Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 139

Tema: Stimulacija-nuspojave

  1. #51
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Sad sam vidjela da je Zeljka pisala prošle godine ...

  2. #52
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    danas mi je četvrti dan stimulacije.Do sada sam primila 12 ampula gonala i počelo me pikati u lijevom jajniku kao poslje punkcije samo malo blaže.Šta može to već biti od stimulacije?M mi nikada nije bila kao sada.Trajala je jedva tri dana i sad se nešto kilavi.Baš me strah.

  3. #53
    Ameli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    601

    Početno

    skandy i ja kad sam počela s gonalima mi se kilavila m, sve nešto kao da hoće i neće i na kraju mi se otegla na 9 dana, nikada mi nije trajala tako dugo. zato nemoj se brinuti sve će biti ok i naravno sretno!

  4. #54
    dim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    161

    Početno

    Ja sam pak koristila suprefact spray koji mi je propisam od 23. dana ciklusa pred IVF. I zbog njega mi je ciklus kasnio 5 dana, a kad je konačno ciklus počeo i kad sam došla 3. dan započetog ciklusa da počnem sa gonalima, doktor je ultrazvučnim pregledom konstatirao da nije došlo do prave menstruacije i da treba čekati onu pravu, tako da je započeta terapija propala (nisam izgubila samo dragocjeno vrijeme već i podosta novaca za kupnju uzalud trošenih lijekova- vrijedi ona stara: tko ne riskira niti ne profitira). I tako nakon prvotnog veselja da krećem u nove pobjede opet veliko razočarenje.

  5. #55
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Citiraj tiki_a prvotno napisa
    Sad sam vidjela da je Zeljka pisala prošle godine ...
    a nema veze, evo opet mogu poćeti pričati o najnovijim simptomima....trenutno sam samo na decapeptylu i nemam baš nekih specijalnih nuspojava, osim što sam malo nervozna (to vjerojatno psihički pritisak) i imam osjećaj da imam viška neke energije....moram naći kako kvalitetno se ispuhati

  6. #56

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    106

    Početno

    Cure moje za vam nočas nisam oka sklopila kakve blove sam imala u jajnicima i maternici-užas. Počela sam sa Superfact sprejem prije 5 dana a sa Menpurom prije 4 dana. Do sad sam primila tek 8 ampula a imam takve bolove pa se pitam to će tek biti kroz tjedan dana. Inaće neznam jel mi ta bol intenzivnija zbog menge koju sam tek danas pravo dobila (uzimala sam pilulu i doktorica mi je rekla da kao prvi dan ciklusa računam prvi dan poslije zadnje pilule. Inače mi je teško odrediti prvi dan ciklusa jer imam krvarenja od sredine ciklusa pa do prave menge što sam inače regulirala sa Utrogestanom ali ga sad nisam smjela uzimati jer sam imala cistu pa sam bila na piluli). Osim toga uzimam još i Bromegon pa se valjda sve zbrčkalo. nadam se samo da neće ovo uzimanje biti uzaludno i da ne dođe do stvaranja jajnh stanica ili to što već pa da vi bolovi budu uzalud.
    Inače sam ove dane hiperaktivna, čistim, peglam, perem imam viška energije i ne mogu sjediti ni 5 minuta. Onda kad nemam posla tjeram dragog da šetamo itd. neznam kako ću na posao sutra jer radim u uredu i sjedim 8 sati. Poludjet ću. Osim toga imam napade vručine i glavobolju. Mislim da ću u ponedjeljak ići hitno na UTZV da vidim šo se događa. još vas hoču pitati imali itko ovkava iskustva i smijem li nešto uzeti za bolove ili se ne preporuča (aspirin, ketonal) tj dali bi to moglo štetiti?

  7. #57
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    moja stimulacija je bila decapeptyl od 20 dc do punkcije (oko 25 ampula ukupno), 30 gonala i 8 menopura. reakcija nije bila bajna - 5 folikula, punktirana 2, oplodjene i vracene 2 js, rezultat - biokemijska.

    zanima me, ako mi mozete pomoci, koliko bih s obzirom na stimulaciju, a i godine ( 30.7. punim 6) trebala pauzirati do slijedeceg pokusaja?

    super sam podnijela bockanje, jedina nuspojava je bilo smijanje, na dan et do danas nisam pusila (znam, znam, ostavit cu se opet, ovo je samo stres reakcija na biokemijsku) i iako sam jela svako 2 ure, smrsavila sam 2-3 kg od pocetka stimulacije do danas. sve u svemu sam se super osjecala sve do ovog tuznog rezultata.

  8. #58
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Pinky, kako su meni rekli, kada je stimulirani postupak u pitanju, trebalo bi ostaviti prostora za slijedeći stimulirani barem 6 mjeseci, al u medjuvremenu se može pokušati nečim prirodnim (bez dodatnih stimulacija). Nek me cure isprave, ako sam nešto krivo napisala. :/

    Btw. sretan 6. rođendan unaprijed!

  9. #59
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    heeeeeeeeeeeeeeheheheheeeeeeee

    TRIDESET i sesti

    e sta ti je podsvjest, nikako se ne mogu pomiriti sa godinama hehehe

    uf hvala ti, od srca sam se nasmijala, a mislila sam da nema sanse da se danas nasmijem

  10. #60
    andrejaaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    685

    Početno

    Pinky,tinaka je dobro rekla,6 mjeseci je nekako optimalno čekanje(iako znam cure koje su išle i svaka 4 mjeseca),ali ja ne bih.
    Možeš pokušati s klomifenima, meni s njima bude gotovo isti broj j.s. kao i s gonalima.
    ............a ovo za rođendan

  11. #61
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Pinky...mi smo vršnjakinje a i ja sam uzimala u drugom postupku decapeptyl...razmak mi je bio negdje 5-6 mjeseci...ovisi od kada se uzima (od primanja injekcija do primanja drugih ili od punkcije do punkcije :? )

  12. #62
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa
    heeeeeeeeeeeeeeheheheheeeeeeee

    TRIDESET i sesti

    e sta ti je podsvjest, nikako se ne mogu pomiriti sa godinama hehehe

    uf hvala ti, od srca sam se nasmijala, a mislila sam da nema sanse da se danas nasmijem
    Kad imamo isti problem, ja sam stala na trideset i stalno se nekako zaboravim dodati još koju brojkicu iza
    Aj, al baš mi drago da neko kuži moj smisao za humor, stalno se inače bojim da se neko ne uvrijedi kad bubnem i ostanem živa!

  13. #63
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    Ja danas nisam mogla van jer ne mogu hodati...svaki pokret u smislu hodanja znaci stezanje u predjelu jajnika, kao da imam dva utega sa svake strane koji me sprjecavaju da koracam...totalno cudan osjecaj!
    Sva sreca da je sutra punkcija pa se nadam da ce brzo proci...To mi je ujedno, osim lagane nadutosti, jedina nuspojava

  14. #64
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Pinky optimalan razmak je 6 mjeseci, no kada je frka s godinama a to se odnosi na one 40+ tako da još imaš vremena može i 4 mjeseca, no kako su ti cure već rekle, između mogu prirodnjaci (potpuni) i poluprirodnjaci (klomifen, femara)

    meni je upravo klomifenski postupak na VV-u za vrijeme pauze bio dobitan

  15. #65
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Nakon ove zadnje stimulacije (Suprefact + Menopur) a bez transfera, imam dosta jake povremene bolove u jajnicima i bradavice su mi nakon punkcije uzasno bolne. Peku i jedva sam nasla jedan grudnjak u kojima ih mogu nositi i uopce mi nije jasno od cega :?

  16. #66
    višnja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    280

    Početno

    Cure samo vi nas nasmijavate jer se i previše suza prolilo treba se znati nekad i našaliti. Ja kažem da imam godina skorom ko broj cipela

    Inače, ja sam 3 dan na gonalima, 4 komada dnevno i imam pritisak dolje u trbuhu da imam osjećaj da će mi eksplodirati i ima dva dana mi je neka mučnina a pouzdano znam da nisam trudna
    Sad... jel to od Gonala, nervoze ili ovih vrućina vidjet ćemo. :/

  17. #67
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Kad sam ja bila na 4 Gonala dnevno, nitko sa mnom nije mogao razgovarati. U tih par dana uspjela sam se posvaditi sa mamom, tatom, sestrom, svima na poslu i svim susjedima. Malo sam maka

  18. #68
    višnja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    280

    Početno

    Ma da?
    Vidiš, vidiš možda sam zato danas režala na stranke

  19. #69
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj višnja prvotno napisa
    Ma da?
    Vidiš, vidiš možda sam zato danas režala na stranke
    To tješiš sebe ili bi oni trebali biti utješeni time?!

  20. #70
    višnja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    280

    Početno

    Ma tješim sebe, žao mi ljudi, ali danas je baš bio neki ludi dan, a stranke ko stranke, cijeli vikend valjda smišljaju di će u ponedjeljak i svi navale, a kad kažeš FT1P (fali ti jedan papir) svi onda udri po državi i Miletu
    Ma nisam inače takva, pravi sam

  21. #71
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Hahahaha...je, je... mogu misliti, imaš sreće kaj ti ja u ovom stanju ne dođem! Kad sam normalna luda sam ko tri obična čovjeka, a moš mislit kad gonali to zapapre još malo...

  22. #72
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj višnja prvotno napisa
    Ma tješim sebe, žao mi ljudi, ali danas je baš bio neki ludi dan, a stranke ko stranke, cijeli vikend valjda smišljaju di će u ponedjeljak i svi navale, a kad kažeš FT1P (fali ti jedan papir) svi onda udri po državi i Miletu
    Ma nisam inače takva, pravi sam
    To ti draga od stimulacije ko MICA UBICA (onaj snimak, nadam se da si ga slušala) pod stimulacijom samo ih otpepaš FT1P.

  23. #73
    višnja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    280

    Početno

    e to rozalija, danas bi se i mica ubica posramila da me čula

  24. #74
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj višnja prvotno napisa
    Cure samo vi nas nasmijavate jer se i previše suza prolilo treba se znati nekad i našaliti. Ja kažem da imam godina skorom ko broj cipela

    /
    vidim da si 69' godiste.... dobar broj cipela imas ja imam broj 40, imam jos fore al se priblizava



    ma vi ste legende

  25. #75
    višnja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    280

    Početno

    Ma joj Pinky, odavna ti ja nisam mala curica i nosim broj 41 tako da imam i ja dosta fore :D

  26. #76
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    pinky
    ja sam malo mlađa(77.g.) i imala sam malo slabije stimulacije, išla sam svaka 4 mj. u postupke i nije mi žao da se mene pitalo i da nas plivači nisu iznevjerili nastavili bi istim tempom,inače živa sam i zdrava .mislim da doktor najbolje može procijeniti šta je za koga najbolje.
    sretno!

  27. #77
    Natalina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    198

    Početno

    Sad kad se približava kraj prvog stimuliranog ivf samo mogu reći da sve ovo ne bi ponovila minimalno idućih 6 mj što zbog fizičkog zdravlja ipak su to hormoni, a i psihički treba sve to preraditi bez obzira koliko sam borac.

  28. #78
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    natalina draga, prijaviti ces ti nama ogromnu betu pa ces se malo odmoriti od postupka

  29. #79
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Nakon ove zadnje stimulacije (Suprefact + Menopur) a bez transfera, imam dosta jake povremene bolove u jajnicima i bradavice su mi nakon punkcije uzasno bolne. Peku i jedva sam nasla jedan grudnjak u kojima ih mogu nositi i uopce mi nije jasno od cega :?
    Izignorirale ste me pa ponavljam upit

  30. #80
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Nakon ove zadnje stimulacije (Suprefact + Menopur) a bez transfera, imam dosta jake povremene bolove u jajnicima i bradavice su mi nakon punkcije uzasno bolne. Peku i jedva sam nasla jedan grudnjak u kojima ih mogu nositi i uopce mi nije jasno od cega :?
    Izignorirale ste me pa ponavljam upit
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Nakon ove zadnje stimulacije (Suprefact + Menopur) a bez transfera, imam dosta jake povremene bolove u jajnicima i bradavice su mi nakon punkcije uzasno bolne. Peku i jedva sam nasla jedan grudnjak u kojima ih mogu nositi i uopce mi nije jasno od cega :?
    Izignorirale ste me pa ponavljam upit
    Tikice, bolovi u jajnicima su po meni normalni, a ovo pečenje bradavica, stvarno ti o tome nemam pojma - vjerojatno je isto posljedica hormona. Meni je jednom slično bilo i sva sam se napuhnula od hormonalnog poremećaja i to je trajalo jedno mjesec-dva (bez ikakvih stimulacija, to je bilo u totalnim pauzama). Ako te jako muči - na UZV, ako ne, čekaj ishod pa će s mengom vjerojatno doći do razrješenja simptoma. Koji put ti se to niti ne može tako jednoznačno povezati - da, to je od toga i toga. Sretno!

  31. #81
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Hvala ina

  32. #82
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Podižem ovu temu, u 3 mj. sam bila na prvom stimuliranom i prvih mjesec dana nakon sam se dobro osjećala, a onda su krenule tegobe iznenadno lupanje srca i to u fazi mirovanja pogotovo kad legnem spavat to traje kratko ali se ponavlja i muči me nesanica ne stalno ali bar 2 put na tjedan ne mogu nikako zaspati ne pomažu mi tad ni normabeli ni praxiten.
    Zanima me dali se vama dogodilo nešto slično bojim se da su mi se poremetili hormoni ne znam možda štitnjače? Ili je to nekakv stres iako se meni čini da sam sve to podnjela dobro?
    Molim vas ako imate kakvih savjeta, ili iskustva sa sličnim situacijama da se javite

  33. #83

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    19

    Početno

    Drage cure, vidim da je od zadnjeg javljanja neke od vas na ovu temu prošlo već dosta vremena, no muče me neka slična pitanja. Bila sam na stimuliranom postupku sa 5 dana femare, a nakon toga 14 ampula menopura (sedam dana po dvije ampule). Od postupka osjećam bolove ispod pazuha i imam valove vrućine. Doktor je predložio već u sljedećem ciklusu novi postupak s agresivnijom terapijom. Da li ste imale slična iskustva s takvim nuspojavama i da li znate kolika bi pauza između ova dva ciklusa trebala biti? Malo me strah ovakve male pauze. Inače, ono što mene muči, je premali broj jajnih stanica, odnosno gotovo ništa

  34. #84
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    aiko, u kojoj klinici ste u postupku? Pauza bi ipak trebala postojati. Ako si 70.- -to godište slab odgovor na stimulaciju nije rijetkost (dođi u klub 39+).

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    19

    Početno

    Mare, pridružit ću vam se u klubu 39+, hvala

  36. #86
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    podizem temu

    danas 12dc
    sutra punkcija
    jako, jako osjetljive bradavice
    bolni jajnici
    cesto mokrenje
    pritisak pri mokrenju
    umor
    probadanje na jajnicama
    zelja za sexom

  37. #87

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    zelja za sexom
    i kod mene

  38. #88

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    296

    Početno

    koliko ste se udebljale tijekom i poslje stimulacija?naime svojom zaslugom sam u zadnjih 1,5g dobila 15kg i sad me svi plaše da ću stimulacijom dobit još kila....neeeeee....molim vas dali je to individualno ili je jedna od pojava debljanje

  39. #89
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    uopce se ne debljam, ali kao da uvijek malkice trbuha ostane poslije svake stimulacije

  40. #90
    Makica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    280

    Početno

    ja sam nakon svake stimulacije bila teza barem 2-3 kg. a trbuh mi se odmah poslije druge injekcije menopura zaokruzi kao da sam vec debelo trudna. onako, iskoci, bas se vidi!

  41. #91

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    296

    Početno

    a joj bit će veselo...

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Evo i mene, danas mi 5DC, i tek 3-ći dan na menopurima ( danas tek trebam primiti svoju "dozu" MP), i jajnike već prilično osjećam, ako ovako nastave, do punkcije će eksplodirati .
    Imala sam jutros i jučer i laganu mučninu,ali opet možda je to više stres, nego nuspojava, ajd ga znaj...

  43. #93
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ne znam gdje da ovo stavim ( a moram ) pa cu ovdje
    ovo je strasno , jel vas strah ? mene jako
    http://www.24sata.hr/zdravlje/zbog-u...va-puta-240218
    neki dan razmisljam o ovome , jutros procitam

  44. #94

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    296

    Početno

    Draga, nemoj razmišljat o tome jer ako ti je suđeno da imaš rak imat ćeš ga!
    Bliska osoba radi na onkologiji pa nažalost imaš svakakvih iskustva.
    Osoba koja nikad nije zapalila umre od raka pluca. Znanstvenik tvrdi da pušenje uzrokuje rak i šta nikad nisi zapalo i dobio si rak.
    Da se zna o čega nastaje rak već odavno bi se i našao lijek za to. Nitko ne zna ni od čega nastaje a nažalost svi ga koriste kao uzrok svega.
    Jer sve što vjerovatno kao i svi mi svakodnevno radiš uzrokuje rak.
    Ovo je samo moje stajalište o tome.

  45. #95
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    dea, ja bi napisala isti post kao što je tvoj!

  46. #96
    talia7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    466

    Početno

    drage moje, ne znam ni sama gdje bih stavila temu i koga bih pitala Oporavljam se nakon neuspješnog postupka u Pragu. Menstruaciju sam doblia 1. studenog i onako nije mi bila baš obilna kao nakon prijašnjih neuspješnih postupaka, a onda opet prije tri-četiri dana neki onako neugodni bolovi u trbuhu, malo krvarenje, a danas užasni bolovi, nadut trbuh, bol onako i na dodir.... krvarenje kao prava mensturacija. pliz iskustva do sutra dok dođem do nekog liječnika. hvala

  47. #97
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Draga, talia, jako mi je žao što nije uspjelo. Pretpostavljam da si već bila kod doktora pa javi šta je rekao, nadam se da je sve ok.

  48. #98
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    uopce se ne debljam, ali kao da uvijek malkice trbuha ostane poslije svake stimulacije
    i kod mene samo skembica raste, ali barem da naraste kak treba

  49. #99
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    možda nije pravo mjesto, ali imam pitanje.

    jučer sam radila krvnu sliku i eos (eozinofilni granulociti) su 4x viši od normalnog. s obzirom da je sve ostalo savršeno, vjerojatno se radi o alergijskoj reakciji. a jedino što mi pada na pamet je logest. je li itko od vas imao alergijsku reakciju na hormone, stimulaciju?

  50. #100
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    ah te nuspojave......
    u godinu i 3 mj nisam se nista zdebljala osim sta sam dobila malo na trbuhu
    i dok sam bila sad na zadnjoj stimulaciji\ gonali bila sam stalno gladna
    pogotovo ujutro....
    bas mi je bilo grozno ali sam se nekak kontrolirala...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •