Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 153

Tema: manje poznate marke cipela

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno manje poznate marke cipela

    Do sad sam klincima uvijek kupovala cipele najčešće Ciciban i Frodo. A došao mi je trenutak da svo troje odjednom dobije nove cipele i sad razmišljam o tome da možda malo smanjim taj izdatak. Dečki već nose 28 i možda bi im mogla kupiti neke jeftinije cipele. Danas sam gledala u Pitarelu i tamo imaju neke marke Orion i Melania za cca 230 kn. Ima li tko iskustva s tim? Ili mi recite gdje vi kupujete i koje cipele, da nisu preskupe, a da opet imaju neku kvalitetu.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ja nekako uvijek uspijem naci geoxice na snizenju, za max 300 kn. za troje je i to odjednom puno, ali na cipelama ne bih stedjela. za klince nikad ni nisam stedjela na obuci, na sebi jesam i dosta mi je.

    ako trebas br 34, imam jedne nenosene cicibanke koje sam htjela prodati ali nije bilo interesa, posaljem ti sliku, dam ti ih ako hoces

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    eh, sad vidim da trebas 28, nista onda

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    mi radimo cipelice kod valeka
    pa mi se onda razlika od 230 kn do 300 (koliko kod njega u prosjeku kostaju ne cini velikom)

    ali ja to tako mislim jer imam samo jednodijete, 3*70 ipak jest novac (skoro jos jedne cipele po ovoj cijeni)

    nemam ti pametnog savjeta, mi smo imali gadnih ortopedskih problema i na cipelama ne stedim (prije bi se moglo reci da pretjerujem i raipam )

    ono na sto bih svakako jako pazila to su vrste materijala od kojih su napravljene te 'jeftinije'... vraga jeftinije, strasno nas deru na djecjoj obuci

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    Ma ne volim ni ja štedjeti na njihovim cipelicama, ali baš razbijam glavu treba li njima baš onaj ortopedski uložak. Pa možda stvarno ima cipela koje su kvalitetne a opet ne toliko skupe kao ciciban. Ove melania cipele su s kožnim uloškom i izvana su od kože. Čak imaju i svoju web stranicu (upravo sam je pronašla). Tamo piše da oni već 40 godina proizvode cipele za djecu. Talijanski je proizvođač. Nema baš velikog izbora, ali ne čine mi se baš strašno nekvalitetne.
    A možda netko zna da li ima trenutno kakvo sniženje ciciban, frodo ili bambi cipela u gradu.

  6. #6
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ivana, salji sliku

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Ja sam u V.Gorici vidjela neki dućan ali nisam baš zapamtila ime, nekako mislim da se zove Valjoni ili nekaj tak slićno. Cipelice su stvarno kvalitetne ali nemaju ortopedski uložak i cijena im je vrlo pristupaćna.
    Mislim da ćemo tamo po slijedeće cipelice, osim ako se opet ne predomislim u zadnji čas baš zbog tog uloška i ispljunem 800 kn za dvoje cicibanke. :/ Neznam.

  8. #8
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja isto uvijek nekako nađem nešto na sniženju
    ciciban (ilica, jurišićeva, centar rijeke ) uvijek ima bar jednu policu na kojoj su stariji modeli i to je uvijek duplo jeftinije
    prošle jeseni sam joj tako kupila podstavljene čizme za 230 kn, ljetos tenisice za 190 ...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    U ŠC Prečko Bambi, dva puta godišnje imaju akciju 2 za 1, kad su klinci veći možeš pretpostaviti rast pa kupiti unaprijed, ja sam dečkima u 8. mjesecu kupilia jesenje jedne 33 i jedne 21 za svega 370 kunića :D Slijedeća je akcija oko Božića pa kome tad bude trebalo, navalite žena samo ostavite meni jedne 22.

  10. #10
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Mi isto probamo naći na sniženju. Trgovina garfield (jarunski plac, getro N. zagreb) povremeno ima snižene stare modele ciciban i fordo, ali treba imati malo sreće pa doći u previ trenutak i naći broj.

    U av. mall. ima jedna njemačka trgovina cipelama, mislim da imaju dosta kvalitetne cipele, a nisu preskupe.

    D. je ljetos dobio sandalice iz pitarela, kožne s anatomskim uloškom, nisu bile skupe, ali isto mislim da smo imali sreće.

    Trenutno je najveći problem naći cipele za Paulu - svi dječji proizvođači rade do broj 35, ona je 36 i veći, ženske cipele joj ne odgovaraju jer ima po obliku dječje stopalo, usko i niski rist, a i modeli joj se ne sviđaju. Trenutno smo u očajničkoj potrtazi za zimskim cipelama, i kad nađemo model koji joj je dobar (dovoljno dugačak i dovoljno uzak) bojim se da više neću ni pitati za cijenu

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ivarice, poslala sam ti mail, ne znam je li dobra adresa, imala sam u adresaru

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    marija, moja necakinjica ima slican problem, dosta uspjesno su to rjesavali frodo cipelama

  13. #13
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    primila, lijepe su ali mi ne trebaju niske, tenks

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ne kupujem cipele sa anatomskim uloškom.
    Kod nas je sa 3 godine redovna ortopedska kontrola i tada se dobije anatomski uložak preko HZZOa...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Marija , imaš u Cicibanu next cipele koje su dječje ali do broja 41.
    Moja ima 11 godina i nosi 39. Tamo smo kupili prekrasne cipke.
    479 kn.

  16. #16
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Mi smo prošlo ljeto kupili Melania zatvorene sandale za malca, U Pittarelu na sniženju, oko 120 Kn. Kožne, čvrsta peta i prsti, derao ih je ko vrag grešnu dušu a nisu se raspale ili deformirale... super zadovoljni! To je jedna od rijetkih dobrih marki (mada se i njima zalome modeli koji nisu skroz kožni) u Pittarellu, u kojem je 90% dječjih cipela teški šrot, pogotovo za curice.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Najviše volim ciciban ili froddo, a i bambi, ali mislim da marka nije tako bitna. Bitno mi je da su dovoljno čvrste, od prirodnog materijala i da su mojoj djeci udobne 8)

  18. #18
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno Re: manje poznate marke cipela

    Citiraj bdina prvotno napisa
    Do sad sam klincima uvijek kupovala cipele najčešće Ciciban i Frodo. A došao mi je trenutak da svo troje odjednom dobije nove cipele i sad razmišljam o tome da možda malo smanjim taj izdatak. Dečki već nose 28 i možda bi im mogla kupiti neke jeftinije cipele. Danas sam gledala u Pitarelu i tamo imaju neke marke Orion i Melania za cca 230 kn. Ima li tko iskustva s tim? Ili mi recite gdje vi kupujete i koje cipele, da nisu preskupe, a da opet imaju neku kvalitetu.
    Ja sam Mislavu prošle godine kupila kožne no name čizmice u Pittarelu za 100-tinjak kuna. I sasvim su OK. Cijena nije uvijek i jamstvo kvalitete. Ja ugl. na patikama ne štedim jer Mislav je gotovo isključivo u njima. Za neku obuću poput tih čizmica za koje znam da neće iznositi ne želim dati neke značajnije novce. Melanija - nikada nisam kupovala, znam samo da sam prošle godine bila iznenađena kada sam u Turbo limaču vidjela ljetne sandale kakve je dobio Mislav iz Pittarela, samo duplo skuplje i na njima je pisalo Bearfoot. Identične - osim natpisa - inače neki kineski šrot.

  19. #19
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Melania su skroz dobre cipele. Primigi (nazalost, cini mi se da ih vise nema u Pitarelu) su odlicne.

  20. #20
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    primigi su i meni bile super, bolje od domacih

    ima u peku cipela i tenisica kangaroo, jeftinije su od nasih tipa frodo i bambi a super su

  21. #21
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    melania ima kupit u planet obuća i izbor im je odličan.
    cipele su mi predivne, a i po kvaliteti vidim da su za pohvalu.
    u planetu ima i patika elviton (na koje smo se mi navukli) po jako pristupačnim cijenama. ja sam na kraju ljeta, na sniženju, maloj uzela 3 para za 150kn ukupno. :D

    primigi ima u peka.

    mi smo probali i primo cipele i skroz smo zadovoljni. najvažnije mi je da je unutra sve koža, a po cijeni su takve da možeš za jedne cicibanke ili bambi kupit 3 para primo cipela. dezeni su im odlični (makar za moj ukus). isto ih ima peko.

    osim ovih, redovno kupimo i koje bambice, cicibanke ili frodo (ove potonje su mi najdraže od ove tri marke).

    i sad jedno pitanje:
    ako je cipela bila na sniženju 50%, prođe sniženje, je li u redu vratit tim istim cipelama (koje se nisu prodale) staru cijenu? radi se o prošlogodišnjem modelu frodo cipela.
    koštale su 300, na sniženju 150kn, ja zakasnim 2 dana na to sniženje i puf - tim istim cipelama opet cijena 300kn
    a za sniženje mi je rekla sama prodavačica u dućanu (ma di mi je išla govorit, bilo bi bolje da je mučala)

  22. #22
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Primigi su meni definitivno najbolje cipele. Može ih se naći u dućanima Planet obuća, jako je mali izbor modela ali cijene skroz prihvatljive. Drži ih i Peko, nešto bolji izbor ali su i cijene više, zatim jedan dućan u Tkalči gdje su naravno još skuplje.
    Ja sam ih ranije kupovala u Italiji vrlo vrlo povoljno, kvalitetom sam prezadovoljna. Inače, kod nas razvikani Naturino u Italiji ne kotira baš pretjerano visoko.
    Kod njih su najrazvikanije i prilično skupe cipele (i prelijepe) marke Gusella.

  23. #23
    otocanka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    599

    Početno

    Bdina, Frodo ima tvornički dućan u Ivancu u kojem se mogu pronaći prošlogodišnji modeli cipela po cijenama od 79 - 89 kn. Nisam bila, ali se spremamo otići u subotu, pa mogu javiti kakav je izbor i kakve su cijene.
    Nama je vrijeme da promjenimo papuče i kupimo jesenske cipele, a dobro bi nam došle i neke fensi-šmensi cipke za dočeke Djeda Mraza .

    Za to bih ovdje istovarila minimalno 1000 kunića, pa mi se čini da se isplati putovati do Ivanca.

    E da, tamo imaju dječju igraonicu, pa ni klincima nije dosadno dok mame šopingiraju. :D

  24. #24
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa
    Primigi su meni definitivno najbolje cipele. Može ih se naći u dućanima Planet obuća, jako je mali izbor modela ali cijene skroz prihvatljive. Drži ih i Peko, nešto bolji izbor ali su i cijene više, zatim jedan dućan u Tkalči gdje su naravno još skuplje.
    Ja sam ih ranije kupovala u Italiji vrlo vrlo povoljno, kvalitetom sam prezadovoljna. Inače, kod nas razvikani Naturino u Italiji ne kotira baš pretjerano visoko.
    Kod njih su najrazvikanije i prilično skupe cipele (i prelijepe) marke Gusella.
    Ja sam jednom uzela Primigi i preeezadovoljna sam. Iako nisu bile baš prejeftine. Moja legica djeci isto uvijek kupuje anatomsku obuću pa jedno ima spuštena stopala a drugo dijete je O.K.
    Čitala sam da to baš nema veze sa samim nošenjem anatomskih cipelica...??? I da sva djeca do druge godine imaju spuštena stopala

    :shock: .
    Eto, nemam pojma. Dok budem mogla kupovat ću, a kad ne - via pitarelo i turbika!

  25. #25
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Primigi ja kod nas relativno nepoznat ali vani kotira vrlo visoko. Znam da ga sad ima Peko ali Pitarelo je imao stare modele pa su bili dosta jeftiniji.

    Andrija ima Primo sandale od 100kn i jos ih nije razvalio.

    Kagaroo je isto odlican, operes u masini i vozi dalje.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    488

    Početno re

    Od svih cicibana i naturina koje smo imali, bolje su se pokazale Orion tenisice, kupljene u Pitarelu. Nešto savršeno. Uložak kao kod Geoxa, izvana brušena koža, nepoderiva. Max ih je prerasao, a još je na silu pokušavao uvući nogicu u njih koliko su mu bile udobne.

  27. #27
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a kakva su iskustva s onima iz TL, bearfoot?

  28. #28

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    a kakva su iskustva s onima iz TL, bearfoot?
    Andrej trenutno ima bearfoot tenisice iz TL, zadovoljni smo. Nema anatomskog uloška, a to nam je bilo bitno, i vežu se na žniranje, dobro drže nogu, dobro hoda u njima.
    Prodavačica nam je, doduše, kad smo ih kupovali, kiselo rekla: "Hja čujte, kol'ko para, tol'ko muzike" (Bearfoot su jeftinije od Geox-ica, ali sve Geox-ice su bile na čičak, a mi smo tražili na žniranje). Ali zasad smo stvarno zadovoljni. A nosio ih je dosta (na izlete i sl.)

  29. #29
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    znam naići na baš lijepe bearfootice, ali svaki put ne kupim jer se bojim da su nekvalitetne.
    tako da žudim da me nagovorite na njih
    i primigi još nisam kupila jer je meni najbliži onaj dućan u tkalči, gdje su jako skupe, skuplje od cicibanki. kakve su im cijene u peku?

  30. #30
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Kako su kriteriji različiti , mi kupujemo sve isključivo na čičak jer moji klinci šize na žniranje.

  31. #31
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    a kakva su iskustva s onima iz TL, bearfoot?
    nismo još u ovoj skupini ali ljetos smo imali bearfoot platnene cipike, koštale su 29 kn, na sniženju s 50 i nešto.
    Bile su mekane, lagane i prozračne. nije bilo uloška. mi smo zadovoljne.

    inače imamo papuče od Froda - zadovoljni, a i s cijenom 130 kn.
    a Primo cipelice gležnjače, sandalice i sad čižmice imamo već drugu godinu, jeftine (do 140 kn) su prema markama, a od kože, mekane i predive
    prema našem ortopedu, uložak nije bitan. da je potreban, ionako se radi posebno za određeno stopalo.

  32. #32
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ali ja sam naučila da tanjin sinek MORA imati žnirance

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ali ja sam naučila da tanjin sinek MORA imati žnirance
    Svima ispirem mozak s tim žniranjem dakle, to žniranje je nama bitno iz ortopedskih razloga, a iz istog razloga tražimo cipele bez anatomskog uloška (ako već nisu ortopedske).

    Inače, što se tiče Bearfootica, evo - mi skroz zadovoljni, baš su dobre!

  34. #34

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Veliki izbor djecjih cipela manje poznatih firmi ima u Planet obuci (melania, tofi ili tako nekako, primigi i dr.). U Peku Primo i Primigi (nesto skuplje od ovih ostalih). I za Klin cipelice sam dobila preporuke, ali ih jos nismo imali.
    Mi smo do sad, uz cicibanke i druge, od gore spomenutih imali Tofi (ljetne), Primo i Primigi (zimske) i nisam primjetila ama baš nikakvu razliku od ostalih cipelica i tenisica koje smo imali.
    E, da - i cicibanki uvijek na jednoj polici ima snizenih proslogodisnjih modela (uglavnom samo u jednoj velicini ali isplati se pogledat).

  35. #35
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    i primigi još nisam kupila jer je meni najbliži onaj dućan u tkalči, gdje su jako skupe, skuplje od cicibanki. kakve su im cijene u peku?
    A daleko ti doći od Tkalče do Peka! Peko ima dućan na uglu Ilice i Preobraženske.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    507

    Početno

    Moja šogorica kupuje klincima neke Primo cipele. Koštaju od 100-200 kn, kožne su. Ja ne znam kakva je kvaliteta, ali kupuje ih već dugo. Ja sam recimo Tei kupila ljetos jedne sandalice Frodo i jedne Ciciban i to je to (mora imati dvoje ak jedne smoči ili nešto tak), a njezina sestrična je imala valjda petore, ak ne i više, Primo - ono, uz svaku haljinicu druge.

  37. #37
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Tanja, je li to zato što žnirance možeš jače stegnuti?

    i primigi još nisam kupila jer je meni najbliži onaj dućan u tkalči, gdje su jako skupe, skuplje od cicibanki. kakve su im cijene u peku?
    U Peku se nešto jeftinije. Nekidan sam kupila Fridi prekrasne zimske nepromočive čizmice za 430 kn, nije malo, znam, ali gledala sam slične Geoxice za 599 i Naturinice za 650 :shock:, a ove su mi Primigi najljepše.

  38. #38
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    i primigi još nisam kupila jer je meni najbliži onaj dućan u tkalči, gdje su jako skupe, skuplje od cicibanki. kakve su im cijene u peku?
    A daleko ti doći od Tkalče do Peka! Peko ima dućan na uglu Ilice i Preobraženske.
    nije mi daleko, ali tkalča mi je praktički u dvorišu i tamo sam u šetnji apsolutno svaki dan, pa ih samo tamo i gledam

  39. #39
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ciciban, Bambi i Frodo koje god da smo probali, H nije mogla obuci ili zakopcati. Naturino su super, kupim uglavnom na snizenju po 2 para unaprijed. No, sada sam htjela kupiti cizmice i uopce nemaju vise brojeva, sve vec rasprodano. Kupila sam u Tkalci prekrasne Primigi cipelice/polucizmice, tip martensica sa srcekima. Super su! Imali smo vec prije 2 para Primigi cipelica i bile su super.

  40. #40
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ali ja sam naučila da tanjin sinek MORA imati žnirance
    Svima ispirem mozak s tim žniranjem dakle, to žniranje je nama bitno iz ortopedskih razloga, a iz istog razloga tražimo cipele bez anatomskog uloška (ako već nisu ortopedske).

    Inače, što se tiče Bearfootica, evo - mi skroz zadovoljni, baš su dobre!
    Hej, zašto je žniranje bitno iz ortopedskih razloga? Prvi puta to čujiem pa me zanima. Mene žnjire živciraju jer se skroz odvezuju a sad mi se pogotovo tteško saginjati...

  41. #41
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    a kakva su iskustva s onima iz TL, bearfoot?
    Ja sam tako kupila Lovri prije 2 godine jedan par koznih sandala "za probu".
    Vid ih je nosio ovo ljeto i jos ima zivota u njima... Dakle, mene su ugodno iznenadile. ALI, ja ih detaljno pregledam, ako su kozne, OK, ako nisu, ne kupujem. One koje nisu kozne mi se cine skroz nekvalitetne.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    620

    Početno

    I mi smo jako zadovoljni s Primigi, kupili za prošlu sezonu zimske i ljetos sandalice i još su kao nove.

  43. #43
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Primigi cipelice/polucizmice, tip martensica sa srcekima
    slinim za njima totalno
    ali kupit nećemo

  44. #44

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Mi smo probali, Primigi, Naturino, Bambi, Ciciban, Froddo, Valek. Velike razlike u kvaliteti nisam primjetila, ali su Naturino puno preskupe, pogotovo veći brojevi...Bambi je u poslijednje vrijeme jako smanjio kalupe pa moj N ima 33, a ciciban šlape 30.
    Od jeftinijih smo jednom imali bearfoot tenisice za 150 kunića, izgledale su super, ali ih je nosio samo u dvorani za sport pa ne znam koliko su izdržljive... Moja sestra kupuje klin cipe klincima i kaže da su zadovoljni dizajnom, kvalitetom i cijenom...

  45. #45

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Lutonjice, tebi javim kad bude u vž rasprodaja Bambija obzirom da si postala varaždinka ...
    Mi smo probali jedino Frodo, Ciciban, Bambi i jednom Tofu (koje su se odmah raspale) i ostali pri Bambiju. Kupujemo na rasprodajama koje su relativno često kod nas u tvornici, cijene su od 70kn do 300kn. Jesenos me susjedi našpotali na pasja kola kako sam dala 170kn za Bambi cipelice, i kako su bezobrazno digli cijene obzirom da su prije znali imati rasprodaje po 70kn (njihova djeca su dobila patike za 50 kunića, a tatić zapuši toliko za tjedan) ... zločesta sam, neću više.
    Sada sam vidjela visoke dječje čizmice, kožne, cca 300kn http://www.bambi.hr/kolekcija.php

  46. #46
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Našim dečkima kupujemo cipele na čičak, jedne visoke i jedne niske, uglavnom geox. Perem ih u perilici. Nisu mi loše Chicco, a naj su mi naturino, ali nema ih u našem selu...
    Isplati se kupiti ih "preko", pogotovo za dvoje djece, još dobijete i tax free! Kada pribrojim pauče za vrtić i ortopedske uloške koje mi plaćamo, obuvanje najesen nam je stvarno za financije kao elementarna nepogoda!

  47. #47
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    mi smo bas nekidan kupili jedne cicibanke, 400 kn, zlatne - ma meni su groza, ali kad ih je obulanije ih tila izut, meni su nekako prekicaste. probala je jedne primo cizmice ali su joj ''previsoke''... jednom smo kupili bili klin cipelice i bile su dobre (citaj izdrzale su zimu), prosle zime je imala primigi cizmice, prekrasne, ai nisu bas jeftine -450 kn u peka. inace preferiram frodo cipelice ali eto, nismo nasli model za sebe ove jeseni. takodjer njihove kucne papuce su mi najbolje (ovaj put nije bilo njenog broja ).

  48. #48

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj roby prvotno napisa
    Hej, zašto je žniranje bitno iz ortopedskih razloga? Prvi puta to čujiem pa me zanima. Mene žnjire živciraju jer se skroz odvezuju a sad mi se pogotovo tteško saginjati...
    Evo, ovo je moj zadnji post na temu žniranja, obećajem nije bitno za zdravu djecu, moj Andrej ima deformitet stopala i mora nositi ortopedske cipele, a kako ima tendenciju izvrtanja stopala u hodu (sad više ne toliko, ipak se to ispravlja), važno je da ima visoke cipele koje se žniraju da bi mu čvrsto držale zglob.

    Evo... zato žniranje kod nas. A nadam se da ćemo i mi za koju godinu moći ublažiti režim što se cipela tiče, zasad smo jako oprezni kod kupovanja bilo kakve obuće koja nije ortopedska po mjeri.

  49. #49
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Evo i moj zadnji post na temu djecjih cipela opcenito. Ja zapravo kupim cipele koje mi se cine ok u tom trenutku bez obzira na marku... ne da mi se neku filozofiju slagati oko toga, klinci mi nemaju nikakvih problema s nogama pa ni ne mislim previse...

  50. #50
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    Lutonjice, tebi javim kad bude u vž rasprodaja Bambija
    jupi! :D
    držim te za riječ

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •