Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 212 od 212

Tema: Od rođenja bez pelena IX dio

  1. #201
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    e da, prije Noahovog 2 rođendana mlađa teta je otišla i došla druga (mila teta)koja je prihvatila to bez neke velike fame.
    kada sam donijela tortu na njegov ročkas bio je broj dva na njoj. na kaj je dotična teta skomentirala da ne vjeruje da slavi drugi rođendan. bila je uvjerena da je stariji.

  2. #202
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    MM smo bas jucer pricali o mogucnosti jaslica kroz par mjeseci :/ sad mi to nekako ne zvuci bas realno.

  3. #203
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    joooj, ako ne morate nemoje te!mislim svatko ima svoje probleme, životne situacije,....ali nama su jaslice ostale u lošem sjećanju. djeca se priviknu prije nego mi, ali ipak. sve je to tako krhko, bar do treće godine. onda se već da s dijetetom dogovoriti, lakše je.

  4. #204
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    djetetom

  5. #205
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj zmaj prvotno napisa
    da nadodam, mi smo ostali paf
    on "ako" da regulira puštanje proljeva :shock:
    recimo ujutro, "čeka" koju minuta ...čim ga posjednemo na tutu, rafal vodurine...(mišek)
    nisam mogla vjerovat
    Pa kome ti covere kupuješ?

  6. #206
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    oooooooooooj Elinor

  7. #207
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    moj malac neide u jaslice tj. vrtic, niti ce ici posto cu ja uskoro na porodiljni, a imam fleksibilnog poslodavca (roditelji).

    mamamisic, kak je noah na kraju regirao na to da ga tete vode na wc? moj sad ima vec skoro mjesec dana spiku da ne da nikom osim meni da ga stavi u pozu, cak i tati vristi, i nece na tutu vec isto toliko otprilike. i onaj adapter za wc je postao neprijatelj, nakon sto ga je vec bio apsolvirao, sad posizi ak mu to ponudim.

  8. #208
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Citiraj zmaj prvotno napisa
    da nadodam, mi smo ostali paf
    on "ako" da regulira puštanje proljeva :shock:
    recimo ujutro, "čeka" koju minuta ...čim ga posjednemo na tutu, rafal vodurine...(mišek)
    nisam mogla vjerovat
    Pa kome ti covere kupuješ?

    prvobitno nećaku
    pa onda još jednoj bebu obitelji
    pa na kraju, ajd u treći cover...meni...i mojoj nekoj budućoj bebi (nisam trudna...sam mi se učinilo zgdono uzet...obzirom da nemam kartica...)

  9. #209
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj mamamišić prvotno napisa
    oooooooooooj Elinor
    I tebi ooooooooooooooooooooooooj, škicam te ovdje da vidim kako piškite i kakite!
    zmaj prmi se posla, da cover ne izađe iz mode do slijedeće bebe!

  10. #210
    titimita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    310

    Početno

    Da vas pitam, opet... Vec dva dana drzim malu skroz bez pelene i skuzila sam slijedecu stvar: kad se probudi (spava dva puta preko dana i uvijek se dogodi isto), odmah sjedne na krevet i kao da joj malo pobjegne, tj. budu joj mokre hlacice i malo krevet, a kad je stavim na tutu popiski jos dosta i pokaka se uglavnom. :?

  11. #211
    titimita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    310

    Početno

    To prije nisam kuzila jer je spavala u peleni (jednokratnoj), pa je taj prvi dio valjda pelena i upijala.

  12. #212
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    moj malac neide u jaslice tj. vrtic, niti ce ici posto cu ja uskoro na porodiljni, a imam fleksibilnog poslodavca (roditelji).

    mamamisic, kak je noah na kraju regirao na to da ga tete vode na wc? moj sad ima vec skoro mjesec dana spiku da ne da nikom osim meni da ga stavi u pozu, cak i tati vristi, i nece na tutu vec isto toliko otprilike. i onaj adapter za wc je postao neprijatelj, nakon sto ga je vec bio apsolvirao, sad posizi ak mu to ponudim.
    u vrtiću se zaštekal na tete, pogotovo stariju. i dao joj je da ga odnese na wc, jer su bili mali wc-i (a kod nas u stanu TAKO VELIKIII) i tu je upalilo. no mlađa joooj, ne znam njoj nikada nije javljao, pa ga je ona nosila i sve joj je bilo tak teško u početku. zato i velim da ne bi ponovila jaslice, ali ne samo zbog toga....

    moj nećak se odviknuo od pelenica i u početku odvikavanja isto nije dao da netko osim osobe na koju se "zaštekal", (...taj čas usmjerio... ne znam kak da to lipo sročim ). i ta je osoba imala pristup njegovom izletu na wc , pametan mali.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •