Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 153

Tema: manje poznate marke cipela

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Bearfootice,koje god smo imali,raspale su se.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    Samo javljam da sam jučer u Planet obući kupila dva para Primigi cipela, svaki po 300 kn. Prelijepe su mi. A i cijenom su mi puno prihvatljivije od Cicibana. Tamo šta god da mi se svidjelo je bilo oko 400 kn. Nažalost za L nisam ništa još našla.

  3. #53
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    a kakva su iskustva s onima iz TL, bearfoot?
    mi smo prošlu zimu imali šefici jedne, predivne, poluvisoke, deri.peri. neuništive. kožne.
    cijena im bila 300kn.
    mi bili zadovoljni.
    a isto tako smo duperali i jedne primo za tri puta manju cijenu pa ćemo i ove zime kupit opet primo. naime nama je još toplo pa smo u bambijevim polusandalama.

  4. #54
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Ja malcu kupujem Geox i Ciciban, Bambi su mi ružne. Sa Naturinom sam imala dva puta loša iskustva, doduše kupila sam ih na sniženju, pa sad ne znam jel to ima kakve veze, no noge su mu bile stalno vlažne i mokre - cipele su od prošle zime...
    Tako da sam otpisala Naturino i vratila se Geoxu koj mi je nenadmašan!
    Šlape Froddo i puno su i bolje od Cicibana. :D

    Znam za još jedan dučkas, gazdarica je super, moda bi ti izašla u susret sa prošlogodišnjim modelima! Dučkas se zove KATKA i na početku Horvaćanske je, u onoj ogromnoj sivoj zgradi kaj gleda na most, negdje na sredini, a u toj zgradi je i nova Baskiera. Vidi se sa ceste, ne znam koji je to broj.. Ima Ciciban i Frodo i Naturino.

    Sretno! Javi ak odeš u dučkas, kak je bilo!

  5. #55
    otocanka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    599

    Početno

    Na žalost, put u Ivanec nam se nije isplatio .

    Jako mali izbor, cijene iste kao i u dućanu u kojem ih inače kupujemo, a "igraonica" su tri stolice, jedan stolić i mini školska ploča na početku dućana.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Otičanka, a kaj nisi pitala, gle mi potpis.
    Odmah bi ti rekla za Ivanec i Frodo, ako nisi primijetila ja nisam spomenula Frodo u svom postu glede rasprodaja, nego da kupujemo Bambi. Ivanec Frodo je kako si sama skužila iste cijene kao i normalne, osim jednom godišnje kad imaju rasprodaju na koju se isplati otići, ali bez djeteta, ili eventualno da muž ide s tobom, jer su tada cijene povoljnije i cijeli Ivanec i Varaždin navale u taj dan, pa dijete nema šanse ući unutra.
    Isplati se otići više na Bambi rasprodaje, koje su svakih par mjeseci, i imaju i jedan dućan sa sniženom robom (nije rasprodaja, samo sniženo), gdje su cijene manje od normalnih, ali nema svih brojeva itd. Nama iz Varaždina se isplati navratiti svako malo, ali ako dolaziš izdaleka nije garancija jer često nema broja baš onog modela kojeg želiš. Više mi se sviđaju Bambi sniženja, a i bolja iskustva glede kvalitete imamo.

  7. #57
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    A je li iko kupuje obuću Šimecki?

    Ja planiram ici veceras ili sutra da vidim, naizgled mi se cine super!
    Vidjela sam krasnih modela za zimu a cijene nisu bas neprihvatljive...

  8. #58
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Dakle kao kronična shopingholičarka koja za svoje dijete izdvaja i preko svojih granica..i koje ima prekrasnih šuza sa više ili manje novčano značajnim potpisom, moram reći da sam se ugodno iznenadila sa PRIMO cipelicama.
    Kupili smo ih u ALPINI u trenutku nužde (kiša a ima samo tenisice), i trenutku besparice. Cipele su visoke, iznutra skroz koža, potplata guma iznad neka umjetna tvorevina.
    Uglavnom, ne propuštaju, Lovri se noge ne znoje (inače se znoje u svim Cicibanovim i Bambi šuzama) i na jako hladnom nogice su tople u samo jednim tankim čarapicama (inače su mu uvijek mrzle dok ne stavim dvoje čarapica).

    I da....šuze sam platila 75 kuna.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    Ja sam konačno kompletirala cipele za svo troje klinaca. Danas sam bila u onom najvećem Planet obuća dućanu i pronašla Primigi cipele i za Luciju. Bile su predzadnji par, pa su snižene na 190 kn. Tako sam ipak uspjela uštedjeti i uz kvalitetne cipele (bar se nadam).

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    bdina, super.

    mamasan, ne kuzim to kako se nogice ne znoje ali su tople i u jednim carapicama. mome temperamentnom sinu se noge znoje i bose i problem su mi bilo koje cipele, pa i sandale koje nisu geox. ovo mi zvuci super ako se zaista ne znoje. ali nisam bas sigurna ako kazes da su cipele tople :?

  11. #61
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    otvoren je novi dućan sa meni no name cipelama - sve neke španjolske firme, cijene su uobićajeno visoke. Nisam snimila niš pretjerano zgosdno osim zgodnih čižmica za kišu.

    Dućan je u Vlaškoj s južne strane, na raskrižju s Vončininom

  12. #62
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj ivana7997 prvotno napisa
    bdina, super.

    mamasan, ne kuzim to kako se nogice ne znoje ali su tople i u jednim carapicama. mome temperamentnom sinu se noge znoje i bose i problem su mi bilo koje cipele, pa i sandale koje nisu geox. ovo mi zvuci super ako se zaista ne znoje. ali nisam bas sigurna ako kazes da su cipele tople :?
    Ivana7997, baš kako sam i napisala.
    kad je toplo, Lovri se noge strahovito znoje. Svake šlapice (obično koristimo bambi i ciciban) uz vrlo tanke čarapice, su vlažne. Sada smo našli u Nami šlapice koje se navuku, ali imaju odotraga na peti lastiku. Tako mu ne padaju i nogica mu se ventilira.

    u ovim svim drugim jesensko zimskim šuzama (pa čak i geoxicama), kad je jako hladno, noge su mu ili hladne (mrzle) ako ima jedne čarapice. Kod dvoje čarapica noge su ok. U ovim šuzama, recimo jutros kad je bilo poprilično, imao je jedne čarapice (tanke) (hodamo do vrtića), i nogice su mu bile tople. ja sam stvarno oduševljena.

    Inače, u drugim šuzama ako mu je nogica topla sa njom automatski ide i znoj. Neću pričati o tome da gdje god idemo imamo po ovoj hladnoći, imamo barem jedne rezervne čarapice. :/

  13. #63
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Još sam se sjetila firme za koju sam sa par strana čula da je ok (osobno ne znam) - Super Feet. Ima ih samo u Stieffelkeningu (sorry, ne znam kak se piše) kod nas u Zagrebu i u Humanicu u Ljubljani i Grazu. Cijene oko 350kn.

  14. #64
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ja sam jučer kupila super Bambijeve za 200 kuna na sniženju! A cijene ovogodišnjih su 470 kuna???!!!

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    76

    Početno

    Ja svojima kupujem uglavnom Ciciban, nekad Frodo, Bambi mi se ne sviđa, a Geox i Naturino su mi preskupi.
    Lani sam dva puta kupila Jakovu jeftinije cipele (100-150 kn), jer su dobro izgledale, skroz su unutra bile od kože, pa sam si mislila da sam možda previše pod uticajem propagande gore navedenih proizvođača, te da jeftinije cipele ne trebaju biti i lošije.
    Međutim, bile su lošije, bitno.
    Kod prvih, tip cipele-tenisice na čičak , čičak je prvi put otpao nakon ravno tjedan dana (naravno, račun sam izgubila, pa ih nisam mogla reklamirati), i sljedećih par mjeseci nošenja, redovna aktivnost bila je tjedno šivanje/ljepljenje nestašnog čička.
    Kod drugih se cijeli đon odlijepio nakon cca 10 dana, tako da je opet redovna aktivnost bilo doljepljivanje istog.
    Tako da sam ja više manje odustala od jeftinih no name cipela.
    Mada ne mislim da marka uvijek jamči kvalitetu, ovog ljeta kupili smo mu gumene Timberland sandale, koje su pokleknule nakon možda 3 tjedna, i onda smo opet uveli redovne tjedne aktivnosti...

  16. #66

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa
    Ja sam jučer kupila super Bambijeve za 200 kuna na sniženju! A cijene ovogodišnjih su 470 kuna???!!!

    Ej, pa gdje si to kupila?

  17. #67
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    je li itko pobao cipelice Pavle (negdi u srbiji se proizvode)?
    meni izgledaju dezenima predivne, koža i unutra i vani, a posebno mi se svidio neki umetak ispod pete kao jastučić.
    po cijeni su tu li-la ko bambi i ciciban.
    ja sam sebi uzela jedne za odrasle, neka linija Pollino i stvarno sam prezadovoljna s njima. :D

  18. #68
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Vita, na Jarunu, jarunskom placu. Ima jedan dućan koji drži Bambi a jedan Ciciban i Frodo. I jedni i drugi imaju lanjske modele po 200 kuna. Ne znam sad za brojeve kako stoje...Od broja 21 je bio taj jedan model, meni su bile super, a Cicban npr. broj 19 imali su 15-ak modela...

  19. #69
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    svojoj djeci od T.ovog rođenja kupujem cipele u BiH
    bosanke će znati za FIS
    svake godine im kupujem cipele i to dvoje za 150kn max
    ne uspiju ih niti zagrebat, a nosimo ih cijelu zimu
    marka....nema marke...udobne, mekane, moja djeca ih obožavaju

    prije 3 dana sam bila i kupila starijem za 23km (23km=90kn) a mlađem za 26km (102kn) i prezadovoljna sam....

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    3

    Početno

    Baš jučer bili u šopingu i ostali šokirani! Za našu princezu čizme br. 31 koštaju 500 kn i više!!!! Na kraju nismo kupili ništa , odlučili smo još malo pogledati!! Prošle godine smo kupili primigi u planet obući, definitivno najbolja obuća koju je ikad imala, al moram priznati da isto baš nisu bile jeftine. Možda znate koliko koštaju primigi u broju 31?

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    Primigi su isto tu negdje po cijeni :/

  22. #72
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ducan Kiko u Radicevoj ima snizenje proslogodisnjim modela Naturino, 30-40%. Ima dosta modela (barem je bilo jos jucer) pa se mozda isplati otici.

  23. #73

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    3

    Početno

    Ma problem je u tome što ne živim u Zgb , pa dok ja dođem do grada uglavnom se već sve rasproda, a na neku dobru akciju, bar što se tiče cipela nisam još u životu naišla!! Nemam pojma kak žene uspiju kupiti geoxice za 300 kn !!!

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    A gdje je taj dućan u Tkalči s Primigi cipelama? I gdje ima Geoxica dječjih za kupiti?

    Ja sam do sad na Naturino cipelicama, jer su mi se one pokazale najisplativije. Naime, dva put sam kupila ciciban ljetne cipelice (nisam našla Naturino jer je stare prerasla usred sezone!): od prvih je dobila žulj nakon dva dana (uopće nije mogla hodati u njima!), pa sam kupila druge koje su se nakon 3 dana nošenja deformirale, a nakon 1,5 tjedna ofucale te su završile u smeću! I jedne i druge su bile JEFTINIH 220 kn, što se ipak pokazalo neisplativo jer smo nakon iskrcanih 440 kn ostali bosi.
    Sva sreća došle su kiše, s njima stigla i jesenska kolekcija, pa smo ugrabile Naturino (konačno!) cipelice po 500 kn (u našem slučaju vrlo povoljna kupnja, jer su izdržale skroz do proljeća!).

    Al sad nas muči kaj mi mlađa ima visoki rist, pa teško nađem odgovarajuće cipelice.

  25. #75
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    dječje geoxice u svim turbo limačima
    primigi u tkalči je odmah pored one bolero čokolaterije i slastičarne (nemreš ju fulati, vani peku palačinke i imaju frižider sa sladoeldom)

  26. #76
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Primigi ima u Peku i Svijetu obuće. Mi smo u Tkalči kupili čižmice, prošlogodišnji model. poslije sam iste vidjela i u Svijetu obuće i to roze. Ipak mi se čini da su u svijetu bile skuplje.

    U novom Froddu u Imortane galeriji ima nešto prošlogodišnjih modela čižmica, mislim da su 300tinjak kn.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    dječje geoxice u svim turbo limačima
    primigi u tkalči je odmah pored one bolero čokolaterije i slastičarne (nemreš ju fulati, vani peku palačinke i imaju frižider sa sladoeldom)
    Fakat, nemrem je fulati! Još ni jednom mi to nije uspjelo ak' sam bila s curkama! Valjda zato nisam ni primjetila dućan s cipelama!

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    22

    Početno

    Da li netko zna gdje se mogu kupiti KLIN djecije cipelice Zagrebu?
    Mislim da nema specijalizirana trgovina nego se prodaju zajedno s drugim markama negdje.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    je li itko pobao cipelice Pavle (negdi u srbiji se proizvode)?
    meni izgledaju dezenima predivne, koža i unutra i vani, a posebno mi se svidio neki umetak ispod pete kao jastučić.
    po cijeni su tu li-la ko bambi i ciciban.
    ja sam sebi uzela jedne za odrasle, neka linija Pollino i stvarno sam prezadovoljna s njima. :D
    Ja mislim da Pavle i Pollino su dve različite marke. Pavle sandalice je imala sestričina i nisu bili baš zadovoljni :/
    A Pollino su i meni genijalne i preudobne, ali ne znam da li deci zaista treba toliko tih jastučića. Ali mi još nismo u priči o cipelicama pa nisam informisana.

  30. #80
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    Citiraj helena101 prvotno napisa
    Da li netko zna gdje se mogu kupiti KLIN djecije cipelice Zagrebu?
    Mislim da nema specijalizirana trgovina nego se prodaju zajedno s drugim markama negdje.
    Ljetos ih je bilo u dućanu dj. odjeće i obuće kod križanja Ozaljske i Okićke.

  31. #81
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj ivaba prvotno napisa
    Nemam pojma kak žene uspiju kupiti geoxice za 300 kn !!!
    ja sam svoje geoxice krajem 8. miseca, na sniženju, platila ravno 204 kn.
    ne da sam bila zadovoljna ko prase nego sam se tukla nogom u gujicu sve do kuće.

    za šeficu su na sniženju bile malo skuplje nego ove moje.

    vissnja, ne bi ti znala kazat jesu marke iste ili nisu. prodavačica u splitu mi je rekla da je to ista marka samo se linija za odrasle zove pollino. kako bilo, pollinoi je fenomenalan

  32. #82
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    a di ih ima kupit u splitu?

  33. #83

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Postovi
    73

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa
    a di ih ima kupit u splitu?
    Geoxice? U TL?
    SPLIT:
    Bana Jelačića 1, tel.:021/347 270 (odjeća i oprema za bebe) pon-pet 9-20.30; sub 9-14h
    Bana Jelačića 17, tel.:021/394 611 (igračke i oprema za bebe) pon-pet 9-20.30; sub 9-14h
    Domovinskog rata bb (Kaufland) tel.:021/540 572 pon-ned 8-22h
    Prima Centar, Ruđera Boškovića bb pon-sub 9-21; ned 10-19 h
    Boktuljin put bb (Kaufland) - sve za bebe tel.:021/540 590 pon-ned 8-22 h
    Joker, Put Brodarice 6, tel.: 021/493 130 pon-sub 9-22; ned 9-21h

    Mene zanimaju TOFI cipelice; ima li tko iskustva?

  34. #84
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    Da li ste već kupovale sandalice, ljeto samo što nije stiglo?
    Zanimaju me cijene Frodo, Ciciban, Primo i Primigo sandalica.

  35. #85
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    evo konkretno za Frodo, imali smo dva puta njihove i raspale su nam se... :/ iako njihove zimske cipelice obozavam i nikakvih problema s njima nismo imali ali sandalice... :/ mozda zavisi od modela?
    jos nismo kupili sandalice tako da i mene zanima. Nedavno sam malenoj kupila balerinke primo i jako sam zadovoljna, s obzirom da su bile 120 kn odlicne su!!

  36. #86
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa
    evo konkretno za Frodo, imali smo dva puta njihove i raspale su nam se... :/ iako njihove zimske cipelice obozavam i nikakvih problema s njima nismo imali ali sandalice... :/ mozda zavisi od modela?
    !
    I nama. Nisam mogla vjerovati.

  37. #87
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    eto vidis, dobro da si mi rekla, necu ni gledati onda njihove ljetne modele

  38. #88
    bundevica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,078

    Početno

    kupila primo sandalice za 99 kn i jedne prošlogodišnje cicibanke za 199 kn, snižene sa 380 kn
    super zadovoljna, iako izbor i nije bogat, uvijek nedostaju brojevi koji meni trebaju

  39. #89
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Jel netko probao Batine cipelice ili sandalice...djeluju ok, kožne, dovoljno čvrste. Ovo proljeće me Bambi totalno razočarao, je da i moj A stvarno mala katastrofa(vuče noge,kada se ljulja vrhovima prstiju struže po betonu) no svejedno na peti svakim danom mu sve više proviruje donji sloj gume , izgledaju užasno jedino me tješi što su čvrste.za 300 kn na sniženju :/ , ne bi baš da se đon raspada
    malo of topik, kakva su vam iskustva sa reklamacijama u Bambiju?
    Bata za klince, iskustva?

  40. #90

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Mi smo iz Bate imali neke Kangoo (tako nekako se piše), kožne sandalice - zadovoljni.

  41. #91
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Primo ima svoj dućan u V. Gorici,stalno imaju sniženja,pa max ciena koju smo mi plaćali je 149 kn za cipke.Slovenska firma,cipele su sve kožne,s anat. uloškom.Matiji sam kupila Bambi,i Jani sam kupovala Bambi i Frodo,ali kako smo mjesečno znali Jani po dvoje kupit, a noga joj je sad s 3,5 g narasla do broja 28, to su bili grozni izdaci.A Primo su mi se zbilja pokazale dobrima.Sad joj znam ak naletim na sniženja kupit Bambi ili Frodo,ali ne zamaram se time.

  42. #92
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj stella prvotno napisa
    Primo ima svoj dućan u V. Gorici,stalno imaju sniženja,pa max ciena koju smo mi plaćali je 149 kn za cipke....A Primo su mi se zbilja pokazale dobrima.
    Ovako i nama. Za sandalice starijoj upravo smo dali 149 kuna i u 2 tjedna prošle su svašta. Vidjet ćemo do kraja ljeta. Proljetos smo kupili i njihove cipele, ali mi nisu bile tako dobre (kalup je bio preširok). Inače uglavnom kupujemo po sniženjima, što god nađemo.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    228

    Početno

    primo cipelice smo mi kupili u Samoboru,prezadovoljni cijenom i kvalitetom-a mislim da sad i peko drži tu marku

  44. #94
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Ja naprosto obožavam Zaru i za robicu i cipke- Lindi sam kupila premedene balerinkice za 78 kn, a Megici neke lude trendi sandalice i zlatne balerinke, po 180 kunića. Kad se sjetim da sam lani za toliko love koliko sam sada platila tri para, kupila samo Megine froddo sandale, koje su nakon dva tjedna izgledale totalno uništeno i jedva sam dočekala kraj ljeta da ih bacim, pitam se gdje mi je bila pamet. Jesenske i zimske ipak pazim da budu kožne i kvalitetne, a za ljeto, kod otvorenih cipki, budući da nemamo problema sa znojnim nogicama, važno mi je da super izgledaju, da se curama sviđaju i da su im udobne.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    purgeraj
    Postovi
    14

    Početno

    isprobala sam skoro sve marke
    ali geoxice su nam bile najbolje(sandale i tenisice)
    maloj kupujem klinove čizmice....ima neki dučan u stupniku ili lučkom(neam pojma)...sava.promet...oni su njihov zastupnik
    bila sam i prezadovoljna FISHER PRICE markom...i cijenom i kvalitetom
    ali ih sada više nigdje nemrem nać
    jedan dučan u gundulićevoj u dvorištu,pored pinko dućana,je držao te cipke
    jel zna ko di ima FISHER PRICE obuće?????????

  46. #96
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    LeAnn, viđala sam ih u isječkom Pitarellu!

  47. #97
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    ...ispravak, osječkom

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    purgeraj
    Postovi
    14

    Početno

    tnx

    al trebam info za zg

  49. #99
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    pa ako ima u isječkom, valjda ima i u zagrebačkom

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    purgeraj
    Postovi
    14

    Početno

    nisam nikad vidla u zg pitarelu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •