Stranica 7 od 21 PrviPrvi ... 5678917 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 1038

Tema: Mirena

  1. #301
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Gle. moja frendica je krvarila još 2 dana poslije, kao što bi krvarila i normalno jer ju je stavila 4. ili 5. dan menstruacije. Kaže da ju nije ništa bolilo poslije niti ju je na neki način osjećala. Sad čekam tebe kak ti bude i još jednu kolegicu koja ju ide staviti drugi tjedan pa ću odlučiti (izvadila sam bakrenu i sad sam na Cerazettama, čak mi i nije loše...)

    ...e a moja gin.. malo offt... takve valjda nigdje nema... pitam za savjet o kontracepciji (dilema Cerazete ili Mirena). Kažem joj da ne bi kombiniranu kontracepciju, strah me tromboze jer imam skoro 35 godina , puno previše kila i proširene vene (dakle sve rizične faktore osim pušenja), a ona meni: hoćete Lindynette?
    micka ja sam na Cerazettama već skoro dvije godine, libido se smanjio užas, vlažnost nikakva
    jedina dobra stvar je što nemam M, ali toga nakon vremena nema ni sa Mirenom tako da mislim da se nemaš što premišljati!

    btw, tablete koštaju 92,00 kn * 12 mj * 5 godina ti košta 5x više nego Mirena (još jedan + za Mirenu)

    btw, ja u srijedu idem na pregled i Papu i kad dobijem nalaz postavljam M
    (vidim da si negdje naručila M, gdje i koliko si ju platila?)
    Posljednje uređivanje od Boxica : 16.02.2013. at 15:27

  2. #302

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Nisam ja još naručla Mirenu, a košta oko 1020 kn i cijena ne bi smjela puno varirati.

  3. #303
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja sam je platila 1200 kn. Jasno je da se isplati, ako cemo ici u nekakvu racunicu s tabletama ili kondomima. Ali i da je skuplja,ja bi opet kupila,pa meni je nevjerojatno da sam otklonila veliki strah od trudnoce koji me je totalno blokirao. A ni smanjenje obilnih krvarenja nije manje vazno. Ako bude sve ok, a nadam se da hoce, ja sam se rijesila velikih briga u zivotu.

  4. #304

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    Mirenu se može izvaditi kad to poželimo,ili ona ostaje 5 godina u maternici?

  5. #305
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Mozes je ízvaditi kad hoces a u maternici moze biti 5 god max

  6. #306
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    ja sam je kupila u ljekrani na 3 rate, platila je 980 kn.
    umetanje me bolilo porilično, posli sve ok. s tim da mi je ovo već druga mirena. kad sam je prvi put stavljla bolilo me još par sati nakon "montaže", ne prejako al boluckalo.

  7. #307
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    ja sam zvala Zeus apoteku (na Borongaju), imaju ju na lageru, treba samo doći s bijelim receptom...dođe 1.016,00 kn

  8. #308
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam ja još naručla Mirenu, a košta oko 1020 kn i cijena ne bi smjela puno varirati.
    ma znam da si se na drugom topiću raspitivala za neke druge stvari, pa sam mislila da si i Mirenu naručila on-line

  9. #309

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Boxica, ja sam već prije pila Cerazette i bile su mi ok, znam da sam tu i tamo znala malo krvariti između menstruacija. Ali ne mogu se sjetiti jesam li imala gljivice uz njih, jer uz obične pilule stalno imam gljivice. Ako mi se uz Cerazette budu gljivice opet vraćale, neću Mirenu ni pokušavati, jer mi je to ista stvar s tog aspekta.

    Trina, kako si?
    Posljednje uređivanje od martinaP : 18.02.2013. at 00:18

  10. #310
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Super sam. Krvarenje je skoro pa stalo još u subotu (zapravo smo tad čak i sprobali Mirenu, nisam mogla izdržati da vidim oće smetati te žićice koje je spominjao) ali odonda imam obojani iscjedak, ništa puno, ništa jako, dovoljan je dnevni uložak. Boli nema nikakve, ja nemam nikakav osjećaj da išta postoji u mom organizmu,..to je znači onaj dio o "efektu stranog tijela" koji je netko psominjao, a ja sam bila sigurna da će meni biti problem. Daklem, živila Mirena

  11. #311
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Trina, super! Hvala što dijeliš dojmove

  12. #312

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Daklem, živila Mirena
    XX

  13. #313

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    ja cu ici iduci tjedan na savjetovanje kod ginekologa, pa vjerovatno ce mi nakon toga i staviti mirenu, javiti cu vam šta je bilo

  14. #314

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    Nije mi jasno kod mirene, s obzirom da ona smanjuje menstruaciju, kod nekih žena čak i nestane, jel to zdravo?

  15. #315
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj Ivon prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi jasno kod mirene, s obzirom da ona smanjuje menstruaciju, kod nekih žena čak i nestane, jel to zdravo?
    Ja mislim da je najbolje da to pitaš svog liječnika. Za mene je zdravo. Koliko sam informirana to je najnovija generacija lijekova i manje je štetno od "tradicionalnih" pilula.
    O lijeku možeš pročitati ovdje:
    http://www.almp.hr/upl/lijekovi/PIL/...-05-01-520.pdf
    Ne znam koliko imaš godina i kakve su ti indikacije da uzmeš mirenu. Ja imam tešku anemiju i još hrpu nekih problema zbog turbo viška estrogena.
    Mislim, nije to limun pa da je zdrav. Ako nema nikakvih indikacija za njega, onda ni jedan lijek nije zdrav.

  16. #316
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ha još imam obojani iscjedak. Ima dana kad ne bude ništa, pa se jednom tijekom dana pojavi. Ali ništa obilno, ništa jako ali tu je. Danas imam lagane bolove zbog ovulacije. Ali umanjene za jedno 80% nego inače. Palo mi napamet, kako ona ono djeluje? ovulaciju svejedno trebam imati ili sam ja poseban slučaj? Morat ću naći brošuricu i ponoviti gradivo. Od ostalih smetnji nemam apsolutno ništa

  17. #317

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Imaš ovulaciju, Mirena ne blokira jajnike.

  18. #318

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da je najbolje da to pitaš svog liječnika. Za mene je zdravo. Koliko sam informirana to je najnovija generacija lijekova i manje je štetno od "tradicionalnih" pilula.
    O lijeku možeš pročitati ovdje:
    http://www.almp.hr/upl/lijekovi/PIL/...-05-01-520.pdf
    Ne znam koliko imaš godina i kakve su ti indikacije da uzmeš mirenu. Ja imam tešku anemiju i još hrpu nekih problema zbog turbo viška estrogena.
    Mislim, nije to limun pa da je zdrav. Ako nema nikakvih indikacija za njega, onda ni jedan lijek nije zdrav.
    Pa ne mora imati medicinski indikaciju, neke žene ju imaju "samo" za kontracepciju.

  19. #319

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    Ja ju želim samo zbog kontracepcije, jer po svemu mi je bolja od obične bakrene npr. Sad sam dobila malo preuranjenu menstruaciju,pa cu morat pričekat s savjetovanjem kod ginekologa.
    hvala na linku,pišu svi odgovori na moja pitanja

  20. #320
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ne mora imati medicinski indikaciju, neke žene ju imaju "samo" za kontracepciju.
    Pa strictly speaking i to je medicinska indikacija. Čak je u ovom dokumentu kojeg sam linkala gore prva indikacija baš kontracepcija.
    Mislim, ivon je malo nespretno postavila pitanje. Meni se čini da mi nije zdravo ni na posao ići, al imam ozbiljne indikacije pa moram

  21. #321
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Bome ja sam danas prokrvarila kao da sam mengu dobila. Jel nekome tako bilo,ovo nisam ocekivala?

  22. #322
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    meni je bilo isto ko tebi. može ti sad potrajat 2 dana a može i 10. to je valjda dok se skroz ne ustali, štajaznam

  23. #323

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Bome ja sam danas prokrvarila kao da sam mengu dobila. Jel nekome tako bilo,ovo nisam ocekivala?
    Takva čudna faza prilagodbe može trajati i tri mjeseca, nije neuobičajeno.

    Jelena, imaš pravo, kontracepcija i je zapravo indikacija, samo onako na prvu loptu nisam tako pomislila.

  24. #324
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Sad kužim one žene koje nisu imale živaca. Nije mi problem ali ginekolog mi nije spominjao da ću možda krvariti par mjeseci.

  25. #325
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    ja sam krvarila mjesec dana, par dana manje, par dana skoro ništa, par dana dosta pa još više. dobila sam i sljedeću mengu a da nisam bila sigurna je li to menga ili nije, i onda je prestalo (mislim 32 ili 33 dana krvarenja). to me jako brinulo, ali ja sam inače zabrinut tip (ginekolog mi je rekao da to mogu očekivati).

  26. #326
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Meni je sad skroz stalo. Ma kako je krenulo, mislila sam da će biti obilno i da nešto ne štima. Ali sad vidim da to tako ide, malo dođe pa ode. Do ljeta će valjda sve biti OK

  27. #327
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Trina, ja sam nakon par mjeseci prešla na dnevne uloške, one male. A prije sam drugi i treći dan koristila noćne uloške, one najveće, i to maksimalno dva sata jedan. Potop.

  28. #328
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Hoću reći, krvarenje se skrati i vremenski i količinski.

  29. #329
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ne mogu to ni zamisliti..zadnji put sam bila na rubu nesvjestice zbog obilnosti krvarenja..preporodit ću se ako se to toliko smanji.

    Moje krvarenje je skoro pa stalo, još nešto traje ali minimalno (ovo je za Jelenu koja želi izvještaje)

  30. #330
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj Storma prvotno napisa Vidi poruku
    Trina, ja sam nakon par mjeseci prešla na dnevne uloške, one male. A prije sam drugi i treći dan koristila noćne uloške, one najveće, i to maksimalno dva sata jedan. Potop.
    ajme to je i moj problem...meni su drugi,treći i četvrti dan ko da sam špinu doli otvorila..noćni ulošci cili dan na meni...a traje mi sveukupno (dok sam ono baš ful čista) nekih 7-8 dana..najgore mi to padne ljeti, kad moram te velike uloške po cile dane držati po onoj vrućini..

    ja sam bila na papi, u petak zovem za nalaz, ako je u redu, onda čekam menstruaciju da je mogu staviti..

  31. #331
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    evo da se i ja pohvalim...
    Papa uredan, sutra idem na postavljanje

  32. #332

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj anabeg prvotno napisa Vidi poruku
    ..noćni ulošci cili dan na meni...a traje mi sveukupno (dok sam ono baš ful čista) nekih 7-8 dana..najgore mi to padne ljeti, kad moram te velike uloške po cile dane držati po onoj vrućini..

    ..
    Ništa noćni ulošci, meni su ok samo oni veliki za inkontinenciju .

    offt:
    Boxica, koliko ti traje M s Cerazettama? Evo mi brlja već 7. dan, niti za uložak, a niti da stane...

  33. #333
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    ...Boxica, koliko ti traje M s Cerazettama? Evo mi brlja već 7. dan, niti za uložak, a niti da stane...
    kad sam ih počela piti, brljalo mi je puna dva mjeseca
    gin mi je rekao da je normalno

    onda se to stabiliziralo, pa sad imam svaka dva mjeseca po 3-4 dana brljavljena
    jučer ujutro sam popila zadnju tabletu (po naputku), danas i sutra ništa, sutra popodne idem po Mirenu

  34. #334

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Thanks. (MM će biti oduševljen )

    Inače, nemam baš nikakvih problema s Cerazettama, pa možda i ostanem na njima neko vrijeme.
    Posljednje uređivanje od martinaP : 27.02.2013. at 10:08

  35. #335
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Thanks. (MM će biti oduševljen )

    Inače, nemam baš nikakvih problema s Cerazettama, pa možda i ostanem na njima neko vrijeme.
    ma i meni su bile ok na početku, ali evo ja ih pijem već dvije godine i valjda se organizam zasitio
    baš mi je rekao gin da nije ništa čudno s obzirom da se radi o oralnom kontraceptivu

  36. #336
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu to ni zamisliti..zadnji put sam bila na rubu nesvjestice zbog obilnosti krvarenja..preporodit ću se ako se to toliko smanji.

    Moje krvarenje je skoro pa stalo, još nešto traje ali minimalno (ovo je za Jelenu koja želi izvještaje)


    Meni kasni M, već 5 dana. Kad stigne, moram provjeriti je li stigla Mirena za mene. Bez ikakve medicinske podloge, ja sam zaključila da kad jedan jajnik ovulira da mi je dulji ciklus, a kad drugi da mi je kraći ciklus. Ovulacije me ne bole baš pa nisam sigurna kad je (a i tlaka mi to pratiti više nakon 10 godina IVF-a). Do pred nekih 6 mjeseci bila mi prilično stabilna M, sad ili cca 22 ili cca 40 dana.

  37. #337
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    evo ja danas popodne stavila M...
    imam blage grčiće maternice, ali je gin rekao da je to ok...
    kao za 2-3 dana bi se trebali početi izlučivati hormoni koji će mi smiriti maternicu

    kontrola mi je da dva mjeseca ili ranije ako osjetim da nešto nije kako bi trebalo biti

  38. #338
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    A što to znači "nešto nije kako bi trebalo biti?". jel ti detaljnije objasnio što je normalno a što nije. Moj nije nešto išao u detalje, rekao je samo da ako budem obilno krvarila da onda nije ok i da dođem, inače ne treba ni kontrola ni ništa. Ja imam nekakav tamnosmeđi iscjedak, u životu to nisam imala, kao ni Mirenu doduše, pa ne znam da li da ignoriram ili ne. Neću ih zvati jer sestru znam privatno i odgovaral me od Mirene, ne znam zašto, i ne da mi se slušati ono što očekujem da će govoriti.

  39. #339
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    ja kad sam stavljala prvi put išla sam na kontrlu tj. uzv nakon iduće menstruacije, da je provjeri, da se eventualno nije pomakla. sad kad sam je stavljala drugi put nisam išla na kontrolu

  40. #340
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    A što to znači "nešto nije kako bi trebalo biti?". jel ti detaljnije objasnio što je normalno a što nije. Moj nije nešto išao u detalje, rekao je samo da ako budem obilno krvarila da onda nije ok i da dođem, inače ne treba ni kontrola ni ništa. Ja imam nekakav tamnosmeđi iscjedak, u životu to nisam imala, kao ni Mirenu doduše, pa ne znam da li da ignoriram ili ne. Neću ih zvati jer sestru znam privatno i odgovaral me od Mirene, ne znam zašto, i ne da mi se slušati ono što očekujem da će govoriti.
    ako bi ju osjetila znači da se pomaknula ili ako bi mi smetala za vrijeme odnosa, a to ne bi smjela

    ova kontrola za dva mjeseca je jer mi je rekao da se hoće pomaknuti za ta dva ciklusa t. uslijed krvarenja

    što se tiče isjetka to ti je normalno (ja sam s Cerazettama tako puna dva mjeseca) jer je mala doza hormona

    ja sam jučer krvarila nakon stavljanja i sada imam lagano krvarenje
    ali od jučer navečer i jutros imam i laganu vrtoglavicu! anyone? (ja sam si to prepisala prestanku uzimanja tableta i krvarenju koje nisam imala dvije godine)

  41. #341

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    ali od jučer navečer i jutros imam i laganu vrtoglavicu! anyone? (ja sam si to prepisala prestanku uzimanja tableta i krvarenju koje nisam imala dvije godine)
    to ti je normalno, moja frendica je isto prvo vrijeme nakon stavljanja Mirene imala vrtoglavice, no nije dugo trajalo.

  42. #342

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    A što to znači "nešto nije kako bi trebalo biti?". jel ti detaljnije objasnio što je normalno a što nije. Moj nije nešto išao u detalje, rekao je samo da ako budem obilno krvarila da onda nije ok i da dođem, inače ne treba ni kontrola ni ništa. Ja imam nekakav tamnosmeđi iscjedak, u životu to nisam imala, kao ni Mirenu doduše, pa ne znam da li da ignoriram ili ne. Neću ih zvati jer sestru znam privatno i odgovaral me od Mirene, ne znam zašto, i ne da mi se slušati ono što očekujem da će govoriti.
    i iscjedak je isto normalna stvar. smanjivat će se s vremenom.
    ali mi je čudno zašto nemaš kontrolu nakon umetanja, mislim da bi trebala. da se provjeri da li je sjela na mjesto, tj. da se nije pomaknula.

  43. #343
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    to ti je normalno, moja frendica je isto prvo vrijeme nakon stavljanja Mirene imala vrtoglavice, no nije dugo trajalo.

    sad mi je lakše

  44. #344
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    ajme poludit ću...papa još uvik cin 1..ništa od mirene za sada...3 miseca sam imala terapiju..iza prvog ciklusa antiobiotik i vaginalete, ostala dva samo vaginalete..nalaz i dalje cin 1..iza prve trudnoće mi je isto tako bilo, na kraju sam to rješila krioterapijom...vjerojatno opet isti scenarij...a taman sam se lipo nadala da ću je staviti i da će ta krvarenja,iscjetki i ostalo proći dok mi dragi dođe s broda..ali šipak...

  45. #345

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    anabeg, ako imaš povijest lošijih papa testova, nisam sigurna da si dobar kandidat za bilo koju vrstu spirale. Mislim da to nije pametno.

  46. #346
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    imala sam taj put iza prve trudnoće.. i to mi je papa bio cin3..šok...išla na kolposkopiju i biopsiju.. biopsija nije potvrdila rezultat papa testa, to jest nije bio cin 3, nego cin 1.. nakon krioterapije (zaleđivanja) papa test uredan...to je bilo prije nešto više od 3godine... sad opet cin1...uvik sam kod jednog te istog ginekologa...nije mi ništa rekao da nebi trebala stavljati spiralu, dapače... u svakom slučaju, hvala na opomeni, svakako ću ga priupitati o tome...

  47. #347
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    anabeg, moja se mama kune u stolisnik. Namače čaj u vinu tjedan dana pa procijedi i pije pomalo svakodnevno. Tvrdi da je pomogao puno žena, njenih prijateljica, i da se njoj papa test toliko popravio da se i doktorica čudila. To bi trebao biti lijek i za svašta drugo, al meni nije ništa pomogao (ili bih mogla reći - tko zna što bi bilo da ga nisam uzimala - isključivo zbog mame, al eto i sad mi stoji jedna boca u frižideru, nisam ju popila, ne da mi se). Ako ti se da, možeš pokušati.

  48. #348
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    jelena, hvala na savjetu..sad sam malo čitala o toj biljki pa stvarno vrijedi pokušati...osim za ove probleme, piše da je dobra i za migrene, a pošto ja imam i s migrenama problema ako ne pomogne za jedno, možda pomogne za nešto drugo...

    baš me ubediralo, bila sam sigurna da je nalaz sad ok, i da sad sigurno mogu dogovoriti termin za stavljanje mirene...

  49. #349
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    ...ja sam jučer krvarila nakon stavljanja i sada imam lagano krvarenje
    ali od jučer navečer i jutros imam i laganu vrtoglavicu! anyone? ...
    da rezimiram...vrtoglavica se bila javila neka 4 sata nakon postavljanja i prestala otprilike 30 sati nakon javljanja...
    od onda sve super

    krvarenje je bilo samo tih par sati nakon postavljanja (četvrtak), drugi dan (petak) brjavljenje, subotu sve ok
    čak su mi se i grčevi smirili

  50. #350
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    evo se bilježim. čitam vas i sve više razmišljam da se i ja upustim. idem ovaj mjesec na redoviti pregled pa ću porazgovarati s doktorom

Stranica 7 od 21 PrviPrvi ... 5678917 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •