Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 249

Tema: ZPB 2005. (25. dio)

  1. #51
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ivan je bolje, ne "laje" više, i dalje curi nosić

    ali i Luciji je procurio i ima borbu sa šmrkljima...počelo je ...

  2. #52
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    yas

  3. #53

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Yasmin, ajoj....nadam se da će brzo proći.

    Leda je bolje, odspavala je do 9 ujutro. Ali se Lovro vrtio cijelu noć. Nije mogao spavati od punog nosa. A navečer je s tatom jeo kikiriki. Možda je i od toga.

    Danas smo išli u grad da kupimo Lovri neke tenisice, onda se MM po običaju nanervirao pa su mu svi bili krivi. Uključujući i mene. Prošla me volja za svim, nismo kupili ništa. Uopće više ne razgovaramo kao prije, razdvojili smo se skroz. On radi vani, doma je za vikend. I onda dođe igrat igrice, lovit ribe i ić na tekme. A nedjeljom smo na ručku kod njegovih. A o nekoj intimi bolje da ne pričam jer toga više nema.....

    Lovro i dalje lupa glavom, nekad više, nekad manje.

  4. #54
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    bubancima sto i

    Paulita- baš mi je žao , užasno je teško biti žena terenca, potpuno te razumijem (iako ja u to vrijeme nisam imala dvoje malene dječice).

    meni je stašno drago da smo mi s time odzdravili, nadam se da ćete i vi.
    sigurno tm nije toliko jako plaćen da bi žrtvovao obitelj, i sigurno postoji neko bolje radno mjesto koje samo čeka na njega

  5. #55
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    evo i nas danas nismo išli u vrtić pa cijelo dopodne vani a i vrijeme je dobro pa mu neće škoditi malo zraka pošto još uvijek kašlje u kući se grije i suhi zrak pa nikako da ga prođe...spremamo se ici pedijatrici, već mjesec dana odugovlačim s tim docijepljenjem pa da i to obavimo danas valjda ce ga htjeti cjepiti bez obzira što kašlje :/ svima

  6. #56
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    On radi vani, doma je za vikend.
    Znam da nije baš prava usporedba, ali... Takav raspored smo imali kada je MM bio u vojsci (prije braka i Lovre). Problem je bio u veeelikim očekivanjima, i mojim i njegovim. Jedva bi dočekali vikend da se vidimo i na nadoknadimo sve propušteno tijekom tjedna i pod tim silnim pritiskom "da sve bude savršeno" - pucali smo oboje!
    Kako su kod vas i dječica (čitaj: puno neodgodivih obaveza!) u pitanju, vjerujem da je presing pa tako i razina stresa puno jači. Pisala si da ste bili odvojili vrijeme samo za vas, da planirate i put... Možda je to smjer koji će vam donijeti najviše u ovom razdoblju.

  7. #57
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    A o temi pucanja prilikom shoppinga i nedostatnoj intimnosti bi isto imala što za pričati.. :/

  8. #58
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    svaka čast za tvoj post,tako istinito i poznato...

  9. #59
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    aaaaaaaaaaaaaa napišem roman i sve se zbriše
    uglavnom . . .
    kontrola - sve 5 :D :D
    Yasmin kapaj Luciji nosić s fiziološkom jer nam je danas teta dr rekla da je to na uši buknulo od začepljenog nosića, iako sam mu ja kapala al izgleda ne dovoljno
    Maruška normalno da tako reagira. kad svladate vrtić i te igraonice će mu onda biti zanimljive
    Citiraj josie prvotno napisa
    mial- silom želi trak za trudnicu, tko zna kaj joj bude obećala.
    ah polako odustajem
    Točkice baš sam se ponadala , a ode i ti u ove nepokolebljive
    Paulita draga u potpunosti te razumijem. moj je takav od kad sam rodila Kiara, kumila, molila, plakal i na kraju sam mu rekla da nemogu prije zbog zakona al da će kad mali navrši godinu dobiti za čestitku zahtjev za razvod braka. 1. put me nije baš shvatio ozbiljno, pa sam mu nakon mjesec opet rekla i počela ga ignorirati, pa je shvatio da je vrag ubrao šalu i poćeo se vračati na staro. šta god da pokušaš il razgovor il prjetnju ( kao ja ) mora te shvatiti ozbiljno da bi imalo učinka.al najbolje bi bilo da niste razdvojeni budi jaka i odlučna!
    Ninai ja odugovlačim i baš mi se neda, već me i opomenuo pedijatar, a ja stalno ma prehlađena je . a da sad i tebe primim na red pošto se ti niš ne izjašnjavaš: kad vi planirate drugo????

  10. #60
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    A kad sam se već upustila u ovo... :/
    Ja sam tip koji bez problema kaže što ga muči. Dakle, nije mi problem reći: nisi pospremio za sobom, trebao si odvesti Lovru kod doktora, nisi me poljubio... Ali! Ovo vrijedi samo za male stvari. Užasan mi je problem ukazati na ozbiljne probleme (nesretna sam, osjećam da me ne podržavaš...).
    A onda, jednu večer dok smo gledali televiziju, ja sam se, ničim izazvana, rasplakala. Plakala sam i plakala, dugo mi je trebalo da se smirim. MM je bio u čudu ali se nije predavao: bio je uporan u nagovaranjima da mu ispričam što me muči. I tek kada sam ja izrekla sve svoje brige, on ih je postao svjestan.
    I onda smo krenuli u drugom smjeru...

  11. #61

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Ma joj, ja sam htjela da odemo popit kavu, a on je žurio u kladionicu....a za put je rekao "pa mogli bi uzeti Lovra". Njemu je san izaći u kino. Meni je to glupost, samo sjediš i buljiš u platno. To imam i doma. Opet šutimo i nema neke komunikacije. Sad je na ribama, kada dođe doma će sjest za komp, a onda će otić uspavat Lovra i zaspat s njim. Ili će leć pred tv i gledat neki film. A kada gleda tv isključi se od svega.

    Kada on dođe za vikend, ja ga želim uključit u naš svijet i da provede vrijeme s nama. A on želi odmor i opuštanje. :/ Da ne govorim o tome da sve oko djece radim ja, on eventualno da Lovri jesti.

    Neću začatavati jer će nas zaključati.

    Lovro je opet počeo slabije jesti. Jede više puta na dan, ali to su mizerne količine. Kada se sve zbroji, ok su obroci. Ali izludi me to što ima crve u guzici. Sjedne za stol, pojede par griza i odmah silazi sa stolice, sjetio se neke igračke.... I onda ja krenem Ledu uspavati, a on se sjeti jesti

  12. #62
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Zaključak: Paulita, drž' se!

  13. #63
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Lovro je opet počeo slabije jesti. Jede više puta na dan, ali to su mizerne količine. Kada se sve zbroji, ok su obroci. Ali izludi me to što ima crve u guzici. Sjedne za stol, pojede par griza i odmah silazi sa stolice, sjetio se neke igračke....
    Ovako slično i kod nas. S tim da je Lovre tri dana gotovo isključivo na kruhu i vodi. :/ Posti, valjda...

  14. #64
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Maruška e tako sam i ja pukla nakon 2,3 mj što sam Kiara rodila. nisam se mogla zaustaviti, nigdje nikog oko mene sve sam morala sam. ruku na srce trebalo je uskladiti njih dvoje, imala sam sreće što je malac prekrasna beba pa je samo spavao pa sam se mogla posvetiti Kali jer sam se bojala njezine ljubomore i da se ne osjeti zapostavljena.
    al i meni je trebao zagrlja, bila sam tako jadna da kad su oni spavali ja sam plakala i plakal sve dok nisam pukla pred MM i onda je mjesec dana bilo super i opet na staro.
    kod nas je problem što je MM ovisnik o kompu i kad sjedne nezna se maknuti, a ja bi ga trebala moliti za pomoć i još pogoditi pravi trenutak .
    opominjala sam ga , kvocala i onda sam rekla e sad je dosta il se mjenjaj ili razvod i tako mislim iako sam nezaposlena, živimo u njegovoj kući ali rob ničiji neću biti i ja sam ljudsko biće kojem treba ljubavi i topline e pa nek sad bira.

  15. #65
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    paulita, pa kaj.
    napravi od gledanja tv-a romantičnu večer.
    klinci spavaju, a vas dvoje pogasite svjetla i izvalite se na kauču.
    ušuškaj mu se, možda je zaboravio koliko mu to više paše od običnog filma.
    nemoj više biti mama, žena i domaćica, budi njegova cura.

    Stvarno, zvuči bedasto, ali sve je pitanje proiciranja problematike.
    kako zamisliš i postaviš, tako će biti.

    možda, da "uključiš" sebe u njegov život, a ne njega u vaš.
    mislim, razlika je nikakva, ali njemu će možda biti lakše prihvatiti takvu tezu od suprotne (jer bi se možda i uvrijedio ako kreneš sa: uopće ne sudjeluješ u našim životima, blablabla).

  16. #66
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    PAULITA želim ti puno sreće i odlučnosti MIAL odoh pedijatrici javim se večeras

  17. #67
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Uh danas teške teme....

    Paulita-zaista mi je žao,brak zaista nije lako održavati na visokoj razini,a da se ne "servisira" često. Pod tim mislim da bi bračni par trebao zajedno uživati u sitnicama,imati barem neke zajedničke interese i ispušne ventile,neke hobije.
    Definitivno bi svi mi trebali biti opušteniji i manje napeti,ali nije uvijek lako...mi se uglavnom posvađamo oko Roka koji radi gluposti i onda mi puknemo i šizimo...evo i sad bili svugdje po vani,a Roko bio stoooo na sat, dok drugi ljudi normalno i bezbrižno hodaju gradom i trgovinama,mi stalno u grču i pripremi za neko njegovo novo sr*nje i onda se i posvađamo ,i to samo zato što smo napeti....a baš bez veze.

    Da te utješim-i ja radim skoro pa sve oko Roka,mm-u se baš ne da puno toga,osim glupiranja al uglavnom u krivo vrijeme
    Hranit ga ne voli iako Roko jede bez beda,eto spava s njim pa ja ne gunđam puno....
    Mislim da se neki brakovi poboljšaju,a neki pogoršaju kad dođu djeca...
    Uopće ne znam kamo bi sebe tj. nas smjestila jer kad smo solo nas dvoje onda je super sve,ali kad smo u troje (što je naravno češće) onda je luda kuća ja urlam na obojicu i ponekad mi se čini da su obojica isti totalno

    Iskreno se nadam da je kod vas samo mala prolazna kriza kao u svakoj vezi i da će sve opet biti kako treba

    Ako nas trebaš-tu smo

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Paulita i zelim ti da cim prije prebrodite tu krizu i da
    zajedno uzivate sa svojom djecicom

    Cure , kako su vasa djecica s nocnom pelenom?
    Evo, mi smo probale ovu noc skinuti pelenu i Vanja se
    cetiri puta popiskila . Vise nisam imala ni ciste
    pidjame ni krevetnine.
    Sto sad, da li da ju opet stavim bez pelene ?
    S Lukom mi je bilo drugacije, on je to sve jako brzo rijesio, mislim da
    da se svega dva puto popiskio i to je bilo to.

    Svim bubanima velika , da brzo ozdrave.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Ma zapravo mi uopće ne smeta što ja sve radim oko djece. Ne želim ga gnjaviti s "promijeni mu pelenu" jer se to njemu gadi.

    josie, potpuno si u pravu, puno puta mi padne na pamet da će on ili ja uspavati Lovra i da skupa pogledamo tv ili slično. I na kraju sve ispadne nekako drugačije.
    Danas idemo na rođendan moje nećakinje, ima već 18 godina :shock: . Moram kupiti poklon i svratit ću do towera. I ja bih da idemo skupa, ali bojim se da će njegova reakcija biti traktorka, tako smo i mi u nekom grču kada smo vani. Čim Lovro počne s kravalom, Denis se počne crvenit od bijesa, ja od muke jer se on živcira i onda šetamo s munjama iznad glave.

    Sada je Lovro išao s tatom do autopraone. Čekam da se vrate da mu serviram prijedlog. Ako ništa idem sama.

    Citiraj mial prvotno napisa
    kod nas je problem što je MM ovisnik o kompu i kad sjedne nezna se maknuti, a ja bi ga trebala moliti za pomoć i još pogoditi pravi trenutak
    ovako je i kod nas.

    Btw. jedva čekam da nam dođe nova garnitura za dnevni. Crvena eko koža, trosjed na razvlačenje.....

  20. #70
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    a ma cure, pa zašto bijesnite svi skupa?
    ako je netko nekontrolirani divljak kada se krene vani, onda je to definitivno moj Jak.
    i nakon nevjerice, tuge i nerviranja što sva ostala djeca svoje roditelje drže za ruke dok se ovi zagrljeno kreću puževim korakom, jednostavno sam prihvatila svoje veselo i razigrano dijete koji sve voli i želi istražiti i nije pasivan promatrač.
    kada sam sve izvagnula, zapravo sam došla do zaključka kako bih radije imala ovakvo dijete kakvo imam, jer, sve će sjesti na svoje za neko vrijeme, i zapravo kada krenete gledati svoje čeljade tim očima, ono više neće tako bjesomučno pokušati pobjeći, urlati po dućanu ili se bacati posred pločnika.
    samo je bitno na koji način proicirate svoju stvarnost, ako je proicirate da je strašna i izvan kontrole, onda će takva biti što god vi pokušali napraviti ili je silom promijeniti.

  21. #71
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Paulita i ja volim sve oko svojih kinaca raditi, ali ponekad mi je zaista potrebna pomoć. najgore mi je navečer kad ih kupam. Kala želi biti u kupaoni dok kupam bracu, e pa onda moram pazitida ona kadu ne povuće, držati malog . . . pokušala sam ih zajedno kupati, ali ćim malog izvadim hoće i ona van i onda ja njega zovem pa evo još 5 min koji nikad nisu 5 min. e onda kad puknem ko kokica i vrištim na sve strane odmah se skače i radi sve što treba, samo što ja nevolim stalno moliti i govoriti šta treba.
    a da kad pospremiš djecu na spavanje upotrjebiš svoje tijelo pa malo erotskog plesa, uloviš ga u kravatu i prisiliš na razgovor i ne puštaš

  22. #72

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Vidite vi curke kako je ova nasa mial mudrica
    Evo i mene,prvi dan na poslu,bed,bed i juce me premjeste u lokalnu poslovnicu i tamo mi superiska :D :D ,kolegoce kao da znam danima,odmah smo se "nasle"
    I kako je meni ljepse na poslu,manje sam tuzna i radi A,a i ona se polako privikakva,samo sto se jutros probudila kod kuce i nemoze da se snadje,nije joj jasno sto nije kod nene :?
    Hvala na podrsci curke
    Paulita drzi se,svi prije ili kasnije padnemo u tu bracnu krizu,meni je tako bilo kad sam rodila A(a mislim da to i dodje s djetetom ,ne sto je ono necemu krivo,nego valjda radi tog preokreta zivota,sve se potpuno promijeni pa i taj sklad bracni),tad sam mislila da cemo se razvesti i to sam mu i rekla,gospodin muzek sjeo i razmislio,postavio priritete po redu i sad sve 5,sto i tebi zelim od
    ~~~~~~~~~~ svima koji su bolesni
    ostalima

  23. #73
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    da se javim dok malac spava,sinoć smo otisli pedijatrici,naravno nije nas primila u čekaoni u 17.30 bilo sto ljudi,velim joj da smo za cijepljenje ona nema šanse da dođem u ponedjeljak prijepodne.dođemo doma M dobio proljev ,i poslje opet i opet i u 01h pa u o5h koji užas,nema temperaturu al želudac radi,kuha jadničak tak se napatio cijelu noc jutros zovem dežurnu pedijatricu sve joj kažem što je ona veli da je crijevna viroza,da je to uobičajeno za ovo doba godine,da ima ovih dana dosta dijece s tim simptomima,prenosi se oralnim putem a najbolja prevencija često pranje ruku i higijenski ispravna hrana,u prosjeku traje 3-4dana i treba se pridržavati stoge dijete, to mi je najgore on ima apetit i cijelo jutro hoče nešto svoje jesti a nedam mu, kuham mu jušicu na bljutavo nevjerujem da če htjet jesti,rekla-kazala da danas jede samo grickalice :shock: pije sok od mrkve i čaj od šipka,čaj sam skuhala probao je guc i veli nije fino :/ inače nikad nije pio čajeve a sok od mrkve je iz moje proizvodnje,mrkvu s vrta sam zmikasala u sokovniku al nije mu fino tak da mi se teško pridržavat dijete MIAL radimo na od nedavno, al eto još ništa

  24. #74
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    BOBIČICA nikako da te pitam kakav je to avatar? :D za posao! i ja bi tebala,već me ganjaju al predobro mi je doma da bi išla negdje, nekom radit i to za siću

  25. #75
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Nina u apoteci imaš za kupiti PROLIFE KAPSULE to ti je baš za proljev . a ovdje sam napisala djetu http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...hlight=proljev
    imali smo i mi crjevnu virozu i jedva se rješili i to tek nakon što smo posjetili pedijatra i on nam sve ovo preporučio.
    ~~~~~~~~~~~~~~ da vam što prije prođe!
    Citiraj Bobčica prvotno napisa
    Vidite vi curke kako je ova nasa mial mudrica
    a moraš biti malo lukava
    :D :D super za posao!

  26. #76
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ja ću vam samo mah-mah jer sam u žurbi,a i spremam se za izlazak :D

    Yas-kako Luce?

    Svima

  27. #77
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    hvala ti probat ču s tim kapsulama jel mogu bez recepta

  28. #78
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    hvala ti probat ču s tim kapsulama jel mogu bez recepta
    da da to ti se kupuje! super su za iscrpljeni organizam i obnavljaju crijevnu floru.


    Trak mah mah i tebi i ljepo se provedi! pošto sam ja doilja pa niš nesmijem daj nekaj popi i za mene !

  29. #79
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    može i prolife u tekućini?
    ja kupim linex- slično kao i prolife, isparaznim kapsulu u neku tekućinu i dam da popije

    luce je dobro, kupila jučer set za infuziju i isisala s time te šmrklje, pročitala taj savjet od jedne forumašice i stvarno funkcionira,
    našpricala sterimarom, jedan kraj cjevčice u nos a drugi u usta i povučem koliko mogu, ništa ne dospije u usta jer je cjevčica duga
    pumpicom nisma uspjela ništa napraviti još kad je ivan bio mali pa sam je zavitlala u smeće, ali ovo fakat funkcionira, poslije sam joj nakapala sljezov korijen i danas je kao nova, za nepovjerovati
    i ivanov laringitis je prošao, dobio 3 injekcije
    prehlađen je i dalje i iskašljava

    luce danas prespavala dan, i šoping u slingu, većeras ću mm-u zavrnut ruku da nas uslika da podijelim s vama a i da josie provjeri jesam li dobro luce namjestila u nosiljku, voli se nositi i baš mi je drago zbog toga

    ivan u zadnje vrijeme prekasno kaže kad mora piškiti i non stop su mu popiškane gaće, za izluditi...
    netko je pitao za noćnu pelenu, mi smo je skinuli par dana nakon dnevne, nezgode se dese rijetko, ali svaku noć ide barem jednom piškiti,
    ma mi smo s tim odvikavanjem imali puno sreća i ivan je to brzo riješio, na početku je bilo tek nekoliko nezgoda a onda kao da je nikada nije ni imao, nemam pojma što da savjetujem, možda je ipak još prerano i za noćnu
    :?

    mala još spava, meni cice pucaju od mlijeka
    tko tu još doji, mial ima bebicu, a od ovih starijih, josie jel jakov još sisa?

  30. #80
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    josie jel jakov još sisa?

  31. #81
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    ja mislim da je Jakovu cica samo za zabavu :D ,ispravi me ako je drugačije.jel ti naporno?

  32. #82

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    I Lovro još sisa.

    Josie, ja se uopće ne živciram što je Lovro takav. MM je uvijek taj koji puše. I stalno mu pričam jedno te isto i nadam se da ću ga uvjeriti da ga prihvati takvog kakav je.

    Bili smo danas u toweru i Lovro je dobio pumice. Išli smo pod uvjetom da MM ne poživčani. I uspjelo je. Sad se nadam da će što prije doć s riba doma.

    Yasmin, samo da pitam u ljekarni set za infuziju? Ledi je bolje, ali navečer dok je dojila se opet mučila s disanjem. Čekamo slike!

  33. #83
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    napisah već jednom , pa mi djete ugasilo komp

    Paulita pa ti imaš tandem :D
    Kala zna tu i tamo tražiti ciku i par puta kad je povukla ( al morala sam ju učiti jer nije kužila kako mljeko njoj ne curi ) digo joj se želudac :?
    prolife u tekučini - u apoteci su mi rekli da ga više ne rade, pa zato treba naglasiti u kapsulama
    Yasmin čitala sam i ja za taj set pa sam bila malo sumljičava, al sad znam iz prve ruke i to moramo u kućnu apoteku staviti.
    super za Luciju , a Ivanu i ostatak bolesti što prije da prođe ~~~~~~~~~~~~~~
    noćna pelena - uh mali pomak imamo više nemoram mjenjati 4x, već samo 1x, nekad al zbilja jako rijetko bude preko noći samo jedna = kvaka je u tome da je smanjila i vodu po noći
    jedva slikice!!! :D

  34. #84

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Da, da, tandemka sam. Iako bi možda voljela da Lovro ne sisa. Ali nemoguće mi ga je odvojit kada stalno vidi da Leda doji. Ali, definitivno mi je super bilo na početku, kada sam imala dva balona umjesto sisa.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Da curke onaj u bocici prolife se ne prozvodi,a i meni je bio super.
    Divim se curkama koje jos doje
    ~~~~~~~ ozdravilice
    A je pocela sisati prste i dogodile su nam se dvije nezgode danas
    Nina,pa ne znam ni ja kakav je,valjda nesto usminkano,probudila mi mastu ova slika i ja ju stavila za avatar

  36. #86
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    vec jedno mjesec dana sam u bedu...suza suzu stize, nekad ne znam ni zasto
    nekako ni kod nas nije kao prije
    bude i "lijepih" dana ali dosta se prepucavamo u zadnje vrijeme
    ja se ne volim svadjati...pa onda trpim to u sebi dok mogu...pa puknem

    pa sam dosla do zakljucka da su muski definitivno sa drugog planeta

    evo npr.MM ovaj tjedan slobodan
    inace puno radi i znam da treba odmor ali ljencarenje ne podnosim
    juce sam ga par puta pitala "hoce li mi promijeniti zimske gume?" a on ne reagira, na kraju sam pop...... i rekla da idem sama promijeniti
    ponijela sam i mikrovalnu, teska ko vrag (pokidana je vec dugo...mozda i 2 god, a bas mi nekad treba, on se malo kuzi u elektriku i sve sam cekala da ju popravi), juce sam doslovno pukla pitao me gdje cu s njom pa sam mu rekla da ne znam i da cu ju mozda ostaviti ispred zgrade pa nek ju nosi ko hoce
    odmah ju je rastavio ali nije uspio popraviti

    na kraju mi je izmijenio gume a danas sam dobila i novu mikrovalnu :D

    nadam se a je MM juce neke stvari skuzio
    ali ima jos dosta toga

    cure drz' te se

  37. #87
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    jos bi ja juce i namontirala gume al bilo me sramota jer je neki tip lickao svoj BMW ispred garaza pa sam si mislila odo prije nego mi se smije kako nemam pojma 8)

  38. #88

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    jos bi ja juce i namontirala gume al bilo me sramota jer je neki tip lickao svoj BMW ispred garaza pa sam si mislila odo prije nego mi se smije kako nemam pojma 8)

  39. #89
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    mama27 ja sam zbog nezgoda odustajala od odvikavanja (mislim na dnevno) tako da i nisam bas mjerodavna
    kako ce i kad kod nas doci do spavanja bez pelena tesko mi je reci
    ako si spremna na nezgode probaj jos koju noc pa ces vidjeti

    jel vi dolazite u Dojcland?

    dojilice

    yasmin drago mi je da Luce uziva u slingu
    jedva cekam slikice

    Bobcice super za posao!
    jesi dugo cekala na posao?

    traktorke nema , zabrijala dobro 8)


    Kristijan je u fazi "NECU" i sve mu je necu...ajde jesti "NECU" itd.
    pokusavam mu objasniti da je lijepse reci "NE MOGU RUCATI" nego "NECU RUCATI"
    kako sa tim na kraj :?

  40. #90
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    traktorke nema , zabrijala dobro 8)

    Tko kaže

    Evo me,bila na reviji,bilo super a onda na cugu. Nismo mogle dugo jer jedna prijateljica doji,druga je trudna pa joj je muka stalno,a treća je bila pospana jer joj dijete ne spava dobro toliko o druženju do zore....

    Haribo-i moj Roko sve NEĆE i NE ŽELI,uvijek mora negirati bilo šta, tako da sam već luuudaaaa od negacije bilo koje vrste,dijete mi je skroz opičeno danas nije htio ići kod bake koju obožava,pa nije htio uz stepenice,pa nije htio svući jaknu,uglavnom neće ništa

    MM je danas bio jako dobar,da ga malo pohvalim,pospremio sten dok me nije bilo,usisao,spremio ormar i složio hrpu cd-ova
    Ja za svog muža mogu reći da je velika dobričina ,velikog srca,ali neozbiljan kao malo dijete ,tako da zaista nekad više galamim na njega nego na Roka a njemu to očito ni ne smeta jer me očito ni ne sluša
    Oboje smo živci po prirodi,i čini mi se da je to nasljedno na moju žalost

    Mama27-mi još imamo noćnu pelenu i za sada me to ne brine,jer kao što već rekoh,prvo se moramo nekako riješiti bočice da bi o tome mogli razmišljati.

    Yas-i ja jedva čekam sličke i super da su ti oboje bolje

    Ajme pa to je već jedan sat,odoh još malo po forumu se se čujemo sutra

    Baaaaajjjjjjjjj

  41. #91
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Trak jel palo nšto i u moje ime nekako sam mamurna dobra ekipa
    i kod nas je NE u svim mogućim oblicima. kad plaće i ja joj velim da nema razloga i da prestane - NEMOGU - tako i kad ju pitam jel me sluša i sl, sve joj nemogu pa kod nas zauzima 1. mjesto

    i evo čim prestanem vikati na ovo 3 djete odmah se opusti tak da mi je već tlak na 300 a i sveki ima tu prstiće, opasno je počela opet raditi mi iza leđa
    haribo znam da ti je teško, al najgore ti je kad grizeš u sebi. ovo ti je super s mikrovalkom ispalo.
    ja kad mog nešto žicam i on ništa ja obavim nekako sama i onda mu velim vidiš samo si mi briga , a nikakva korist od tebe- ( al nemožeš to svakom reći i uvijek ) , treba potrefiti pravi trenutak pa se onda trzne il se navikne da sve sama radim.
    definitivno su s drugog planeta baš su čudne biljke
    teško je dati neki dobar savjet , al bar je malo lakše kad vidiš da nisi jedina s takvim problemima

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Bok cure

    Ja sam odlucila da cu ipak jos pricekati s nocnom pelenom
    jer je ova noc bila luda.
    Pet puta sam ju preskidala i mislim da cura ipak jos nije spremna .
    Haribo planiramo ici u Dojcland i to sad negdje u jedanaestom mjesecu .
    Jos ne znamo tocno , ali mislim da cemo prvo ici kod MM bratica kod Berlina , a na povratku cemo stati u Stuttgartu.
    Bas bi bilo lijepo da se uspijemo vidjeti

    Sto se tice MM , moram pokucati , ali vec jedno vrijeme nije bilo nekih svadja.
    Prije smo se cesce posvadjali, ali mislim da sam ja bila puno puno puta kriva
    jer mi je sve smetalo i jednostavno sam sirila neku nervozu.
    Kad sam se ja skulirala i izmedju nas je bila situacija puno bolja

  43. #93
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj mama27 prvotno napisa
    jer mi je sve smetalo i jednostavno sam sirila neku nervozu.
    Kad sam se ja skulirala i izmedju nas je bila situacija puno bolja
    Thats the point,samo u mom slučaju teže provodiv
    I meni sve smeta pa živčanim (naravno ne uvijek) a kad se "sredim" onda uglavnom sve štima i svi bolje dišemo.
    Već sam razmišljala o nekom tečaju samokontrole

    Mial-nažalost ništa od zdravice jer već spomenuta ekipa nije za partijanje iz ranije navedenih razloga a sljedeći put izlazim sa tinejđerima

    Dakle-sad smo se svi vagali kod sveki i..... :shock: :shock: :shock:

    Ja-59 kg MM-75kg a Roko- 19,5

    No coment

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Trak Roko je pravi decko .
    A, koliko je visok?
    Vanja je vec jedno vrijeme na 16kg, a Luka ima 17,5kg.
    A, ja sam se u zadnje vrijeme zdebljala i to me zna uzasno izbedirati
    tako da sam trenutno na dijeti i pocela sam trcati.
    Nagovaram MM da kupimo sobni bicikl ili nesto slicno , ali

    Danas je bas neki tmuran dan, Vanja spava , MM i Luka igraju ps, a ja slusam Tosu i .
    NIsam ga nikad prije slusala , ne znam sto mi bi.

  45. #95
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Nisam zaboravila na slikice, uslikano je ali jednostavno ih nemam vremena obraditi za stavljanje na net, budem čim stignem...
    i lucija i ivan su nekakvi grintavi cijeli dan, sva sreća mm je doma...danas bih izludila da sam sama....
    svima!

  46. #96
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj mama27 prvotno napisa
    Trak Roko je pravi decko .
    A, koliko je visok?
    a ja slusam Tosu i .
    NIsam ga nikad prije slusala , ne znam sto mi bi.
    Roko je prešao metar,sad je oko 103-104 ne mogu baš biti sto posto sigurna jer ga je uhvatiti da stane mirno SF
    A što se Toše tiče ,tako i kod mene isto,i samo

    Yas-nema žurbe,kad stigneš

  47. #97
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Da vas opet nešto pitam

    Koja je najomiljenija igračka vašeg djeteta?

    Roko je skroz poludio za vlakovima svih oblika,veličina,tračnice,vagoni...
    A naravno da je favorit Thomas ,kojeg još i gleda na srpskoj tv .
    Za koji dan nam stiže veeeliki paket od moje seke iz Amerike,a osim garderobe ,stiže nam još Thomasa u svim veličinama. Kaže mi da je to kod njih jeftino,a kod nas u TL baš i nije,najmanji je oko 40 kn

  48. #98
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    javljam se iz spavaonice, svi redom pozaspali a ja skuhala si i juuuuuuuriš na rode. Kala je malo prekasno, al nemam se više snage boriti, Kiaru je ovo normalno, a MM ma cijelu noć se igrao

    ja se bojim stati na vagu u zadnje rijeme tamanim kolače ko luda - morala bi ih prestati peći :/

    Kala ima medu s kojim spava i koji mora svukuda s njom. a najviše se u zadnje vrijeme igra s autićem što se gura s nogicama i stalno ide u dućan i nešto kupuje. čim nekom nešto fali veli ona : kupit će Kala! , dučan joj je kod ulaznih vrata i "donosi" ono što je kupila. i sve što oblači, jede, ili bilo kako upotrebljava odmah pita: ko ovo kupo?
    Trak čula sam da tamo ništa nije skupo kao kod nas recimo firmato obleka i obuća, tehnika
    koji gušt će biti raspakiravanje tog paketa ? !

  49. #99
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    bokić! evo mi danas kao bolje jutros imao jedan proljev...to je ok al niš ne jede izgubio apetit potrudila sam se da sve bude dijetno al njemu je sve bljak,jel tko od vas uzima što za apetit!?uzela sam i kapsule premda žena u ljekarni veli da nije potrebno ak ima dva proljeva dnevno,da to nije strašno,da če uzimanje tekučine i lagana dijeta bit čist dovoljno da se crijevna flora regulira! Mateo nema neku posebno dragu igračke bez koje nebi mogao,bitno je da su pri ruci traktori i bageri i njegova XXL garaža koja mi je zauzela pola dnevne MIAL ak te tiješi i ja se debljam od kad je prestao cicat, ne jedem puno al sve se prima Cijeli dan gužva u kući mm umrla baka pa nikad kraja jedni odlaze,drugi dolaze svima

  50. #100
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno


Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •