Stranica 11 od 21 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 1040

Tema: Mirena

  1. #501
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    Citiraj kavofob prvotno napisa Vidi poruku
    curke, može info da ne kopam po temi; koja je otprilike cijena mirene u ljekarnama?

    ja je platila 960 kn na 3 rate

  2. #502

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj nahla prvotno napisa Vidi poruku
    ja je platila 960 kn na 3 rate
    Sad ima još 5% PDV-a na tu cijenu, pa to dođe oko 1000-1050 kn.

  3. #503
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Prvu mengu sam dobila 20 dana od stavljanja, a druge jos nema...
    nije da mi fali, ali mi se nekako cini rano da je nema

  4. #504

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj anjica prvotno napisa Vidi poruku
    Prvu mengu sam dobila 20 dana od stavljanja, a druge jos nema...
    nije da mi fali, ali mi se nekako cini rano da je nema
    Ja sam obje dobila u uobičajenim razmacima (21-22 dana). Čini se da sam konačno prestala krvariti, od kad je M završila nemam nikakvog iscjetka, konačno. Zapravo sam krvarilia samo između prve i druge M nakon stavljanja, jer ni prije prve M nisam krvarila. Sad moram na kontrolu s UZV.

  5. #505
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Jučer i danas me boli lagano trbuh i križa, kao da sam prvi put dobila pravu menstruaciju. krvarenje je i dalje minimalno ali možda za mrvicu jače nego inače. (ustvari sad je baš krv umjesto onog smeđeg iscjetka) I opet sam doibla možda desetak dana od zadnje "menstruacije". ne znam više jel normalno ili nije, zabrinjava me ovo što me sad prvi put nešto bolucka. jel ise vama to dešavalo? Mislila sam da se napokon sve unormalilo kad ono šipak. Nekako se mislim da bi krvarenje bilo jako da se nešto pomaklo ili da nije nešto u redu (tako mi je bar ginekolog rekao) ali ne znam zašto me boli
    Posljednje uređivanje od Trina : 02.06.2013. at 14:49

  6. #506
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer i danas me boli lagano trbuh i križa, kao da sam prvi put dobila pravu menstruaciju. krvarenje je i dalje minimalno ali možda za mrvicu jače nego inače. (ustvari sad je baš krv umjesto onog smeđeg iscjetka) I opet sam doibla možda desetak dana od zadnje "menstruacije". ne znam više jel normalno ili nije, zabrinjava me ovo što me sad prvi put nešto bolucka. jel ise vama to dešavalo? Mislila sam da se napokon sve unormalilo kad ono šipak. Nekako se mislim da bi krvarenje bilo jako da se nešto pomaklo ili da nije nešto u redu (tako mi je bar ginekolog rekao) ali ne znam zašto me boli
    trina meni se to događa svakih 15-ak dana, koji dan manje više,
    povezala sam da je jednom ovulacija, a drugi puta menga,
    da je menga kužim samo što me popuštaju cice, po ničemu drugom,
    krvarenja više nikakvih nemam.

    onda mi se zna dogoditi svakih par mjeseci da mi ciklus traje po mjesec i pol - dva (jednokratno),
    e to je katastrofa, najgore zbog cica,
    jer bole i žare i narastu i svrbe, katastrofa dok ne dočekam dan D, ili dan M bolje rečeno.
    onda se opet vrati sve na staro.

  7. #507
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Nije mi normalno, nešto ne štima. I dalje krvarim (slabo ali troduplo jače nego što sam dosad), bole me leđa i sve je nekako drugačije. Zvat ću popodne ili otići kod ginekologa da me pregleda

  8. #508
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Bila sam na pregledu, sve je super. Ja sam bila sigurna da se nešto pomaklo, ispalo..da nešto ne valja. Mislim da sam s jednakim oduševljenjem gledala svoju Mirenu na uzv-u, kao što sam nekad svoju djecu) Uglavnom, sve je Ok, kaže gin da treba u prosjeku nekih 6 mjeseci da se sve ustabili ali da nekim ženama treba i godina dana, svakome različito.

  9. #509

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Trina, a možda ti je tek ovo menstruacija (jer se može ciklus poremetitii s Mirenom)? Meni je jučer, 15. dc, krenulo opet kao da je menstruacija - prerano sam se poveselila da se sve primirilo .

  10. #510
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Trina, a možda ti je tek ovo menstruacija (jer se može ciklus poremetitii s Mirenom)? Meni je jučer, 15. dc, krenulo opet kao da je menstruacija - prerano sam se poveselila da se sve primirilo .
    Pa i ja tako mislim, jer tek ovo liči na menstruaciju i po boji i po boli. (iako, da nebi bilo zabune, sve je ovo ublaženo za nekih 90% od onog kako je bilo prije.) Ali to bi značilo da sam menstruaciju dobila skoro 4 mjeseca nakon postavljanja spirale. Ma kako god, važno da je ona na mjestu

  11. #511

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ja sam iznenađena kako brzo mi se smanjila obilnost menstruacije. Barem 50% manje nego prije. Ništa me ne boli ni inače ni sada, ali sam već zaboravila kako je to kad možeš s normalnim ulošcima izgurati cijelu menstruaciju (oni za inkontinenciju, veliki, su mi bili taman).

  12. #512
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    BilMislim da sam s jednakim oduševljenjem gledala svoju Mirenu na uzv-u, kao što sam nekad svoju djecu) .

  13. #513

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    curke koje ćete tek kupiti mirenu, pazite na cijenu!

    ja sam ju danas kupila za 1016 kn, a u mojoj kvartovskoj je 1197 kn - ravno 180 kn razlike

  14. #514
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam iznenađena kako brzo mi se smanjila obilnost menstruacije. Barem 50% manje nego prije. Ništa me ne boli ni inače ni sada, ali sam već zaboravila kako je to kad možeš s normalnim ulošcima izgurati cijelu menstruaciju (oni za inkontinenciju, veliki, su mi bili taman).
    Ja koristim dnevne. Isto ne mogu sebi doći od oduševljenja, nisam baš koristila za inkontinenciju ali jesam one najveće. Ivy, scena na pregledu je bila identična onima koje sam imala u trudnoćama-ja na uzv-u, gin okrenuo ekran prema meni i objašnjava-"gle kako je lijepa, vidi, tu je početak, tu se nastavlja.." a meni blaženi izraz na licu.

  15. #515
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Trina, znam jer sam se i ja tako osjećala, blažena sigurnost je jedna od velikih prednosti. s druge strane ja sam živčanija nego prije, al onak pms-ično živčanija. i gladnija
    sve se nekako nadam da će to proći sa šestim mjesecom jer svi kažu da toliko treba za kvalitetnu adaptaciju

  16. #516

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Vidiš, meni ne stvara baš nikakve probleme. Jesam se nešto udebljala, ali ne od Mirene nego od hrane . Nisam nešto posebno gladnija, samo sam malo popustila kontrolu.

    Meni se čini da mi je libido bolji nego prije, što baš nema neke logike (prije sam imala bakrenu spiralu koja nema neki negativan učinak na libido).

  17. #517
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Meni je pms skroz nestao odkako imam mirenu...Prije bi bila luda non stop, derala bi se, urlala, bila živčana za svaku sitnicu, pms bi mi trajao 2tj i više...sada ništa. milina. I nemam više "upala" tamo dole, imala sam strašne frke od prejake ovulacijske sluzi, sve dole bi mi bilo upaljeno...a sluzi je bilo cijelo vrijeme između menstruacija, i to obilne. strašno nešto.

  18. #518
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Vidiš, meni ne stvara baš nikakve probleme.
    Pripazi na tu bol u leđima koja ti je bila. To je jedna od službenih (i vrlo neugodnih) nuspojava mirene.

  19. #519

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    curke, mnoge spominjete da vam se libido povećao od kad ste stavili mirenu

    meni je ravan 0 dok god dojim, svaki put je tako...jadan md

    nadam se da će libido porasti, a nepoželjne nuspojave izostati u pon sam naručena i držim si fige, ako mi mirena ne bude podnošljiva preostaju samo operativni zahvati kao izbor kontracepcije :/

  20. #520

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Citiraj rena7 prvotno napisa Vidi poruku
    O daaaa, odradila sam i fizikalnu terapiju, bez brige. Ne bi htjela plašiti žene koje je misle staviti, ali laž, notorna laž je njihova reklama- umetni i zaboravi. Mene je x drugih stvari prisjetilo da je imam, od bolova u kičmi, opadanja kose, do smeđih krvarenja, pa nikakvih tj. mjesecima nisam imala menstruaciju, pa osjećaja laganih kontrakcija kao da tijelo nešto hoće izbaciti, a ne ide, pa šize i živčanjenja, plakanja, pa na kraju ciste na dojci.

    Vidim da neke živčane, neke krvare, neke brljave.... ali to valjda tako mora biti. Čovjek se valjda najbolje osvjedoči kada proba na svojoj koži. Jel tako ivy?

  21. #521

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    rena7, ovo baš nije ugodno za pročitati

    ja sam dugo razmišljala o mireni i odlučila probati, ako ne bude išlo ili će netko pod nož ili ćemo imati još bebica

    čini mi se da je više cura bez nuspojava nego s nuspojavama, nadam se da ću biti jedna od sretnica, vrijedi rizika

  22. #522

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ja ti od srca želim da budeš jedna od sretnica. Ozbiljno.

    Neke su se na moj komentar o mireni odnosile odveć posprdno, tipa ajde me pepejaj da je ne zaboravim izvaditi, a tek su je stavile ili su je tek planirale staviti. Dopuštam da nekome odgovara, a nekom ne, ali da bi to znali valjda prvo moramo probati. Ja sam probala i znam o čemu sam pisala. Čemu sprdnja na nečije iskustvo?

    Na kraju, nekome se sprdnja obija o glavu. Samo to, ništa više.

  23. #523

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Hvala rena, i ja se nadam

  24. #524
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    redovno vas pratim i moram priznati da iako nemam nikakvih nuspojava i život mi je puno kvalitetniji sa mirenom (nemam više preobilnih krvarenja i kontracepcijskih dilema) stalno strepim gdje je i što radi. kao trina, bila sam presretna svaki put kad sam ju je ginekolog pronašao na pravom mjestu.

  25. #525

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Pripazi na tu bol u leđima koja ti je bila. To je jedna od službenih (i vrlo neugodnih) nuspojava mirene.

    Mislim da si krivo citirala - mene ne bole leđa .

    Što se tiče nuspojava - svaki lijek ih ima. Pitanje je samo odnosa koristi i štete od istih. Meni je Mirena trenutno jedina opcija kontracepcije (ostane mi još jedino sterilizacija, a još 3-4 godine ipak to ne želim), pa me manje nuspojave ne bi smetale.

  26. #526

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Jučer sam stavila mirenu, danas osjećam pritisak u zatiljku, možda čak i blagu glavobolju.

    Moram naglasiti da me u životu još nikad nije glava bolila, tako da sam sigurna da je od mirene, samo ne mogu vjerovati da se nuspojava razvila tako brzo, jedva je prošlo više od dana :/

  27. #527
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da si krivo citirala - mene ne bole leđa .
    Ooops, krivo sam citirala, Trina je pisala

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi normalno, nešto ne štima. I dalje krvarim (slabo ali troduplo jače nego što sam dosad), bole me leđa i sve je nekako drugačije. Zvat ću popodne ili otići kod ginekologa da me pregleda

  28. #528
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj kavofob prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer sam stavila mirenu, danas osjećam pritisak u zatiljku, možda čak i blagu glavobolju.

    Moram naglasiti da me u životu još nikad nije glava bolila, tako da sam sigurna da je od mirene, samo ne mogu vjerovati da se nuspojava razvila tako brzo, jedva je prošlo više od dana :/
    uf bemu miša, to je fakat stvarno prebrzo

  29. #529

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    uf bemu miša, to je fakat stvarno prebrzo
    Md misli da je psihosomatski, ja se ne slažem; do sada sam bila uvjerena da sam imuna na glavobolju :/

  30. #530
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    kavofob, možda ti jednostavno prođe. ja sam isto imala brdo raznih nuspojava, ipak su to hormoni koliko god da se govorilo da djeluje samo lokalno

  31. #531

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    ivy, tnx, nadam se

  32. #532
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    kavofob ja sam tri sata nakon postavljanja dobila vrtoglavicu koja se smirila tek drugi dan
    i gin mi je potvrdio da je normalno tj. jedna od početnih tegoba

  33. #533

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    kavofob ja sam tri sata nakon postavljanja dobila vrtoglavicu koja se smirila tek drugi dan
    i gin mi je potvrdio da je normalno tj. jedna od početnih tegoba
    ne boli me kad ležim, vidjet ću kako će biti sutra

  34. #534

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj kavofob prvotno napisa Vidi poruku
    Md misli da je psihosomatski, ja se ne slažem; do sada sam bila uvjerena da sam imuna na glavobolju :/
    Može biti ako te je prije umetanja bilo strah. Meni dan-dva nakon stresnih situacija puca glava.

    Nadam se da će proći.

  35. #535

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Cure, kako ste?

    Meni je sad 2 i pol mj. od ugradnje, i jako sam sretna i zadovoljna. Krvarenje je prestalo, nuspojava nikakvih, danima se ne sjetim da ju imam. Jedino sad ne znam u kojoj sam fazi ciklusa, imala sam 2 menstruacije u razmaku od 15 dana, i mislim da jedno od toga nije bila M (ali ne znam koje, jer su po obilnosti bile slične).

    Baš sam sretna .

  36. #536
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    i meni se smirilo. no, ja sam zbog hormonalne bure izazvane mirenom počela piti ovo
    http://www.bio-svijet.hr/index.php/h...a/maca-u-prahu
    i u trenutku su mi se simptomi povukli. Inače, maca djeluje prvenstveno na spolne hormone i preporuča se kao terapija u menopauzi, pa mi je baš drago da sam ju otkrila na vrijeme
    ono što je bonus je da mi daje energiju i smiruje živce istovremeno

  37. #537

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Ja sam još uvijek sumnjičavo, ne želim se početi prerano radovati.

    Za sad, osim krvarenja koje ne prestaje, ne primjećujem druge nuspojave.

  38. #538

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Još uvijek krvarim, i to dosta. Već se pomalo brinem jer sam izgubila 4 kile u zadnja 2 tjedna. Ne znam je li mirena uzrok, ali pitam se...

    Jel se još nekom događalo da naglo mršavi od mirene? I kad vam je prestalo krvarenje?

  39. #539
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    meni je trajalo oko dva mjeseca, ali lagano, dva dnevno uloška dnevno...
    ako jako krvariš i gubiš kile, javi se ginu i pitaj za savjet, meni to baš i nije normalno

  40. #540

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    U pravu si, zvat ću ju sutra. Nije baš jako jako krvarenje, ali prejako za dnevne uloške.

    Za gubitak kila nisam skroz sigurna da je od mirene jer sam nedavno i Insanity krenula trenirati, ali sad sam prestala pa ću vidjeti hoće li se kilaža stabilizirati.

  41. #541

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj kavofob prvotno napisa Vidi poruku
    Još uvijek krvarim, i to dosta. Već se pomalo brinem jer sam izgubila 4 kile u zadnja 2 tjedna. Ne znam je li mirena uzrok, ali pitam se...

    Jel se još nekom događalo da naglo mršavi od mirene? I kad vam je prestalo krvarenje?
    Sto si imala prije Mirene za kontrcepciju? Ako si koristila pilule, gubitak kila moze biti zbog njihovog prestanka. Od Mirene nije uobicajeno mrsaviti, cak suprotno.

    Ja sam krvarila 2i pol mjeseca, od cega zadnja 2 tjedna obilnije. Prosla M mi je trajala preko 10 dana ali ne jako, a sad sam dobila nakon 28 dana. Tako dugi ciklus nisam imala zadnjih 6 godina.

  42. #542

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Sto si imala prije Mirene za kontrcepciju? Ako si koristila pilule, gubitak kila moze biti zbog njihovog prestanka. Od Mirene nije uobicajeno mrsaviti, cak suprotno.

    Ja sam krvarila 2i pol mjeseca, od cega zadnja 2 tjedna obilnije. Prosla M mi je trajala preko 10 dana ali ne jako, a sad sam dobila nakon 28 dana. Tako dugi ciklus nisam imala zadnjih 6 godina.
    Nisam ništa koristila (nikada).

    Ok, znači dugo krvarenje 2-2,5 mjeseci je uobičajeno. Možda je onda gubitak kg zbog malo intenzivnijeg treniranja. Pratit ću što će se događati idućih dana. Tnx cure

  43. #543

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Krvarenje moze trajati i do 4 mjeseca.

  44. #544
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Može ali nebi smjelo biti obilno.

    Meni evo skoro 5 mjeseci od stavljanja, još to nije onaj pravi razmak imzeđu m ali dobro se ustabililo. Sve u svemu zadovoljna sam Mirenom. A i libido se brzo pojavio

  45. #545
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    na ovoj temi je spomenuto da neke stvari se ne preporucaju vjezbati uz mirenu, ali ne mogu se sad sjetiti sto tocno, mislim onaj neki plate. mozda i u Insanity ima nesto sto ne pase uz mirenu. proguglaj, mozda nadjes, pa ako je stvarno nalijepi ovjde.

  46. #546
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Cure koje ste stavile Mirenu kad i ja..dajte mi recite kako sad stojite s menstruacijom? Ja je više skoro pa i nemam, zadnji put je bilo nešto prije više od mjesec dana ali jedva okom vidljivo, prava m je bila prije dva mj.

  47. #547

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ja nažalost dobijem M kao i prije, svakih 20-21 dan, ali sve slabije i slabije. Ova sad zapravo u tragovima. Ja više ni ne očekujem pravu M, bila bih sretna da ostane ovako, samo da mi se ciklus malo produži (ali to nije za očekivati pošto sam u zadnje 2 god probala sve moguće terapije i ništa nije dalo rezultate osim pilula koje mi više nisu opcija).

  48. #548
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Mislim da će ova moja dolaziti svakih dva mjeseca. Isto je lagana, u tragovima ali meni to tako i odgovara. Nebi htjela da mi nestane skroz, onda bi bila sva istraumatizirana i u panici, nebi se znala snaći u svemu tome. Jedini siguran simptom, osim blagog krvarenja, je bol u trbuhu i leđima, koja je ostala ista. I neka je

  49. #549

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Cure, kako ste? Sad je vec proslo neko vrijeme. Zadovoljne, nezadovoljne, zamjerke?

  50. #550
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, kako ste? Sad je vec proslo neko vrijeme. Zadovoljne, nezadovoljne, zamjerke?

    evo meni je sad 7mj
    nemam zamjerke: više ništa ne osjetim za vrijeme odnosa pa mogu biti i gore na sveopću radost MM , končić se povukao na sam rub cerviksa pa ga ni MM ne osjeti
    nemam klasičnu M nego više krvaruckanja po tjedan dana (u 8 mj sam imala par puta po 4-5 dana ali to pripisujem kupanju u hladnom moru)

    sve u svemu zadovoljna sam

Stranica 11 od 21 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •