Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 157 od 157

Tema: Kad cure dobiju menstruaciju?

  1. #151

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, santo, žao mi je što si pored svih teškoća koje su vas snašle, još naišla na osobe koje su te isprepadale po meni potpuno bespotrebno (čak bih rekla da nisu u kontaktu s realitetom), nadam se da si pronašla utjehu koja ti je trebala
    Divne ste. Malo sam se smirila.

  2. #152

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    Santo
    Samo polako...zaista nema(te) razloga za brigu
    Hvala na podršci. Nadam se.

  3. #153
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Santo imaš poruku.

  4. #154

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Santo imaš poruku.
    Hvala ❤️.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Santo prvotno napisa Vidi poruku
    Sto se tiče težine, ona je 39 kg na 149. Sasvim ok. Taman je. Sad ako se rast uspori može se jedino širiti. Ne znam. Sva sam u komi. Ja sam niska. 158 cm. Ali sam dobila s 14. Nikad nisam bila debela ali nisam bila ni mršava. Vise me bilo nego sto me nije bilo
    Sorry, nisam bila na forumu par dana. Naravno, ovo je skroz druga slika: 39kg na 149cm zvuči sasvim ok, čak super . U svom prvom postu si napisala 31kg, verovatno je bila samo greška, ali ja to naravno nisam mogla znati . Sa tom težinom, ja verujem da će tvoja curica sad i naglo izrasti, tako kako je naglo i ušla u pubertet.

  6. #156
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Čini mi se da je moja djevojčica isto kandidatkinja za raniji početak menstruacije. Mučim se s razgovorom, jer racionalno znam da trebam biti pozitivna a opet ne mogu preskočiti da ja nemam menstruaciju (imam mirenu) jer sam imala obilna krvarenja koja su mi onemogućavala normalan život. Ne znam kako prikriti bojazan da bi mogla nasljediti takve reproduktivne probleme (moja mama je imala identične probleme kao ja).

  7. #157

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Čini mi se da je moja djevojčica isto kandidatkinja za raniji početak menstruacije. Mučim se s razgovorom, jer racionalno znam da trebam biti pozitivna a opet ne mogu preskočiti da ja nemam menstruaciju (imam mirenu) jer sam imala obilna krvarenja koja su mi onemogućavala normalan život. Ne znam kako prikriti bojazan da bi mogla nasljediti takve reproduktivne probleme (moja mama je imala identične probleme kao ja).
    Ooooo, znam znam. Ja sam od 14 do 16 te godine valjda imala Non stop. Imala po 20 dana pa 10 ne i tako svakako. Onda sam poludjela i otišla sa 16 godina kod ginekologa. Dali su mi dar istom koji je samo privremeno pomogao. Od 18te do 29te sam Non stop bez prekida Nika na kontracepciji onda 3 mjeseca i ne ostala trudna. Rodila i vratila se na kontracepciju do 40 te i sad vise ne smijem jer imam metabolički sindrom, visok kolesterol, pcos i inzulinsku rezistenciji. Sada je oko. Svakih 25 dana. Zivo čudo. Tako da ne znam kako će moja proći. Ali evo nije ni dobila s 14 kao ja.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •