Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Prirodnim lijekovima protiv depresije i anksioznosti

  1. #1
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno Prirodnim lijekovima protiv depresije i anksioznosti

    Molim cure ako netko može preporučiti bilo što na prirodnoj bazi za prenatalnu depresiju

    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    DUBROVNIK
    Postovi
    21

    Početno

    Ne znam u čemu ti je problem,malo bolje mi objasni

  3. #3
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ajurveda depresiju pripisuje vatta poremećaju pa se uglavnom ublažuje vatta principe. Osim toga postoji i gandharva muzika koja izravno balansira pojedine principe, recimo rAga "desi todi" djeluje upravo u smislu smanjenja depresije, sluša se prijepodne (9-12h) a može se skinuti na http://aquarium.lipetsk.ru/MESTA/mp3..._Sartaj_vol_2/

    Od domaćih čajeva postoji gospina trava, samo treba provjeriti je li OK za trudnice.

  4. #4
    Tessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    394

    Početno

    Bachove kapi npr.

  5. #5
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    homeopatija.

  6. #6
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Hvala svima!

    Poslala sam ispunjeni upitnik u "Snagu Prirode" vezano za Bachove kapi (prije 4 dana, još mi se nitko nije javio). Ima li netko iskustva u radu s njima?
    Nedavno sam bila kod jedne hoemopatkinje (koja je inače i doktorica) i nažalost nije mi pomogao njezin pripravak pa zapravo tražim tuđa iskustva. Znam da homeopatija liječi upale i sl ali da li pomaže kod psihičkih "stanja" to zapravo ne znam pa molim da se javi netko tko ima bilo kakvo iskustvo.
    Tx

  7. #7
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Davore, ima li kakve muzike afrodizijacke, za zene?

  8. #8
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Ajurveda depresiju pripisuje vatta poremećaju pa se uglavnom ublažuje vatta principe. Osim toga postoji i gandharva muzika koja izravno balansira pojedine principe, recimo rAga "desi todi" djeluje upravo u smislu smanjenja depresije, sluša se prijepodne (9-12h) a može se skinuti na http://aquarium.lipetsk.ru/MESTA/mp3..._Sartaj_vol_2/

    .
    meni javi ovo Connection limit to your IP-address exceeded. Please do NOT try again

    :?

  9. #9
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Vidim (i drago mi je) da nema puno trudnica sa problemima s raspoloženjem jer se nitko baš ne javlja na ovaj topic

    Ako netko može nešto konkretno preporučiti bila bih mu jaaako zahvalna jer ne želim piti ljekove već si probati pomoći alternativnim metodama.

  10. #10
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj Sun prvotno napisa
    meni javi ovo Connection limit to your IP-address exceeded. Please do NOT try again
    Čudno. Probaj s neke druge konekcije. Znam da ne dopušta više od jednog downloada odjednom.

  11. #11
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Davore, meni funkcionira i evo, slušala sam sada cijeli dan na poslu
    Tx

  12. #12
    Tessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    394

    Početno

    Citiraj Majuška prvotno napisa
    Vidim (i drago mi je) da nema puno trudnica sa problemima s raspoloženjem jer se nitko baš ne javlja na ovaj topic

    Ako netko može nešto konkretno preporučiti bila bih mu jaaako zahvalna jer ne želim piti ljekove već si probati pomoći alternativnim metodama.
    Sory, nisam gledala ovaj topic, pa nisam odgovorila. Napisala sam ti na tvom novootvorenom topicu o Bachovim kapima. Ako te šta dodatno zanima, pošalji mi pp.

  13. #13
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Čuj ,ako homeopatija ne radi probaj sa drugim homeopatskim pripravkom.

    U pravilu ,klasični homeopati prepisuju samo jedan pripravak i onda se čeka neko vrijeme(nekoliko tjedana) da se vidi napredak.
    Naravno ,kad se radi o kroničnim ili bolestima/poremečajima koji traju duže vrijeme.
    Što se tiče potištenosti u trudnoči...,trudnoča je posebno stanje kad neke neriješene "stvari" u životu isplivavaju na površinu(npr.nekakvi nerješeni odnosi sa partnerom, roditeljima i sl.-tako je bio slučaj kod mene).
    Daj si vremena,razmisli što ti podsvijet želi reći,potraži novog homeopata(ako misliš da ova nema dovoljno iskustva sa emocionalnim tegobama,iako je emocionalno stanje primarno u homeopatiji).

  14. #14
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj Majuška prvotno napisa
    Davore, meni funkcionira i evo, slušala sam sada cijeli dan na poslu
    Tx
    Ne treba slušati cijeli dan, nego u optimalno vrijeme, 9-12 ujutro. Mislim, neće ti naškoditi, ali za druga doba dana postoje druge rAge koje su bolje prilagođene fiziologiji.

  15. #15
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Podižem temu: ima li netko za preporuku neki yoga centar ili neki CD ili dobru knjigu..ili.. bilo što?

    Ajmo ljudi!

  16. #16
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    majuška, yoga je odličan izbor i prije i za vrijeme i poslije trudnoće, ali ako nisi vježbala do trudnoće ne preporuča se početi za vrijeme trudnoće.

    jesi razmišljala o meditaciji? jednostavna, smirujuća, besplatna, možeš je prakticirati u bilo koje doba dana ili noći. idealna za anksiozna stanja...

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Gospina trava djeluje protiv depresije. Moja mama je pila tablete Aktivin H, koje su na bazi gospine trave.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Pinocchio, postoji li za kupiti neki dvd yoge ili meditacije za trudnice?
    Jako me zanima ali nemam nikakva iskustva u tome.

  19. #19
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    A što koristiti za anksioznost i depresiju koje nisu ni prenatalne ni postnatalne nego uzrokovane svakodnevicom, stresom, naporom, ne-imanjem vremena za sebe (ali ono SAMO ZA SEBE, barem po ure dnevno)...?
    Kakav čaj pijuckati, ima li kakvih homeopatskih pripravaka?

  20. #20
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa
    A što koristiti za anksioznost i depresiju koje nisu ni prenatalne ni postnatalne nego uzrokovane svakodnevicom, stresom, naporom, ne-imanjem vremena za sebe (ali ono SAMO ZA SEBE, barem po ure dnevno)...?
    Kakav čaj pijuckati, ima li kakvih homeopatskih pripravaka?
    caj od gospin trave ujutro na taste sallicu i navecer jednu prije spavanja. ali za trudnocu ne znam :/

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •