Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 172

Tema: MATIČNA MLIJEČ

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno MATIČNA MLIJEČ

    Kupila sam prašak s matičnom mliječi koji je navodno dobar za imunitet.
    Zanima me da li neko ima iskustva s tim proizvodom i da li stvarno podiže imunitet?

  2. #2
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    jel mislis na Revitu?

    moja porodica je tamani vec mjesecima. iskustvo je pokazalo da moze postici uklanjanje insulina iz terapije (primjer iz porodice), a i mnoge druge naizgled cudesne stvari, bez zezanja.

    samo treba biti uporan i piti bar jednu casu svaki dan, mjesec dana

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    374

    Početno

    Ja sam uzimala maticnu mlijec ali moja je bila poput meda samo jos gusca. Znam da je bitno da se uzima plasticnom zlicicom. Ja sam sredila CIN maticnom mlijeci, imala sam papa test CIN 1 pa cak i CIN 2 a od kako sam svakodnevno uzimala maticnu mlijec kroz 2 mjeseca papa test je bio gotovo savrsen. Istina je da maticna mlijec podize imunitet ali molim vas kupujte ju kod domacih medara jer nemoze se usporediti po kvaliteti ona koja je kupljena u trgovini s onom koja se kupi kod medara!

  4. #4
    Daniela32 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    284

    Početno

    Ja Luki dajem matičnu mliječ periodično. Kupujem onu pakiranu u malim bočicama, a cijena za 10 doza je oko 130 kn (pojeftinilo sa 180). Dajem mu jer često hvata viroze i ima loš apetit.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    čula sam da je matična mliječ ZAKON! Nedavno nam je melana odica obolila od leukemije, pa su joj između ostalog davali i nju! Samo da vam kažem-to dijete je bilo gotovo mrtvo, a danas JE OPET NAŠA SLATKA CURA!

  6. #6
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    problem s maticnom mlijeci je da gubi svoja ljekovita svojstva nakon 48 sati, zato se maticna mlijec tesko moze dobiti od pcelara, a i bude je jako malo u odnosu na druge pcelinje proizvode.

    prava maticna mlijec nema miris ni ukus po medu. Revita je liofilizirana maticna mlijec, odnosno dehidrirana na nacin da joj se svojstva sacuvaju sve do dodira s vodom, kad ponovno bude "aktivna" 48 sati.

    jeste, bitno je da se uzima plasticnom kasikom i da ne dolazi u dodir s metalom jer gubi pozitivna svojstva.

    sav kvalitet maticne mlijeci lezi u tome sto ona sadrzi sve nama poznate aminokiseline, znaci sve potrebne sastojke dobijate iz nje. utice na stabilizaciju i jacanje imunoloskog sistema, a narocito je dobra za osobe koje pate od ozbiljnijih zdravstvenih poremecaja. zdravi ljudi obicno budu razocarani izostankom reakcije, a ostali odusevljeni

    ako hocete, mogu se raspitati za podatke o distributeru

  7. #7
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    daj

  8. #8
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    web adresa Altameda, firme koja distribuira Revitu je:

    www.revitaplus.com

    a ovo su kontakt podaci za Hrvatsku:

    Matični centar - Zagreb
    adresa: Domagojeva 19,
    10000 Zagreb
    tel: (++385 1) 463 3350
    (++385 1) 463 3351
    fax: (++385 1) 461 0824
    e-mail: office.adria@confido-ad.com
    radno vrijeme:
    12:00 - 19:00 (ponedjeljak, srijeda, petak)
    9:00 - 16:00 (utorak, četvrtak)
    10:30 - 14:00 (subotom)

    Rijeka
    adresa: Brajšina 2
    tel: (++ 385 51) 516 486
    fax: (++ 385 51) 516 486
    e-mail: office.adria@confido-ad.com
    radno vrijeme:
    13:00 - 20:00
    10:00 - 12:00 (subotom)

    ako ne mognete nista zavrsiti sa ovim centrima, ni preko web stranice (moguca je i narudzba preko neta), obratite se meni

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Ja imam doma mislim Revita Fe....dobila sam od prijatelja ali još nisam počela piti. Ustvari sam se malo htjela prvo raspitati ali evo vas sad s tim... :D ....

    REVITA Fe je dijetetski proizvod na bazi liofilizovanog matičnog mleča i helatnog gvožđa.
    REVITA Fe sadrži aromu šumskog voća i zaslađena je konzumnim šećerom.
    Posebno se preporučuje osobama koje imaju povećane potrebe za gvožđem: deci u intenzivnom razvoju, trudnicama, porodiljama, anemičnim osobama, rekonvalescentima, naročito posle povređivanja i gubitka krvi i starijim osobama.
    REVITA Fe je izuzetan proizvod koji se koristi u prevenciji i borbi protiv sideropeničnih anemija. Dvovalentno gvožđe u REVITI Fe dobro se resorbuje u organizmu pa je za prave efekte dovoljna mnogo manja doza nego što je slučaj sa klasičnim preparatima gvožđa. Zbog toga se REVITA Fe konzumira kao prijatan napitak, bez neprijatnih senzacija koje izaziva gvožđe uneto u organizam preparatima.

    REVITA Fe je dobila veliki broj preporuka korisnika i zvaničnih institucija.

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj wewa prvotno napisa
    jel mislis na Revitu?
    Da, na to sam mislila. Samo moja nema željezo unutra. Mi pijemo po jednu čašu dnevno. Možda bi trebali više, neznam. Sad smo počeli. Ne očekujem čuda, ali bilo bi super da bar izbjegnemo gripu i uobičajene upale uha, grla, bronhitise i sl.

  11. #11
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    kao sto pise na pakovanju, pije se 3-5 casa dnevno, ali i ja pijem jednu navecer, bolje iste nego nista.

    mislim da ti niko ne moze garantovati da se niko nece ni prehladiti, ali je cinjenica da sve brze prodje, to garantujem

  12. #12
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Ja već dugo papam matičnu mliječ, onu u obliku gušću od meda, i mogu reći da sam vjerojatno samo zahvaljujući njoj ovu zimu prošla bez bolesti, i ja i dragi. Inače bi do sad već bar tri put ležal u krevetu bar po 5 dana. Općenito se oboje dobro osjećamo i znam da mi je ona pomogla. Najveće preporuke od mene!
    (Isto sam je kupila od pčelara.)

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    60

    Početno

    ja sam jela maticnu mlec kao mala..jer mi je bila jaaako ukusna..
    morali su da me nadziru..da ne bi pojela vise nego sto treba..
    sada nekako ne uzimama jer je moja mama kada je uzimala mlec..toliko popravila apetit i puno se ugojila..pa me malo strah..
    revitu sam probala par puta kao sokic..i jako je ukusna..

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    7

    Početno Revita

    Slučajno nabasah na ovaj sajt i mogu vam reći da je Revita mrak - govorim iz vlastitog iskustva, ali i iskustva mame moje frendice koja je imala ogromnih problema u menopauzi i nisu mogli s njom na kraj sve dok nije počela piti Revitu. Smršavila je 15 kg koje je dobila gutanjem silnih tableta i hormona koje su joj davali, nisu joj više noge otečene, nema ni vene kako je imala, sva voda koja joj se prije zadržavala sad je nema. Pomladila se fizički i psihički i izgleda sjajno. Nisam mogla vjerovati da je to ista žena i uopće više nema promjena raspoloženja kao nekad - prije se samo svađala i plakala.
    Ona je slučajno otkrila Revitu i na temelju svojeg iskustva je počela prodavati - to je MLM sistem prodaje. Frendica je učlanila i mene. Skroz sam zadovoljna. Tko je želi probati nek mi se slobodno obrati.
    Inače, Revita se ne smije piti kasno navečer prije spavanja jer nećete moći zaspati i točno je da se uzima samo plastičnom žlicom. I možete piti 3-5 čaša dnevno bez ikakvih posljedica osim pozitivnih
    I mogu je piti apsolutno svi, i mala djeca i stari i bolesni i zdravi. Povećava koncentraciju, smanjuje umor i povećava imunitet - svatko ima nešto na što će mu djelovati tako da će se osjećati bolje jer matična mliječ obnavlja stanice.
    Spriječite gripu i umor, mene je spasilo od proljetnog umora i sad sam ok. Revita Fe se pije samo ukoliko ste anemični jer u protivnom ćete dobiti osip od prevelike količine željeza a koja vam ustvari nije potrebna. Ima i varijanta za dijabetičare koju piju i sportaši za poboljšanje kondicije i učvršćivanje mišića. Probajte!

  15. #15
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Ja sam jedna od onih koja nema baš dobra iskustva sa Revitom.
    Pijem ju više od 2 mjeseca i apsolutno nikakvih promjena nema.
    I dalje imam strašno bolne menstruacije, hormonalni status mi je i dalje koma, mučim se sa glavoboljama kao i prije, apetit mi je još veći.
    Kolegice s posla su isto tako razočarane kao i ja. Niti u jednom segmentu nema pomaka na bolje.
    Jednostavno je sve isto kao što je i bilo prije konzumiranja Revite, a naslušala sam se priča i priča :/

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    290

    Početno

    A jel netko uzima Royal Jelly (matična mliječ), proizvođač Bosna lijek?
    (nabasah na taj proizvod u jednom od časopisa što se besplatno daju u ljekarnama).

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    591

    Početno

    može li se matična mliječ dati i bembu? ja sam prije trudnoće koristila matičnu mliječ u maloj bočici plastičnoj, nema 5ml u njoj. jako gusto i kapljalo je se pod jezik nekoliko kapi.

  18. #18
    Ninočka

    Početno

    nina_brr, kako da nabavim revitu preko tebe? ja sam u zg-u, i baš sam se zainteresirala nakon ovih hvalospjeva o reviti, jer moj stariji sin (6 g.) ima anginu za anginom, uzima petrovićev med dugo, ali nema poboljšanja. koristila bi i meni, s obzirom da si uz troje djece ne mogu dozvoliti da sam gripozna i/ili bez energije. molim te, pošalji poruku, pa ćemo se dogovoriti za kontat telefonom ili već nekako

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    7

    Početno

    Evo, ja pijem samo jednu čašu ujutro i jednu kad dođem s posla jer inače stvarno ne stignem, a lijena sam nositi je sa sobom, i mogu reći da ako se dogodi da osjetim znak nekakve viroze (blago povišena temperatura, ili sam uužasno umorna pa već samim tim mislim da sam već bolesna ili sl.) popijem još ekstra dvije čaše u danu i drugi dan sam bolje.
    Ne bih to baš nazvala "hvalospjevi" jer je stvarno učinkovita, ali isto tako je točno da se zdravi ljudi "razočaraju" jer nema rezultata ?? (pa kakve bi rezultate htjeli - imaju više energije i osjećaju se manje umorni, što to nije dovoljno?), a bolesni osjete razliku. I ja sam zdrava, pijem to samo kao dodatak prehrani.
    Ne znam zašto ne djeluje u gore navedenom slučaju, možda je uzrok problema negdje drugdje? Jer, tegobe koje navodite, ja sam slične rješila hormonalnim pilulama i nemam više apsolutno nikakvih sličnih problema, čak ni glavobolje

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    7

    Početno Revita

    Evo, ja pijem samo jednu čašu ujutro i jednu kad dođem s posla jer inače stvarno ne stignem, a lijena sam nositi je sa sobom, i mogu reći da ako se dogodi da osjetim znak nekakve viroze (blago povišena temperatura, ili sam uužasno umorna pa već samim tim mislim da sam već bolesna ili sl.) popijem još ekstra dvije čaše u danu i drugi dan sam odmah bolje.
    Pravi "hvalospjevi" ali je stvarno učinkovita! Isto tako je točno da se zdravi ljudi "razočaraju" jer nema rezultata ?? (pa kakve bi rezultate htjeli - imaju više energije i osjećaju se manje umorni, što to nije dovoljno?), a bolesni osjete razliku. I ja sam zdrava, pijem to samo kao dodatak prehrani.
    Ne znam zašto ne djeluje u gore navedenom slučaju, možda je uzrok problema negdje drugdje? Jer, tegobe koje navodite, ja sam slične rješila hormonalnim pilulama i nemam više apsolutno nikakvih sličnih problema, čak ni glavobolje

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    7

    Početno Revita

    Evo, ja pijem samo jednu čašu ujutro i jednu kad dođem s posla jer inače stvarno ne stignem, a lijena sam nositi je sa sobom, i mogu reći da ako se dogodi da osjetim znak nekakve viroze (blago povišena temperatura, ili sam uužasno umorna pa već samim tim mislim da sam već bolesna ili sl.) popijem još ekstra dvije čaše u danu i drugi dan sam odmah bolje.
    Pravi "hvalospjevi" ali je stvarno učinkovita! Isto tako je točno da se zdravi ljudi "razočaraju" jer nema rezultata ?? (pa kakve bi rezultate htjeli - imaju više energije i osjećaju se manje umorni, što to nije dovoljno?), a bolesni osjete razliku. I ja sam zdrava, pijem to samo kao dodatak prehrani.
    Ne znam zašto ne djeluje u gore navedenom slučaju, možda je uzrok problema negdje drugdje? Jer, tegobe koje navodite, ja sam slične rješila hormonalnim pilulama i nemam više apsolutno nikakvih sličnih problema, čak ni glavobolje

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    7

    Početno Revita

    Ajme, ispričavam se, javljalo mi je neku grešku pa sam post uspjela 3 puta unijeti, stvarno mi je žao! Jel može to netko izbrisati? Pliz?

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    7

    Početno Revita

    Ajme, ispričavam se, javljalo mi je neku grešku pa sam post uspjela 3 puta unijeti, stvarno mi je žao! Jel može to netko izbrisati? Pliz?

  24. #24
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    ja več neko vrijeme koristim matičnu mliječ u kapsulama od CaliVite.
    60kn 50 kapsula. nije uopče puno, jako puno ima unutra čiste mm, jače nego u ostalim tabletama. nije ni skupo! ja niki rastopim u čašu jedan šumeći multivitamin dječiji i saspem joj jednu kapsulu unutra. inače lafica sve skuži, ali to bez problema popije ujutro za doručak. ne mijenja uopće okus soka. tako isto rastopim i karli i dam joj ali na sondu. mi normalno pijemo.

  25. #25
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    zaboravih:

    http://croatia.calivita.com/?action=TermekReszlet

    ako želite popust na sve proizvode 30-40% javite se na pp

  26. #26
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    ma neki njihov problem sa softwarom, uglavnom kad dođete na ovu stranicu od CaliVite imate sa desne strane popis proizvoda, a matična mliječ je BEE POWER

  27. #27
    RevitaZg

    Početno Revita

    Evo vam pozdrav iz Revita centra u Zagrebu. Ukoliko nekoga zanima koliko je mocna maticna mlijec (a je), neka mi se slobodno javi na broj telefona 01/36 30 284 (13-20h) ili neka dodje u sam centar u Horvacanskoj 29 da bi ipak uzivo vidio sta se nudi i da cuje koliko Revita pomaze u odredjenim situacijama. Svakom problemu treba pristupiti sa odredjenim nacinom uporabe Revite pa stoga nekima mozda i nije pomogla, no uz malo savjeta sta i kako nema toga sto maticna mlijec nece rijesiti... Ciao svima

    Revita Centar Zagreb
    tel: 01/36 30 284
    fax: 01/36 30 285
    Radno vrijeme: 13-20h pon-pet
    10-12h sub

  28. #28
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    mi ju uzimamo , vjerujem da je super iako nema pomaka u odnosu na zdravlje tj piju ju cure od kad su krenule u vrtic , e sada dal bi bile bolesnije da ju ne piju to ne znam :/
    no nas muce krajnici pa ni ne znam kako bi bilo...uz to uzimaju i propolis sve u tbl za zvakanje-pod bombone to jedu
    od flp-a

  29. #29
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Mi smo uzimali od PIP, zna li tko je li ona ok?

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    A sta bi maticna mlijec bila na engleskom?

  31. #31
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Ja mislim da se zove Royal Gely

  32. #32
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    A piše se i Royal Jelly.

  33. #33
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Kupila sam matičnu mliječ u liofiliziranom prahu, (ma šta to značilo), pakirana u vrećicama i stavlja se pod jezik...
    Ali, danas sam prvi put probala, to je tako odvraaaaatno...bljak..a navodno,, kaže teta u apoteci iako na uputama ništa ne piše, ne smijem poslijej toga 15 min ništa ni jesti ni piti..
    Kak' ću izdržati da popijem turu do kraja jer nije bila baš jeftina?
    Pije li tko tu m.mliječ iz vrećica u prahu?

  34. #34
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Ja sam traažila matičnu mliječ kod naših medara, i jedan "medeni stručnjak" mi je opisao kemijski sastav matične mliječi, ono što sam zapamtila je da su njezine aminokiseline vrlo nestalne i ona ne može opstati u nikakvim pripravcima, osim na određenoj temperaturi, u nekim specijalnim ledenicama :? zna li tko šta o tome???

    Vidjela sam i pila Rayal Jelly u njemu je matična mliječ uz med, cvjetni prah i ulje pšeničnih klica

  35. #35

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    670

    Početno

    Citiraj Shiny prvotno napisa
    Kupila sam matičnu mliječ u liofiliziranom prahu, (ma šta to značilo), pakirana u vrećicama i stavlja se pod jezik...
    Ali, danas sam prvi put probala, to je tako odvraaaaatno...bljak..a navodno,, kaže teta u apoteci iako na uputama ništa ne piše, ne smijem poslijej toga 15 min ništa ni jesti ni piti..
    Kak' ću izdržati da popijem turu do kraja jer nije bila baš jeftina?
    Pije li tko tu m.mliječ iz vrećica u prahu?
    A da li se ovaj oblik matične mliječi smije piti u trudnoći i dok se doji?

  36. #36

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    83

    Početno

    ENER PLUS JUNIOR 12 FLACONI (12,5 G CAD)

    http://www.erboristerie.com/index.ph...653ef87978d9f4

    Mi smo koristili 2sezone- tj svaku jesen zadnje dvi godine ove ampulice i jako smo zadovoljni njihovim učinkom :D

  37. #37

    Početno

    Ja sam koristila matičnu mlječ skoro tri mjeseca ( onu gustu ko med ) .Uzimala sam je dva puta dnevno , ujutro i navečer. Rekli su mi da pola sata nakon toga ne smijem ništa jesti i da je obavezno držim u frižideru. Da li je pomogla ne znam ali osjećam se dobro , a koristila sam je kao dio terapije uz čajeve i propolis .

  38. #38
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Citiraj navi prvotno napisa
    A da li se ovaj oblik matične mliječi smije piti u trudnoći i dok se doji?
    Ajoj, to ti ne znam..odi do neke apoteke pa pitaj!

  39. #39

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Ja sam počela i matičnu i propolis piti zbog cina ali od forever living products
    Matična košta 220 kn. 80 tableta a propolis 230 kn. te 2 gela kremu i sprej
    evo link iakos te vjerovatno puno vas cule o tome...

    http://www.aloemiracle.ca/Details/Pc...Proizvodi2.htm

    (je malo iz BIH ali nisam nasla drugi link)

  40. #40

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    ja sam cula da je mlijec dobra za djecu koja imaju problema sa bronhitisom. Navodno se sa necim jos mijesa.
    Ako ikao zna nesto u vezi toga nek pise, jer je moj Sami vec dva puta zbog bronhitisa zaglavio bolnice

    wewa, mama mi je rekla u Sarajevu kupit mlijec pa poslat... jel znas gdje se ima kupit domaca mlijec?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    snorky evo ti link pa si procitaj malo tamo o pčelinjim proizvodima i bolestima dišnih puteva

    http://www.pcelicamedina.com/stanice...i-disajnih.htm

  42. #42
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    F pije revitinu maticnu mlijec.
    Nakon dugomjesecne bolesti i iscrpljenosti on se supe osjeca...(kus kuc)
    Mislim da mu je zaista pomogla

  43. #43

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    39

    Početno

    The Best proizvod koji sam ikad dala svom sinu /starijem/ za imunitet je NATURA MIX od Aboca-e, http://www.aboca.it/. Imam osjecaj da ovaj proizvod razvija bas dugotrajni i cvrsti imunitet. Sve pohvale.

    BTW, malo ga je teze naci u apotekama, ali da ih se zamoliti da naruce. Nesto je skuplji cca 40 KM za 10 dana terapije, ali vrijedi. Imaju ga posebno za djecu, za odrasle i seniore.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj Njojza prvotno napisa
    F pije revitinu maticnu mlijec.
    Nakon dugomjesecne bolesti i iscrpljenosti on se supe osjeca...(kus kuc)
    Mislim da mu je zaista pomogla
    kupila si u Apoteci?

  45. #45
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    ne, negou revitinom prodajnom centru na dobrinji.
    pogledaj na http://www.revitaplus.com/english/products/fe.asp

    ja sam fakat prezadovoljna.....

  46. #46

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb - Sesv.
    Postovi
    284

    Početno

    Jučer u Savskoj u apoteci vidim u izlogu obavijest da imaju matičnu mliječ u prahu, a pošto već neko vrijeme intenzivno razmišljam o kupnji iste, uputim se ja k ženi unutra i pitam je. Žena mi sve lijepo objasni, pokaže pakovanje, pakiranje je za 96 dana, odlična je, čista, ja zainteresirana, i pitam za cijenu, i padnem na g...cu: 990,00 Kn :shock:
    ...još uvijek razmišljam, ali, kad dobijem plaću (ili ako dobijem) svakako ću je kupiti...to je 330,00 kn mjesečno, a kad bih računala koliko me koštaju neki drugi preparati mjesečno, mislim da je ovo samo malo više.

  47. #47
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    revitina maticna mlijec je kod nas 12,5€ pakovanje od poal kilograma.
    misilim da je faris pije vise od mjesec dana i ima jos sigurno za 7 dana....

    ispast ce da reklamiram revitu, ali ne....nama je samo dobra

  48. #48

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb - Sesv.
    Postovi
    284

    Početno

    A, u kojem omjeru ima matične mliječi u Revitinom prahu?
    Ova od 990,00 kn je 100% udio mm, a mislim da u ostalim proizvodima ima oko 5 ili 10 %. No, iskreno, ukoliko su malci manje boležljivi (prehlade, viroze, problemi sa respiratornim sustavom), kao što je slučaj kod nas, mislim da je i taj omjer dovoljan. Ovo od 100% udjela bi možda bilo potrebnije ipak za nešto ozbiljnije?
    Vaše mišljenje?

  49. #49

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    RI
    Postovi
    58

    Početno

    Prije par dana sam kupila jedan paketić (12 doza - oko 120 kn) ove skupe matične mliječi (ne mora se uzeti cijeli paket za 990 kn) i mislim da se zapravo najviše isplati.
    Jedna doza (prašak koji se stavi pod jezik svako jutro) ima 500 mg čiste m. mliječi.

    Na netu sam pronašla podatak da kapsule Bee Power od CaliVite imaju 50 mg mliječi (po kapsuli) a 50 kapsula košta 82 kn.
    Revita standard sadrži 105 mg mliječi na 100 g praška a pakiranje od 200 g košta 45 kn (pije se 3-5 puta dnevno po 12 g - prašak se razmuti u vodi).

    Ja si želim ojačati imunitet pred zimu, pa sam se odlučila za veću dozu.

  50. #50
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj Anka prvotno napisa
    A, u kojem omjeru ima matične mliječi u Revitinom prahu?
    Ova od 990,00 kn je 100% udio mm, a mislim da u ostalim proizvodima ima oko 5 ili 10 %. No, iskreno, ukoliko su malci manje boležljivi (prehlade, viroze, problemi sa respiratornim sustavom), kao što je slučaj kod nas, mislim da je i taj omjer dovoljan. Ovo od 100% udjela bi možda bilo potrebnije ipak za nešto ozbiljnije?
    Vaše mišljenje?
    nemam pojma koji je udio...nije 100%

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •