Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: 7-godišnjakinja i 1,5-godišnjak

  1. #1
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno 7-godišnjakinja i 1,5-godišnjak

    Moj 1,5 godišnji sin voli se igrati sa našom susjedom 7-godišnjakinjom. I ona ga voli, ali... Vidim da često na pazi i kao namjerno ga izaziva da bi se ljutio. Na primjer uzima neku njegovu igračku, on odmah hoce istu i onda se natežu i Mali naravno gubi jer ona dosta često na zna popustiti, ili odjednom pusti igračku a onda Lovre pada na pod. Ne želim stalno njoj govoriti "ne moj tako, pa on je mlađi, moraš ga pustiti" i sl. Kako njoj govoriti a da ne bih je uvrjedila?

  2. #2
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Direktno joj reci, budi jasna, nije ona tako mala. Mora shvatiti da on nije igračka, koliko god bio sladak i smiješan kad se ljuti.

  3. #3
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Ja bih je isto direktno upozorila, ali blago. Imam sedmogodišnjaka, pa znam da su to isto još uvijek mala djeca koja ne razumiju sve što mi mislimo da razumiju. Ona možda nije niti svjesna koliko je on mali i koliko je nesamostalan. Treba je konkretno upozoriti koje da njezino ponašanje nije primjereno.

  4. #4
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Ja bih je isto direktno upozorila, ali blago. Imam sedmogodišnjaka, pa znam da su to isto još uvijek mala djeca koja ne razumiju sve što mi mislimo da razumiju. Ona možda nije niti svjesna koliko je on mali i koliko je nesamostalan. Treba je konkretno upozoriti koje da njezino ponašanje nije primjereno.
    Mislim isto ovako

  5. #5
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno

    Hvala cure! Probat cu biti malo odlučnija s njome.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •