Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 249

Tema: ZPB 2005. (25. dio)

  1. #1
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    ajme,sto se znate raspisati i uz to stotinu tema da vise ne znam ni sta sam procitala

    trak nemas brige za mene, ja cu na drugo poslije tebe
    palacinke su me nasmijale do suza...samo naprijed, bit ce bolje
    onaj moj legedarni brat pravio dobre palacinke i odjednom si umislio da ne pravi dobro i da su mu uvijek prijesne , pa napao mene da su i moje prijesne

    josie tvoje vidovnjacke sposobnosti necu komentirati 8)
    cekam da se Tockica javi

    **mial** avatar ti je , a koliku kosu Kala ima :shock:

    Stijena jesili li predala program da znam za koga cu glasati

    Maruska sad mi je jasno zasto niste jos na odvikavanju od pelena ....ceka se novo kupatilo (blago Lovri )

    wana i Maruska vidjela sam jednu sivu suknjicu juce u H&M al nisam sigurna jel to ta (ima par falti naprijed i remen od istog materijala, materijal "onaj glatki", jel to ta?)

    juce je i moj soping uspjesno zavrsio :D
    MM nije imao drugog izbora nego ici samnom
    sve je on to strpljivo podnio, za nepovjerovat :shock:

    bolesnima~~~~~~~~~~~~da sto prije ozdrave!

    Jeluska nemoj biti u bedu zbog toga sto si ovaj put izostavljena, oluja se tek sprema sudeci po nekim curama
    a kao sto vidis traktorka je spisak napravila pa molim ne ici preko reda

  2. #2
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    joj moram jos ovo napisati sad kad sam ponovo procitala post o zamjeni trenerkica od NINE80

    juce me MM svaki put na izlasku iz kabina za presvlacenje pitao jesam sve ponijela i da li sam izasla u onome u cem sam i dosla

    u H&M je bila uzasna guzva pred zenskim kabinama pa smo otisli na muski odjel...umirala sam od smijeha...ja u kabini a MM vani i drzi isprobane zenske stvari pred kabinom, mozete misliti sta su mislili muski koji su dolazili isprobavati i koji nisu znali da je on sa zenom u sopingu

  3. #3
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Blago tebi Haribo-moj bježi od šopinga kao od vraga već dugo ne idemo skupa u šoping jer ne podnosim dahtanje za vratom,tako kad idemo u Mađu,malo budemo skupa,a onda na svoju stranu. Jednom je mm otišao u auto i zaspao,a ja došla za tri sata,i svi sretni i zadovoljni
    I nešto si krivo pročitala draga-Josie i ja smo uvjerljivo na kraju liste dakle ipak ćeš ti prije mene

    I ja čekam Točkicu,a poznavajući njen ritam javljanja-načekat ćemo se

    Puse svima, noćas spavam s Rokom mm otišao na jednu izložbu fotografija,a mene počelo boliti grlo ovi moji dečki me stalno zaraze s nekom boleštinom.

  4. #4
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mi redovno nakon što popijemo antibiotik imamo proljev ili u najmanju ruku nekakvu čudnu stolicu, svejedno bih nazvala pedijatra

  5. #5
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    ja ću vjerovatno da austrije idući tjedan, isto tako ne propuštam interliber niti da se zemlja oko velesajma uruši, ovaj mjesec nam je godišnjica, i sajam na kraju .
    ovo je definitivno moj mjesec, i baš je lijepo gledati lišće kako pleše po praznim ulicama.

    ja baš volim jesen

    nego, fakat, neznam odakle mi...
    kunem se da sam izmislila trač o točkici!
    stvarno, ne vjerujte mi niti sekundu...
    jao u što ženu uvali

  6. #6
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Citiraj haribo prvotno napisa
    ajme,sto se znate raspisati i uz to stotinu tema da vise ne znam ni sta sam procitala
    a sad nas zamisli na kavi . . . koji kokošinjac

    Josie sad kad te Točkica primi na red
    Yasmin Kiar još pije antibiotik i ima proljev, al piše da je moguće imati kao popratnu pojavu. u biti nije to klasićni proljev, već jednom dnevno ali ful rjetku. a on normalno ciki i veseli je i sad opet puuuuuuuuuuuuno spava!
    bembo plaće pa pa

  7. #7
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa
    nego, fakat, neznam odakle mi...
    kunem se da sam izmislila trač o točkici!
    stvarno, ne vjerujte mi niti sekundu...
    jao u što ženu uvali
    a ja nasjela naivno
    Ustvari baš sam mislila da ima nešto novo
    A ustvari tko zna

    Mi se ustali,glava me boli.
    Ja ne volim jesen,a zimu samo zbog Božića i dječjih radosti
    Ustvari sam pravi ljetni tip,sunce,more,gola i bosa.....ah....

    Evo Roku bolje-klasična trodnevna viroza.

    Mial-ja nas na kavi SVE uopće ne mogu zamisliti
    Na čega bi to ličilo......?
    Iako bi bilo sigurno za umrijet od smijeha !

  8. #8
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    za kavu bi trebali rezervirati jednu poveću birtiju, da možemo komotno zaključati vrata kako ne bi koji malac odšetao dok kokodačemo.

    a znaš trak zašto ja volim zimu:

    volim kada padne snijeg, pa sve izgleda tako čisto,
    volim kada grijanje dobro ne radi, pa se možeš ušuškati mužu
    volim jer je tada moj rođendan
    volim kada se nose rukavice i kape i šalovi, jer su tako lijepi topli i veseli.
    i ima puno rasvjete u gradu, to mi je super
    i svaka kuća na selu je okićena, to mi je zabavno..
    postoji stotinu rayloga da se zima voli

    eh i antibiotici, nismo nikada koristili, uvijeki ih iybjegavam u širokom luku, stoga, nemam pojma

  9. #9
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    joj kak sam se sad rasplakala, baš me ubio onaj topic o Nisi i njenoj bebi, užas


    ma velim ti Trak kokošinjac
    pa da nastavim. . .
    Haribo hvala . zato sam i stavila tu slikicu da joj se vidi kosa još da se vide loknice, baš kak je imao MM kad je bio tako oko 2 g
    Nina ja sam se rodila s kosom crnom ko ugjen i onda počela svjetliti. skroz do 4,5 raz OŠ bijela ko zid, pa onda sam lagano počela žutiti. kosa mi je bila užasno slaba i uopće nije rasla pa sam stalno imala neke muške frizure i samo sam molila da mi Kala nema takvu kosu, al zato će izgleda sinek.
    MM ide samnom u šoping samo kad je špeceraj u pitanju i onda potrošim duplo više. a u neki drugi šop mu se neda , a mislim da je tako i bolje jer on tad ne razmišlja o lovi nego samo kupuj,kupuj - grozno. jedino ak baš nešto jako želim ga povedem tak da mi nemože prigovoriti

  10. #10
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa
    za kavu bi trebali rezervirati jednu poveću birtiju, da možemo komotno zaključati vrata kako ne bi koji malac odšetao dok kokodačemo.

    a znaš trak zašto ja volim zimu:

    volim kada padne snijeg, pa sve izgleda tako čisto,
    volim kada grijanje dobro ne radi, pa se možeš ušuškati mužu
    volim jer je tada moj rođendan
    volim kada se nose rukavice i kape i šalovi, jer su tako lijepi topli i veseli.
    i ima puno rasvjete u gradu, to mi je super
    i svaka kuća na selu je okićena, to mi je zabavno..
    postoji stotinu rayloga da se zima voli

    eh i antibiotici, nismo nikada koristili, uvijeki ih iybjegavam u širokom luku, stoga, nemam pojma
    žena puna ideja za zaključavanje , grijanje i onda dođu sitna slova - dobro znaći i ti bi mogla preko reda - primljeno na znanje
    ma ni ja s Kalom nisam koristila antibiotike , zato mi sad još teže pada to s Kiarom- al kak se kaže sve zlo u tome bilo

  11. #11
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Josie-složit ću se s tobom i nastaviti u romantičnom duhu zime

    Meni u zimi nema ništa ljepše nego božićni ukrasi i lampice na boru
    Puno je više ljubavi u ljudima preko zime
    Više smo doma,i više se posvećujemo jedni drugima
    Miris kestenja.....
    Ima još zaista puno lijepih odlika zime....ali meni najviše preko zime nedostaje sloboda...ograničenost kretanja...volim hodati polugola...a najviše od svega volim miris mora
    Ne smijem dalje jer ću se rascmizdriti

    Mial-da...strašno je da se takve stvari moraju dogoditi, ne znam uopće kako izdržati tu bol

  12. #12
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    jedan i od mene

  13. #13
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    jedan i od mene
    A jesi pričljiva danas

  14. #14
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    nisam li jučer napisala kako je ivan punih 6 tjedna azdrav i odlazi u vrtić?


    e pa od noćas ima laringitits, našu staru boljku, osim izgleda i to je tatino nasljeđe, začudo to ja valjda među malobrojnim boleštinamam koje ja nisam imala, promukao je, kašlje kao prehlađeni pas, inače sve drugo je o.k. i da, groozno je cendrav u navratima pa nas izluđuje

    nadam se da je takav radi bolesti, jučer sma se uplašila zbog scene akoje je radio da je ipak počela nekakova reakcija na promjene u obitelji

    moji vam sve spavaju, ja se sad probudila, 1. je zaspala lucija prije sigurno i više od dva sata, mm je pola noći prespavao sa ivanom u krevetu pa e strgan legao kraj luce da nadoknadi, a ja legla nakon pola sata nagovaranja s ivanom u krevet i zaspala, narvno, ja 1. budna

    sutra sam 1. dan sama s oboje doma, najiskreije malo se pribojavam jer je ivan bolestan i cendrav kako će to ispasti, pogotovo navečer jer mm radi do 9.30, no hvala bogu na sveki kat niže

    svim bubanićima a i onima koji to nisu pusa

    ja sma isto definitivno ljetni i proljetni tip, nemam niš protiv jeseni i zime ako je lijep dan ko danas, ali ova kišurina danima me ubija iako je gledam samo kroz prozor, i nema veze što mi je ročkas u jesen, oduvijek sam sanjala da barem netko od nas 4 ime rođendan u kasno proljeće ili ljeto, da se može feštati vani, no eto ispalo je drugačije, Lucija u listopadu, ja u studenom, mm u prosincu i ivan u ožujku

  15. #15
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    A svi nešto bolesni....eto zašto ne volim zimu...prošle godine je Roko bio stalno po malo bolestan od 11. pa do 2. mjeseca...ili curi nos ili kašlje...ili crijevna viroza...užas.

    Samo da ne pređe s Ivana na našu ljubimicu

    Roko ima novu "igru" cijelo jutro : vrti se stalno oko sebe dok ne padne jer mu se zavrti u glavi prestrašno,i nema šanse da prestane dok mu ne dosadi,katastrofa jedna....samo čekam šta je sljedeće na repertoaru od gluposti...
    Mi i dalje ne možemo doći do riječi od njega jer toliko melje da je to stvarno previše,usta ne zatvara a mene glava rastura, onda se mm čudi što poželim vikendom biti solo bar sat vremena. Kao da radim na tržnici ...

    Popodne ćemo u duguuuu šetnju i na kolače :D :D

    Puse svima

  16. #16
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    kak ste romantične i ja volim jesen,zapravo ja sam od onih koji vole svako godišnje doba volim jesenje boje,svježi zrak,obožavam proći cestom gazeči lišće...a i zima je blizu rođendani,imendani,Božić,Nova sve u znaku obitelji neznam što je Mateu,jutros je dva put povratio :? veli da ga ništa ne boli, opče stanje je dobro, to nam je prvi put neznam dali trebam što posebno napravit osim da malo pripazim na prehranu :/ ~~~~~~~~~~za sve bubice

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Evo mene opet pa da malo više budem u toku i slijedeći put ne propustim neke važne događaje.

    Ja sam isto više tip za proljeće i ljeto. Jesen mi je nekako tužna i sjetna, a i zima.

    Ja sam jučer pala s Ledom. Poskliznula sam se u papučama i uspjela se nekako okrenut da Leda ne udari. Zato sad imam plavi nožni prst, boli me skočni zglob i koljeno :/ Ma bitno da Ledi nije ništa. A onda je nju uhvatila prehlada, nos joj curi, cijelu noć nije spavala pa sam ja bila budna do 4, a MM od 4....koma sam.

    Imaju li vaši klinci one ploče "piši-briši"? Ja sam Lovri uzela pred koji tjedan i obožava ju. Stalno mi nosi da mu nešto crtam.

  18. #18
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    eeeeeeeeee, kako sam se sad us......., gledam ja 24orku od jučer i još se pitam gdje su svi danas, sve postovi od jučer, i hoću postati - ono zaključana..... :shock: :shock: :shock:
    kad eto vas na 25ici uredno se razbrbljale..... ma show...e nemojte me više tako plašiti
    a sad idem i pročitat što je bilo aktualno u ova 24 sata otkad mene nema

  19. #19
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Nina-nadam se da nije crijevna viroza,nama je to bilo koma...
    Definitivno pripazi na prehranu-blage juhe,kuhano povrće i meso,štapići,banane i sl.
    Paulita-dobro ste prošli....sva sam se naježila dok sam čitala,srećom pa Leda nije ozlijeđena.....

    Stijena-otkud ti danas ? Baš lijepo da si nam se javila

  20. #20
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    e daj zamisli da se ja vama ne bih javila , pogotovo da vam javim da je patrik danas imao prvi pravi umjetnički performance po zidu iznad kreveta u našoj sobi i to rozim lakom za nokte
    MM i ja smo se uspjeli sabrat jer kao mi smo krivi što smo ga pustili iako on dobro zna da se po zidu ne šara NIČIME, i uslijedio je "razgovor" oca i sina. Ja se nisam htjela miješat 8) , vrijeme je i da njih dvojica malo "porazgovaraju". Sve je završilo tako da je patrik uvrijeđeno izletio iz sobe - jedva je dočekao, a ja sva ponosna na MM što je konačno svom sinu u vrrrrrlo stresnoj i nadasve kriznoj situaciji po ćijelu obitelj, uspio reći nešto bez podizanja decibela.
    Koliko je bilo uspješno, vidjet ćemo kod sljedećeg performansa

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    stijena, ja se sijećam kada smo ja i moj pokojni brat skakajući po roditeljskom krevetu s pastelama u ruci "oslikali" zid. A poslije smo nastavili trčeći kroz hodnike

    I ja sam vidjela da je 24. dio zaključan i već mi je srce stalo....

  22. #22
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    nisam se mogla suzdržat priča o maloj Nikoleti je prestrašna,zašto je život tako okrutan!? TRAK i moj se vrti dok mu se nezavrti STIJENA lak za nokte u spavačoj sobi :? PAULINA dobro je da vam nije ništa i ja sam gledala tu ploču piši-briši u TLu baš mi se činila zgodnom al moj M bi to rastavio za jedan dan

  23. #23

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Pitanjce. Vole li vaši klinci slikovnice? Lovro ih voli- parati. Već sam luda od toga i neznam kako da ga odviknem. Čim vidi neki časopis ili najčešće katalog nekermana, viče "čitati", a to zapravo znači parati. Iskida sve u najmanje komadiće. Ako nema knjigica, dobar je i račun iz dućana. :/

    Počeo je i djeliti pljuske. Čim nešto nije po njegovom, slijedi šamar. Ako i dalje ne dobije, slijedi vrištanje, bacanje.....a ja sam već umorna od konstantnog objašnjavanja. Ništa me ne sluša.

  24. #24
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Paulita-jedino što ti mogu reći je da te u potpunosti razumijem

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    traktorka, ponekad imam osjećaj da samo vičem po cijele dane i onda kada za vikend dođe MM doma, vičem i na njega :/ Prošlu subotu smo ih oboje ostavili kod none i MM i ja otišli sami izabrati namještaj za dnevni, pa malo do towera u TL, gledali igračke, zezali se.....tako mi je to falilo. Točno ono što kažeš, treba mi malo predaha od djece. A na proljeće idemo u Gardaland. Isto sami. Jedva čekam....

  26. #26
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Sve znam i sve mi je jasno. Roko je vječni demonstrator i zaista je potrebno živaca i strpljenja. Meni je vikend totalna relaksacija, punjenje baterija i odmor od svega. I ja stalno galamim na njega,na mm-a više baš i ne,jer nema smisla....I meni često fali samo naše vrijeme od prije rođenja Roka,a ponekad mi je bed što tako razmišljam ,sama sebi nabijam neku grižnju savjest
    Uglavnom,ponekad je predah vrlo poželjan.

    Kako stojite s lupanjem glave?? Kod nas još aktualno,nekad više-nekad manje!

  27. #27

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    svima,vidim lijepo se vi dopisujete.
    Meni danas bio prvi dan na poslu,odrintala i kod mame se navratila vidjeti dijete i kuci,ona pet ostala i da isplakala se ,nisam mogla ni zamislit da ce mi bit ovak tesko,ostajala je i prije,ali neznam sto mi je....valjda se svasta skupilo odjednom,pukli me hormoni i sve mi je to nekak potesko palo,nadam se da budem izdrzala i da cemo se svi priviknut .
    svima odoh spavati,nema me vise u kasne sate
    Joj da Mial avatar je ,a kako Kala ima dobru kosu,A ni pola od toga :?

  28. #28
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bobčice , nemoj biti tužna svaki početak je težak.
    Paulita ja nemam osjećaj ja zaista vičem non-stop. jednako "čitaju" slikovnice, a i ostale kataloge moram sakriti inače đenja
    Kala mi je tako počela protestirati da su to strahi i sad još ovo s bracom, pa moram s njim u bolnicu i kod dr i da ne vučem nju ( a i nemoguća misija bi to bila ) ostaje kod mame. sad se vjerovatno osjeća zapostavljena i želi skrenuti pažnju na sebe pa piški gdje stigne, prsti su stalno u ustima - više se i ne sjećam kad sam joj nokte rezala, kopa nos, vrišti, tuće bracu, baca stvari, počela je oponašati bracu kako priča i kad traži ciku . . .
    nadam se da će njeno zdravstveno stanje ostati kako je pa da ju ljepo torpediram u pon u vrtić da se malo tamo izdivlja
    Stijena ovo ti je škola ne lakiraj nokte!
    Paulita ~~~~~~~~~~~~~ da što prije ozdravite!
    Nina pripazi na prehranu, a ako se ponovi možda bi bilo dobro
    pitati u vrtiću tete da nije pao. ~~~~~~~~~~~~~~ da ipak nije ništa!
    [Yasmin ~~~~~~~~~~ da što prije Ivan ozdravi! ~~~~~~~~~~~~ da vam sutra dan prođe što bolje!
    b]Trak[/b] kakvi su bili kolačići? i ja sam danas radila lače i baš su
    i da naučila nam je svima imena ( osim što je mene prekrstila pa sam ja Kena ) i čisto govori naše prezime.
    i mi smo imali tu ploču piši-briši pa je slučajno stala na nju i pukla, al sad bi joj htjela kupiti onu za crtanje s kredom s jedne strane a s druge magneti brojevi i slova
    kod nas bolnica se polako zatvara :D . ipak mi je sutra najveća briga
    Kiar je naručen na kontrolu u bolnicu i onda će vidjeti kakvo je stanje s njegoviim ušima dal su još jako zagnojena. po njemu uopće nemožete vidjeti da je bolestan. frajer je pokupio od seke vrištanje kako je smješan. sad ga zovem svrakica mala i pokušava nešto reći , namješta usta, al što je najbolje tko ga od nas sluša tako i čuje MM- tata, ja-mama, moja mama-baba. najbolja je Kala kad ju pitam šta će braco prvo reći ona veli Kala.
    malo mislite sutra ujutro na nas da nam kontrola bude ok
    eto nešto "malo" i od mene
    noć'ca

  29. #29
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mene opet uhvatila neka depra (čitajte imam vremena) pa cijelu večer slušam cd od Toše i cmizdrim,a mm me samo gleda i nevjeruje,jer ja uopće ne slušam domaću glazbu,ali na ovo sam gotova....tako da i Roko već zna pola pjesama napamet....uglavnom baš mi jako teško pada njegova smrt

    Bili na kolačima,neki s kestenom,nisu baš za veliku pohvalu,no dobro. Roko spava kod sveki do sutra,a mm i ja digli sve 4 u zrak (ne doslovno ) i uživamo u miru...

    U subotu nakon malo dužeg vremena (od ljetos) izlazim van sa svojim curkama :D :D idemo na jednu modnu reviju,pa malo po klubovima i kafićima...baš se veselim,nadam se da se neće dogoditi nešto pa da nam izlazak ne uspije....

    Mial-~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sve bude ok s Kiarom sutra!!
    A Kali preslatkoj vragolanki šaljem stotine

    Bobčice-mene to sve čeka,drži se!!

  30. #30
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    a ipak ima nekog
    molim te iscrpni izvještaj s partijanja naravno na pp da nas nebi pod ključ da se malo i ja zabavim
    vragolanka da da baš je
    a čuj bi ti malo iznajmila svoju sveki? vidim a ti je ona pravi penicilin za Roka il da ju pitaš jel prima još koje

  31. #31
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mene opet uhvatila neka depra (čitajte imam vremena) pa cijelu večer slušam cd od Toše i cmizdrim
    a ja sam jedva malo izbacila onu sliku od auta iz glave, a pjesme nesmijem ni slušati.
    maloprije sam MM ispričala za malu Nikoletu pa sam se tako rasplakala

  32. #32
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    a čuj bi ti malo iznajmila svoju sveki? vidim a ti je ona pravi penicilin za Roka il da ju pitaš jel prima još koje
    Prije bi rekla da su si njih dvoje kao lonac i poklopac
    I ,sveki bi silom jednu unuku,kaže da je cijeli život htjela kćer,a ima dva sina,pa unuk i sad čeka.....načekat će se

  33. #33
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj **mial** prvotno napisa
    a čuj bi ti malo iznajmila svoju sveki? vidim a ti je ona pravi penicilin za Roka il da ju pitaš jel prima još koje
    Prije bi rekla da su si njih dvoje kao lonac i poklopac
    I ,sveki bi silom jednu unuku,kaže da je cijeli život htjela kćer,a ima dva sina,pa unuk i sad čeka.....načekat će se
    i onda se vas dvoje izležavate ujesto da se primite posla
    mislim . . . nisam dobila nikakav komentar na moje javno obečanje, samo ti mene ignoriraj, al badave ti je to

  34. #34
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    komentar na moje javno obečanje, samo ti mene ignoriraj, al badave ti je to
    Podsjeti me

  35. #35
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Postano: sri lis 31, 2007 9:57 am Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Bokić!
    vidim nastavak sljedi . . .
    Jeluška nemoj se ljutiti na nas, nije namjerno. ali pošto ti je Petra bila bolesna, pa ste na kraju i završile u bolnici bilo bi neumjesno s naše strane daviti te s nekim pitanjima, prjedlozima . . .

    Traktorka a jesi ti tvrd orah!!!! evo svečano i javno obećavam da ću ti doći u posjetu u bolnicu i u babinje i donjeti kolačiće!!

    mislila ja i Yasmin uletit u bolnicu, al me ova boleščina sprječila.

    Kiaru počeo djelovati antibiotik. vratio se na staro klopa, spavanje, a kad je budan onda je vesel i zaigran. noćas su oboje mirno spavali svak po jedno buđenje za cicu i flašicu .

    ajme kad ovo gore pročitam pa baš sam pravi atentator
    24. dio 2 str
    aha ipak me i ti srolaš

  36. #36
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ahaaa,na to si mislila....ma ne srolam te već ako nekom ne odgovorim odmah,onda uglavnom zaboravim

    Ništa od toga,jedino ako ćeš rodit umjesto mene
    Aaaaaa...već od same pomisli na bolnicu mi je komaaa...užas kad se sjetim

    Žao mi je ali ovaj scenarij ne budete tak skoro vidjeli
    Ipak sam ja vođa nepokolebljivih
    Ma ne...fakat ja to ne mogu...evo sama sebi se smijem kad ovo pišem... ...pa ja ne mogu vladati ni s jednim,a sa dva bi u Vrapču završila

  37. #37
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    bi u Vrapču završila
    može i to em mi je blizu em imam vezu

  38. #38
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Ništa od toga,jedino ako ćeš rodit umjesto mene
    kad sam brza na okidaću
    a jesi vidjela kad sam vibrala Yasmin da joj bude brzo i lako ko i moji porodi da je tako i bilo, viš kak su moje vibre jake haaaaaaaaaaaaaaaa

  39. #39
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Žao mi je draga...nisi dovoljno uvjerljiva
    A i argumentisu ti slabi

    Možda za 5,6 godina promijenim mišljenje

    A za vezu u Vrapču ćemo se dogovoriti

  40. #40
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Žao mi je draga...nisi dovoljno uvjerljiva
    A i argumentisu ti slabi

    Možda za 5,6 godina promijenim mišljenje

    A za vezu u Vrapču ćemo se dogovoriti
    Ma tu vezu ostavljam sebi jer me izludi kako se nedaš nagovoriti!!!!!!
    a što ti nespavaš??

  41. #41
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    I ja čekam Točkicu,a poznavajući njen ritam javljanja-načekat ćemo se
    Evo me, javljam se na raport.....
    Ubih se od isčitavanja svega što sam propustila (sreća pa cijela Rijeka osim nas spojila blagdane i nema posla) pokušavajući skužiti šta je..... :?
    Pa pomislih, jel možda stvar u palačinkama? Pekla jesam....

    Ako možda mislite da ću nešto objaviti, e nećuuuuuuuuu
    .......Jel to?
    Makar, Lea bi htjela sestricu koju bi zvala Ana, a da o svekijima i njihovom forsiranju ne pričam ...

    Daklem, ništa još neko duuuuuuuže vrijeme!

  42. #42
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    evo, došla Točkica, razriješila situaciju, sad nam je svima opet malo lakše.....

    Paulita, no sikiriki i mi s jednim staaaaalnoooo nešto urlamo....što na njega, što međusobno, pa više ne znamo na koga......a malo odahnut nasamo s mužićem - najbolja terapija - uvjerih se i stvarno štima. Mene ne pucaju grižnje savjeti (ja sam poznata nemajka ) jer znam da je bolje da napunim baterije i pružim djetetu kvalitetno vrijeme, nego da sam stalno na rubu, pod stresom (ne nužno zbog njega) i da me dijete doživljava ko ludu babu :/

    mial - nokte ne lakiram već godinama (osim ljeti), ali moja (neudata) sestra (bez djece) mi stalno uvaljuje nekakvu kozmetiku, šminku, lakove za nokte..... koje uopće ne stignem koristiti i više ne znam kud ću s njima, tako da niti ne znam gdje ih sve ima. ovo je bio neki skroz novi lak i to još u kutijici, a P. je to sve lijepo raspakirao, otvorio....što će njemu blok, vodene boje, pa tko to još koristi

    mial, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za uheka~~~~~~~~~~~~~~~

    trak, to tvoje cmoljenje (pa makar i nad tošom) je nekako sumnjivo, a da ipak nisi.......

    Bobčica, drš se, sve to prođemo prije ili kasnije, bar ne morate u vrtić...

  43. #43
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    jučer navečer MM priča patriku priču.
    izmiješao sve - crvenkapicu, snjeguljicu, trnoružicu...možda ubacio i kojeg praščića ...samo čujem iz sobe neko brbljanje i ne znam što se događa.
    Za petnaestak minuta dolazi patrik sav izvan sebe i počne meni prepričavati...i priča i priča i melje...ništa ga ne razumijem - samo tu i tamo neku "pincezu", "mama došla", "baka ima vejke zube", pa malo "bum-bum"....onda neki čudni zvukovi (to je vjerojatno bio vuk), onda opet "bum-bum" ...sav se zajapurio, izbezumio...a MM u sobi umire od smijeha...ne mogu vjerovat....
    poslije ga pitam što je to bilo i što se dijete toliko izbezumilo - kaže on: pa skratili smo priču i ispričali sve priče odjedanput :shock: .....

  44. #44
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    kaže on: pa skratili smo priču i ispričali sve priče odjedanput :shock: .....

  45. #45
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    patrik, mrak si, ja obožavam ta zajapurena prepričavanja, sa bjesomučnim zamahivanjem ručicama i širom otvorenim okama

    mial- silom želi trak za trudnicu, tko zna kaj joj bude obećala.

    točkić, hvala bogu da si došla

  46. #46
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa
    patrik, mrak si, ja obožavam ta zajapurena prepričavanja, sa bjesomučnim zamahivanjem ručicama i širom otvorenim okama
    I ja, da mi ga je bilo snimit , ništa, postavit ću kamere po cijelom stanu ko u BBK pa što uhvatimo jer ovako je nemoguće (jučer na kameri baš crkla baterija - uvijek nešto)

    Citiraj josie prvotno napisa
    točkić, hvala bogu da si došla
    ...spasila te ako ničeg drugog - daljnjih lamentacija

  47. #47
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ja vas samo pozdravljam i odoh na kavu dok se sinko ne vrati doma

  48. #48
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Josie, nego, otkud baš ja prva na listi potencijalnih trudnica, ha?
    Možda zbog mojih godinica ?
    Mi smo inače bile u igraonici u srijedu što nam postaje tradicija. Obično prvih 5 minuta se ne odvaja od mene, pa onda ode i gleda gdje sam, pa njih 3 curice sjednu i crtaju, onda nas dvije mame pobjegnemo u kut i gledamo, pa kroz vrata van i osluškujemo 10 minuta šta se događa.
    Ispod je kafić pa odemo tamo, teta ima brojeve i do sada nije zvala. Kad se vratim, Lea se igra i kaže teta da ni ne pita gdje sam.
    Sviđa joj se tamo i već zna da je srijedom igraonica.
    Sinoć je ničim izazvana izvalila: kod nas su najpovoljnije cijene! Najveći lanac supermarketa u Hrvatskoj!"

  49. #49
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Mi smo inače bile u igraonici u srijedu što nam postaje tradicija.
    Kod nas ništa od igraonice još neko vrijeme. Naime, bili smo u nedjelju na jednom rođendanu u fenomenalnoj igraonici. I evo kako je bilo:
    - ušao je unutra i kad je vidio da se vrata zatvaraju brzo je izašao vani (roditelji ne smiju unutra)
    - pa smo sjedili u svlačionici neko vrijeme i taman kad smo krenuli ča, rekao da bi on unutra
    - ušao je a ja sam ostala čekati
    - dvije minute kasnije ga je uplakanog dovela teta. Rekao joj je: moram svojoj mami...
    - pa smo opet malo sjedili u svlačioni, došao i MM
    - pa smo kroz staklo (ja ga prije nisam bila primjetila) skupa gledali drugu djecu i opet je htio ući
    - igrao se petnaestak minuta, MM bio na staklu - nakon toga je izašao i to je bilo to.
    Još par puta smo se iz pripadajućeg kafića vraćali i na staklo i unutra ali svaki put na manje od minutu. I dok je bio u igraonici, uglavnom se nije igrao s djecom (od prisutne ekipe poznaje troje djece) već sam - istraživao je nove igračke (i uglavnom radio ono što je teta rekla da se ne smije).
    Definitivno nije spreman za druženja/slavlja ovog tipa.

  50. #50
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Što se ostavljanja djeteta u igraonicama tiče-ja uopće nemam predođbu jer kod nas nema igraonica ali mislim da bi bio negdje na pola, odnosno da dok bi ga zanimale igračke i djeca,da bi bilo ok,a kad bi interes popustio da bi udario u dreku. A baš bi voljela vidjeti kako bi to funkcioniralo bez nas :/

    Neki dan smo bili u kazalištu gledati "Vuka i praščiće" i sve je bilo super dok se nije pojavio vuk,sjedili smo u prvom redu (nikad više) i vuk je bio na metar od nas...Roko obožava kazalište,ali ovo je i za mene bilo too much-ogromni vuk sa ogromnom glavom vrišti na sve strane :shock: mislim i ja sam se ukočila od maske i preglasnog razglasa . Roko je skočio na mene i počeo se tresti i vikati "Ne sviđa mi se,ne sviđa mi se" i pobjegao do vrata glavom bez obzira,a teti na vratima rekao da ga pusti van jer je vuk grozan
    Pošto je sa sveki bio već 4 puta i sve bilo za pet,ispalo je kao ja ga ne znam voditi/animirati u kazalištu i da zašto sam ga pustila van??
    Da,baš-trebala sam ga ostaviti sa užasnim vukom da dobije fras i da ima noćne more

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •