Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Grudi manje bole

  1. #1
    Midori avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    32

    Početno Grudi manje bole

    Dakle, drage moje, ja sam novopečena trudnica (4+5 po vlastitom izračunu), nisam još bila kod ginekologa. Dugo smo radili na bebi i još nas nije prošla početna sreća i nevjerica.
    Čini mi se da me i zadnja dva dana grudi malo manje bole nego prije. To me prilično zabrinulo pa vas želim pitati ima li koja od vas slično iskustvo.

  2. #2
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Čestitam ti na trudnoći!

    I mene su grudi prestale boljeti par tjedana nakon začeća i uopće me nisu boljele do poroda. Sve to spada u kategoriju normalno, ne brini i uživaj u svojoj sreći.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Čestitam na trudnoći!! Mene uopće nisu bolile...

  4. #4
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Znam da nema šanse da me poslušaš, ali nemoj stalno misliti na te stvari I naravno da je to normalno, u nekom trenutku ti je neki simptom izraženiji, u drugom drugi simptom. Bilo je i topica na kojima su se novopečene trudnice žalile na nestanak svih simptoma, a za dva dana kukale kako je sve opet tu Ne sekiraj se, zaokupljaj se nećim, strpi se još koju sedmicu, a kad odeš doktoru znat ćeš da je sve OK.

  5. #5
    Midori avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    32

    Početno

    Puno vam hvala cure, osobito Zara1, ti si me posebno utješila. Jutros sam zvala svoju ginekologicu, ali me sestra uopće nije htjela spojiti s njom, samo mi je rekla: "To je normalno!" Vjerojatno ih stalno zovu paranoične trudnice s kojekakvim blesavim pitanjima.
    Sad sam malo opuštenija, kad sam postavila ovu temu, očekivala sam posve drugačije odgovore (tipa "Ne želim te plašiti, ali...").
    Thanks, girls

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8

    Početno

    i mene su u početku bolile,kasnije su prestale...čak nisu ni narasle...kada uopće počinju rasti? :?

  7. #7
    BUBI80 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    64

    Početno

    mene su u početku bolile da sam morala spavat s grudnjakom jer bi se inače budila cijelu noć. Prestale su me tako jako bolit oko 4 mjeseca, sad bole samo bradavice i to na dodir (brisanje ručnikom).
    Narasle su odmah otprilike kad sam i saznala za trudnoću, pa onda na početku i opet na kraju drugog tromjesečja. Ovaj zadnji put su se toliko povećale da sam dobila strije ispod bradavica. Sva sreća da se to neće vidjet u badiću.
    Sad sam ušla u treće tromjesečje i ko zna koliko će još narast!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    meni isto uopće nisu narasle....samo su nekako čvršće i napetije.. valjda kad dođe mlijeko?!? :/

  9. #9
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    mene su bolile prvih mjesec dana.
    sad su samo ogromne i nekak cudno osjetljive...
    mislim da je to normalno... :? valjda...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa
    meni isto uopće nisu narasle....samo su nekako čvršće i napetije.. valjda kad dođe mlijeko?!? :/
    a možda,vidit ćemo hehe...
    ja sve razmišljala kako će mi biti velike kada budem trudna...nije da ih inače fali,ali...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    mene su u prvoj trudnoći na početku toliko bolile da sam ih morala držat sa rukama kad sam se okretala sa jednog na drugi bok. kasnije prestalo. u ovoj sada ništa ne bole i skroz su mekane i neosjetljive - možda jer je f cicao do prije 1 mjesec.

  12. #12
    Nensi

    Početno pitanje vezano za grudi i drugu trudnoću

    pozz! slušajte ovo!
    danas sam slučajno primijetila mokru točkicu na majici, baš na mjestu bradavice. prvo sam pomislila da sam se slučajno poprskala vodom (jer sam prije toga prala suđe), ali se uspostavilo da nije voda nego mlijeko koje mi curi iz bradavica! šok je bio tim veći što moja (za sada) jedina djevojčica ne sisa već više od godinu dana, a zadnju mjesečnicu imala sam prije točno pola mjeseca. je li moguće da, ako sam trudna,u tako kratkom roku nadođe mlijeko? :?

  13. #13
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Midori, cestitam na trudnoci! Moguce je da te grudi bole manje nego prije, bar je meni tako bilo sa drugom trudnocom.

    Nensi, da, da moguce je. Iako ne dojis godinu dana, jednostavno je moguce da mlijeka nikada nije nestalo. Znam nekoliko primjera gdje se isto desilo.
    Cestitke na trudnoci i dobro nam dosla!

  14. #14
    teta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    102

    Početno

    mene su inače uvijeg boljele prije menstruacije i to onak fino da nisam smjela brže hodat je bi me probijalo, tak da sam i u trudnoći mislila da će me boljet al od kad sam zatrudnila nisu me zaboljele ni mrvicu samo narasle za 3 broja

  15. #15
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Ja sam trudna 11. tjedana i grudi ne samo da su skočile za 3 broja nego me užasno bole od samog početka, sama možda mrvicu manje ali sveisto je to bolno. Nema šanse da legnem na prsa, a kad se slučajno udarim u njih :shock: Sve se nadam da će to brzo proći. Ma sve je to individualno

  16. #16
    Nensi

    Početno ...

    danas sam napravila hgC-test koji je na kraju bio negativan, tako da ćete još malo morati pričekati s čestitkama. s druge strane, mlijeka još uvijek ima, grudi me bole i sl. . .
    naručila sam se kod ginka 2.6., pa ćemo vidjeti.
    u međuvremenu, čekam mjesečnicu! možda su to samo simptomi pms-a.
    ...
    iako, bilo bi lijepo još jednom proći kroz tih čarobnih 9 mjeseci..

  17. #17
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Ja sam trudna tek 5 tjedana i bole me za poluditi već od prošlog tjedna. Jedva spavam na leđima, svaki okret i dodir je bolan, imam osječaj da će mi eksplodirati

    Prijateljica mi je danas savjetovala da kupim bademovo ulje ili neku kremu protiv strija i svaku večer da je umasiram....masaža će definitivno morati biti pažljiva

  18. #18
    Naomi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Preko velike bare, srcem u ZG
    Postovi
    546

    Početno

    Zeljka33, i meni je tako bilo u prvoj trudnoci (nazalost, zavrsila je bila spontanim), ali nikad necu zaboraviti tu bol u grudima. Nisam mogla spavati po noci sve dok se nisam dosjetila da spavam u grudnjaku i to mi je puno pomoglo jer su mi tako velike i bolne grudi stalno imale oslonac. Sad u drugoj trudnoci grudi me puno manje bole i nemam vise tih problema. Takodjer, znala sam tu i tamo staviti hladni (ali ne previse) oblog na grudi i mazala sam ih kremom, barem da se koza ne muci. Ali svakako mi je najvise pomoglo to sto se nisam skidala iz grudnjaka!

  19. #19
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    sad mi je 7.tjedan i malo se smirila bol u grudima...osjetljive su ali ne pucaju ko na početku

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •