Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: uteg za vrata

  1. #1

    Početno uteg za vrata

    bok
    htjela sam zamolite one koji žive u zgradama, ako mi mogu napisati ime firme koja proizvodi one utege na ulaznim vratima u zgrade.
    taj se uteg nalazi na vrhu vrata i čini da se vrata sama zatvore bez ključa, tako da nitko tko nema ključ ne može ući u zgradu
    hvala

  2. #2
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    procitah "uteg oko vrata" i odma otvorila da vidim sto te totoliko muci...

  3. #3

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    procitah "uteg oko vrata" i odma otvorila da vidim sto te totoliko muci...
    pa muči me kaj su mi stalno vrata otvorena od stubišta, a tamo imam svu odjeću od djece, opremu. sad više nitko osim nas nema ništa na tavanu, pa smo stavili lokot. i tamo imamo kinderbete, kolica... a već su mi neke stvari nestale pa bi rado da barem znam da su mi ulazna vrata zatvorena da znam da mi nitko drugi osim stanara može ući u stubište

  4. #4
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Jesi sigurna da je u pitanju "uteg"? Nije li ključna zapravo brava koja se automatski zaključava?
    A zbog prolaznika kojima je lijeno za sobom zatvoriti vrata je dovoljna opruga koja će povući vrata u zatvoreni položaj (mislim da sam na Aukcije.hr vidjela sinoć da netko prodaje takvu oprugu :/ ). Nakon što ta opruga odradi svoj posao, na scenu stupa brava koja se sama zaključava.
    Jesam razumjela problem :/ ?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •