Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 277 od 277

Tema: ZPB 2005. (25. dio)

  1. #251
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    a o Londonu za sada samo mogu maštati....
    Ja bi u London trebala službeno pa pokušavamo iskombinirati da krenemo skupa nekoliko dana ranije. MM bi se vratio kada meni počnu obaveze.

  2. #252
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    A-haaaaa

    A ja ga već vidjela da leti po nebu a skače s katedrale

    Mislim da ovo ipak nije za njega,nije taj tip,to bi više ja htjela,ili Roko!
    Vi to imate? Jel fora?

  3. #253
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mislim da ovo ipak nije za njega,nije taj tip,to bi više ja htjela,ili Roko!
    Vi to imate? Jel fora?
    Nisam ni znala da imamo dok ga jedan dan MM nije izvadio. Bili smo na Žnjanu, puhala je jaka bura. Lovri je bilo super, stalno je smetao (treba jako paziti da se dijete slučajno ne zapetlja u konope - sile su strašno jake!). Meni je bilo prehladno. MM je bio k'o malo dijete - oduševljen! Sad vreba priliku da ode bez nas. Nažalost, mislim da prije proljće neće imati puno šansi, prerano se smrači.

  4. #254

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Šišaš mene glupu neznam staviti url iz maila. Daj mi pliz private mail pa ti ga šaljem[/url]

  5. #255
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    MM si je nedavno kupio zmaja (zapravo meni više sliči na 'krilo', kao npr. ono za kite-surfing...). Možda bi se to tvome svidjelo.
    :shock: meni to pari teško sr***
    ja iščitavam vaše prijedloge i totalno sam bez ideja...
    mm-u nikad ništa ne treba, moš mislit
    ja uvijek nekolicinu želja...koje si s vremenom ispunim
    zajednički poklon bi nam mogao biti....recimo skijanje

    djeci-igračke
    prijateljima- :?
    btw, u Splitu je otvoren Profile megastore pa će se pronaći za svakoga po nešto.
    E da, opasno razmišljamo o skijanju...

  6. #256
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    pokloni, hmmm
    toliko mi ih treba da ću bankrotirati
    mislim da će ove godine samo klinci dobit a i njih je skoro desetak, nećaci kumčad i slično

    mm i ja smo se već počastili LCD-om u spavaćoj sobi (bolje reći Luce nas je počastila ) i novim termostatom za centralno grijenje
    i to je to

    ivan bi bubnjeve, ovih dana je lud za knjigicom o sloniću leonu koji svira "bubove"

    meni je ovaj dio godine "koma" jer su nam i svi rođendani baš u zimi pa do negdje 1.4. i non stop samo kupujem poklone

    klinci su dobro, ivan samo što nije stgao iz vrtića, deda 1. put ide po njega jer mm radi popodne, pa dolazi tek u 21.30, ovaj mi je tjedan koma, lucija je jučer prespavala gotovo cijeli dan, a onda ju u 11 navečer uhvatila neka šiza i bile smo budne do 5 ujutro, šta da vam kažem kako izgleda,m danas, cijeli dan pokušavam odspavati kasd i ona ali ne ide jer se non stop meškolij, vrti i uopće ne spava čvrsto, evo sad upravo sisa, toplo se nadm drgačijoj noći da konačno uhvati bar malo sna...

  7. #257

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Pozdrav svima! Ja vas uopće ne stižem pratiti. Fakat ste se raspisale.
    Mislim da ću Filipu kupiti ploču za crtanje, onu sa stalkom. Samo ne znam kud ću s njom. Kuća nam puca po rubovima.

    A pokloni....uvijek iskeširamo toliko da bi mogli na zimovanje za te pare. Baš nas ponese. Pa još i za ovog, pa onog, pa...

    Inače, ja sam zbunjena...netko mi je ukrao moje dijete. Ovo koje mi je podvaljeno je toliko pristojno da sam :shock:
    Stalno govori "hvala" ili "ne hvala", stavlja ruku na usta kad kašlje, ispriča se kad mi gurne prst u oko i sl. Što ih to uče u vrtiću!!!!
    Vrhunac-on sjedi na tuti i ja mu donesem četkicu za zube, a on je uzima uz "hvala mama". ČIJE JE TO DIJETE!!!!

  8. #258
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    MM si je nedavno kupio zmaja (zapravo meni više sliči na 'krilo', kao npr. ono za kite-surfing...). Možda bi se to tvome svidjelo.
    :shock: meni to pari teško sr*** ...
    Izdat ću te, samo da znaš. :shock:

    Citiraj wana prvotno napisa
    E da, opasno razmišljamo o skijanju...
    A ovo ti ne vjerujem.

    Modesty, pa bila sam ti poslala. Jel' ti možda zatrpan inbox?

    tanjads, lipo je i tebe ćut'!
    I moje je dijete jako pristojno. Posebno nakon što me opali nogom u glavu: Oprosti, mama! Nisam namjerno. Ljubit ću te. Neću više. (ulizica mala)

  9. #259
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    lucija je jučer prespavala gotovo cijeli dan, a onda ju u 11 navečer uhvatila neka šiza i bile smo budne do 5 ujutro, šta da vam kažem kako izgleda,m danas, cijeli dan pokušavam odspavati kasd i ona ali ne ide jer se non stop meškolij, vrti i uopće ne spava čvrsto, evo sad upravo sisa, toplo se nadm drgačijoj noći da konačno uhvati bar malo sna...
    Ti to mene plašiš jelda?? Joj...nadam se da će biti bolje i da će ipak spavati po noći
    Roko isto voli bubnjeve,ali mu ja ne bi uzela bubnjeve već onaj instrument (naravno da se ne mogu sjetiti imena ) koji izgleda kao bubanj,ali je presvučen s kožom i udara se dlanovima? Jel "to" netko vidio negdje za kupiti?

    E da...katalog od TL-a je Roku najomiljenija knjiga

    Tanjads-šuti i uživaj dok traje baš si me nasmijala

    Mial-gdje si draga?

  10. #260
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Roko isto voli bubnjeve,ali mu ja ne bi uzela bubnjeve već onaj instrument (naravno da se ne mogu sjetiti imena ) koji izgleda kao bubanj,ali je presvučen s kožom i udara se dlanovima? Jel "to" netko vidio negdje za kupiti?
    e to sam baš i ja mislila, ujak od mm-a ih ima doma pa ću ga pitati
    mislim da to ima po onim gift dućanima koji drže one egzotične ukrase za kuću koje izrađuju domoroci
    samo ne znam koliko to košta :?

  11. #261

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Uh dok vas iscitah,zaboravih ko je sto rekao
    Mial zao mi je zbog sljive,nadam se da ce brzo proci i sretno mu 7 mj.
    E da kad sam kod tebe,jesi li ti mozda gledala imali kod vas u TL onih kuhinjica rasklopivih,to sam mislila Ajni za bajram (pitam tebe jer imas curku kao i ja )a neznam kakve su cijene?
    Tanja odvalila sam na tvoj post,uzivaj i ne hvali se previse.
    Trak a da mu kupis sat?
    I moj muz pristaje sve da mi kupi ,a ja njemu ne
    Njemu ce sad rodjendan 29.,a sad ce i bajram pa se moram dva puta trosit
    Taj udaracki inst.je def ili tarabuk,moj muz je imao tarabuk,pa mu mali od brata probio
    Haribo~~~~~~~ za Kristijana da ozdravi.
    Ajna je dobro nosic vise ne curi ali nema apetit pa sam joj ukljucila multi vit.sa zeljezom.
    Yas joj nadam se da ce Luce bolje spavati

    za sve klince koji su uzivali na snijegu,ja bih vam rado poslala i ovaj nas
    E da moj muz je danas kupio Ajni "buce" bar ja mislim da je to, to.
    Onako do zgloba su gumene gore su od nekog platna i postavljene su unutra,bile su 20 e,jeli to puno?
    vima

  12. #262
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    e to sam baš i ja mislila, ujak od mm-a ih ima doma pa ću ga pitati
    mislim da to ima po onim gift dućanima koji drže one egzotične ukrase za kuću koje izrađuju domoroci
    samo ne znam koliko to košta :?
    E vidiš,moglo bi biti u tim dućanima. Ako nađeš ,molim te obavezno adresu i cijenu; prijateljica mi živi u Zg ali je gotovo svaki vikend nazad u Osijeku pa mi nije problem za naručiti preko nje!
    Mi smo te "bubnjeve" vidjeli ljetos u Cresu ali su bili skupiiii,ne znam točno ali mislim da je neki minijaturni koštao oko 200 kn :/

    Bobčice draga,vidim napokon si se raspisala .....
    Što se tiče tih kuhinjica ,odi na www.turbolimac.com i tamo si pogledaj iz prve ruke

    Mi popodne bili vani i tražili ostatke snijega
    I super mi je što si napokon počela pisati Ajna,a ne samo A
    A što se poklona tiče,sat ima i to dobar
    A valjda ću nešto smisliti do Božića...

  13. #263
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    evo i mene
    stavila sam Kristijana oko pola 9 na spavanje, kasljao je kasljao i povratio u krevetic
    ubacila sam u masinu i perem
    on se malo umirio
    temperaturu nema
    nosic zacepljen
    stanje grozno
    MM druga, dolazi "ne prije ponoci"
    nocas nismo spavali jer se K budio svakih pola sata i zvao me...ma katastrofa

    ako i veceras bude isto sutra obavezno kod doktora
    juce na rodjosu bila teta od male Ive i prica kako su ona i mali zavrsili po 10 dana u bolnici zbog meningitisa, ovdje to zavladalo i sad vam ne moram pisati u kakvoj sam panici

  14. #264
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    pusice kikiju ~~~~
    vidim opet novi val bubanih
    pljuc, pljuc nek nas zaobiđe, samo mi to još fali
    :/

    imam te u vidu za bubnjeve, imam nekakve vezice na jednoj veleprodaji pa ti javim ako imaju i koliko košta,
    navodno je od ujaka veliki bubanj promjera 40 cm koštao 200 kn, e sad ne znam koliko mali je bio taj koji si ti vidjela

  15. #265
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    evo torta teletabis PO, malo je ispala nosata
    nju sam radila od marcipana

    http://www.flickr.com/photos/13096901@N08/2048477882/

  16. #266
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    ovo je Hello Kitty od ticino mase:
    http://www.flickr.com/photos/1309690...n/photostream/

  17. #267
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    malo smo se mazili i pricali u nasem krevetu pa je trazio da ga stavim u njegov i evo zaspao je....

    MM ima rodjos 9.12, tako da ja uvjek ispucam ideju za rodjos i onda ne znam sta za Bozic
    prosle godine smo isli u kazaliste (to nije njegov stil...radije bi da sam ga vodila na utrku FORMULE1 ali "predstava" je bila genijalna i bio je jako zadovoljan)
    predstava se svodila na zongliranje, akrobacije, humor i dobru glazbu, to mi preporucila jedna kolegica i bas joj hvala, mislim da je bio pun pogodak


    evo opet Kristijana

  18. #268
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    evo ja stigoh tek sad pa dok vas isčitam ooooooo . . .
    Kala jučer ostala spavati kod bake pa sam jutros išla po nju. onda sam fino iskoristila priliku da moja kćer i ja odemo u šopingić i uživamo malo same. ma bila mi je predobra . onda smo malo bili kod mame pa u međuvremenu ona dobila temp. onda sam ih sve spak i k sebi doma spremala klopu, lječila i ispraznila baterije koje sam prek vikenda napunila
    Kala jučer iz čista mira rekla baki ovo je desna ruka i pokazala na desnu a ovo ljeva :shock: . jutros se probudila u pol 6 i skinula pelenu, bila budna do 7 opet zaspala i spavala do pol 11 bez pelene , 3 x se budila i tražila baku piškiti :shock: :shock: :shock:
    Kiar do sad nije imao nus pojava pada :D
    pokloni - za MM meni nije problem sve što je vezano za ribičiju i sad za igrice pali i tu uvijek imaš šta kupovati, ali . . .
    bake kao što sam već rekla otisak rukica i nogica u glinamolu
    nečakinje neke igračke moram naći i danas sam naručila iz Oriflamea boju za tijelo
    a ja sam glasno i jasno izrazila želju za laptopom , čak si skupljam bodove iz špara za torbu
    Haribo nešto si krivo stavila!!!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za brz oporavak Kikiju!!!
    Bobčice nisam gledala u TL al u neckermanu i qeli, nešto bi i ja trebala ić vidjeti za Kalu u TL pa ću te imati u mislima pa kad odem ti javim cjene
    Yasmin pametno. tako sam i ja imala u planu sušilicu od Kiarove love, aql kao prvo krstitke pa nam nije došlo pol gostiju , a svi rekli da će doć , a sve naručili u rest za hrpu ljudi. oni koji su bili još tjedan dana su jeli i pili od spakiranog
    za sad to je to više niš nisam upamtila
    Ninaaaaaaaaaaaaaaa

  19. #269
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Pozdrav svima!


    Nije nas bilo danima! Svinjokolja od koje se grozim. Mi svake godine koljemo sve više i više.

    svim bubanim.


    A evo i slikica osvojenog SLING

    Iskreno se nadam da ćete uspjeti vidjeti slikice.

    Petra naveliko puže, a Jela pere zube :D :D :D .




  20. #270
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Jeluška prvotno napisa
    Pozdrav svima!
    Nije nas bilo danima! Svinjokolja od koje se grozim. Mi svake godine koljemo sve više i više.
    svim bubanim.
    A evo i slikica osvojenog SLING
    Iskreno se nadam da ćete uspjeti vidjeti slikice.
    Petra naveliko puže, a Jela pere zube :D :D :D .
    pozdrav komadi
    kak ste fensi šmensi

  21. #271
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Jutro!
    Toliko me posla čeka ali baš me briga
    Lea je bolje, mrvicu kašlje ali mislim da je sada sve ok. Neku večer se ispovraćala malo nakon što je pojela mandarinu, tko je pisao o tome, Maruška? Probat ću joj dati opet i čekati reakciju, nije valjda alergična...?
    Što se kupnje poklona tiče mislim da mi najmanje jedna plaća ode godišnje na to, odradimo uredno na 12-15 dječjih rođendana godišnje, desetak velikih. Što se božićnih poklona tiče, Lea će od moje firme dobiti poklon bon u TL mislim na 400 kn pa ću to iskoristiti a i idem za 2 tjedna u Klagenfurt i dat ću si oduška......Tu se raspametim na dječjim odjelima a i ja ušićarim štogod....
    Pusa bubanima!

  22. #272
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Eh da, kad sam kod shoppinga skočila sam do Trsta u subotu, donji dio termo trenirkice za Leu 4 eur, štramplice predivne i tople 2,99, mislim, pa da se ne isplati ići.....

  23. #273
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    imam te u vidu za bubnjeve, imam nekakve vezice na jednoj veleprodaji pa ti javim ako imaju i koliko košta,
    navodno je od ujaka veliki bubanj promjera 40 cm koštao 200 kn, e sad ne znam koliko mali je bio taj koji si ti vidjela
    Važi. Ovaj je bio baš mali,možda promjera 20-tak cm,i predpostavljam da to nije uobičajena cijena,već ljetna za turiste ,a to mi je bilo too much.

    Haribo-nadam se da je Kiki bolje
    Fotke torti ni ja nisam mogla vidjeti....

    Mial-super za Kiara,a i za Kalu. Kako je danas mišica?

    Točkice-šoping u Trstu....aaaaaaaa....blago tebi.Kad se samo sjetim tih vremena.....šmrc.....

  24. #274

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Dobrao jutro.
    Sam da pozdravim pa idem čitati
    Haribo nemrem otvoriti slikice

    Inače jučer smo DOmi i ja čekali kod pediajtra rekordnih nešto preko 2 sata - imamo jaču prehladu. Nema ništ na plućima i hdB ne antibioticima

  25. #275
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    bokić!!!! Imam izvještaj iz vrtića-razgovarala sam s ljutom tetom, iznenadila se,veli da nije ljuta nego samo da je boli glava :shock: :? što Mateo previše priča,njegov boravak se svodi samo na to da priča da mama radi,tata radi,doći će mama,doći će tata,a ona ga pita gdje rade mama i tata a on veli na poslu bezveze mi je brbljala sve što ja već znam,niš mi nije pomogla savjetom kak da bezbolnije prihvati odlazaku vrtić! JELUŠKA Petrica je preslatka HARIBO za Kikija~~~~~ ni ja nevidim,osim glavne nagrade MIAL jel Kala u vrtiću?baš imam dosta bodova a ne skupljam očeš MODESTY Domiju~~~~~~

  26. #276
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    dobro jutro i od nas

    Haribo-ne valja ti link...nisi u redu...namamiš nas super slikicama,a mi ih ne vidimo ...brzo to popravi
    Jure je bolje, još malo kašlje,al je ok, veseo...
    Gdje bih mu mogla kupiti velikog gumenog krokodila za Božić? Vidio ga je kod prijatelja, već se danima ne gasi i non-stop priča o njemu...
    Ti prijatelji se ne sijećaju gdje su ga kupili...baš je super, ko pravi
    Inače, Jure voli sve te božesačuvaj životinje: krokodili, zmije, dinosauri, pauci + naravno, uvijek aktualni power rangersi, spiderman, ninja kornjače..
    Jeluška, sling je fenomenalan...kad ga prerastete, bilježim se sa štovanjem (za drugo dijete)
    Odoh raditi

  27. #277

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Wana je i moji tako sa životinjama. Prije nego sam imala djecu mislila sam da će biti mamin miš, maca, ribica žabica a oni meni kad ih pitam šta su oni odgovaraju ovako:
    Dora je mamin kokigi (krokodil)
    Domagoj mamina duza (meduza - hvala Spužva Bob skockani) i
    Mislav mismis (šišmiš)
    BLAGO meni!!

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •