Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 249 od 249

Tema: ZPB 2005. (25. dio)

  1. #201

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Je ovisi kolko dugo trčite i kolka je temperatura u stanu
    Tra nam je zbrisala

  2. #202
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    A ti očito danas imaš vremena MB ?

  3. #203
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Je ovisi kolko dugo trčite i kolka je temperatura u stanu
    Zakaj, kaj onda se brže odlučimo na drugo ili ...

  4. #204

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Tra pa da se malkice družim sa vama prije neg moram u tu Klajćevu. Da mi je malo lakše

  5. #205
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Je ovisi kolko dugo trčite i kolka je temperatura u stanu
    Zakaj, kaj onda se brže odlučimo na drugo ili ...
    Možda da preporučimo traktorki...


    NOOOOOOOOOOOOO, dosta čatanja!!!!!!!
    rekoh ja sama sebi

  6. #206
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Stijena-kod nas nitko ne trči gol po stanu pa ti teorija otpada 8)

    Da ne začatavamo vratimo se na "temu"

    Roko je psihički "ozdravio"-opet je onaj stari,svaka druga riječ mu je "molim te" i "oprosti",nema šiza i o svemu se lako dogovorimo. Fakat je trajalo ono ludilo predugo,više od mjesec dana,ali smo ga eto prebrodili.
    Ustvari sam čitala onaj topic od Lutonjice i našla i nas u tome (prije bolesti dijete totalno ludo,a nakon bolesti opet ok). Iako Roko nije bio jako bolestan,samo viroza,nakon toga je postao puno bolji. Ima li veze ili ne ,ne znam.
    Znam samo da sam i ja puno smirenija,ali on je baš onakav kakav i treba biti-vesel,razigran,rastrčan naravno,ali nije histeričan i lud.
    Ja zaista ne posustajem u ničemu,nema malo može,malo ne može. Protekli period mi je bio koma,ali smo izdržali. I znam da će toga biti još , valjda to tako mora biti!

  7. #207
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    za Roka i mamu jučerašnji shopping potaknuo me da napišem nešto o ponašanju Matea u javnosti,bili smo u ... a on nemoguć,odmah je izrazio želju da bi se vozio u onom kidcaru i ajde dobro vozi to i još če mama gurat druga kolica ,brzo mu je dosadilo i sad će on švrljat brljat okolo stavljat u kolica što treba i netreba ,pokušali smo izbječi redove sa slasticama al nije se dao zavarat,koliko got sam fino s njim,objašnjavala mu zašto to ne drugo da,on je bio još gori,nakraju je dobio sve što si je zacrto samo da izbjegnemo show ,tako skoro ga neću vodit u dućan a i nije bio dugo u zadnje vrijeme smo ga ostavljali kod bake i dede da obavimo čim brže i po manjem trošku,znam da su to sve dječija posla i da on treba odrasti uz igru,skakanje i vrištanje al stvarno gdje got dođemo nemožemo proći bez njegovih ispada

  8. #208
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    sad gledam :shock: kak sam pisala bez točke,zareza...

  9. #209
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Kod nas šoping izgleda ovako: Roka osmah stavim ili u kolica od trgovine ona klasična ili u taj autić kolica i do izlaska van,odnosno do auta,on ne mrda iz njih. Probao je par puta izaći,ali nisam dala,i sad je naučio da tako treba biti.
    Izuzetak su manje trgovinice gdje baš i ne volim ići jer ionako od njega ne mogu puno onda kupiti. To prakticiram samo ako mi je nešto gitno ili sam zaboravila kupiti jednu,dvije stvari .

  10. #210
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    kažes da Roko ne mrda :shock: kak si to uspjela :? ako ga nepustim van vrišti,plače,izvodi sve i svašta samo da bi izišao

  11. #211
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Roko je zaista zahtjevno,ali rekla bi i razumno dijete za svoj uzrast.
    Pošto odavno već govori,s njim je komunikacija vrlo lagana (osim ako nismo u nekom kriznom razdoblju kao nedavno).
    Roko je bio grozan sa nekih godinu i pol,dvije-tada mi je radio cirkuse po vani,urlanje,bacanje,izlaženje iz svojih kolica...
    Bilo mi je grozno,jer smo najčešće bili solo. A da ne govorim da on već od 15 mjeseci ima 15 kila,pa je to bio i dodatni problem jer je bio težak a baca se na sve strane.
    Mene je uvijek držalo da će s vremenom sve naučiti i tako definitivno i je.
    Kod njega uvijek pali razgovor...bit će kao bubica ako netko stalno s njim priča,jako voli komunicirati i to mu je zanimljivo dosta dugo. I naravno sve ga zanima,sve što kupujemo mora prvo on uzeti i staviti u kolica, mora on platiti (dati karticu) na blagajni i slično....

  12. #212
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Dakle-sad smo se svi vagali kod sveki i..... :shock: :shock: :shock:

    Ja-59 kg MM-75kg a Roko- 19,5

    No coment

    kako si se mogla toliko udebljati
    stvarno grozno

  13. #213

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Eto mene natrag iz Klajćeve. Domagoj će u siječnju na operaciju bruha. DObra stvar je da će ga operirat dr kojeg znam i da će mu u anesteziji srediti i kožicu. Tako da neće biti dodatni šok

  14. #214
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Haribo-jel i kod vas ledara kao i u HR?
    vrijeme je grozno
    hladno...kisa
    juce se smrklo, led padao, vjetrina, kisa kao da ce smak svijeta (tako si ja to zamisljam a ono nista )

  15. #215
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Nemoj me još i ti
    Drugi dan ne večeram i luda sam od gladi,ali ono što sam dva mjeseca radila je stvarno previše-premalo sam se udebljala koliko sam jela,a vjeruj mi da sam jaaaako puno jela,došlo mi.
    A odlučih se vratiti na staro jer u ništa ne stanem a da me ne žulja,a i ne osjećam se baš naj.

    YAS-gdje si nam ti? Ima "kaj" novoga kod vas?

  16. #216
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Eto mene natrag iz Klajćeve. Domagoj će u siječnju na operaciju bruha. DObra stvar je da će ga operirat dr kojeg znam i da će mu u anesteziji srediti i kožicu. Tako da neće biti dodatni šok
    MB

  17. #217
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Modesty,
    a zašto i kožicu, što je sad s tim?
    nisam u toku :?

  18. #218
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    MB-nije valjda?
    Ne znam šta bi ti rekla

  19. #219

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Pa ne prevlači mu se. Mislila sam ga furati već prije da mu to srede, ali ovako će biti bolje

  20. #220
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Pa ne prevlači mu se. Mislila sam ga furati već prije da mu to srede, ali ovako će biti bolje
    mislim da sam citala da se o tome ne treba zabrinjavati u njegovoj starosti ili grijesim :?
    ima i tema tj.tekst na forumu o tome ako se ne varam

  21. #221
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Pa ne prevlači mu se. Mislila sam ga furati već prije da mu to srede, ali ovako će biti bolje
    Ja to ne bi dala,pa šta ako mu se ne prevlači,ima još vremena.
    Kirurzi bi sve pod nož nema šanse da bi to dala
    Zašto si to uopće tražila?
    Sorry ,neću ti se ja petljati u odluku,i mi smo s godinu i pol bili kod urologa,i već je Roko bio na stolu kad mu je htio prevući,i u zadnji tren sam se predomislila i rekla da ne dam.
    Znam da je ovo drugačije,da je to operacija i da neće osjetiti tada,ali poslije....??

  22. #222

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Pa još se stignem predomisliti. Ja sam mislila da ak se do 3 g ne prevlači da treba to riješiti. Ma bojim se da ne dobije neku infekciju

  23. #223
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ne znam da li tko na ZPB može prevući kožicu do kraja pa eto pitam vas?

    Roku mogu do pola,i dok god funkcionira kako treba,uopće se stim ne zamaram,ni malo.
    MM si je sam prevukao tek u 2. razredu (bit će oduševljen ako ovo ikad vidi ) i kao što vidiš-funkcionira :D tako da mi ta teorija da do 3. godine to "mora" biti regulirano,otpada.
    Daj pogledaj po forumu,ima jako puno o tome na zdravlju djece!
    Prouči pa odluči

  24. #224
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Ja mogu
    Ma, zbilo se to još davno kad me pedica doslovce iznenadila na jednom od rutinskih pregleda s jedno 6 mjeseci :shock: tako mu ga je nategla da je djetetu još tjedan dana sve crvenilo. A on ništa, i eto dan danas nikakvih problema, prevlačim mu je do kraja povremeno kad se kupa (danas se buni, iako nikad prije nije, valjda je dečko počeo kužit neke stvari ). Jedino sam ja još malo odonda :shock:

    Modesty, ja bih se ipak još malo poraspitala o tome....ipak, čemu rezati, ako se ne mora, odnosno ako se mora, bolje sad ako je već u anesteziji , nego kasnije pa na živo :? - ali bolje biti siguran!

  25. #225

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Mislavu se da prevući do kraja

  26. #226
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Ne znam da li tko na ZPB može prevući kožicu do kraja pa eto pitam vas?
    Kad sam ovo pročitala, instant me je prošlo kroz glavu: evo da i mi konačno u nečemu budemo najbolji. A kad ono, MB i Stijena me zeznile.
    Evo ipak info za novo postrojavanje: i Lovri se prevlači do kraja (oduvijek).

  27. #227
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ajme, kad ovo čitam drago mi je da imam curicu......
    MB ....
    Nisam prijavila da je Lea prespavala kod svekija petak na subotu, samoinicijativno. To joj je prvo spavanje bez nekog osobitog razloga.
    Mi totalno zbunjeni. Pozvali smo ekspresno goste bez djece pa se napričali kao nikad do sad! :D

  28. #228
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    mial-žao mi je
    kožica- pedi nas svojevremeno naručila kod kirurga, mi došli, a ja kirurgu: #ja mu to stvarno ne bi radila, molim vas nemojte mu to raditi" i frajer veli : "dobro, onda nećemo, jer ionako nema potrebe." i poslao nas doma.
    par mjeseci nakon toga, krenulo bez problema i do kraja.
    moram napomenutti da je u to vrijeme još nosio pelene pa se nije mogao sam vježbati.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za bruh.

  29. #229
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    evo me, vidim da me se proziva

    nema ništa, imam pune ruke posla, bila danas u šetnji sa ivanom a kasnije karatko i sa lucijom
    ni mi ne možemo prevući kožicu do kraja, ja se isto ne nerviram

    mojem malom nećaku je prije tjedan dana nateklo jajčeko i išli su na hitnu, tamo mu napravili brdo analiza, bojali su se da se radi o nekakvoj torziji ? jer se kod nje odmah radi operacija jer je velika prijetnja za plodnost, no ispostavilo se da je hidrokela pa su mu sada dali 4 tjedna da se to povuče, ako ne onda na operaciju

    tu večer kad su ga šogiji odvezli na rebro dežuran doktor je doma zvao dva specijalista koji su morali odmah doći jer kao što sam rekla ta je torzija jako opasna, no sva sreća nećak to nema, sad si ja mislim da sam kod ivana primjetila da mu je natečeno možda ne bih otišla baš na hitnu nego sačekala jutro, no evo, ispada da su dobro napravili da su odmah stigli
    ima li netko kakvih saznaja o toj boleštini, što ono treba operirati maleni od
    AndrejeMa?

    i jedan ivanov biser za kraj
    još je lud za baby einstein crticima, gleda neki dan i pojavi se kornjača, a fakat u licu liči na žabu i on neprestano govori da je to žaba , a ja ga još revnije ispravljam i govorim mu da je to kornjača, d aima oklop, svoju kučicu na leđima
    prođe neko vrijeme, on opet gleda i viče to je žaba, žaba, ja opet to je kornjača ima kučicu, a on
    niiiiiiijeeeeeeeee, to je žaaaabaaaaaaaaaaa! ima ruksak na leđima!

  30. #230

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Luki se isto da kozica skroz povuci i nismo imali nikakvih problema.
    Jedino mu se jednom ispod kozice pojavio mali bjeli pristic velicine graska
    i ja sam bila sva u panici no ispostavilo se da je to normalno. I tako je i bilo , pristic je puknuo i dalje je bilo sve ok.
    Koliko sam ja upucena u to s kozicom, ne bi trebalo nista na silu, polako povuci svaku vecer koliko ide i sve bi trebalo biti ok.
    No, ja sam imala puno vece probleme s Vanjom.
    Ona je imala sljepljene usne i ja sam danima citala ne bi li nesto pametnogprocitala.
    Jedan pedijatar je rekao da bi trebalo mehanicki otvoriti, drugi je rekao ne dirati i ja jednostavno nisam znala sto bi napravila.
    No , ja sam ipak odlucila da necu dati da joj to otvaraju i nisam pogrijesila . Kad smo skinuli pelenu , Vanja je pocela svoja istrazivanja i sama naparavila rupicu. Trenutno joj je jos jako mali dio sljepljen, ali ja se nadam da ce se i to uskoro odlijepiti.

    Tako je vjerojatno s deckicima. Ako nema problema kod piskanja i nema nikakvih upala , ne treba nista na silu .
    Sve ce to doci na svoje.

  31. #231

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Mb ~~~~~~~~~~ za bruhic.

  32. #232
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    i naš pimpi ide do kraja,na zadnjem sistematskom pogledala ga rekla samo da mu kod svakog kupanja malo navučem kožicu i lagano operem a nikakvo navlačenje do četvrte godine nije potrebno.

  33. #233

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Ni Lovri se ne prevlači kožica. Ped je rekla da ima vremena.

    Danas je tako tresnuo s glavom u ladice.... Spotaknuo se, bilo je krvi ko u priči. Već sam mislila da je izbio zube. Zagrizao si je i donju i gornju usnicu i izderao desni iznad jedinica. Brrrr. A sve radi novih cipelica. Došle su nam jučer i sad se navikava na njih.

  34. #234
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Joj Paulita baš grozno,ja sam alergična na padanje jer moj pada kao kruška,još tako težak-padne kao da je potres . Sva sreća da nije izbio zubiće naš mali susjed je izbio jednu jedinicu i uspjeli su mu je "zaljepiti" ali je za par mjeseci ipak otpalo,tako da je sad krezub,a ostali zubići prelijepi...

    Ja budna od pola 7,kao da idem raditi išla na wc i ne mogu zaspati,za poludit. Već sam pročitala sve na netu i sad odoh popiti kavu...

    Yas-strašno,siroti nećak,nadam se da će ipak sve završiti dobro.
    A Ivanov biser

    Moj debeljko spava,samo neka spava

  35. #235
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ajme Paulita, jadan Lovro.....
    Ja sam ostavila jutros tužnu Leu kod moje mame, priljepila se za mene i prošaptala "mama idemo našoj kući...." Mama mi kaže da je poslije bilo sve ok ali tako mi je žao. Kad ide kod sveki sva mi sretna maše kad odlazim. Moja mama je stroža, ne pušta joj sve, sad je i gužva u stanu pa nema prostora za manevar. Koliko god sveki zamjerala neke stari ipak priznajem da se posveti Lei puno više nego moja mama

  36. #236

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Koliko god sveki zamjerala neke stari ipak priznajem da se posveti Lei puno više nego moja mama
    Ovako je i kod nas. I zapravo više volim kada je Lovro kod nje. Moja mama jednostavno nema živaca.

    Slijedeći tjedan smo na vježbama ja i Lovro, pa Ledu čuva moja mama. Nadam se da će sve bit ok, dojit će ujutro oko 8, a mi se vraćamo doma oko podne, 1.

    yasmin, domišljat je Ivan, kako se snašao za ruksak Nadam se da će sve proći ok s nećakom.

  37. #237
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Moja mama je antitalenat za čuvanje Roka čuvala ga je mooožda tri puta dok je bio beba i samo ležao i to na sat,dva. On je njoj prebrz,prenaporan i tako redom
    Jučer me zove iz bolnice i pita jel me Roko opet gnjavi-no coment.
    Sveki je super,u odgoju stroga,ali pravedna,full zanimljiva i sposobna.
    Jedina zamjerka je kod prehrane,samo bi uvaljivala slatkiše i sokove
    No dobro...da nema nje,nikome ne bi ni na tren mogli ostaviti Roka.
    Jučer ga je čuvala popodne jer smo mi bili na foto izložbi!

  38. #238

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Jedina zamjerka je kod prehrane,samo bi uvaljivala slatkiše i sokove
    Poznato mi je ovo. Radi tog "odgoja" se navukao na sokiće i neće vodu. Dobro tu je i tata isto kiksao. :/

  39. #239
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Imam sreće što Roko zna da doma nema sokova i sli. nepotrebnih stvari,ali zato kod bake s vrata viče:"Cedeviteeeeee!!!"
    Neki dan sam dobila "kompliment" od svekra da sam terorista jer mu ništa ne dam-samo sam se nasmijala i rekla da mora i to netko biti !

  40. #240
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    OJLA! TRAk i kod nas je cedevita trenutno IN ja nekupujem al zna da uvijek ima kod bake i dede Mateo je ostao u vrtiću,plače na putu do vrtića al kad ga uzme teta mjenja ploču,znači najteže mu je još to jutarnje odvajanje ostalo kak teta veli je dobro,igra se,pomalo jede,spava,zna da će poslije užine ići domeka to ga drži! primječujem da je dosta toga nučio od kad boravi tamo,jučer su radili ježeve :shock: znate kak se to radi :? dobijes krumpir i u njega zabadaš čačkalice danas vidim obavijest da ce raditi s vodenim bojama :shock: već ga vidim sav obojen najvažnije mi je to da može bez mene da više nije onako bolesno ovisano o meni,ima prijatelje,stvara pomalo svoj vlastiti svijet u kojem odrasta,mislim koliko je to moguče u njegovim godinama, važno je da se djeca druže sa svojim vršnjacima i imaju vrijeme za sebe koje nije usko povezano sa članovima uže obitelji,svakako mu je tam bolje neg da ga čuvaju bake i djedovi ništa od naše izgubljene trenirke nitko od roditelja se nije javio da se dogodila zamjena kakvi su to roditelji mene bi bilo sram! za LOvru,kak je ružno pao,mama mama

  41. #241

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    za LOvru,kak je ružno pao,mama mama

    A šta ćeš, nemajka sam

  42. #242
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    ma nisi kao ni ja događa se! Da se to nama dogodilo moj tata bi komentirao:Nije djete ništa krivo sve ste vi krivi! Mateo je ljetos dosta padao trčajući za loptom, koljena stalno oderana! Meni je Mateo pao kao beba od 7mj sa stola za presvlačenje tad mi je srce stalo koliko sam se prepala al na sreću ništa se nije dogodilo,na tren sam se okrenula uzeti pelenu i on ops jos i sad trnem zbog toga

  43. #243

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Domagoj je mom tati pao iz kade. Kada je bila na stalku za kadu, alije taj puknuo i Domagoj zajedno s kadom pao na pod. Srečom bila je ona anatomska kadica pa je s vodom zajedno samo iskliznuo i zaustavio se glavicom 5 cm od radijatora :shock:
    Kako sam urlala na tatu!!! Mora da je čovjek imao nočne more nakon toga bar još mjesec dana (a bome i ja)
    I sad se zna sjetiti da ga je skoro infarkt strefil a ja sam skor opala u nesvjest - mog sina tako nepažljivo dovesti uopasnost.
    Ali eto.... desi se - nije čovjek kriv kaj je puko stalak

  44. #244
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Di ste padavičari

    Naravno da je i Roko pao kad je bio beba...pošto nije spavao u kindaču,on nam je služio za igru,pa je lijepo sa nekih 8,9 mjeseci "preskočio" ogradu
    Mislim da smo mm i ja tad dan progovorili možda 5 riječi cijeli dan koliko smo bili nesretni i u šoku.
    Srećom (četvrt) bosanska glava je izdržljiva :D

  45. #245

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Tra blago tebi meni se čini da ti neamš nikakvog probleam sa svojim velkim dečkom. Dobro je to. Ajd bar netko.

  46. #246
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Tra blago tebi meni se čini da ti neamš nikakvog probleam sa svojim velkim dečkom. Dobro je to. Ajd bar netko.
    Ma daaa....savršen je (na mamu) 8)

  47. #247
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Kad smo već kod preskakanja ograde kindača......mi naravno prakticirali istu disciplinu a kako je Patrik vrlo rano spavao u svojoj sobi, to je bilo i više nego neeeeezgodno.
    Zamislite mene i MM-a kako hodamo po gradu po dućanima i tražimo kindač s ektra visokom ogradom a svi trgovci nas ovako gledaju :? :? :? :?
    To, naravno, za sve neupućene - NE POSTOJI.
    Prvi ju je put preskočio po noći....taj zvuk neću nikad zaboraviti Sva sreća, nije mu bilo ništa, ali daj zamisli da te usred noći probudi tupi udarac...onda tišina.... onda histeričan plač...doletiš brzinom munje u sobu, a dijete na sve četiri ispred kindača jedva hvata zrak od šoka....Što se zapravo dogodilo, jel nešto sanjao ili je "mjesečario"...nećemo nikada saznati
    Više se nikada to nije dogodilo, ali i dan danas kad čujem takav zvuk - pretrnem od straha...

  48. #248

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Evo i nas
    Paulita Lovri i da brzo prodje.
    Vanja je nedavno pala na parketu, plesala je i poskliznula se i ravno na zube. No na srecu zubicima nije bilo nista , ali je bila rasjecena donja usna s unutarnje i vanjske strane.

    Moramo se malo pohvaliti, Vanja je danas prvi put ostala sama u igraonici :D .
    Bas sam ponosna na nju jer je sama donijela dluku da hoce ostati.
    Na odlasku me izljubila i otisla unutra i to je to.
    Ja sam se vratila oko deset, ali su me tete poslale doma jer su rekle da je super i neka dodjem u pola dvanaest.
    Bila je jako ponosna na sebe sto je ostala, teta u igraonici je rekla da je bila dobra. Trazila je piskiti i igrala se, nije ni pitala za mamu.
    Rekla je da je bilo jako lijepo i da ce ici i drugi put.
    Bas sam sretna sto je sve proslo tako bezbolno i bez plakanja


    Sto se tice cedevite , moji isto vole piti, jedno vrijeme cak i previse.
    Sad u zadnje vrijeme Vanja trazi samo vodu.

  49. #249
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ajme, što se padova tiče, nekidan me zove prijateljica maloj na 2. rođendan i panično prekine razgovor, skužim da se nešto desilo. Danas mi reče da je pala u dnevnom na stakleni stolić, rasjekla čelo, odmah na hitnu i šivanje, sad nosi zavoj i mrežicu preko glave, bubica mala.... A danas joj je rođendan

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •