Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: R 18 - šifre

  1. #1
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno R 18 - šifre

    Na svakoj rasprodaji naše volonterke i volonteri marljivo rade i obave jako veliki i opsežan posao. Neki od volontera/ki sudjeluju i kao prodavatelji na rasprodaji, a interes za šifre je uvijek jako velik. Zapravo, izgleda da je šifri uvijek premalo.

    Kako bi se na neki način odužili volonterima koji su dio svog slobodnog vrijemena odlučili posvetiti našoj rasprodaji, odlučili smo rezervirati određeni broj šifri za volontere sa najviše odrađenih sati. Minimum za dobiti sifru su odradjena 3 sata.


    Za ovu rasprodaju šifre bez pozivanja mogu dobiti slijedeće volonterke:

    Klamarica
    Stella
    Imga
    Slavica Borivković
    Forka
    Tinnkkaa
    Gabrijela Marinac
    Zumbulmama
    Juroslav
    Bubimira
    Lelica
    Veggie

    Cure javite mi se na mail u potpisu da vam dam šifru ili ako istu ne trebate da ju mogu "odrezervirati". Ukoliko sam neku zaboravila molim da mi se javi, lista sa satima mi je nepotpuna.


    Još jednom se zahvaljujemo svim volonterima i volonterkama na pomoći, vidimo se u studenom

    Ostali koji zele sifru, a nisu clanovi Udruge Roda, mogu dobiti sifru ako nazovu u srijedu 19.11. od 12 do 16 sati na brojeve 092/10 72 800, 091/586 37 17 i 6177 500

  2. #2
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Šifre unaprijed su podijeljene, ukoliko neka odustaje obavezno mi se javiti do srijede 26.11.08. Hvala.

  3. #3
    sanjas33 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    291

    Početno re

    htjela sam samo reci da sam jucer visila na dva telefona od 12 kad je otvorena linije do 3. U tri sam konacno dobila liniju, znaci konstantno sam zvala i nista. I morala sam sa zaloscu utvrditi da je nestalo shifri i da sam na listi cekanja. To je nazalost vec treci put da sam ostala bez shifre.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •