Stranica 9 od 21 PrviPrvi ... 789101119 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 1040

Tema: Mirena

  1. #401
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    [QUOTE=rossa;2363841]ovo postala tema za hvalisanje. em muževljeva obdarenost, em ful jaki orgazmi[/UOTE]

    a kaj mogu kad smo se fino nasli

  2. #402
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    više ne razmišljam o ispadanju mirene nego o končićima (iako sam prošli tjedan bila na godišnjem pregledu .nakon 1.godine s mirenom)
    nisam ih napipala tako da imam kratke prste (nemam se čime pohvaliti).

  3. #403
    Maggie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    145

    Početno

    Ako nekom pomaže, niti ja ne mogu napipati končić i nemam menstruaciju uopće.

  4. #404
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    ovo moje što je došlo se ne može nazvati menstruacijom, tek je tek malo obojani rozi iscjedak. Trebam li se zabrinuti? Ja sam paranoična zbog oni 0, 1 % koje ostanu trudne, nemojte mi zamjeriti)

  5. #405
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    ovo moje što je došlo se ne može nazvati menstruacijom, tek je tek malo obojani rozi iscjedak. Trebam li se zabrinuti? Ja sam paranoična zbog oni 0, 1 % koje ostanu trudne, nemojte mi zamjeriti)
    mislim da je sve to ok što se tiče malo imanja, malo nemanja M...

    apopo sigurnosti, jedino 100% sigurno bi ti bila apstinencija!
    a to sigurno nećeš koristiti pa prema tome, opusti se i uživaj!

  6. #406

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    To nenapipavanje končića može biti problem kod vađenja spirale (ne samo Mirene). Ponekad se može izvaditi tek u bolnici (ne da nekoga plašim, ali dešava se). Zato je bolje kod postavljanja ostaviti malo dulje končiće pa poslje na kontroli skraćivati po potrebi, nego previše skratiti.

    Mene moja čeka krajem iduće menstruacije .

  7. #407
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    postavila ju jučer. od onda ju osjećam pri svakom pokretu. nije da je nešto specijalno bolno, ali nije ni ugodno. nadam se da će se to izgubiti ili da ću se naviknut

  8. #408
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa Vidi poruku
    postavila ju jučer. od onda ju osjećam pri svakom pokretu. nije da je nešto specijalno bolno, ali nije ni ugodno. nadam se da će se to izgubiti ili da ću se naviknut
    normalno je...

    meni je gin rekao kad Mirena počne ispuštati hormone onda će smiriti maternicu...meni je trebalo tjedan dana

  9. #409
    Ejla-S avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    65

    Početno

    Dan cure. Vidim da ovdje ima i onih koje imaju već drugu Mirenu pa imam pitanjce. Mirenu sam imala 4,5 godine i u 11 mjsecu prošle godine sam je izvadila. Mengu sam dobila nakon 40 dana, pa opet nakon 15 i od 16.01 je nema. Bila kod ginekologice. Kaže da se to događa, rekla da mogu pričekat još koji dan i ako ne dođe uzeti duphastone. Jel neka od vas imala pauzu između dvije Mirene i kako se tada tijelo ponašalo? Jel sve bilo kao prije? I nakon duphastona stvari bi se trebale vratit u normalu?
    Prije mirene sam imala ciklus točan ko urica pa me ovo malo izbacuje iz takta.

  10. #410
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    ja sam imala skroz uredan ciklus, kao i prije stavljanja i zatrudnjela nakon 3 mjeseca

  11. #411
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Eto, ja sam mengu ipak dobila, sve normalno, uobičajeno..samo što nije onako obilna.

  12. #412
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Eto, ja sam mengu ipak dobila, sve normalno, uobičajeno..samo što nije onako obilna.
    evo i ja jučer dobila M, točno 14 dana od postavljanja Mirene
    (a sutra planiramo u Tuhelj )

    sve mi čudno nakon dvije godine neimanja zbog tableta

    evo jutros sam stavila i tampon, nadam se da ću izvući samo njega

  13. #413
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    menga mi polako prestaje, a jako sam happy jer Mirenu više uopće ne osjećam!

    (zapravo se nadam se da je još uvijek imam )

  14. #414
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Bravo Boxica!
    Meni došla M, al nije stigla moja Mirena, tako da moram još jedan ciklus čekati
    Jeste vi morale toliko dugo čekati? Ja čekam sad već nekih 60 dana. Nije mi jasno ni zašto se to toliko čeka, al kako i sama imam neke unutarnje sukobe oko uzimanja Mirene, oslanjam se na više sile.

  15. #415
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo Boxica!
    Meni došla M, al nije stigla moja Mirena, tako da moram još jedan ciklus čekati
    Jeste vi morale toliko dugo čekati? Ja čekam sad već nekih 60 dana. Nije mi jasno ni zašto se to toliko čeka, al kako i sama imam neke unutarnje sukobe oko uzimanja Mirene, oslanjam se na više sile.
    ti čekaš svoju preko HZZOa?

    ja sam svoju kupila, u dvije apoteke su imali na lageru (u Zeusu na Borongaju i u onoj u Ilici ispod Poliklinike Vili)

    kupila sam u potonjoj jer nisam morala nositi bijeli recept s obzirom da sam postavljala baš u Viliju pa su samo zapisali ime gina

  16. #416
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    I ja sam svoju kupila

  17. #417
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Razmišljala sam da ju kupim, al opet nije to mali trošak. S obzirom na moje komplikacije, dobila sam preko HZZO-a. Ostavila sam previše novca za liječenje, preko 100.000 kn, pa mi je već zbilja dosta.

  18. #418
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    ma brzo će to proći, Jelena :hug:

    imam ja pitanje, da ne hodočastim po cijelom topiku - kad vam je prestalo krvarenje nakon postavljanja. Ja ga još uvijek imam, danas je deveti dan, a ukupno 14. dan mestruacije rekao mi je ginić da to može trajati, al nisam slutila na baš ovoliko

  19. #419
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,486

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa Vidi poruku
    ma brzo će to proći, Jelena :hug:

    imam ja pitanje, da ne hodočastim po cijelom topiku - kad vam je prestalo krvarenje nakon postavljanja. Ja ga još uvijek imam, danas je deveti dan, a ukupno 14. dan mestruacije rekao mi je ginić da to može trajati, al nisam slutila na baš ovoliko
    Ja sam sretnica po tom pitanju krvarenje je prestalo nakon par dana ...i još se nije vratilo (mirenu sam stavila 8.3)...a i meni je rekla da može to krvarenje trajati malo duže a tako su mi govorili i neke frendice, da su duuuugggoooo krvarile - onako malo, ali ipak

  20. #420
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa Vidi poruku
    ma brzo će to proći, Jelena :hug:

    imam ja pitanje, da ne hodočastim po cijelom topiku - kad vam je prestalo krvarenje nakon postavljanja. Ja ga još uvijek imam, danas je deveti dan, a ukupno 14. dan mestruacije rekao mi je ginić da to može trajati, al nisam slutila na baš ovoliko
    A biće 20 dana je trajalo, ako ne i duže. Ali više je to bio obojani iscjedak nego krvarenje. Ali i ova druga menga se otegla, isto nešto bezveze se vuče ali nije skroz stalo. Ja nekako računam da će prvih par mjeseci biti tako svakako. taman do ljeta da sve bude ok

  21. #421
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    mamitzi, napisala si na temi od grudnjacima

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    (udebljala sam se i instalirala mirenu, mislim da su mi od tog narasle grudi).
    je li još netko primjetio tako nešto? to bi me odmah odgovorilo od pomisli da je stavim. Mislim ubila bi se da mi opet cice narastu

  22. #422

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ja sam imala mirenu. Nije mi odgovarala. Napipala sam kvržice na dojci. Godinu i pol dana sam išla na kontrole tih kvržica (za koje se je ustanovilo da su ciste) i nauživala sam se straha za ne opisati. Na zadnjoj kontroli doktorica je ustanovila da su se ciste sa dojke povukle, ali i to da su nastale kao posljedica mirene. Iako piše da mirena djeluje lokalno, nije istina. Meni je poremetila cijeli organizam. Koliko sam je imala, toliko mi je trebalo da organizam dođe u normalu. Ne bi je više stavila, ne.

  23. #423
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Žene tri puta promislite prije nego je stavite. I svakao pročitajte postove ovih žena - mirena i išijas

  24. #424

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    O daaaa, odradila sam i fizikalnu terapiju, bez brige. Ne bi htjela plašiti žene koje je misle staviti, ali laž, notorna laž je njihova reklama- umetni i zaboravi. Mene je x drugih stvari prisjetilo da je imam, od bolova u kičmi, opadanja kose, do smeđih krvarenja, pa nikakvih tj. mjesecima nisam imala menstruaciju, pa osjećaja laganih kontrakcija kao da tijelo nešto hoće izbaciti, a ne ide, pa šize i živčanjenja, plakanja, pa na kraju ciste na dojci.

  25. #425
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    mamitzi, napisala si na temi od grudnjacima



    je li još netko primjetio tako nešto? to bi me odmah odgovorilo od pomisli da je stavim. Mislim ubila bi se da mi opet cice narastu

    ajme, ja ću se samo nadati da će mi se to dogoditi!!!
    pa da pored "big" muža i super orgazama dobijem i big cice!!!! AAAAUUUUUUUUU pa gdje mi bio kraj!!!!



    a za renu i anchi, činjenica je da nekome Mirena neće odgovarati, isto kao što su meni nisu na kraju odgovarale Cerazette tablete, a nekome su super!
    zato i ima hrpa kontracepcije jer nismo svi isti i svaki organizam je različit!!

  26. #426
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    rossa, ne znam jesu li mi cice narasle od mirene ili što sam se udebljala oko 5kg u godinu dana. moguće je da sam se udebljala od mirene.
    nisam sigurna, samo znam da sam se spasila jakih krvarenja i puno se bolje osjećam (bila sam nesigurna svaka prva dva, tri dana menge zbog vrtoglavica i zato jer sam morala staviti noćni uložak + dva pamučna i tu kombinaciju mijenjati svaki sat ili dva što mi je na gradilištu gdje ne postoji wc bilo noćna mora).

  27. #427
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    A biće 20 dana je trajalo, ako ne i duže. Ali više je to bio obojani iscjedak nego krvarenje. Ali i ova druga menga se otegla, isto nešto bezveze se vuče ali nije skroz stalo. Ja nekako računam da će prvih par mjeseci biti tako svakako. taman do ljeta da sve bude ok
    Trina, ti si stavila taman malo prije mene, ajd me plis pp-ejni za pet godina da ju ne zaboravim izvaditi

    inače, meni su prestali bolovi i neugoda, sad samo imam senzacije - "mirena miče ručicama i nožicama i štuca". ne, nisam trudna , samo sam valjda previše bila trudna u životu, pa mi je ostao feeling. ili sam samo jednostavno malo poremećena

  28. #428
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa Vidi poruku
    Trina, ti si stavila taman malo prije mene, ajd me plis pp-ejni za pet godina da ju ne zaboravim izvaditi

    inače, meni su prestali bolovi i neugoda, sad samo imam senzacije - "mirena miče ručicama i nožicama i štuca". ne, nisam trudna , samo sam valjda previše bila trudna u životu, pa mi je ostao feeling. ili sam samo jednostavno malo poremećena
    poremećeno moje

    i meni maše mirena i ručicama i nožicama kod skoro svake ovulacije,
    evo baš sam sad u toj fazi
    i sjetila sam te se jutros kad su krenuli mjehurići

  29. #429
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    odlično, nisam luda! ili smo obje

  30. #430
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa Vidi poruku
    Trina, ti si stavila taman malo prije mene, ajd me plis pp-ejni za pet godina da ju ne zaboravim izvaditi
    ja sam ju stavila 28.2, ali sam si odmah to povezala s datumom 1.3.2013 pa čisto sumljam da ću zaboraviti

  31. #431
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja sam je stavila dan poslije valentinova, to je bio poklon mužu To bi mogla zapamtiti. Ali godinu teško da hoću. Valjda će se jedna od nas sjetiti

  32. #432
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    ja sam spremila prospekt i napisala datum na njemu

  33. #433
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,486

    Početno

    A baš smo neke , ja sam je stavila 8.3 - dan žena nema šanse da zaboravim, he he

  34. #434
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    ja već sad ne znam kad sam stavila

  35. #435
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Ne znam ni ja, srećom, zna ginekolog

  36. #436
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    a da i ovdje otvorimo odbrojavanje??

  37. #437

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Trina, Boxica, kako ste?

  38. #438

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Poslala post prije vremena....

    Ja čekam menstruaciju i Mirenu, nadam se da ću je staviti ovaj tjedan, prije nego se (opet) predomislim. Ali nemam što drugo probati osim sterilizacije, a za to još nisam...

    Trina, Boxica - krvarite li između menstruacija? Kako stojite s kilama?

  39. #439
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    MartinaP, u istim smo problemima
    ja sutra idem stavljati Mirenu (drugi put), ali bih radije sterilizaciju no moram cekati jos jednu godinu (ali se tu kod mene u bolnici nazalost ne radi) pa cu vidjeti sto cu i kako cu
    Posljednje uređivanje od anjica : 07.04.2013. at 17:05

  40. #440

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj anjica prvotno napisa Vidi poruku
    MartinaP, u istim smo problemima
    ja sutra idem stavljati Mirenu (drugi put), ali bih radije sterilizaciju no moram cekati jos jednu godinu (ali se tu kod mene u bolnici nazalost ne radi) pa cu vidjeti sto cu i kako cu
    Ja cu na ljeto imati 35, ali jos si ostavljam otvorenom opciju treceg djeteta tamo oko 39-te, zato ne bih na sterilizaciju jos. Iako je ta opcija treceg djeteta malo vjerojatna.

  41. #441
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    s kilama sam oduvijek na - (službeno sam pothranjena: 165 cm i 50 kg), pa tako i sada (mene nisu udebljale niti tablete); jedem kao i uvijek :prase:

    Mirenu sam postavila 1.3. imala kratko krvaruckanje nekih 7 dana, 14.3 sam dobila M i trajala je 10 dana; sad opet 5.4 sam dobila
    (nakon što je ova prva završila bila sam čista do ove nove; znači nikakva krvaruckanja između)

    libido

    ostatak: ja ću 35 u prosincu, ali mi sterilizacija jednostavno nije opcija
    djece 99% da više neću imati, ali uvijek postoji taj 1...
    Posljednje uređivanje od Boxica : 08.04.2013. at 12:30

  42. #442
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    ja sam pitala doktora kad sam bila na pregledu. Kaže da je Mirena dobra, posebno za žene s jakim krvarenjem. Ali pošto ja nemam s tim problema, nemam ni nekih nuspojava tableta, preporučio mi je da ostanem na tabletama. Kao, ako je sve u redu, zašto mijenjati. možda se dogodine odlučim

  43. #443
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    ja sam ju stavila danas, nadam se da mi faza privikavanja nece trajati dugo

    ja sam se premisljala staviti mirenu ili piti tablete (qlaira), pa mi je gin rekla da je u mojim godinama bolja mirena

  44. #444

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Danas dobila M, u cetvrtak ili petak idem i ja.

  45. #445
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja super. Imala jesam taj dosadni iscjedak koji je trajao sto godina oba mjeseca ali menga je zakon, dovoljan je dnevni uložak. I ja sam malih dimenzija a sad sam još smršavila koji kil pa sam na 166 cm/50 kg, mislim da Mirena nema nikakve veze s tim nego nešto drugo.

  46. #446

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam malih dimenzija a sad sam još smršavila koji kil pa sam na 166 cm/50 kg, mislim da Mirena nema nikakve veze s tim nego nešto drugo.
    OT

    ženska, pa ja tebe službeno mrzim....

    nakon toliko djece, ti imaš toliko kila???!!! a kaj drugo da ti velim, nego

  47. #447

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja super. Imala jesam taj dosadni iscjedak koji je trajao sto godina oba mjeseca ali menga je zakon, dovoljan je dnevni uložak. I ja sam malih dimenzija a sad sam još smršavila koji kil pa sam na 166 cm/50 kg, mislim da Mirena nema nikakve veze s tim nego nešto drugo.
    Ma i ja tako mislim. Ja ni po pilulama nisam dobivala kile - ako nisam jela . Ajde, kilu-dvije dobiti od nakupljanja vode još i nekako, ali više od toga može biti samo od hrane.

  48. #448
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    OT

    ženska, pa ja tebe službeno mrzim....

    nakon toliko djece, ti imaš toliko kila???!!! a kaj drugo da ti velim, nego
    A nije meni to baš neka pozitiva, ja ti spadam u one druge..ja se moram baš jako namučiti da se udebljm a nije to baš tako lijepo. Sad sam smršavila tri kile u par dana, čim mi je mala uhvatila onaj ludi tempo penjanja po svemu i svačemu, trčanja, ludiranja..i svjesna sam da baš moram paziti koliko jedem jer ću pasti na konstituciju dvanaestogodišnjakinje a tad izgledam ko da sam iz logora pobjegla.

  49. #449
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    A nije meni to baš neka pozitiva, ja ti spadam u one druge..ja se moram baš jako namučiti da se udebljm a nije to baš tako lijepo. Sad sam smršavila tri kile u par dana, čim mi je mala uhvatila onaj ludi tempo penjanja po svemu i svačemu, trčanja, ludiranja..i svjesna sam da baš moram paziti koliko jedem jer ću pasti na konstituciju dvanaestogodišnjakinje a tad izgledam ko da sam iz logora pobjegla.

    ajme potpuno isti problem...
    samo što ja ne mršavim od kretanja/trčanja nego od živciranja...
    nakon sva tri poroda (prijevremena) kile otišle u roku od tjedan dana, a bila sam ih skupila poprilično (u prosjeku oko 12 kg)

    sad mi je neko relativno mirno razdoblje pa stagniram na tih 50...

  50. #450
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    ma da, malo fizičke aktivnosti, malo više živciranje i eto ti. netko pod stresom jede, ja ne mogu. I milijun puta sam rekla..uvijek žene koje se muče s viškom ila komentiraju sve nešto u stilu blago tebi ali nije to baš tako. Koliko nekome smeta višak, toliko meni recimo smeta manjak jer stvarno nije lijepo.

Stranica 9 od 21 PrviPrvi ... 789101119 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •