ujutro i navecer dobro namazala, sa sto masnijom kremom. Onda je polako postala normalna, prestala se ljustiti i bilo mi je super. Ali u zadnjie vrijeme pocela mi se jako mastiti i sjajiti. Inace sam koristila Niveu , Loreal ili Garnier, ai sam se sada odlucila malo ozbiljnije pobrinuti za svoju kozu. Pa sam kupila Nuxe, OK je za sad i neku liniju Plante system, bas za masnu kozu, ali u kasnijim godinama (+30), jer mi ne odgovaraju oni proizvodi za pubertet i akne. U petak idem 1x u zivotu kod kozmeticara na ciscenje lica, ko zna sta me ceka tamo.

  21. #21
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Sanja, gdje se cca nalazi ta ljekarna u Centru Kaptol, i da li znaš rade li uvijek besplatne analize kože ili je bila neka akcija? Baš bih se mogla u subotu počastiti šetnjicom po gradu i savjetovanjem o koži.

    Nikad nisam išla kod kozmetičarke i nikad mi nitko stručan nije davao savjete a godinice su stigle i ne mogu se više izvlačiti na to da inače izgledam ko klinka (ne šminkam se previše, samo maskara, nešto na kapke, malo rumenila i sjajilo, nikad nisam stavljala tekući puder). Koža ipak traži pravilnu njegu.

  22. #22
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    37 i pol.

    koristim niveu DNAage cell renewal. dobra mi je, al moj je problem sto se od proljeca do jeseni ne mogu nicim mazat. na podnosim nis na temperaturama visim od 18 stopnjeva, ni po licu nit igdje po tijelu...

  23. #23
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    da lijeka nema, znam, a osobno sumnjam u mogućnost bilo kakve prevencije
    Pa najbolja prevencija bi bila redovito čišćenje lica, neizlaganje suncu (i solariju) i nepušenje, plus korištenje kreme prilagođene tipu kože.

    Ali naravno da genetika igra glavnu ulogu.

    Zapravo, dok smo relativno mladi, svi izgledamo relativno ok. Za dvadeset godina ćemo na licu imati rezultate sadašnjeg ponašanja prema koži.

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ali ja polako prelazim u poštovatelje teorija zavjere pa duboko sumnjam u sve
    Sličnu tendenciju primjećujem i kod sebe.

  24. #24
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa
    Sanja, gdje se cca nalazi ta ljekarna u Centru Kaptol, i da li znaš rade li uvijek besplatne analize kože ili je bila neka akcija?
    Na razini na kojoj je kino (2. kat?), točno preko puta ulaza u restoran, kad ideš na wc s desne strane. (E, jesam objasnila. )

    Nemam pojma je li bila neka akcija, zastupnica Vichyja me pitala jesam li za brzinsku analizu kože, bila je jako ljubazna, popričale smo i nije mi pokušala uvaljati nijednu njihovu kremu. Naravno, preporučila mi je neke, ali nije bilo presinga.

    A da probaš nazvati uvoznika Vichyja i pitatati kad su u kojoj ljekarni?

  25. #25
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Imamo kožu kakvu nam je priroda dala i bitno je kako se odnosimo sami prema sebi.
    Ne pušim, ne šminkam se previše i baš zato želim održati taj neki zdravi izgled i samo zdravlje svoje kože. Nije mi bed ako ću imati borice oko očiju ili smijuljice, jedino želim biti zdrava i izgledati u skladu sa svojim godinama, a za to je potrebno pravilno se njegovati.

  26. #26
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Mislim da ona ljekarna u Jurišicevoj, odmah poslije Trga, na lijevoj strani,stalno ima neke analize koze, pa probaj tamo navratiti.

  27. #27
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Cure, hvala!

    Nekako nisam baš pobornica isprobavanja krema jer:
    1. ne dam 100-tinjak kn da mi ne paše krema, pa onda opet tako, pa opet i opet...
    2. kome onda poklonit upotrebljenu kremu ( ai nisam baš Rockfeller da ću pokloniti baš svakih 100kn), a i ne može se baš svaku upotrijebit za suhe pete ili laktove
    3. tko će obrisati prašinu sa tolikih nagomilanih kutijica i tubica?

  28. #28
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    pa tražiš da ti daju testere

  29. #29
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    mamasch, u gotovo svakoj ljekarni postoje Vichyjeve probe, samo pitaj ljekarnicu.

  30. #30
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a testeri?

  31. #31
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno


  32. #32
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Istovremeno.

  33. #33
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno


  34. #34
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Eto, samo toliko da se vidi da sam doma s djecom 24/7 i koliko trošim vremena i nofca na kozmetiku
    Nemam pojma da se testeri mogu samo tak tražiti i dobiti, još sam u prošlom tisućljeću kad su testeri za parfeme bili posljednji vrisak mode

    A kaj nije malo nezgodno trackati se par dana sa Vichyjem, pa onda Niveom, pa L'Oreal, Balea, Solea i ostale ea-e :? Ipak, tu su alergije, prištići... :?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Ja sam na kozmetici Dalton Q10&kavijar. Bogata krema, vlaži, hrani i fiiiino miriši. Ta kozmetika nema reklama, na bazi je mora, cijene su ok (rang Vichy, Avene i ostalih), a na njih mi koža ne reagira ljuskanjem i crvenilom.

    Inače mi od većine krema suze oči pa čak i od onih za koje piše da su oftalmološki ispitane. Od Daltona ništa :D . Imaju ga u Jurišićevoj. Probala sam za ljeto i njihovu karotin hidratantnu kremu: ne masti, a koža super potamni i još ima i UV-faktor.
    Svekrvi sam kupila Q10&kavijar mlijeko za tijelo i kaže da je savršeno.

  36. #36
    clio180 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    908

    Početno

    ja sam već godinu dana na afroditinim hidratantnim kremama, jedino mijenjam za koji tip kože. par mjeseci mi je suha, par mjeseci normalna, pa masna, a sada mi je opet suha.
    prije toga sam koristila svakojake (nivea, cera di cupra loreal - i to sve hranjive), dok mi jedna teta u parfumeriji nije rekla da ja u mojim (34) godinama trebam upotrebljavati hidratantne, a žene njenih godina (50-tak) hranjive.

  37. #37
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Imam 34 godine i normalnu kozu (bez masne T-zone), koja zimi zna biti malo vise suha nego inace (obrazi, oko usana).

    Otkako koristim L'Oreal Attiva Anti-Rughe - koju ne koristim radi bora - nego radi toga sto mi nakon nanosenja daje osjecaj da je koza nahranjena (bude mekana na dodir, a krema ne masti), zimi mi se koza lica uopce vise ne susi. Uglavnom, ja zadovoljna.

  38. #38
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    ja od Decleora dobila rane - mislim, tako me svrbilo lice da sam si rane napravila.

    sve ostale koje sam koristila, nisam koristila redovito - pa ništa nisam niti mogla zaključiti.

    onda sam odlučila biti bahata barem jednom, pa kupila Dior kremu za lice protiv prvih bora i za sjaj kože. Od sjaja ni traga (osim ujutro netom nakon mazanja), a prve bore i dalje tu. A tu će i ostati.
    Ali me ništa nije svrbilo.

    Ja imam suhu kožu a to otkrivam svaki dan nakon čišćenja lica i brisanja. Ako se ne namažem odmah nakon toga, koža mi je zategnuta a to osjetim nakon bilo kojeg pokreta.

    Sad ne znam što ću kupiti. Definitivno nešto ultra hidratantno.

  39. #39
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Kakvu kremu odabrati ako mi hranjiva zamasti lice a hidratantna ili osuši ili nema efekta?

    :?

  40. #40
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Godinama sam bila vjerna Vichy-u (imam ga još uvijek dosta), ali sve više kupujem dr Hauschka proizvode.
    Rose day creme mi je preko zime odlična, balzam za oko očiju (nisam sigurna kako se točno zove) je isto super. Njihovi tonik je vjerojatno jedan od najboljih koje sam probala.
    Inače sam preko 30, suha koža sklona perutanju.

    Decleor je i meni bio odličan. Ako se dobro sjećam koristila sam ružino ulje u kombinaciji sa nekom kremom. Savršeno!
    Možda se počastim za Božić....

  41. #41

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    Kombinacija Primaverinih baznih ulja badema, jojobe i noćurka (3:2:1)plus kapsula vitamina E (može se dodati i par kapi eteričnog)-mene je ovo spasilo. Inače imam 38 , dehidriranu kožu , malo masniju T zonu (ulja se mogu kombinirati prema tipu kože i još nisam čula da je netko nezadovoljan)

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    pa tražiš da ti daju testere
    uvijek kada bih upitala tester,odgovor je :nemamo više
    i još sam uvijek upotrazi za pravom kremom

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa
    Kakvu kremu odabrati ako mi hranjiva zamasti lice a hidratantna ili osuši ili nema efekta?

    :?
    to je i moj problem..

  44. #44
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Izgleda da je stvarno najbolje otići na stručan pregled kože lica (kao i kose) i onda uz njihov savjet kupovati kreme i šampone.

    Evo upravo sam namazala lice običnom plavom Niveom i sve je super ali postoji realna mogućnost da se u toku dana lice zamasti i bez obzira što je lijepo nježno i čisto - masno je! I nikako na zelenu granu - krema ili zamasti ili osuši ili je lice glatko i sa prištićima... za poludit...

  45. #45
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Moja koža je osjetljiva i reaktivna. Vjerna sam Thalgo kozmetici, odgovara mi, ali nije baš jeftina - jedna kremica oko 300 kn. Kada dođem u parfumeriju, pa mi nude Shiseido od 880, malo mi bude lakše. Čak su mi dali testere za probu, ne odgovara mi, ha, ha. Zato mi odgovara Sublimage od Chanela - cijena prava sitnica 50 ml košta 1500 kn!!! :shock:
    Šteta je da morate nekoga poznavati u parfumeriji da bi vam dao probice za kući...

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Svašta sam probala.
    Loreal se nije pokazao dobar, linija dr. Hauschka mi nije 'sjela', a i njihova teorija o netretiranju kože tijekom noći mi nije išla u prilog (skužila sam da moja koža baš tada treba jaču hidrataciju). Clinic - dosta skup, a nimalo efikasniji od dobrog dijela jeftinijih proizvoda. Već dugo vremena koristim Vichy, zadovoljna sam!

  47. #47
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa
    Šteta je da morate nekoga poznavati u parfumeriji da bi vam dao probice za kući...
    Istina. Jedva ih daju, ko da su zlatne.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Citiraj piplica prvotno napisa
    Šteta je da morate nekoga poznavati u parfumeriji da bi vam dao probice za kući...
    Istina. Jedva ih daju, ko da su zlatne.
    A kaj mislite-zakaj ne daju???

    Usput, testeri su besplatni za sve uvoznike i dobivaju se od proizvođača u velikim količinama. Ako za neku kremicu ne dobijete tester ako ste ga tražili i to vam se na nekom prodajnom mjestu dogodi više puta-zovite uvoznika i to mu saopćite. BIt će vam zahvalni.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    Evo na preporuku u ljekarni(tamo su mi obavili i analizu tipa kože) kupila sam Adriencemarine balancing cream...
    kada ju namažem koža mi nije masna(kao da sam stavila kilo kreme) nego se lijepo upije a opet ne zateže me...
    tako da sada ovih par dana što je koristim sam zadovoljna :D

  50. #50
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj studena prvotno napisa
    Kombinacija Primaverinih baznih ulja badema, jojobe i noćurka (3:2:1)plus kapsula vitamina E (može se dodati i par kapi eteričnog)-mene je ovo spasilo. Inače imam 38 , dehidriranu kožu , malo masniju T zonu (ulja se mogu kombinirati prema tipu kože i još nisam čula da je netko nezadovoljan)
    gdje su ti to slagali?
    godine su slične (ja imam 1 manje ), koža ista

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •