Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Paničan strah od druge trudnoće

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    10

    Početno Paničan strah od druge trudnoće

    Prije 6,5 mjeseci sam rodila svoje malo zlato
    Čitavu trudnoću nije me ni najmanje plašila pomisao na porod,pa čak ni kad su trudovi počeli.Izdržah junački bez ikakvih sredstava protiv boli 8) (osim lokalne kad su me šivali a ja osjećala svaki ubod...strašno).
    E sad...Ja i M bi htjeli bebicu opet za koje 2-3 god,želim najprije fax završit,zaposlit se i to...
    Ali...
    Užasno me strah!
    I što vrijeme odmiče sve više i više.Sad mi je prva asocijacija na trudnoću užasna bol!
    Je li neka od vas prolazila kroz isto?

  2. #2
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    jesam, ja. i sad sam opet trudna. na pocetku me bilo frka, a sada, kako trudnoca odmice, mi je sve normalno, strah se negdje izgubio po putu.

  3. #3
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    jesam. I bilo mi je ne baš lijepo, al me nije bilo strah. A sad ne bi nikad više natrag. Obožavam činjenicu što imam dvoje. ( ja sam prije toga bila apsolutno sigurna da ću ostat samo na jednom djetetu..)

  4. #4
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    jesam, ja. i sad sam opet trudna. na pocetku me bilo frka, a sada, kako trudnoca odmice, mi je sve normalno, strah se negdje izgubio po putu.
    Evo, ko da sam ja pisala.

  5. #5
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    evo ja sam rodila prije dvadesetak dana i jedva čekam novu trudnoću. isto planiramo za 2-3 godine.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    ja sam imala otprilike ok porod, ništa pretjerano bolno, pa sam isto kao ti jedno godinu dana svima pričala da ostajemo na jednom djetetu.
    kad je Iva napunila 2 god , tako me opalila želja za malom bebom da ti ne mogu objasniti, ali zbog nekih životnih okolnosti sam se morala strpiti, sad sam 24 tj. trudna i presretna, možda bi mogla i treće

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    237

    Početno

    Potpuno te razumijem,nikome nisam govorila da sam još šest mjeseci nakon poroda to i sanjala.Dobila sam epiduralnu,pa su rekli da ni neznam što je porod,slažem se izbjegla sam turbo jake bolove,no 25 sati na solu,otvaram se mic po mic,nemogu više piškiti,ni razmišljati,želim pobjeći van iz biksa,i rodilišta.Znaći meni je totalno lupilo na psihu,no sad sam nakon godinu i pol trudna veselim se porodu,i nadam se roditi barem u roku 5 sati !!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •