Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Bicikl

  1. #1
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno Bicikl

    ....pretražnik mi nije dao ništa pa ako mod zna neka ovu temu prebaci u neku u kojoj se ev. raspravlja o dječjim biciklima-gledamo Karlu kupiti bicikl ali nas ni jedan ne zadovoljava-zapravo gledali u TL u Toweru u Rijeci i imaju nekakve plave s motivom spidermena oko cini mi se cca 250 kn ( taj motiv spidermena nam i nije bio nešto.... :/ )...pa je bila jedna crvenonarančasta s leptirićima jasno za curke ali super..-u jednoj trgovini s sportskom odjećom našli također jednu ali duple cijene-oko 650 kn ali nam se sic činio pretvrd ali je imala je i zvonce...-dajte ajd neku ideju di kupiti ok bicikl za trogodišnjaka-da se kotači mogu skidati ( i ev. i pomicati po visini ) i - da se i sic može također pomicati gore dole.Jeli postoje tako mali bicikli a da izgledaju npr. kao mountain bikeovi?????
    ...pitanja..pitanja...pitanja... :?

  2. #2
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mi baš nedavno kupili Lovri.
    U TL, zeleni (malo je kričava boje, ali nije bilo bolje), sic i volan su podesivi po visini, ima zvonce, koči se pedalama unatrag (valjda sam dobro objasnila), gume se pumpaju, uglavnom su metalni dijelovi. Platili ga 300kn.
    Čini mi se sasvim ok. Probajte u još kojem TL.

    (Vidili smo i jedan puuno lijepši i bolji u Turbo Sportu ali je koštao 600kn.)

  3. #3
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ako hoces kvalitetni bicikl, onda pogledaj bas u ducanima sa biciklima. Prijateljica je kupila svom sinu (2g i 10mj) bicikl marke Trek i stvarno je super. Sve se moze namjestiti i pomicati, pedale se lakse okrecu od onih u TL. Mislim da je bio oko 1000KN. Skupo je, ali mislim da je bolje dati toliko nego 650k, sto je isto jako puno, ako nije dobar.

  4. #4
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Gdje? Ja nemam pojma gdje da tražimo .. bila sam u dva bike shopa i nisu imali ništa.

  5. #5
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

  6. #6
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Vlaška 86 - da li je to onaj dućan na uglu Vojnovićeve?
    U tom dućanu sam bila u 8. mjesecu i imali su samo jedan 12" biciklić, a taj je bio bez ručne kočnice.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    meni su super biciklici bez pedala.
    ovdje po becu ih najvise voze bas djeca u dobi od 2-5 godina.
    mi smo nedavno kupili jedan, F. se ne skida s njega.
    kud god idemo mora i "puky" s nama.
    ide kao metak, dijete se zatrci pa digne nogice i juuuuriiiii. dobra stvar ako vam se nekamo zuri ili volite brzo hodanje ili trcanje
    no, kad se vozimo "pukijem" po zagrebu, sudeci po facama i komentarima tipa - jadno dijete, kaj su ti skinuli pedale pa moras trcati - brijem da ih tamo nema za kupit. :/

  8. #8
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Kad smo kod bicikla, mene zanima kad su vam djeca skužila pedaliranje? Čini mi se da F. ili još ne kuži, ili je prelijen za pedaliranje.

  9. #9
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Mamasita prvotno napisa
    no, kad se vozimo "pukijem" po zagrebu, sudeci po facama i komentarima tipa - jadno dijete, kaj su ti skinuli pedale pa moras trcati - brijem da ih tamo nema za kupit. :/
    Da vas mi vidimo, slinili bi za vama. Kod nas ih nema za kupiti a mi bi tako rado imali jednog malog pukija.

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Kad smo kod bicikla, mene zanima kad su vam djeca skužila pedaliranje? Čini mi se da F. ili još ne kuži, ili je prelijen za pedaliranje.
    Lovre aktivno vozi tek mjesec dana. Prije ljeta smo pokušavali ali nije kužio (ili je bio lijen). Nismo forsirali. Prije otprilike mjesec dana smo bili na cjelodnevnom boravku u jednom restoranu gdje je bila i biciklica - Lovre se popeo i počeo voziti. Čak je i jednu malu prijateljicu vozio otraga na 'pak-tregeru'. Bili smo skroz iznenađeni. :shock: I tako smo saznali da nam dijete zna voziti bicikl...

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Moj D je skužio pedaliranje kad ga je rodica (9 god) naučila ovo ljeto- i odustao jer je ili lijen il mu se ne sviđa il mu bicikl nije ergonomski il ...

    Ignoriramo pedale

  11. #11
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Vlaška 86 - da li je to onaj dućan na uglu Vojnovićeve?
    U tom dućanu sam bila u 8. mjesecu i imali su samo jedan 12" biciklić, a taj je bio bez ručne kočnice.
    Ne znam, moja prijateljica je kupila negdje kod Cibone. Meni je bicikl izgledao super, ali H nije uopce bila zainteresirana, pa smo odlucili pricekati s kuponjom.

  12. #12
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj Mamasita prvotno napisa
    no, kad se vozimo "pukijem" po zagrebu, sudeci po facama i komentarima tipa - jadno dijete, kaj su ti skinuli pedale pa moras trcati - brijem da ih tamo nema za kupit. :/
    Da vas mi vidimo, slinili bi za vama. Kod nas ih nema za kupiti a mi bi tako rado imali jednog malog pukija.

    Ima za kupiti - ja zadnje vidjela u Muelleru, a i jos prije negdje, al se ne mogu sjetit tocno gdje - Chicco mislim...


    L. je dobio bic iz TL-a - mi zadovoljni - super mu je! Poceo ga je vozit kad je imao 2.5 g. Od tada se ne skida s njega

  13. #13
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Imate u Intersportu dobar izbor bicikala. Za dijete je jos vaznije kupiti dobar bic nego za sebe. Jer ako vas i ima 100kg i tesko se okrecu pedale, za razliku od klinca vi cete to moci.

    TL biciklici su (ovo je moje osobno iskustvo s 3 bicikla) sranje. Lose su projektirani (teziste je krivo postavljeno), teski su ko vrag i vecina stvari se ne moze uopce podesit. Prvi, mali smo dobili od dide i bake. Taj je tezak ko vrag, ali su ga decki nekako vozali. Drugi je opet dida kupio bez ikakvih konzultacija s nama. Andriji je bicikl bio skoro pa mali, ali nije mogao okretati pedale zbog polozaja sica. Kocnice nisu radile niti su se mogle podesiti. Pa ga je dida vratio, i donio drugi isti takav. NJegovo postojanje smo zanemarili (poslije ga dida nekud odnio...) i kupili Nakamuru u Intersportu.

    Fala Bogu, dida je odustao od kupovine bicikala. Pa ih sad kupujemo sami. Imamo i like-a-bike, tj. laufrad, odnosno biciklic bez pedala koji je Lovro furao ko lud od svoje druge do cetvrte godine.

    Sad vozi onu gorespomenutu Nakamuru. NIKAD nije imao pomocne kotace jer je na laufradu savrseno savladao raznotezu. Na ovaj veci samo je sjeo i odvezao se.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    NIKAD nije imao pomocne kotace jer je na laufradu savrseno savladao raznotezu. Na ovaj veci samo je sjeo i odvezao se.
    bas sam neki dan pomislila kako je F. super brzo svladao ravnotezu bez pedala, pa mu sigurno nece trebati pomocni kad predje na veci bic.

  15. #15
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Svi klinci savladaju ravnotezu dok si reko keks na biciklicima bez pedala. Osjecaju se slobodnije jer im pedale ne smetaju.

    Ne znam jeste li upoznate, ali za skroz male kikice u Muelleru se moze kupiti nesto kao tricikl, koji zapravo naprijed ima dva kotaca smjestena vrlo blizu, takodjer bez pedala. Odlicna stvar za one koji se tek upoznaju s biciklom.

  16. #16
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Prosvijetlite me ... bicikl bez pedala?!? Mi smo našoj curici obećali na proljeće prvi bicikl pa da se krenem na vrijeme informirati

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •